τριχόπτωση σε φρύδια και μούσια

bakakas

New Member
Φίλε μου εγώ έχω ΣΜΗΓΜΑΤΟΡΡΟΙΚΗΣ ΔΕΡΜΑΤΙΤΙΔΑ

Έτσι μου είπε ο γιατρός. Εσύ το ίδιο έχεις;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vaggos92

New Member
κάνω θεραπεία με HAIRWAY και CLARELUX πήγα σε άλλη δερματολόγο και μου είπε με αυτά να συνεχίσω,τώρα θα δούμε...έχεις μήπως κάτι αντιστοιχώ?
 

mimis giova

Active Member
οχι ρε vaggo..rajgaine εβαζα κ εγω κ κορτιζονουχα αλοιφη.αλλα το καλητερο ειναι χαλαρουητα οσο μπορεις...εγω εκει ειδα διαφορα.
 

vaggos92

New Member
χαλαρουητα φίλε δεν λες τίποτα,δεν αξίζει τον κόπο χειρότερα γίνεσαι..ευτυχώς μου είπε πως θα ξαναφτιάξουν σίγα σίγα γιατί μου πήγαινε σε κακό ο νους..εσύ που το είχες το πρόβλημα αν επιτρέπεται?τώρα δεν έχεις κάτι είσαι κομπλέ με τις θεραπείες ε?Θέλω να πω πως έφτιαξε το οποίο πρόβλημα είχες?
 

mimis giova

Active Member
εγω αν σ δειξω φωτο θα παθεις ..βασικα τπτ..χαλαρωσα σταματησα να το σκευτομαι κ εφτιαξε..οχι τελειως..μ σκαει κατι τριπιτσες που κ που.
 

vaggos92

New Member
σε φρύδι φίλε είχες το θέμα η σε γενειάδα?έμενα σίγα σίγα αρχίζει και βγάζει στην άκρη που βλέπω σε φως άλλα είναι ξανθές και δεν φαίνονται παραμονο στο φως..ελπίζω να φταίξει σύντομα!!!
 

vaggos92

New Member
ω ρε φιλε,εμενα με νοιαζει να γινεται οπως πρωτα και εκει ετσι ειχα ενα θεμα αλλα την ρωτησα την γιατρο στα ισια και μου ειπε πως φτιαχνει...αλλα με το νου μου σκεφτομουνα μηπωσ εγινε αυτο απο κατι πιο σοβαρο...
 

mimis giova

Active Member
τπτ δεν γινεται οπως πρωτα..αλλα φτιαχνει..βλεφαριδες κ φρυδια βαλε καστοραιλεο..κανει καλη δουλεια..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vaggos92

New Member
δεν νομιζω να μην γινει οπως πρωτα φιλε μου γιατι βλεπω οτι κανει δουλεια σιγα σιγα,στο φρυδι και στο πιγουνι εχω αυτο βλεφαριδες ειναι κομπλε,και απο τι διαβασα αυτο βγαινει πιο πολυ σε μικρη ηλικια αν δεν κανω λαθος(γυροειδη αλωπεκια)..απλα ειναι μια περιοδος στρες αγχους που μου εκανε κακο και χτυπησε εκει.ευχαριστω παντως για οποια ενημερωση ειναι χρησιμη,ευπρωσδεκτη
 

bakakas

New Member
Παιδιά ψάξτε το λίγο με αλόη βέρα... που είναι και φυσικό, εγώ είδα μεγάλη βελτίωση με αλόη. Διαβάστε και λίγο να δείτε κάνει πολλά!
 

vaggos92

New Member
καλησπερα παιδια,υπαρχει καποια χρησιμη συμβουλη η καποιος που να εχει αναλογο προβλημα?εχει αρχισει σιγα σιγα να βγαζει καποιες ψηλες τριχες αλλα τιποτα ακομα ωστε να πυκνωσουν και να λυθει εντελως...η θεραπεια που ακολουθω ειναι minoxidil,clarelux kai καψουλες meyrin εδω και εναμιση μηνα...στα γενια γυρω στο πηγουνι το προβλημα και στα φρυδια!!!
 

basilhs

New Member
παιδια καντε εκσετασεισ ,,, εγς εχς διπλασο tsh 8,5 ενω επρεπε να ηταν μαξ 4... και το προβλημα εξαφανηστικε με το καιρο χωρισ να κανω θεραπια στα γενια η φρυδια... .. .. και βασικα εγραπσα ολλεσ τισ θεραπιεσ στα α....δια μου και δεν ξανασχολουμε με μινο και τετοιεσ μακακιεσ.....να παν να μαμηθουν πιο πολυ με ανκχοναν παρα καλο με κανανε... απλα αφηστετο να γινει τελοσ απο μενα δεν ξαναασχολουμε με θεραπιεσ μονο να δω πωσ ειναι ο θυροειδησ μο7υ ....
 

vaggos92

New Member
φιλε βασιλη ευχαριστω καταρχας γι'αυτα που ειπες,δεν νομιζω να μην γινουν καποια στιγμη οπωσ πρωτα...εσενα τωρα εχουν ξεπεραστει για τα καλα?λογω αγχους ειναι φιλε θα κανω και εξετασεις αλλα θυροειδη και τετοια δεν εχω και γενικα φαρμακα δεν επερνα για τιποτα ουτε καν για πονοκεφαλο που λεμε...πως χτυπησε τωρα εκει δεν μπορω να καταλαβω...οτι χρησιμη συμβουλη θα ειναι απαντηση στο προβλημα μου
 
Μπλουζα