2

nick90

Well-Known Member
φίλε μου, το τοπικ είναι ελάχιστο κ περισσότερο βοήθαει τους κακοπροαιρετους να έχουν κάτι να πούνε κ να ασκήσουν άτοπη κριτική. Επίσης η κάμερα έχει φλας, πιο δυνατό φως από αυτό δεν υπάρχει. Όμως, μπορώ να ανεβάσω φωτογραφία χωρίς καθόλου τοπικ οπότε θα βγάλει ο καθένας τα συμπεράσματα του.
Ανέβασε νεες φωτογραφιες πιο καθαρες χωρις καθόλου τοπικ να δείξεις καλυτερα το αποτέλεσμα σου. Χαρα μας ειναι να εχεις πάρει ηδη ενα ικανοποιητικό αποτέλεσμα με 2 μεταμοσχεύσεις ( που πας και για τριτη) ωστε να υπάρχουν και εναλλακτικές επιλογές για τα μελη του φόρουμ που θέλουν να κανουν FUT στην Ελλάδα σε λογικό κόστος. Και ο κ. Μπρέντας φαίνεται τίμιος γιατρός.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

platanos

Well-Known Member
Φίλε κάτι τέτοιο ζητάμε (βρεγμένα, όλα πίσω, full φωτισμός), ακόμη και με μπόλικο μαλλί φαίνεται η αλήθεια
 

Συνημμένα

  • 2IS16.10.21S2.jpg
    2IS16.10.21S2.jpg
    720.6 KB · Προβολές: 138
D

Deleted member 24312

Ανέβασε νεες φωτογραφιες πιο καθαρες χωρις καθόλου τοπικ να δείξεις καλυτερα το αποτέλεσμα σου. Χαρα μας ειναι να εχεις πάρει ηδη ενα ικανοποιητικό αποτέλεσμα με 2 μεταμοσχεύσεις ( που πας και για τριτη) ωστε να υπάρχουν και εναλλακτικές επιλογές για τα μελη του φόρουμ που θέλουν να κανουν FUT στην Ελλάδα σε λογικό κόστος. Και ο κ. Μπρέντας φαίνεται τίμιος γιατρός.
χωρίς τοπικ..
 

Συνημμένα

  • 20211227_190453.jpg
    20211227_190453.jpg
    353.3 KB · Προβολές: 144
  • 20211227_190311.jpg
    20211227_190311.jpg
    1 MB · Προβολές: 130
  • 20211227_105255.jpg
    20211227_105255.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 128
  • 20211227_190319.jpg
    20211227_190319.jpg
    1.9 MB · Προβολές: 126

Aldo

Well-Known Member
Μην έκρυγνεστε παιδιά δεν υπάρχει λόγος, είπε ο άνθρωπος έχω λίγο τοπικ .. ΟΚ, τώρα έμαθε πως δεν ανεβάζουμε φωτογραφίες με τοπικ εδώ μέσα, οπως και για ποιο λογο.

Ευχαριστούμε για τις άνευ τοπικ φωτογραφίες φίλε, δεν είσαι ασχημα! Προσωπικα θα περίμενα καλύτερη εικόνα μετά από δυο μεταμοσχεύσεις.. εύχομαι από καρδιάς να πάρεις ένα εξαιρετικό αποτέλεσμα στην Τρίτη σου μεταμόσχευση.
 
D

Deleted member 24312

Μην έκρυγνεστε παιδιά δεν υπάρχει λόγος, είπε ο άνθρωπος έχω λίγο τοπικ .. ΟΚ, τώρα έμαθε πως δεν ανεβάζουμε φωτογραφίες με τοπικ εδώ μέσα, οπως και για ποιο λογο.

Ευχαριστούμε για τις άνευ τοπικ φωτογραφίες φίλε, δεν είσαι ασχημα! Προσωπικα θα περίμενα καλύτερη εικόνα μετά από δυο μεταμοσχεύσεις.. εύχομαι από καρδιάς να πάρεις ένα εξαιρετικό αποτέλεσμα στην Τρίτη σου μεταμόσχευση.
γειά σου φίλε μου, ευχαριστώ πολύ. Νομίζω- χωρίς φυσικά να είμαι σίγουρος- οτι για ένα τελειως άδειο κεφάλι όπως το δικό μου, το αποτέλεσμα είναι τίμιο. Ενδεχομένως αν πήγαινα στο εξωτερικό το αποτέλεσμα να ήταν καλύτερο αλλά κ τα χρήματα αρκετά περισσότερα. Μαζί με την 3η, το συνολικό κόστος θα είναι 8000 + ευρώ, που θεωρώ ότι είναι επίσης τίμιο. Έχω την πεποίθηση ότι η 3η μμ θα καλύψει τα κενά στο πίσω μέρος κ στα πλάγια, θα κατεβάσει ελαφρώς το hair line κ θα πυκνώσει την μέση. Ιδωμεν....
 
D

Deleted member 24312

Καλή επιτυχία για την τρίτη φορά. Η τομή σου πως είναι?
γειά σου φίλε μου, ευχαριστώ πολύ..Νομίζω ότι είναι καλή, δες κ εσύ κ πες μου αν θέλεις την γνώμη σου..
 

Συνημμένα

  • 20211227_194932.jpg
    20211227_194932.jpg
    941 KB · Προβολές: 107
  • 20211227_194908.jpg
    20211227_194908.jpg
    169 KB · Προβολές: 100
  • 20211227_194904.jpg
    20211227_194904.jpg
    1.8 MB · Προβολές: 96
  • 20211227_194742.jpg
    20211227_194742.jpg
    2.5 MB · Προβολές: 104
  • 20211227_194702.jpg
    20211227_194702.jpg
    492.1 KB · Προβολές: 89

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Καλησπέρα Βαγγέλη!
Σήμερα είχα έμπνευση και την πληρώνεις εσύ :rolleyes:

Μια ιδέα σε περίπτωση που σε παίρνει και θέλεις βέβαια, να πειράξεις hairline και δέσιμο με πλαϊνά.
20211227_213011.png
 
D

Deleted member 24312

Καλησπέρα Βαγγέλη!
Σήμερα είχα έμπνευση και την πληρώνεις εσύ :rolleyes:

Μια ιδέα σε περίπτωση που σε παίρνει και θέλεις βέβαια, να πειράξεις hairline και δέσιμο με πλαϊνά.Προβολή συνημμένου 43618
γειά σου φίλε μου. Ευχαριστώ πολύ για την συμβουλή. Κάπως έτσι θα κινηθώ σύμφωνα κ με την άποψη του γιατρού . Δηλαδή, κατέβασμα ελαφρώς του hair line, γέμισμα λίγο πίσω, ( πάλι το πίσω μέρος θα έχει λίγη φαλάκρα, αλλά δε θέλω να χαραμισω τρίχες εκεί) κ μετά γέμισμα πλαϊνά κ φουλ στην μέση. Όλα αυτά βέβαια, εφόσον τα τριχοθυλακια που θα παρθούν, το επιτρέψουν...καλή συνέχεια..
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλημερα Βαγγελη εφοσον θα πας για 3 μεταμοσχευση τοτε θα μπορεσεις να βαλεις φωτος με κοντο το μαλλακι σου.
Επισης το κινητο δεν βγαζει καλες φωτος ειναι σκοτεινες και θολες και με φλας μην νομιζεις οτι δειχνουν τα παντα.
Βαλε καποιον να σε βοηθησει με τις φωτος με ενα καλυτερο κινητο σε εξωτερικο χωρο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

D

Deleted member 24312

Καλημερα Βαγγελη εφοσον θα πας για 3 μεταμοσχευση τοτε θα μπορεσεις να βαλεις φωτος με κοντο το μαλλακι σου.
Επισης το κινητο δεν βγαζει καλες φωτος ειναι σκοτεινες και θολες και με φλας μην νομιζεις οτι δειχνουν τα παντα.
Βαλε καποιον να σε βοηθησει με τις φωτος με ενα καλυτερο κινητο σε εξωτερικο χωρο.
εντάξει φίλε, θα κουρευτω τότε γουλί κ θα αγοράσω ένα πανάκριβο κινητό για πάρτι σου.. να σαι καλά...
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
εντάξει φίλε, θα κουρευτω τότε γουλί κ θα αγοράσω ένα πανάκριβο κινητό για πάρτι σου.. να σαι καλά...

Μάλιστα. Με ένα καλύτερο κινητό από κάποιον γνωστό σου δεν σου είπα να αγοράσεις. Το μαλλί σου έτσι και αλλιώς θα το κουρεψεις στην μεταμόσχευση. Για να σε βοηθήσουν τα μέλη πρέπει να έχουν καλή εικόνα. Και πιστεύω μπήκες εδώ για να πάρεις μια βοήθεια μια γνώμη.
 

nick90

Well-Known Member
εντάξει φίλε, θα κουρευτω τότε γουλί κ θα αγοράσω ένα πανάκριβο κινητό για πάρτι σου.. να σαι καλά...
Δεν χρειάζεται να πάρεις πανάκριβο για να βγάλεις καθαρές φωτογραφίες. Όλα τα σύγχρονα κινητά πλεον βγάζουν καλές φωτογραφίες και με χαμηλές τιμές.
 
D

Deleted member 24312

Μάλιστα. Με ένα καλύτερο κινητό από κάποιον γνωστό σου δεν σου είπα να αγοράσεις. Το μαλλί σου έτσι και αλλιώς θα το κουρεψεις στην μεταμόσχευση. Για να σε βοηθήσουν τα μέλη πρέπει να έχουν καλή εικόνα. Και πιστεύω μπήκες εδώ για να πάρεις μια βοήθεια μια γνώμη.
ποιος σου είπε φίλε μου ότι θα κουρέψω το μαλλί μου στην μεταμόσχευση " έτσι κ αλλιώς " ?? έχεις δει σε fut να γίνεται κούρεμα?? Έχω την αίσθηση ότι μιλάω με ανθρώπους που έχουν κάνει μμ κ γνωρίζουν 5 βασικά πράγματα ή που σκοπεύουν να κάνουν κ θέλουν πληροφορίες τις οποίες εχω δώσει. Νομίζω ότ πλέον καταντάει κουραστικο..
 

alex7

Well-Known Member
γειά σου φίλε μου. Θα μου επιτρέψεις να έχω διαφορετική άποψη. Το αποτέλεσμα με ικανοποιεί μέχρι τώρα κ νομίζω ότι αυτό έχει σημασία. Αν είναι τέλειο ή όχι, είναι επίσης υποκειμενικό..Τώρα, αν περιμένει κάποιος να κουρευτω μετά από 2 χρόνια μόνο κ μόνο για να του αποδείξω αν πέτυχε η μμ που έκανα ή όχι, μάλλον έχει πολλά προσωπικά θέματα να λύσει..Το γεγονός κ μόνο ότι μου ζητάει να κάνω κάτι τέτοιο, δείχνει την ελαφρότητα του μυαλού του κ φυσικά γι αυτό κ δεν ασχολούμαι να απαντήσω. Ευχαριστώ κ ευχαρίστως να απαντήσω σε οποιαδήποτε άλλη ερώτηση σου..
Μαλλονες
ποιος σου είπε φίλε μου ότι θα κουρέψω το μαλλί μου στην μεταμόσχευση " έτσι κ αλλιώς " ?? έχεις δει σε fut να γίνεται κούρεμα?? Έχω την αίσθηση ότι μιλάω με ανθρώπους που έχουν κάνει μμ κ γνωρίζουν 5 βασικά πράγματα ή που σκοπεύουν να κάνουν κ θέλουν πληροφορίες τις οποίες εχω δώσει. Νομίζω ότ πλέον καταντάει κουραστικο..
Φίλε .Εδώ δεν είμαστε κουρέες για να θελουμε να σε κουρέψουμε ούτε και πουλάμε ακριβά κινητά για να σου πουλήσουμε .Τα έμπειρα μέλη που έχουν κάνει όλα μμ προσπάθησαν να σε συμβουλέψουν .Αν δε θες και προτιμάς να είσαι εριστικός άστο και φύγε καλύτερα γιατί βοήθεια με τέτοια συμπεριφορά δε θα πάρεις εδώ που μπήκες
 
D

Deleted member 24312

Μαλλονες

Φίλε .Εδώ δεν είμαστε κουρέες για να θελουμε να σε κουρέψουμε ούτε και πουλάμε ακριβά κινητά για να σου πουλήσουμε .Τα έμπειρα μέλη που έχουν κάνει όλα μμ προσπάθησαν να σε συμβουλέψουν .Αν δε θες και προτιμάς να είσαι εριστικός άστο και φύγε καλύτερα γιατί βοήθεια με τέτοια συμπεριφορά δε θα πάρεις εδώ που μπήκες
περιμένω από εσένα βοήθεια ?? πλάκα μας κάνεις?? με ενδιαφέρει νομίζεις η γνώμη σου??
 

platanos

Well-Known Member
Μάλιστα. Με ένα καλύτερο κινητό από κάποιον γνωστό σου δεν σου είπα να αγοράσεις. Το μαλλί σου έτσι και αλλιώς θα το κουρεψεις στην μεταμόσχευση. Για να σε βοηθήσουν τα μέλη πρέπει να έχουν καλή εικόνα. Και πιστεύω μπήκες εδώ για να πάρεις μια βοήθεια μια γνώμη.
Τι ασχολείσαι; Έκανα και γω το λάθος να γράψω δύο post να βοηθήσω αλλά ο κάθε άνθρωπος πρέπει να θέλει να ακούσει ή να βοηθηθεί. Ας παίξει μπάλα ο φίλος με "άδειες κερκίδες"
 
Μπλουζα