ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΞΗΡΟΔΕΡΜΙΑ....

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ntia

New Member
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΞΗΡΟΔΕΡΜΙΑ....

Oscarie,

Σίγουρα θα σου πρότεινα το περίφημο fungoral που συζητάμε όλοι εδώ. Θα λυθεί σίγουρα το πρόβλημα. Επίσης πολλοί χρήστες εδώ συστήνουν το Τ-Gel της Neutrogina. Γενικά αν διαβάσεις το forum είναι συγκεκριμένα τα προιόντα που αναφέρονται ως αποδοτικά... και ασφαλώς είναι δοκιμασμένα από τους περισσότερους εδώ.
 

oscarios

New Member
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΞΗΡΟΔΕΡΜΙΑ....

ThANKS Ntia....Θα τα δοκιμασω......να σε ρωτησω εσυ ειχες γραψει οτι ειχες επισκεφθει τον m***is k σε ειχε εξυπηρετησει μια ξανθια?? δυστυχως περασα κ γω απο κει κ ακομα κλαιω τα τοσα λεφτα π τις εδωσα ......
 

Ntia

New Member
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΞΗΡΟΔΕΡΜΙΑ....

Ναι όντως, ξανθιά ήταν και φυσικά με πολύ ωραίο μαλλί. Ξέρεις, το δόλωμα...! Έσυ είχες αρχίσει θεραπεία? Εγώ μόνο επίσκεψη πήγα και φυσικά τα κλαίω κι εγώ! Αν διάβασες το post μου θα είδες ότι μου βρήκαν και θεραπεία για τον θυροειδή!!! Tσαρλατάνος ο άνθρωπος.
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΞΗΡΟΔΕΡΜΙΑ....

ντια
και καρκινο να ειχε καποιος ηταν ικανοι αυτοι να του δωσουν και θεραπεια για τον καρκινο
ΟΡΕ τι κανει ο κοσμος για τα ευρω , σε τρομαζει καμια φορα το ποσο κακος μπορει να γινει η ποσο κακο μπορει να κανει καποιος εν γνωση του για τα λεφτα
 

oscarios

New Member
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΞΗΡΟΔΕΡΜΙΑ....

Παλι καλα π πληρωσες μονο την επισκεψη...εμενα δεν μ πηρε λεφτα για επισκεψη αλλα με επεισε να αγορασω την λοσιον...ασε ασε... το διαφημιζε και ενα περιοδικο το ειχα δει κ σε μια στηλη να το προτεινει μια δερματολογος οποτε λεω καλο θα ειναι..... αλλα?? σκετη απατη
 

Άκης

Administrator
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΞΗΡΟΔΕΡΜΙΑ....

Μην νομίζετε. Μπορεί η λοσιόν του να τον νικά και αυτόν (καρκίνο). Απλώς δεν το έχουν τσεκάρει ακόμη και μπορεί να είναι σαν side effect...
Εμένα μου αρέσει που σε κάποιο περιοδικό, έκανε review την λοσιόν του και την περιέγραφε λες και ήταν κάτι το εξωτικό, λες και μας την έφεραν από τους εξωγήινους.
[οι οποίοι σύμφωνα με τον Fox Mulder του x-files, είναι ανώτερη φυλή και έχουν τρομερή τεχνολογία]
Αρε κου#@λες, τι μπορεί να σας κάνει το χρήμα...
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΞΗΡΟΔΕΡΜΙΑ....

χιχιχιχι ωραιος ο ακης

νεα λοσιον φτανει ελληνες απο τους Εξωγηινους την φερνει ο λια***** σε συνεργασια με τον Με*****
τωρα θα εχουμε ολοι μας μαλλια για παντα με μια χρηση
στην προνομιακη τιμη των 5 ευρω
 

Ntia

New Member
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΞΗΡΟΔΕΡΜΙΑ....

Για τον εν λόγω κύριο είχα ακούσει πολύ καιρό πριν αλλά είχα την αφορμή και πήγα. Υπήρχε ολόκληρο έντυπο καθώς και ολοσέλιδο αφιέρωμα μέσα σε ένα από τα πιο αξιόλογα περιοδικά του είδους διατροφής, άσκησης, υγείας κ.τ.λ. Δεν θυμάμαι ποιό ήταν, αλλά όταν είδα τέτοια διαφήμιση σε ένα τέτοιο περιοδικό τόσο γνωστο στο είδος του (μάλιστα του έπαιρναν και συνέντευξη), μπορώ να πω ότι μου δόθηκε το κίνητρο και η ελπίδα. Δλδ το περιοδικό δέχθηκε να κάνει διαφήμιση σε έναν μεγάλο απατεώνα. Παιδιά δεν μιλάμε για απλή καταχώρηση, μιλάμε για μεγάλη προώθηση. Είπαμε να διαφημίσουμε αλλά πρέπει να ελέγχουν τα έντυπα ποιούς ανθρώπους προωθούν. Άνθρωπους τέτοιου είδους, που ισχυρίζονται ότι θεραπεύουν εκτός από τη τριχόπτωση και τόσο σοβαρές ασθένειες όπως ο καρκίνος πρέπει να είναι σίγουροι όσοι τους διαφημίζουν. Δεν υπάρχει πια μέτρο πουθενά.
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΞΗΡΟΔΕΡΜΙΑ....

βρε ντια
τι τους νοιαζει στο περιοδικο αν αυτος ειναι απατεωνας η αν δεν ειναι
τι τους νοιαζει αν κανει δουλεια το προιον του η οχι

αυτο που τους νοιαζει στο περιοδικο ειναι να παρουν τα λεφτα απο την διαφημιση ετσι δουλευουν ολοι
και καναλια και εφημεριδες και περιοδικα και ραδιοφωνα ολα
 

Άκης

Administrator
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΞΗΡΟΔΕΡΜΙΑ....

Χμ... Λεφτά λες παναγιώτη ε; Σκέφτομαι τώρα που το λες, να τα πάρω απο τον μεξή και να γράψω ένα τεράστιο review και να πώ:
μου έβγαλε μαλλιά, έχασα τα περιττά κιλά, πριστήκαν οι μυς μου, ψήλωσα, δεν πονάω πουθενά κλπ.


Πάντως πέρα από την πλάκα, στο ίδιο περιοδικό πρέπει να το διάβασα και εγώ ntia και σκέφτηκα "Ρε λες να μας κάνει την έκπληξη Έλληνας;"
αλλά "μαλλιά" η έκπληξη...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΞΗΡΟΔΕΡΜΙΑ....

ε καλα τωρα λεφτα τι αλλο

δεν ξερω παλια και εγω την ειδα την διαφημιση αυτη καποτε διαβαζα και εγω τετοιου ειδους περιοδικα
και ειχα μπει στο τρυπακι να παω να παρω για καλη μου τυχη δεν το πηρα τελικα

ειμαι τυχερος ο ατιμος
τωρα ομως φιλε μετα απο αυτα που διαβαζω ακουω και βλεπω τους μυριζομαι τους απατεωνες
και την κανω καταρχην δεν πιστευω σε μεγαλα λογια οταν ακουω μεγαλα λογια μυριζομαι απατεωνια

ακομη αν ηταν τοσο μεγαλη ανακαλυψη θα τρεχαν απο πισω του ολες οι μεγαλες πολυ εθνικες
για να παρουν την πατεντα του

οποτε οταν τον βλεπω μονο γελιο μου προκαλει
αλλα και νευρα γιατι κοροιδευει τον κοσμο
και τρωει τα λεφτα πουλαει φυκια για μεταξωτες κορδελες
και παιζει με τον πονο τον ανθρωπων
 

Ntia

New Member
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΞΗΡΟΔΕΡΜΙΑ....

Είμαι σίγουρη πάντως ότι θα πρέπει να έχουν γίνει καταγγελίες γι' αυτόν τον τύπο από τον συνήγορο του πολίτη...
 

Άκης

Administrator
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΞΗΡΟΔΕΡΜΙΑ....

Πάντως, αν το έκανε αυτό στην Αμερική και διαφήμιζε αυτά που αναφέρει στο site του, ότι καταπολεμά την τριχόπτωση, ανεβάζει την λίμπιντο και κάτι τέτοια άσχετα , θα τον "πλησίαζαν" να δείξει χειροπιαστά αποτελέσματα και αν δεν τα είχε (κλινικά αποτελέσματα), θα τον ξηλώναν. Αλλά στο Ελλαδιστάν κάνει, λέει ότι θέλει ο καθένας.
Αν δείτε το revivogen, δεν λέει πουθενά ότι θεραπεύει την τριχόπτωση γιατί δεν έχει έγκριση από FDA για κάτι τέτοιο...
Απλώς ότι βοηθαει με τα αδύναμα μαλλιά.
Από το site του:
Ο μεγαλύτερος εχθρός μας είναι η λάθος εμπιστοσύνη σε λάθος πράγματα.
:D :D :D :D :D :D


Το συγκεκριμένο αποτέλεσμα μέσα σε 3 μήνες;;;;;
(αλλάξτε τα αστεράκια στο m**xis, με ex)
Αν είναι "δυναμόν".
Αρε τσακαλε την πάτησες και πήγες Αμέρικα. Εδώ στην Ελλάδα ήταν το γιατρικό... ;)
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΞΗΡΟΔΕΡΜΙΑ....

Admin είπε:
Αρε τσακαλε την πάτησες και πήγες Αμέρικα. Εδώ στην Ελλάδα ήταν το γιατρικό... ;)

εμ βλεπεις τι παθαινει κανεις αν δεν ακουει τους τυπους με τις πατεντες
τωρα τσακαλε με ουτε τα μισα λεφτα θα ειχες τα 3πλα μαλλια και
και η θεραπεια του θυροειδη εντελως δωρεαν

αρε κοσμε .......
 

aprilianos

New Member
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΞΗΡΟΔΕΡΜΙΑ....

Α ρε ξυλο..... :mad: :mad:
Εχει ο καθε ενας τον πονο του και παει ο καθε πapαrα$ και τον δουλευει...
 

Master

New Member
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΞΗΡΟΔΕΡΜΙΑ....

Καλα εγω βγαζω μαλια με του Με''η κι εσεις λετε βλακειες!
Τι πεταμενα λεφτα και πρασινα αλογα??
Βαζω πολυ καιρο και ειδη ειμαι πολυ καλυτερα και στα μαλια μου και στην υγεια μου!!! :eek: :eek:
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΞΗΡΟΔΕΡΜΙΑ....

Master είπε:
Καλα εγω βγαζω μαλια με του Με''η κι εσεις λετε βλακειες!
Τι πεταμενα λεφτα και πρασινα αλογα??
Βαζω πολυ καιρο και ειδη ειμαι πολυ καλυτερα και στα μαλια μου και στην υγεια μου!!! :eek: :eek:

παιζει να εισαι και ο μοναδικος
χιχι βαλτος εισαι ρε φιλε η κανεις χιουμορ
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα