Τριχοπτωση αραιωση και ψυχολογια!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Τριχοπτωση αραιωση και ψυχολογια!

οποιον ενδιαφερει το βιβλιο λεγετε
Για να τελειώνουμε με όλα του Δημήτρη Χοροσκέλη
αυτο ειναι αποσπασμα δεν ειναι ολο το βιβλιο

αυτα ειναι κυρια αποσπασματα για να παρετε μια ιδεα τι λεει το βιβλιο
πιστευω τα λεει ολα
ειναι αρκετα ενδιαφερον
σπανια διαβαζω βιβλια
και αυτο μου το εστειλε ενας φιλος και μπορω να πω πως αξιζε τον κοπο που το διαβασα
καλη αναγνωση σε ολους
 

Ntia

New Member
Απ: Τριχοπτωση αραιωση και ψυχολογια!

Ίσως προσπαθήσω να βάλω φωτο, θα δω. Για μεταμοσχευση δεν θέλω ούτε να το ακούω. Είδα και τις φωτό του τσάκαλου (φυσικά το αποτέλεσμα είναι τέλειο), αλλά με όλη αυτή τη διαδικασία φρικάρω.

Thanks for the post.
 

karaflas_1

New Member
Απ: Τριχοπτωση αραιωση και ψυχολογια!

Εμενα παλι δεν με πειραζει αν εκανα strip θα εβγαινα εξω και με ραμματα και να φαινονται.
Τον τσακαλο του εκλεισαν το τραυμα με συραπτικα απο οτι φαινετε.
 

Άκης

Administrator
Απ: Τριχοπτωση αραιωση και ψυχολογια!

Thanks panagiotis για τα post σου.
Δείχνει καλό βιβλίο, αλλά αμα γνωρίζεις καλά Αγγλικά, να σου στείλω μερικά eBooks να διαβάσεις περισσότερα και ποιό καλά.
ΘΑ τα διαβάσω. Πάντως, είχα μπει χωρίς να είμαι μέλος (δεν το κατάλαβα) και έβλεπα τις τελείες και λέω τί posts είναι αυτά με "." που έκανε ο panagiotis.
Μετά είδα ότι δεν είχα συνδεθεί και δεν μπορούσα να δω τα attachments σου. ;D

Πάντως, ότι θα δίνονταν και συμβουλές περί dating από το forum, δεν το περίμενα ;)
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Τριχοπτωση αραιωση και ψυχολογια!

Admin είπε:
Δείχνει καλό βιβλίο, αλλά αμα γνωρίζεις καλά Αγγλικά, να σου στείλω μερικά eBooks να διαβάσεις περισσότερα και ποιό καλά
ναι φιλε μου γνωριζω αγγλικα και περιμενω αν εχεις κατι να το διαβασω

Admin είπε:
Πάντως, είχα μπει χωρίς να είμαι μέλος (δεν το κατάλαβα) και έβλεπα τις τελείες και λέω τί posts είναι αυτά με "." που έκανε ο panagiotis.
Μετά είδα ότι δεν είχα συνδεθεί και δεν μπορούσα να δω τα attachments σου. ;D
προσπαθησα να κανω attach σκετα αλλα μου ελεγε οτι πρεπει να γραψω κατι οποτε εβαζα καμια τελεια ισα ισα για να το παρει το attach

Admin είπε:
Πάντως, ότι θα δίνονταν και συμβουλές περί dating από το forum, δεν το περίμενα ;)
ολα τα κανει το εν λογω φορουμ

Admin είπε:
Thanks panagiotis για τα post σου.
ειναι το ελαχιστο που μπορω να κανω για το φορουμ και για οσα μου εχει προσφερει αυτο το φορουμ και εσυ ακη !!
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Τριχοπτωση αραιωση και ψυχολογια!

ακη εχω και ενα αλλο μικρο και αυτο με τα 10 πιο συχνα και σημαντικα λαθη που κανουν οι ανδρες με τις γυναικες
αν δω οτι υπαρχει ενδιαφερον θα το ποσταρω και αυτο σιγα σιγα αν παλι δεν ενδιαφερει καποιον
μπορω να στο στειλω μεσω εμαιλ
 

Άκης

Administrator
Απ: Τριχοπτωση αραιωση και ψυχολογια!

Θα πρέπει να φτιάξουμε κάποια κατηγορία σχετική και να μπαίνουν όλα εκεί μου φαίνεται...

Οι Αγγλικά γνωρίζοντες, διαβάστε και αυτό, με τίτλο "Is There Anything Good About Men?". Πολύ καλό θέμα.
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Τριχοπτωση αραιωση και ψυχολογια!

ακη προτεινω τωρα εγω
να βαλεις κατηγορια "" Εκτος Θεματος""
για να βαζει εκει ο καθενας οτι γουσταρει !!
 

Άκης

Administrator
Απ: Τριχοπτωση αραιωση και ψυχολογια!

Αυτό το είχα απο καιρό στο μυαλό μου. Έλεγα τί, όλο για τα μαλλιά θα μιλάμε?
Θα την φτιάξω, ναι.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dont

New Member
Απ: Τριχοπτωση αραιωση και ψυχολογια!

Ντια καπου στην σελιδα 5 εγραψα κατι για σενα καταλαβαινω πως σου διεφυγε γιατι δε σε κοβω να παρεξιγηθηκες απο την τελευταια φραση. Αν θες ριξε μια ματια και πες μου τι νομιζεις.
 

Ntia

New Member
Απ: Τριχοπτωση αραιωση και ψυχολογια!

Γιατί να παρεξηγηθώ?? Η ιδέα σου έχει βάση αλλά θα την απορρίψω... Οι περούκες πάντα με ανατρίχιαζαν. Όσο για το καφέ, σ' ευχαριστώ, αλλά θα την απορρίψω, sorry. Κάποια στιγμή θα είχε ενδιαφέρον να κανονίζαμε κάποια συνάντηση!!!
 

Άκης

Administrator
Απ: Τριχοπτωση αραιωση και ψυχολογια!

Σε αυτό που λέει η ntia έχει δίκιο. Αν δεν φαίνεται υπερβολικά, που όπως λέει και η ίδια δεν φαίνεται, γιατί να βάλει περούκα;
Για τον καφέ δεν θα πώ, αλλά για μία συνάντηση κάποια στιγμή είμαι μέσα.
Αλήθεια, από ποιά περιοχή/πόλη είστε;
 

dont

New Member
Απ: Τριχοπτωση αραιωση και ψυχολογια!

Δε μ΄αρεσει που το λεω αυτο εκ των υστερων αλλα Ντια ηλπιζα πως θα καταλαβαινες πως η τελευταια φραση ηταν απλα η συνεχεια οσων εσυ ειχες γραψει. Δε ξερω γιατι αλλα το γραπτο μου χιουμορ ειναι λιγο ακαταλαβιστικο.

Παιδια δεν θεωρω πως θα εχει ενδιαφερων μια τετοια συναντιση Club Falakra οποτε ας το αφησουμε ως εχει.
 

Ntia

New Member
Απ: Τριχοπτωση αραιωση και ψυχολογια!

Dont,

ειλικρινά μάλλον τότε δεν θα κατάλαβα τι εννοούσες ακριβώς...

Εντάξει, τώρα με το χιούμορ είναι δύσκολο να μεταδώσεις αυτό που θες να πεις μέσω post. Kι εγώ μερικές φορές νομίζω ότι παρεξηγούμαι, ίσως μερικές φορές αλλιώς εκλαμβάνουν αυτά που γράφω.. Πάντως κι εγώ προσπαθώ να έχω χιούμορ, όχι μόνο εδώ αλλά και γενικότερα, νομίζω ότι πρέπει να υπάρχει χιούμορ στη ζωή μας γιατί αλλιώς δεν παλεύεται! ;)

Τώρα για τη περούκα, είναι τόσες οι φορές που νευριάζω με τη κατάσταση και περνά από το μυαλό μου, αλλά απορρίπτω αμέσως την ιδέα. Βασικά γιατί ακόμα το πρόβλημα δεν έχει φτάσει σε τέτοιο σημείο, υπάρχει βέβαια έντονη αραίωση αλλά όχι σε τέτοιο σημείο (ή μπορεί να έχει φτάσει κι εγώ να μη θέλω να το συνειδητοποιήσω), αλλά και γιατί ακόμα και να φτάσει σε αυτό το σημείο δεν θα το ήθελα, πάντα οι περούκες με ανατριχιάζουν... μπρρρ! Και φυσικά ελπίζω παρ΄όλο που το πρόβλημα είναι σε έξαρση το τελευταίο καιρό, να μη χρειαστεί ποτε... Έχω σκεφτεί όμως πολλάκις το toppik. Για ένα ελαφρύ καμουφλάζ δλδ.

Τώρα για τον καφέ, κατάλαβα τι εννοούσες. Επίσης για τη συνάντηση, θα είχε πλάκα κάτι του στυλ "ετήσια συνάντηση forum ελλήνων hairlossers" ή κάτι τέτοιο! :D E όχι μωρέ και club falakra...

Admin, εγώ μένω Αθήνα. Τι λες, θα ήταν καλό το Hilton για μια τέτοια συνάντηση :)
 

dont

New Member
Απ: Τριχοπτωση αραιωση και ψυχολογια!

Σχετικα με το toppik δε μενει παρα να το δοκιμασεις και να δεις αν σου κανει. Το εχω δοκιμασει και εγω αλλα δε μου πολυαρεσε παντος στην δικη σου αραιωση πιστευω θα ειναι πιο αποτελεσματικο.

Τωρα για να μας επαναφερω στην ταξη και στο σωστο μαθημα γιατι πιστευω ξεφυγαμε λιγο θα πω απλα πως περισσοτερο βοηθαει στην ψυχολογια μας μια σηζητηση μεσω forum παρα μια συναντηση η οποια θα μπορουσε να γινει μονο σε ενα ερημο νηση οπου δε θα φοβομασταν να ανοιξουμε τα καμπριο τζιπακια μας γιατι θα μας χαλουσε τα μαλλια ο αερας.

Ασε που δεν ειμαιστε ολοι πρωτευουσιανοι.
 

Ntia

New Member
Απ: Τριχοπτωση αραιωση και ψυχολογια!

Oκ, πάω πάσο... Όπως το βλέπει ο καθένας. Εγώ δυστυχώς δεν έχω τζιπάκι, δεν έχω καν αυτοκίνητο ακόμα!

Βασικά έψαχνα κάποιον που να έχει χρησιμοποίησει το toppik. Η βασική μου απορία είναι: πώς ξέρεις ποιά είναι η κατάλληλη απόχρωση?
 

dont

New Member
Απ: Τριχοπτωση αραιωση και ψυχολογια!

Κοιτα Ντια το σωστο ειναι να πας πρωτη φορα να το παρεις απο το καταστημα τους, εγω προσωπικα το παραγγειλα με βαση το αναγραφομενο χρωμα και επεσα περιπου μεσα. Τωρα ακριβος το χρωμα σου ειναι λιγο δυσκολο αλλα μην ανησυχεις γι΄αυτο γιατι δε φαινεται η διαφορα εκτος αν παρεις σκουρο καστανο ενω εχεις ξανθα. Μπες εδω http://www.toppik.gr/shop.php?product_id=11&step=1 για το χρωμα. Αντε προκειμενου να βοηθησω κανω και διαφημηση. Δε θα το εκανα αν δε πιστευα πως δε θα σε βοηθουσε αλλα σε γυναικεια αραιωση πιστευω βοηθαει.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα