αύξηση τρίχας στην περιοχή του προσώπου

gus333

New Member
Όχι Δήμο μίλησα γενικά προς όλους, και όχι συγκεκριμένα για εσένα.

Επειδή ξέρω πολύ καλά τι μπορεί να κάνει η μινοξιδίλη, γιαυτό και τα λέω.
Βλέπω έναν νέο άνθρωπο να θέλει να βάλει στο πρόσωπο του μινοξιδίλη για να βγάλει γένια που στην ουσία δεν είναι ακόμα η ώρα τους, όπως πολλοί άνθρωποι βγάζουν γένια αργότερα. Και εγώ γένια πολλά έβγαλα στα 22,5 μου απότομα, πριν είχα 5 τρίχες.

Ε δεν μπορώ λοιπόν να μην πω τίποτα, όταν γίνει χάλια από παρενέργειες δεν θα είναι καθόλου καλό. Δεν φέρομαι σαν την "μητέρα" του, μιλάω μέσα από την δική μου εμπειρία και την εμπειρία άλλων μελών, να γλιτώσω τα χειρότερα.




Αφού τελικά αποφάσισες να ακολουθήσεις regaine φίλε outopisth, να ευχηθώ ολόψυχα καλή επιτυχία :)






Το αιθεριο ελαιο ευκαλυπτου βοηθαει στην αναπτυξη τριχοφυιας;Εχω διαβασει ότι εχει ευεργετικες ικανοτητες;Επισης,μπορεις να μου πεις την αποψη σου γι'αυτο το site;http://grigoragenia.blogspot.gr/
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

zaxosdogkanos

Active Member
επισης παιδια την περιοδο που ειχα χασει παρα πολυ μαλλι ειχα γεμισει τελειως σε γενια δεν ξερω αν συνδεονται καπως
τωρα με φινα βγαζω με κανονικο ρυθμο για τα δικα μου δεδομενα
 

dimitris50423

Well-Known Member
δεν νομιζω να επελεγα μινοξιδιλη σε γενια... οι ξανθες τριχουλες ισως αν τις ξυριζεις να δυναμωσουν.. αλλιως ξυρισε ολες τις τριχες οσες εχεις και στο σωμα και γραψου γυμναστηριο να γινεις τουμπανο.. κανε και κανα solarium και εισαι αρχοντας.. οχι μινοξιλιδλη στο προσωπο. σκεψου ποση περιοχη πρεπει να πασαλειψεις και ποσο θα βαζεις..
 
Μπλουζα