παναγιωτης κολιατος 1900g 4/4/2021

aeratos28

Just aeratos
Η κανονική είναι αυτή που έβαλες να δείξεις την ανησυχία σου..αυτή,είναι η (παραπλανητική)που δείχνει κάτι το οποίο δεν ισχύει .αντίστοιχες επεμβάσεις φίλε πήγαινε δες στα νήματα του Αναστασάκη..και αυτός φτιάχνει κάτι τέτοια..α ζώνες με κάτω από 2000 grafts..
ναι θελω να δω απο ελλαδα ομως ετσι στο 6μηνο οι φωτο που εβγαλα ηταν με βρεγμενο μαλι στο φως παρε και μια κανονικη
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gerassis

Well-Known Member
Για τα grafts που εβαλες μια χαρα ειναι το αποτελεσμα σου μεχρι εδω και θα βελτιωθει οπτικα λιγο ακομη. 1500 μονο θελουν για να μαυρισουν καλα οι κροταφοι. Εσυ εβαλες 1.950 σε ευρυτερη περιοχη. Η φυτρωση που εχεις Κωστα ειναι ικανοποιητική. Αλλοι βαζουν 4.000 grafts και βγαινουν τα 1.000. Για αυτα που εβαλες θεωρείσαι αξιοπρεπες περιστατικο. Επειδη εκανα μμ στον ιδιο γιατρο ίσως η πολιτική της εταιρειας ειναι να χειρουργει εκ του ασφαλους , δλδ οχι με μεγιστη πυκνωτητα, ο πελατης να εχει μια καλη φυτρωση ωστε για να "αναγκαστει" να ξαναμπει για 2η μμ (Πυκνωση) στην ιδια κλινικη που του εδωσε το αρχικο καλο αποτελεσμα.
 

kwstas mpatsios

Active Member
Η κανονική είναι αυτή που έβαλες να δείξεις την ανησυχία σου..αυτή,είναι η (παραπλανητική)που δείχνει κάτι το οποίο δεν ισχύει .αντίστοιχες επεμβάσεις φίλε πήγαινε δες στα νήματα του Αναστασάκη..και αυτός φτιάχνει κάτι τέτοια..α ζώνες με κάτω από 2000 grafts..
κανονικη το λες εσυ αυτο με βρεγμενο μαλι και με μια λαμπα πανω απο το κεφαλι μου χαχαχαχ οκ δεν ειδα ομως κατι καλλιτερο απο το δικο μου αποτελεσμα να μου στειλεις 6μηνο τονιζω
 

vagosx

Well-Known Member
Η κανονική είναι αυτή που έβαλες να δείξεις την ανησυχία σου..αυτή,είναι η (παραπλανητική)που δείχνει κάτι το οποίο δεν ισχύει .αντίστοιχες επεμβάσεις φίλε πήγαινε δες στα νήματα του Αναστασάκη..και αυτός φτιάχνει κάτι τέτοια..α ζώνες με κάτω από 2000 grafts..

Αερατε εχουμε δει στο φόρουμ πολλες αντίστοιχες αποκαλυπτικες φωτο;
 

Gianney

Well-Known Member
Για τα grafts που εβαλες μια χαρα ειναι το αποτελεσμα σου μεχρι εδω και θα βελτιωθει οπτικα λιγο ακομη. 1500 μονο θελουν για να μαυρισουν καλα οι κροταφοι. Εσυ εβαλες 1.950 σε ευρυτερη περιοχη. Η φυτρωση που εχεις Κωστα ειναι ικανοποιητική. Αλλοι βαζουν 4.000 grafts και βγαινουν τα 1.000. Για αυτα που εβαλες θεωρείσαι αξιοπρεπες περιστατικο. Επειδη εκανα μμ στον ιδιο γιατρο ίσως η πολιτική της εταιρειας ειναι να χειρουργει εκ του ασφαλους , δλδ οχι με μεγιστη πυκνωτητα, ο πελατης να εχει μια καλη φυτρωση ωστε για να "αναγκαστει" να ξαναμπει για 2η μμ (Πυκνωση) στην ιδια κλινικη που του εδωσε το αρχικο καλο αποτελεσμα.
1500 στους κροτάφους αυτούς πιστεύω είναι καλά,αλλα.επισης πιστεύω έπρεπε να παίξει και λίγο temporals ,τώρα πόσα δεν ξέρω ακριβώς ίσως κάνα 500.
 

gerassis

Well-Known Member
1500 στους κροτάφους αυτούς πιστεύω είναι καλά,αλλα.επισης πιστεύω έπρεπε να παίξει και λίγο temporals ,τώρα πόσα δεν ξέρω ακριβώς ίσως κάνα 500.
Η φωτο τα δειχνει ολα . Η διασπορα των μοσχευματων αποσκοπούσε σε μια "ασφαλη" μμ με υψηλη φυτρωση. Απο την αρχη φαινονταν η πορεια της που για μενα ειναι μια χαρα. Δεν εχω δει περιστατικα που με 1950 grafts οι ασθενεις να καλύβονται πλήρως. Ηθελε αλλα 1000 επιπλέον (ειχε και δικα του) οπότε θα πήγαινε σε δι-ημερη συνεδρια. Επίσης το παλικάρι μου έχει εκμυστηρευτει ότι είχε πάρει τα πάντα (τα πάντα) χωρις αποτέλεσμα. Αντε να φύτρωσε το 90% (στη Fue μεχρι πριν 2 χρόνια επιτυχια ηταν το 75%) να έχασε και λιγα δικά του λόγω Sock loss για τους 7.5 μηνες καλά ειναι. Θα βελτιωθει και αλλο.
 

Συνημμένα

  • μετττ.jpg
    μετττ.jpg
    92.5 KB · Προβολές: 134

kwstas mpatsios

Active Member
Η φωτο τα δειχνει ολα . Η διασπορα των μοσχευματων αποσκοπούσε σε μια "ασφαλη" μμ με υψηλη φυτρωση. Απο την αρχη φαινονταν η πορεια της που για μενα ειναι μια χαρα. Δεν εχω δει περιστατικα που με 1950 grafts οι ασθενεις να καλύβονται πλήρως. Ηθελε αλλα 1000 επιπλέον (ειχε και δικα του) οπότε θα πήγαινε σε δι-ημερη συνεδρια. Επίσης το παλικάρι μου έχει εκμυστηρευτει ότι είχε πάρει τα πάντα (τα πάντα) χωρις αποτέλεσμα. Αντε να φύτρωσε το 90% (στη Fue μεχρι πριν 2 χρόνια επιτυχια ηταν το 75%) να έχασε και λιγα δικά του λόγω Sock loss για τους 7.5 μηνες καλά ειναι. Θα βελτιωθει και αλλο.
γεραση καλησπερα 6,5 μηνες ρε συ και νομιζω δεν μπορουσαν να χορεσουν 3000 ρε συ δεν ειχα τοσο 8εμα
 

aeratos28

Just aeratos
Για βρες μου εσύ ένα αποτέλεσμα 6 μηνών να είναι χειρότερα από ότι είσαι εσύ.γτ δεν καταλαβαίνω τι θέλεις να πεις.οτι είναι εξαιρετικό ας πούμε?
κανονικη το λες εσυ αυτο με βρεγμενο μαλι και με μια λαμπα πανω απο το κεφαλι μου χαχαχαχ οκ δεν ειδα ομως κατι καλλιτερο απο το δικο μου αποτελεσμα να μου στειλεις 6μηνο τονιζω
 

aeratos28

Just aeratos
Gerasis ότι το 75% μέχρι πριν 2 χρόνια ήταν επιτυχία που ακριβώς το είδες εσύ και που το στηρίζεις? Δεν στέκει αυτό που λες σε καμία περιπτωση
Πριν 15 χρόνια ίσως να είχε βάση αυτό.
Η φωτο τα δειχνει ολα . Η διασπορα των μοσχευματων αποσκοπούσε σε μια "ασφαλη" μμ με υψηλη φυτρωση. Απο την αρχη φαινονταν η πορεια της που για μενα ειναι μια χαρα. Δεν εχω δει περιστατικα που με 1950 grafts οι ασθενεις να καλύβονται πλήρως. Ηθελε αλλα 1000 επιπλέον (ειχε και δικα του) οπότε θα πήγαινε σε δι-ημερη συνεδρια. Επίσης το παλικάρι μου έχει εκμυστηρευτει ότι είχε πάρει τα πάντα (τα πάντα) χωρις αποτέλεσμα. Αντε να φύτρωσε το 90% (στη Fue μεχρι πριν 2 χρόνια επιτυχια ηταν το 75%) να έχασε και λιγα δικά του λόγω Sock loss για τους 7.5 μηνες καλά ειναι. Θα βελτιωθει και αλλο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kwstas mpatsios

Active Member
Θεωρείς ότι δεν υπάρχουν φωτό αποκαλυπτικές στα νήματα?οι μόνες είναι αυτές εδώ?
ειμαι εδω μεσα 6 χρονια πιστευω εχω δει τα παντα και ναι θεωρω πωσ δεν υπαρχει κατι καλλιτερο στην ελλαδα απο τον κολιατο και εχω να σου δειξω και αλες δουλειες του που δεν εχω δει κατι παρομοιο αν εχεις κατι να μου δειξεις θα χαρω πολυ να το δω γιατι θα ξερω οτι υπαρχει κατι καλυτερο για το μελλον
 
Τελευταία επεξεργασία:

Flag17

Well-Known Member
Φίλε μου νομίζω το τερματισες λίγο . Από το αν είναι καλό το αποτέλεσμα σου φτάσαμε στο ότι είναι ο καλύτερος στην Ελλάδα ? Εγώ όσο έχω παρακολουθήσει στο φόρουμ έχω δει καλύτερα αποτελέσματα τόσο από τον κύριο Αναστασάκη όσο και από τον κύριο Τυρκαλα ακόμα και από τον κύριο Βεκρή έχω δει πολύ καλύτερα από αυτό. Απλά ο γιατρός δεν έχει την εμπειρία ή φοβήθηκε το ρίσκο για μια πυκνή τοποθέτηση και αντί για 3000 που ήθελες , δεν σου έβαλε ούτε 2000. Δεν έβαλε αυτά που έπρεπε οπότε το αποτέλεσμα θα είναι μέτριο όπως και να έχει αν κάνεις μια 2η για touch up θα είσαι μια μια χαρά
 
Τελευταία επεξεργασία:

kwstas mpatsios

Active Member
Για βρες μου εσύ ένα αποτέλεσμα 6 μηνών να είναι χειρότερα από ότι είσαι εσύ.γτ δεν καταλαβαίνω τι θέλεις να πεις.οτι είναι εξαιρετικό ας πούμε?
καλα εισαι σοβαρος τωρα ολοι λενε οτι το αποτελεσμα μου ειναι εξαιρετικο και εσυ λες οτι δεν υπαρχει κατι χειροτερο. στο ειπα ξανα οι φωτο ειναι με βρεγμενο μαλι και μια λαμπα απο πανω για να φανει η ανησυχια μου αν ειναι στεγνο το μαλι δεν φαινετε τπτ ουτε κεφαλι και με ηλιο ακομα. αυριο θα ανεβασω κανονικες φωτο
 
Τελευταία επεξεργασία:

Georgie

Well-Known Member
Μια χαρά τα πας φίλε με το μαλλι.
Καλή συνέχεια .

Ps: Ρε παιδια κλινικές μεταμοσχεύσεων ειναι !

Ουτε ομάδες ποδοσφαίρου ειναι
Ουτε πολιτικά κόμματα και θρησκείες .

Με τα νεα του Γκανιαν πιο πολυ θα φανατίζομουν

Take it easy .
 

kwstas mpatsios

Active Member
Φίλε μου νομίζω το τερματισες λίγο . Από το αν είναι καλό το αποτέλεσμα σου φτάσαμε στο ότι είναι ο καλύτερος στην Ελλάδα ? Εγώ όσο έχω παρακολουθήσει στο φόρουμ έχω δει καλύτερα αποτελέσματα τόσο από τον κύριο Αναστασάκη όσο και από τον κύριο Τυρκαλα ακόμα και από τον κύριο Βεκρή έχω δει πολύ καλύτερα από αυτό. Απλά ο γιατρός δεν έχει την εμπειρία ή φοβήθηκε το ρίσκο για μια πυκνή τοποθέτηση και αντί για 3000 που ήθελες , δεν σου έβαλε ούτε 2000. Δεν έβαλε αυτά που έπρεπε οπότε το αποτέλεσμα θα είναι μέτριο όπως και να έχει αν κάνεις μια 2η για touch up θα είσαι μια μια χαρά
και εγω εχω δει πολυ χειροτερα απο αυτουσ που μου ειπες και μιλαμε για 6μηνο κατσε να ολοκληρωθει και θα τα πουμε ξανα. κ επιδη εχω δει πολεσ δουλειες του κολια του εσυ εκτωσ την δικη μου ποσες ειδες?
 

Gianney

Well-Known Member
Φίλε καταρχάς να έχεις μια πολύ καλή συνέχεια σχετικά με την φύτρωση,έχεις ακόμα δρόμο,τα gtafts μου φαίνονται λίγα εμένα θα ήθελες πιο πολλά άλλα για αυτό που έβαλες είσαι οκ.Τωρα σχετικά με τον γιατρό δεν έχω δει πολλά περιστατικά ίσως να έχω δει καμία 5 μαζί με το δικό σου.
 

Flag17

Well-Known Member
Έχω παρακολουθήσει τις 2 του gerassi και την δικιά σου νομίζω ότι για τα λεφτά που ζητάει είναι μια αξιοπρεπής επιλογή. Από εκεί μέχρι να πάμε στο ότι είναι ο κορυφαίος στην Ελλάδα νομίζω είναι μια απόσταση. Ότι σου έκανε αραιή τοποθέτηση δηλαδή είναι κάτι που δεν δέχεσαι ? Στους 12 μήνες το αποτέλεσμα μπορεί να είναι εξαιρετικό για ούτε 2000 που μπήκαν αλλά δεν μπορεί να μιλάμε για κορυφαία δουλειά όταν ήθελες 3000 αυτό λέω
 

kwstas mpatsios

Active Member
Έχω παρακολουθήσει τις 2 του gerassi και την δικιά σου νομίζω ότι για τα λεφτά που ζητάει είναι μια αξιοπρεπής επιλογή. Από εκεί μέχρι να πάμε στο ότι είναι ο κορυφαίος στην Ελλάδα νομίζω είναι μια απόσταση. Ότι σου έκανε αραιή τοποθέτηση δηλαδή είναι κάτι που δεν δέχεσαι ? Στους 12 μήνες το αποτέλεσμα μπορεί να είναι εξαιρετικό για ούτε 2000 που μπήκαν αλλά δεν μπορεί να μιλάμε για κορυφαία δουλειά όταν ήθελες 3000 αυτό λέω
οπα οπα κατι δεν καταλαβατε καλα ποιο πανω λεω στον αερατο αν υπαρχει κατι καλυτερο με τοσα γκραφτ και στο 6μηνο αν σας δειξω δουλειεσ με πυκνωση του κολιατου αστο εγω μυλησα για τισα γκραφτ και σε τοσο καιρο και θεωρω οτι ειναι τελειο
 

Flag17

Well-Known Member
Μα ένας σωστό γιατρός εφόσον το επιτρέπει η δοτρια , είναι οκ η ηλικία κλπ. Πρέπει να βάλει τα γραφτς που χρειάζονται. Αν σου πει πάμε για 2 επεμβάσεις για να είσαι όπως πρέπει πάω πάσο. Ο gerassis ας πούμε έκανε 2 για να πάρει ένα σωστό αποτέλεσμα σε πυκνότητα , αλλά από ότι είπες πιο πριν σου είπε πως 2000 χρειαζοσουν οπότε κρίνουμε το αποτέλεσμα σαν μεταμόσχευση. Απλά ήθελες παραπάνω γραφτς αυτό δεν αλλάζει , σου έκανε μια αραιή τοποθέτηση και μακάρι να πετύχει τέλεια φυτρωση . Αλλά αν θες να έχεις εντυπωσιακό αποτέλεσμα πρέπει να κάνεις ένα πέρασμα ακόμα και θα είσαι τέλεια
 
Μπλουζα