Ψάχνοντας την καλύτερη επιλογή για μμ με fue

lefis5

RAFAL
είπα ότι είμαι μέλος του forum ένα χρόνο αλλά παρακολουθούσα γενικές συζητήσεις για την τριχόπτωση....θέματα μεταμοσχεύσεων άρχισα να παρακολουθώ εδώ και ένα μήνα γιατί το θέμα το αγνοούσα τελείως.την επικείμενη μμ μου θα την παρουσιάσω με λεπτομέρεια και έως το τέλος του κύκλου του έτους φύτρωσης.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

P70

Active Member
Kαι να μην μπει για μμ δεν θα σκασει ο κ.Β.το ταξιδακι του θα το κανει,κανα grand canyon,Las Vegas,New york,Burj Khalifa τα τελευταια ταξιδακια του.Ζωαραααα...

Συγγνωμη που θα το κανω αυτο, και ειλικρινα δεν εχω ειρωνικη διάθεση αλλα απο που και ως που παιζει ρολο το τι κανει
ο Χ - Υ - Ω ιδιοκτητης της καθε κλινικης;
Με τον τροπο που το γραφεις, ειναι λες και εχει υποχρεωση να μην ξαποστασει ποτε, στον δυσκολο δρομο προς την οριστικη κατατροπωση της καραφλας. Κλινικη που κανει κοσμητικες επεμβασεις εχει, οχι ιδρυμα κατα του καρκινου.
Το τονιζω, δεν το κανω για να υπερασπιστω, ομως μου φαινεται οτι υπαρχει δοση εμπαθειας που δεν ειναι επικοδομητικη.
 
Τελευταία επεξεργασία:

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ισα ισα εγω βλεπω τις φωτο του και μαρεσουν γιατι και γω ειμαι υπερ των ταξιδιων,μαρεσει να βλεπω καινουργια πραματα και οσοι με εχουν φιλο στο Fb απο εδω καταλαβενουν οτι και εγω βαζω φωτος απο τα ταξιδια μου οπως και ο Β.και καποιες φορες σχολιαζω την φωτο κατα τον ιδιο τροπο με αυτον.
Με αυτο που κανει ισα ισα τον συμπαθω ασχετα με την δουλεια του.
 

lefis5

RAFAL
δεν εχω αποφασισει ακομη εαν θα ξυρισω το κεφαλι μου η εαν θα κανω πεζοναυτικο...θα το συζητησω με το γιατρο και οτι μου πει...προβληματιζομαι με τη δουλεια μου αλλα εαν ειναι καλυτερα να το ξυρισω θα το κανω,εαν δεν επιρεαζεται το αποτελεσμα θα τα αφησω ακουρευτα μπροστα..
 

krueger992

New Member
Καλησπέρα σας ειμαι καινούργιος στο φόρουμ δεν ξέρω και πολλά απλά ήθελα να ενημέρωσω άμεσα για ένα σημαντικό θεμα και ειπα να σας στείλω. Χθες έκανα μεταμόσχευση μαλλιων στο ινστιτούτο medigenes στην ερμου. Είναι δεύτερη μέρα φαίνεται ότι όλα πάνε καλά αλλά διάβασα σε φόρουμ άσχημες κριτικές για τ κέντρο αυτό. Να μην περιμένω τίποτα και να σκέφτομαι περιπτώσεις μήνυσης και όλα αυτά?μπορώ να κανω κάτι? Τι προτεινετε?
 

lefis5

RAFAL
καλημερα φιλε μου και καλως ηλθες στο forum...μη σε πιανει πανικος....δωσε καποια στοιχεια σου οπως ηλικια κατηγορια τριχοπτωσης που ησουν,,,εαν εκανες ερευνα αγορας ,γιατρου κτλ
 

lefis5

RAFAL
επισης βαλε καποιες φωτογραφιες σου για να εκτιμησουν την κατασταση σου τα εμπειρα μελη του φορουμ. εγω δεν εχω κανει ακομη μμ (στις 16 νοε μπαινω) αλλα ψαχτηκα λιγο πριν καταληξω σε κλινικη και γιατρο.
 

krueger992

New Member
καλημερα φιλε μου και καλως ηλθες στο forum...μη σε πιανει πανικος....δωσε καποια στοιχεια σου οπως ηλικια κατηγορια τριχοπτωσης που ησουν,,,εαν εκανες ερευνα αγορας ,γιατρου κτλ
Ή ηλικία μου είναι στα 23 πρόβλημα είχα στην περιοχή των κροταφων και μπροστά δεν είχα αδειάσει αλλά ήταν εμφανές το πρόβλημα. 1200 τριχοθυλακια μου πήραν από την πίσω μεριά και τ τοποθέτησαν μπροστά. Αφού έγινε όλο αυτό στο τέλος μου είπαν να κάνω και prp το οποίο και έκανα.
 

Συνημμένα

  • IMG_20161103_095838_1.jpg
    IMG_20161103_095838_1.jpg
    925.7 KB · Προβολές: 59

mikegad

Well-Known Member
φίλε μου άνοιξε ένα νέο θέμα και βάλε εκεί φωτο πριν - μετά
γιατί εδώ θα μπλέξουμε τα μπούτια μας
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

krueger992

New Member
φίλε μου άνοιξε ένα νέο θέμα και βάλε εκεί φωτο πριν - μετά
γιατί εδώ θα μπλέξουμε τα μπούτια μας

δεν γνωριζω πως να ανοιξω θεμα και τι εννοεις! απλα ηθελα τις αποψεις σας σας εστειλα και μια ενδεικτικη φωτογραφια. Εχω ανησυχησει παρα πολυ και σκεφτομαι τα χρηματα που δωθηκαν και τι θα κανω..!
 

piros75

Well-Known Member
Κατ' αρχάς μην αγχώνεσαι. Για να αρχίσεις να σκέφτεσαι για μηνύσεις κλπ είναι πολύ νωρίς ακόμα. Που ξέρεις, μπορεί να πάνε όλα καλά. Δεύτερον, ανάρτησε πιο καθαρές φωτογραφίες με δυνατότητα ζουμ για να σου πούμε μια άποψη για τη δουλειά. Τρίτον από την φωτογραφία που ανάρτησες εγώ δεν βλέπω μόνο πρόβλημα στους κροτάφους αλλά σε όλη την Α ζώνη.

όσο για τον lefi: μετά από 5-7 μέρες τα μοσχεύματα είναι τελείως ασφαλή, καλύτερα όμως να μην βάλεις σκουφάκι για μερικές ακόμα ημέρες. Για καπέλο με προσοχή, αν δεν ακουμπά τα μοσχεύματα, από την 1η κιόλας μέρα, άφοβα μετά την 5-7η μέρα.
 

krueger992

New Member
K
Κατ' αρχάς μην αγχώνεσαι. Για να αρχίσεις να σκέφτεσαι για μηνύσεις κλπ είναι πολύ νωρίς ακόμα. Που ξέρεις, μπορεί να πάνε όλα καλά. Δεύτερον, ανάρτησε πιο καθαρές φωτογραφίες με δυνατότητα ζουμ για να σου πούμε μια άποψη για τη δουλειά. Τρίτον από την φωτογραφία που ανάρτησες εγώ δεν βλέπω μόνο πρόβλημα στους κροτάφους αλλά σε όλη την Α ζώνη.

όσο για τον lefi: μετά από 5-7 μέρες τα μοσχεύματα είναι τελείως ασφαλή, καλύτερα όμως να μην βάλεις σκουφάκι για μερικές ακόμα ημέρες. Για καπέλο με προσοχή, αν δεν ακουμπά τα μοσχεύματα, από την 1η κιόλας μέρα, άφοβα μετά την 5-7η μέρα.
 

Συνημμένα

  • 14963028_1517628861597094_944041859_n.jpg
    14963028_1517628861597094_944041859_n.jpg
    75.8 KB · Προβολές: 44

lefis5

RAFAL
κατα αρχην μην αγχωνεσαι γιατι το αγχος δρα ανασταλτικα. Αντιπετωπισε την κατάσταση με ψυχραιμία..ακολούθησε τις οδηγίες που σου έδωσαν κατα γραμμα, κάνε καλή διατροφή και απλά περίμενε να περάσει ο χρόνος...δωσε μας λεπτομέρειες της επέμβασης (γιατρός,μεθοδος,κοστος)..Απο ότι φαίνεται απο τη φωτο σου έκανες ακούρευτη συνεδρία...καλύτερα ομως να ανοίξεις ενα δικο σου θέμα για να μην μπερδευομαστε...
 

krueger992

New Member
κατα αρχην μην αγχωνεσαι γιατι το αγχος δρα ανασταλτικα. Αντιπετωπισε την κατάσταση με ψυχραιμία..ακολούθησε τις οδηγίες που σου έδωσαν κατα γραμμα, κάνε καλή διατροφή και απλά περίμενε να περάσει ο χρόνος...δωσε μας λεπτομέρειες της επέμβασης (γιατρός,μεθοδος,κοστος)..Απο ότι φαίνεται απο τη φωτο σου έκανες ακούρευτη συνεδρία...καλύτερα ομως να ανοίξεις ενα δικο σου θέμα για να μην μπερδευομαστε...

πως μπορω να το κανω αυτο με το θεμα παιδια? ηταν πολυ γιατροι δεν ηταν μια μονο. οποτε κουραζονταν μια απο τις ωρες αναλμβανε καποια αλλη . μου μιλουσαν και αυτα ωστε να νιωθω ανετα γενικα μ ειπαν οτι πηγαμε καλα απλα ειχα ενα θεμα με το δερμα και δεν τ δεχονταν τοσο ευκολα. γυρω στις 4-4.30 ωρες εκανα και μου εκαναν και prp στο τελος! η μεθοδος μου πηραν τροχιυλακια απο πισω και τα τοποθετησαν μπροστα fue legetai νμζ
 
Μπλουζα