ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΞΗΡΟΔΕΡΜΙΑ....

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

tsakalos

New Member
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΞΗΡΟΔΕΡΜΙΑ....

δεν καταλαβα για ποιον λετε. παντως εδω στην ελλαδα ειδικος στα μαλλια ειναι και ο Πυριοχος. μπορειτε να απευθυνεστε και σ αυτον για εγκυρες συμβουλες

α και το T gel ειναι καλο αλλα φαρμακο σε στυλ fungoral
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Master

New Member
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΞΗΡΟΔΕΡΜΙΑ....

panagiotisf είπε:
[quote author=Master link=topic=138.msg2337#msg2337 date=1222804162]
Καλα εγω βγαζω μαλια με του Με''η κι εσεις λετε βλακειες!
Τι πεταμενα λεφτα και πρασινα αλογα??
Βαζω πολυ καιρο και ειδη ειμαι πολυ καλυτερα και στα μαλια μου και στην υγεια μου!!! :eek: :eek:

παιζει να εισαι και ο μοναδικος
χιχι βαλτος εισαι ρε φιλε η κανεις χιουμορ
[/quote]

Ρε μπας και εισαι εσυ βαλτος και μας το παιζεις και ανετος?
Εγω βγαζω μαλια και μαλιστα εμαθα για το Με...η απο φιλο μου που ΚΑΠΟΤΕ ειχε καραφλα...
Εσυ το δοκιμασες? Κι αν ναι για ποσο καιρο? Η μηπως εβαζες αρεα και που και εδινες και λιγο και στους φιλους σου?

Φιλε αυτος ο ανθρωπος κανει καλα κοσμο ητε το πιστευεις ητε οχι, και δε θα αφησω κανεναν να λεει μα""κιες γι'αυτον εφοσον δεν ειναι αληθεια...

Εγω απο τη χαρα μου τα λεω αυτα για να το μαθουν και οι αλλοι και εσυ που απ'οτι εχω καταλαβει οτι μαλλον ακομα καραφλας.
 

Master

New Member
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΞΗΡΟΔΕΡΜΙΑ....

tsakalos είπε:
δεν καταλαβα για ποιον λετε. παντως εδω στην ελλαδα ειδικος στα μαλλια ειναι και ο Πυριοχος. μπορειτε να απευθυνεστε και σ αυτον για εγκυρες συμβουλες

α και το T gel ειναι καλο αλλα φαρμακο σε στυλ fungoral

Τι να τον κανουμε τον Πυριοχο?? Να μαθουμε πως να βαφουμε το κεφαλι μας??? και η φαλακρα να ρεει??
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΞΗΡΟΔΕΡΜΙΑ....

Master είπε:
[quote author=panagiotisf link=topic=138.msg2338#msg2338 date=1222804992]
[quote author=Master link=topic=138.msg2337#msg2337 date=1222804162]
Καλα εγω βγαζω μαλια με του Με''η κι εσεις λετε βλακειες!
Τι πεταμενα λεφτα και πρασινα αλογα??
Βαζω πολυ καιρο και ειδη ειμαι πολυ καλυτερα και στα μαλια μου και στην υγεια μου!!! :eek: :eek:

παιζει να εισαι και ο μοναδικος
χιχι βαλτος εισαι ρε φιλε η κανεις χιουμορ
[/quote]

Ρε μπας και εισαι εσυ βαλτος και μας το παιζεις και ανετος?
Εγω βγαζω μαλια και μαλιστα εμαθα για το Με...η απο φιλο μου που ΚΑΠΟΤΕ ειχε καραφλα...
Εσυ το δοκιμασες? Κι αν ναι για ποσο καιρο? Η μηπως εβαζες αρεα και που και εδινες και λιγο και στους φιλους σου?

Φιλε αυτος ο ανθρωπος κανει καλα κοσμο ητε το πιστευεις ητε οχι, και δε θα αφησω κανεναν να λεει μα""κιες γι'αυτον εφοσον δεν ειναι αληθεια...

Εγω απο τη χαρα μου τα λεω αυτα για να το μαθουν και οι αλλοι και εσυ που απ'οτι εχω καταλαβει οτι μαλλον ακομα καραφλας.


[/quote]

πανε διαβασε αυτο πρωτα http://www.hairlossgr.com/forum/index.php?topic=19.0
και θα παρεις την απαντηση διαβασε
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΞΗΡΟΔΕΡΜΙΑ....

και βρες μου τα συστατικα που εχει μεσα να τα αναλυσουμε
να δουμε πως βοηθανε το μαλλι

οποιος θελει μπορει να το παρει αλλα ας διαβασει αυτο http://www.hairlossgr.com/forum/index.php?topic=19.0

ας βγαλει συμπερασμα συμφωνα με μελετες και λοιπα που γραφει το ποστ και μετα ας αποφασισει

δεν ημουν τοσο ατυχος ευτυχως
και δεν το δικιμασα ποτε
καποιοι αλλοι που το καναν ακομη κλαινει τα λεφτα τους
ΝΤΙΑ δωσε μας τα φωτα σου και την ιστορια σου για αλλη μια φορα

και δεν προκειται να το παρω αφου συμφωνα με μελετη που υπαρχει στο λινκ που σας εδωσα το ποστ του ακη
υπαρχει μελετη που λεει πως δεν αποροφαται απο το κεφαλι αυτο το πραγμα
εεε λες και αυτοι που καναν την ερευνα να ειναι ασχετη και σχετικος αυτος που πουλαει την λοσιον
συγνωμη αλλα εγω πιστευω πιο πολυ σε μια ερευνα παρα σε καποιον που δεν ξερω καν ποιος ειναι

και συνεχιζω να εχω αμφιβολιες για σενα αν ηρθες να πεις την γνωμη σου η προστατευσεις συμφαιροντα
δεν ξερω θα δειξει ο χρονος

παντως περιμενω απο εσενα να μου βρεις ερευνες μελετες για καποιο απο τα συστατικα που χρησιμοποιει το προιον αυτο
και αποδεικνειουν πως δουλευει
 

Άκης

Administrator
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΞΗΡΟΔΕΡΜΙΑ....

Master είπε:
Καλα εγω βγαζω μαλια με του Με''η κι εσεις λετε βλακειες!
Τι πεταμενα λεφτα και πρασινα αλογα??
Βαζω πολυ καιρο και ειδη ειμαι πολυ καλυτερα και στα μαλια μου και στην υγεια μου!!! :eek: :eek:
Ρε φίλε μας δουλεύεις; Ποιά υγεία σου; Και με τί, με το καστορέλαιο;;;; Ήμαρτον , τί άλλο θα διαβάσουμε.
Έχεις μήπως καμιά photo που να το αποδικνύει αυτό; Ξέρεις, τις γνωστές πριν και μετά.
Α και το ότι το email σου είναι @m**is.gr, δεν χρειάζεται να πω και πολλά για ποιό λόγο λες ότι βγάζεις μαλλιά.

Master είπε:
Ρε μπας και εισαι εσυ βαλτος και μας το παιζεις και ανετος?
Εγω βγαζω μαλια και μαλιστα εμαθα για το Με...η απο φιλο μου που ΚΑΠΟΤΕ ειχε καραφλα...
Εσυ το δοκιμασες? Κι αν ναι για ποσο καιρο? Η μηπως εβαζες αρεα και που και εδινες και λιγο και στους φιλους σου?

Φιλε αυτος ο ανθρωπος κανει καλα κοσμο ητε το πιστευεις ητε οχι, και δε θα αφησω κανεναν να λεει μα""κιες γι'αυτον εφοσον δεν ειναι αληθεια...

Εγω απο τη χαρα μου τα λεω αυτα για να το μαθουν και οι αλλοι και εσυ που απ'οτι εχω καταλαβει οτι μαλλον ακομα καραφλας.
Καταρχάς ηρέμησε.
Επίσης, λέμε την γνώμη μας (στο ξανατονίζω αυτό, συμφώνησες σε αυτό για να γίνεις μέλος) αλλά και το τί λενε άτομα σε Ελληνικά forums ( και σε αυτό υπάρχουν μαρτυρίες, αναζήτησε λίγο) με το τί πέρασαν.
Και δεν κάνει καλά κόσμο φίλτατε. Δεν είναι άρρωστοι όσοι έχουν τριχόπτωση, u know what i mean.

Και κάτι άλλο. Αν ο φίλος σου ήταν καράφλας όπως μας λές, τότε ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΕΒΓΑΛΕ ΜΑΛΛΙΑ γιατί όλα τα ΤΡΙΧΟΘΥΛΑΚΙΑ είναι νεκρά σε αυτή την περίπτωση.Τί παλεύει η Follica τόσο καιρό να κάνει; Άμα είναι να σου δώσω το email της να της στείλεις το προϊόν για δοκιμή...

Οπότε, αλλού πήγαινε να προωθήσεις το προϊόν αυτό και άσε το ότι μας τα λες από την χαρα σου αυτά, δεν μιλάς σε δημοτικό σχολείο, σε άτομα που έχουν δοκιμάσει ουκ ολίγα προϊόντα και έχουν φάει χρόνο να διαβάζουν την community.

Και αν θες να μιλήσουμε σωστά, ανέβασε πρώτα πριν και μετά photos με αποτελέσματα για να μοιραστούμε μαζί σου την χαρά που έχεις.
Αν συνεχίσεις να προσπαθείς να μας πείσεις για το προϊόν ΧΩΡΙΣ photos ή στοιχεία ή μαρτυρίες ατόμων, τότε το παίρνω σαν προσπάθεια διαφήμισης και το χαιρετάς το forum.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1445275#post1445275
 

oscarios

New Member
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΞΗΡΟΔΕΡΜΙΑ....

master δικαιωμα σου φυσικα να βαζεις το προιον αυτο.... αλλα κ εγω π το δοκιμασα υποστηριζω οτι με κοροιδεψαν γιατι απλουστατα δεν μ εκανε τιποτα.... παρολα αυτα πες μας κ την τιμη π το αγοραζεις ετσι για να την δουν και τα παιδια στο forum και να κρινουν....
 

Άκης

Administrator
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΞΗΡΟΔΕΡΜΙΑ....

Το να βάζει κανείς ακόμη και πετρέλαιο (δεν συμφέρει λόγω τιμής όμως), είναι δικαίωμα του.
Εδώ την γνώμη μας λέμε και ο καθένας κρίνει και αποφασίζει μόνος του.
Το να προσπαθεί να μας πείσει όμως για κάτι, που δεν υπάρχουν θετικά στοιχεία και να γράφει του στυλ
"και δε θα αφησω κανεναν να λεει μα""κιες γι'αυτον εφοσον δεν ειναι αληθεια...", ε τότε κάτι παίζει και παύει να είναι δικαίωμα του.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα