μεγάλη ζημία στα γεννητικά όργανα

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Μ32

Member
Απ: μεγάλη ζημία στα γεννητικά όργανα

φιλαράκι τα έχεις μπερδέψει λίγο τα πράματα δεν νομίζω να υπάρχει κάποιος που να έχει συμφέρον να μην παίρνεις φίνα σίγουρα όμως υπάρχουνε παρα πολλοί που έχουνε συμφέρον άμα παίρνεις...
όσο για τις εταιρίες μεταμόσχευσης το προτείνουνε...
φιλε μου μαλλον εσυ τα εχεις μπερδεψει λιγο.μονο τη μερκ συμφερει να προτεινει τη φινα.Κανενα αλλο.Εαν δεν υπηρχε φινα για σκεψου σε ποσα αλλα προιοντα-λυσεις θα ειχαμε αποτανθει.Διαβασε λιγο στο φορουμ κ θα καταλαβεις.Οσο για τις εταιριες μεταμοσχευσης,εχω παει σε 2,στην D$I και στην k**d.Με ρωτησαν κ οι 2 αν παιρνω φινα(οταν ειχα παει ημουν τελειως ασχετος κ δεν ηξερα καν τι ειναι η φινα).Στην πρωτη δεν μου ειπαν οτι πρεπει να παρω κ στην δευτερη,αφου τους ρωτησα εγω μου ειπαν οτι θα παρω για κανενα εξαμηνο μεχρι να βγουν τα νεα μαλλια.Ευτηχως που βρηκα το φορουμ μετα κ γλυτωσα απο τους χασαπηδες.Επισης πες μου αν θες ποιοι ειναι αυτοι που
σίγουρα όμως υπάρχουνε παρα πολλοί που έχουνε συμφέρον άμα παίρνεις φινα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

$$$

New Member
Απ: μεγάλη ζημία στα γεννητικά όργανα

Μ3 cabrio είπε:
φιλαράκι τα έχεις μπερδέψει λίγο τα πράματα δεν νομίζω να υπάρχει κάποιος που να έχει συμφέρον να μην παίρνεις φίνα σίγουρα όμως υπάρχουνε παρα πολλοί που έχουνε συμφέρον άμα παίρνεις...
όσο για τις εταιρίες μεταμόσχευσης το προτείνουνε...
φιλε μου μαλλον εσυ τα εχεις μπερδεψει λιγο.μονο τη μερσκ συμφερει να προτεινει τη φινα.Κανενα αλλο.Εαν δεν υπηρχε φινα για σκεψου σε ποσα αλλα προιοντα-λυσεις θα ειχαμε αποτανθει.Διαβασε λιγο στο φορουμ κ θα καταλαβεις.Οσο για τις εταιριες μεταμοσχευσης,εχω παει σε 2,στην D$I και στην k**d.Με ρωτησαν κ οι 2 αν παιρνω φινα(οταν ειχα παει ημουν τελειως ασχετος κ δεν ηξερα καν τι ειναι η φινα).Στην πρωτη δεν μου ειπαν οτι πρεπει να παρω κ στην δευτερη,αφου τους ρωτησα εγω μου ειπαν οτι θα παρω για κανενα εξαμηνο μεχρι να βγουν τα νεα μαλλια.Ευτηχως που βρηκα το φορουμ μετα κ γλυτωσα απο τους χασαπηδες.Επισης πες μου αν θες ποιοι ειναι αυτοι που
σίγουρα όμως υπάρχουνε παρα πολλοί που έχουνε συμφέρον άμα παίρνεις φινα


δες λίγο το παρακάτω video για να καταλάβεις ότι δεν είναι μονο η merc που κερδίζει ...

http://www.koutipandoras.gr/?p=4147


πάντως άμα είσαι καθαρός ... θα πρέπει να το ψάξεις λίγο το θέμα gt σε βλέπω αδιάβαστο και θα κανεις απότομη προσγείωση κάποια μέρα ...
 

Άκης

Administrator
Απ: μεγάλη ζημία στα γεννητικά όργανα

$$$ είπε:
δες λίγο το παρακάτω video για να καταλάβεις ότι δεν είναι μονο η merc που κερδίζει ...

http://www.koutipandoras.gr/?p=4147


πάντως άμα είσαι καθαρός ... θα πρέπει να το ψάξεις λίγο το θέμα gt σε βλέπω αδιάβαστο και θα κανεις απότομη προσγείωση κάποια μέρα ...
Δεν έχεις και άδικο και φυσικά ούτε και ότι αναφέρει η εκπομπή, αλλά σκέψου ότι πολλοί παίρνουν φινα επειδή είδαν σε κάποιο φορουμ αποτελέσματα άλλων και θέλησαν να δοκιμάσουν. Στην προκειμένη περίπτωση, μόνο η μερκ έχει κέρδος.
 

$$$

New Member
Απ: μεγάλη ζημία στα γεννητικά όργανα

Μ3 cabrio είπε:
πάντως άμα είσαι καθαρός
το εξηγεις λιγο αυτο?


ενοοώ αν δεν έχεις συμφέροντα και είσαι καθαρός χρηστης ... gt τα forum είναι τίγκα από αυτούς και δεν έχουνε μονο ένα λογαριασμό έχουνε καμια 20aria ... : ΚΏΣΤΑΣ:OOOO ΈΚΑΝΑ ΜΙΑ ΜΕΤΑΜΌΣΧΕΥΣΗ STIN %$*%$ ΘΕΪΚΉ ΟΎΤΕ ΜΕ ΜΕΓΕΝΘΥΤΙΚΌ ΔΕΝ ΦΑΊΝΕΤΑΙ ΔΈΡΜΑ.... NΊΚΟΣ : AΣΕ ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΕΓΏ ΕΚΕΙ ΕΚΑΝΑ ΤΈΛΕΙΟ ΑΠΟΤΈΛΕΣΜΑ...
και μετά περιμένουμε να τσιμπήσει κανένας...
εκτος ότι υποτιμάνε την νοημοσύνη μας έχουνε και το θράσος να τα βάζουνε kai με τον blind εναν original επειδή έκανε παράπονα για τις τιμές... ;)
 

orangepictures

New Member
Απ: μεγάλη ζημία στα γεννητικά όργανα

Ο Sampson πραγματικα φαινεται τυπος που εχει δοκιμασει διαφορων ειδων χαπακια και ξαφνικα παθαινει κατι απο fina.
Προσωπικα συμφωνα απολυτα με Ακη.Ειπε αυτα που σκεφτηκα οποτε δεν τα επαναλαμβανω
 

Μ32

Member
Απ: μεγάλη ζημία στα γεννητικά όργανα

$$$ είπε:
[quote author=Μ3 cabrio link=topic=2386.msg48395#msg48395 date=1298328048]
πάντως άμα είσαι καθαρός
το εξηγεις λιγο αυτο?


ενοοώ αν δεν έχεις συμφέροντα και είσαι καθαρός χρηστης ... gt τα forum είναι τίγκα από αυτούς και δεν έχουνε μονο ένα λογαριασμό έχουνε καμια 20aria ... : ΚΏΣΤΑΣ:OOOO ΈΚΑΝΑ ΜΙΑ ΜΕΤΑΜΌΣΧΕΥΣΗ STIN %$*%$ ΘΕΪΚΉ ΟΎΤΕ ΜΕ ΜΕΓΕΝΘΥΤΙΚΌ ΔΕΝ ΦΑΊΝΕΤΑΙ ΔΈΡΜΑ.... NΊΚΟΣ : AΣΕ ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΕΓΏ ΕΚΕΙ ΕΚΑΝΑ ΤΈΛΕΙΟ ΑΠΟΤΈΛΕΣΜΑ...
και μετά περιμένουμε να τσιμπήσει κανένας...
εκτος ότι υποτιμάνε την νοημοσύνη μας έχουνε και το θράσος να τα βάζουνε kai με τον blind εναν original επειδή έκανε παράπονα για τις τιμές... ;)
[/quote]Το αν ειμαι καθαρος ή οχι το βλεπει κανεις πολυ ευκολα στα μνμ μου,εδω κ 2 χρονια που ειμαι μελος στο φορουμ.Κ επειδη το πιστευω απολυτα οτι υπαρχουν ατομα που εχουν 2πλους κ 3πλους λογαριασμους,μου δημιουργει τεραστια εντυπωση ατομα τα οποια εινα γραμμενα στο φορουμ 1μηνα! να εχουν τοσες γνωσεις,να απορριπτουν κ να καταδικαζουν δοκιμασμενες θεραπειες,αλλα κ να κανουν μαθηματα περι νοημοσυνης :)
 

$$$

New Member
Απ: μεγάλη ζημία στα γεννητικά όργανα

Μ3 cabrio είπε:
μου δημιουργει τεραστια εντυπωση ατομα τα οποια εινα γραμμενα στο φορουμ 1μηνα! να εχουν τοσες γνωσεις,

ναι το hairlossgr είναι πανεπιστήμιο ... :tease: :D εσύ είσαι παλιός εδώ πρέπει να σε κάνουμε πρύτανη sto bristol :D :D :D


Μ3 cabrio είπε:
να απορριπτουν κ να καταδικαζουν δοκιμασμενες θεραπειες,

όπως εσύ αποδέχεσαι την φίνα και καταδικάζεις (sampson) kai όσους γράψουνε κάτι αρνητικό για την αγαπημένη σου φίνα ... έτσι και εγώ είμαι στην ali πλευρά ...έτσι είναι η ζωή apsro -μαύρο

Μ3 cabrio είπε:
αλλα κ να κανουν μαθηματα περι νοημοσυνης :)

άμα νιώθεις μαθητής όταν σου μιλάω πρόβλημα σου 8) ;) σε καταλαβαίνω πάντως φιλαράκι με 4 γκόμενες και m3 cabrio δεν έχεις χρόνο να κανεις την πνευματική υπέρβαση :D :tease: :tease:
 

badday

New Member
Απ: μεγάλη ζημία στα γεννητικά όργανα

Μ3 cabrio είπε:
[quote author=badday link=topic=2386.msg48209#msg48209 date=1298112435]
περα απο αραιομενο σπερμα κ μια μικρη πτωση στη λιμπιντο(κ αυτο εξαιτιας του οτι παιζω με 4 γκομενες κ κανω σεξ καθε μερα)ειμαι αψογα

... αρχιζει να τρεμει η καρεκλα καποιον εδω μεσα ;D
Αγαπητε κ φιλτατε badday (που εισαι μαλλον ονομα κ πραγμα)εσυ στα 35 οταν εχεις 4 γκομενες κ κανεις σεξ καθε μερα δεν θα ειχες λιγακι σπερμα αραιωμενο κ μια μικρη πτωση στη λιμπιντο?Θελω απαντηση κ οχι καμια βλακεια του τυπου ποιος ειμαι κ μαμαω τοσο πολυ,να κατουρησω λιγακι κτλ.[/quote]

ναι ρε συ mp3 λογικο ειναι ..μηπως να γινοσουν λιγο πιο επιλεκτικος και να εκοβες το καθημερινο σεξ με 4 γκομενες; να γινει και το σπερμα νορμαλ. Επισης ισως να εκλεινες και την κουκουλα του cabrio μηπως περνει πολυ αερα το μαλλι...
 

Άκης

Administrator
Απ: μεγάλη ζημία στα γεννητικά όργανα

$$$ και M3 δεν χρειάζεται να το συνεχίσετε. Δεν πρόκειται να βγει και κάτι άλλωστε
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα