ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Conan

Member
Απ: ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Ελα ρε Κωστα εμενες Αργυρουπολη? Που ακριβως? Μπορει να ξερεις και το Λυκειο μου ρε συ! Στο 1ο πηγαινω.

Mikipitri μπορει ποιος ξερει? Μαθητρια ηταν?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mikipitri

Member
Απ: ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

λίγο μεγαλύτερη...καμιά 30αρια!!! της ηλικίας μου... (μάλλον είσαι πιο μικρός conan???)
αλλά ήταν όλα τα λεφτά... κάτι σαν τη φώτο που έχει xk 8)
μελαχροινή, με τζιν μίνι φούστα και δεκάποντο τακούνι τουλάχιστον... και ένα μαύρο τιραντάκι από πάνω με πλούσια όλα τα ελέη... ??? ??? ???
το πως κρατήθηκα να μην ορμήσω...
 

Conan

Member
Απ: ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

mikipitri είπε:
λίγο μεγαλύτερη...καμιά 30αρια!!! της ηλικίας μου... (μάλλον είσαι πιο μικρός conan???)
αλλά ήταν όλα τα λεφτά... κάτι σαν τη φώτο που έχει xk 8)
μελαχροινή, με τζιν μίνι φούστα και δεκάποντο τακούνι τουλάχιστον... και ένα μαύρο τιραντάκι από πάνω με πλούσια όλα τα ελέη... ??? ??? ???
το πως κρατήθηκα να μην ορμήσω...

Ε ναι ρε εννοειτε οτι ειμαι πιο μικρος απο 30 :D :D :D Εδω εκανα ολοκληρη συζητηση στο θεμα για τα τραγουδια , για το σχολειο που τελειωνε και για τις πανελληνιες
 

mindtrapper

Member
Απ: ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Conan είπε:
[quote author=mikipitri link=topic=1844.msg33352#msg33352 date=1273754031]
λίγο μεγαλύτερη...καμιά 30αρια!!! της ηλικίας μου... (μάλλον είσαι πιο μικρός conan???)
αλλά ήταν όλα τα λεφτά... κάτι σαν τη φώτο που έχει xk 8)
μελαχροινή, με τζιν μίνι φούστα και δεκάποντο τακούνι τουλάχιστον... και ένα μαύρο τιραντάκι από πάνω με πλούσια όλα τα ελέη... ??? ??? ???
το πως κρατήθηκα να μην ορμήσω...

Ε ναι ρε εννοειτε οτι ειμαι πιο μικρος απο 30 :D :D :D Εδω εκανα ολοκληρη συζητηση στο θεμα για τα τραγουδια , για το σχολειο που τελειωνε και για τις πανελληνιες
[/quote]

Enjoy it while it lasts young one :)
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ANAR είπε:
[quote author=Panos1982 link=topic=1844.msg33335#msg33335 date=1273738039]
να το πω για αλλη μια φορα??? Ας το πω........
εδω και 4 μηνες δεν επεφτε τριχα απ το κεφαλι μου.....ολο το χειμωνα δλδ....
εδω ομως και ενα μηνα.....καθε φορα που λουζομαι η τραβαω το μαλλι για να δω τι παιζει....παντα μου μενουν τριχες στα χερια.....αλλα δεν αγχωνομαι γιατι παιζει ζεστη κ ειναι λογικη η τριχοπτωση.....

Όντως πολυ ζεστη σημερα τα κοριτσακια που έρχονται στο μαγαζι ζεσταίνονται και τα εχουν πεταξει ολα τα βαρια ρουχα ??? ??? :eek:fft: :eek:fft:

Πανος ακουει;; ;D
[/quote]

χαχαχαχα.......Πανος λαμβανει...οβερ!!! :D :D
ακουει που να μην ακουγεεεε...........!!!!!
τα κοριτσακια που ερχονται στο μαγαζι εε???? τι μαγαζι ειναι αυτο??? να ερθω κι εγω μια περατζαδα...?
 
Απ: ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

μαγκες βοηθειααααααααααααα χανω παααρα πολυ μαλλι :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( Ποσο διαρκει αυτο το shed συνηθως?και η εποχιακη τριχοπτωση?Επισης πριν 3 μηνες ειχα σμηγμ.δερματιτδα αλλα με τα shampoo την εξαλυψα λετε να βαλω και μινοξ η θα γαμ furious3 furious3 furious3 το θεμα και θα επανελθει παλι ?
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Panos1982 είπε:
[quote author=ANAR link=topic=1844.msg33336#msg33336 date=1273739348]
[quote author=Panos1982 link=topic=1844.msg33335#msg33335 date=1273738039]
να το πω για αλλη μια φορα??? Ας το πω........
εδω και 4 μηνες δεν επεφτε τριχα απ το κεφαλι μου.....ολο το χειμωνα δλδ....
εδω ομως και ενα μηνα.....καθε φορα που λουζομαι η τραβαω το μαλλι για να δω τι παιζει....παντα μου μενουν τριχες στα χερια.....αλλα δεν αγχωνομαι γιατι παιζει ζεστη κ ειναι λογικη η τριχοπτωση.....

Όντως πολυ ζεστη σημερα τα κοριτσακια που έρχονται στο μαγαζι ζεσταίνονται και τα εχουν πεταξει ολα τα βαρια ρουχα ??? ??? :eek:fft: :eek:fft:

Πανος ακουει;; ;D
[/quote]

χαχαχαχα.......Πανος λαμβανει...οβερ!!! :D :D
ακουει που να μην ακουγεεεε...........!!!!!
τα κοριτσακια που ερχονται στο μαγαζι εε???? τι μαγαζι ειναι αυτο??? να ερθω κι εγω μια περατζαδα...?
[/quote]

cafe-μπυραρια-fast food ;) Κερνάω μπυρα οποτε θες και μπολικο ματι ;D
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

georgehairs είπε:
μαγκες βοηθειααααααααααααα χανω παααρα πολυ μαλλι :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( Ποσο διαρκει αυτο το shed συνηθως?και η εποχιακη τριχοπτωση?Επισης πριν 3 μηνες ειχα σμηγμ.δερματιτδα αλλα με τα shampoo την εξαλυψα λετε να βαλω και μινοξ η θα γαμ furious3 furious3 furious3 το θεμα και θα επανελθει παλι ?
κάνε υπομονή μέχρι τέλος του μήνα-περισσότερο δεν δικαιολογείται από φινα
κοίτα και τα υπόλοιπα που βάζεις αν αλληλεπιδρούν :chinscratch
 
Απ: ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σπύρος είπε:
[quote author=georgehairs link=topic=1844.msg33396#msg33396 date=1273795935]
μαγκες βοηθειααααααααααααα χανω παααρα πολυ μαλλι :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( Ποσο διαρκει αυτο το shed συνηθως?και η εποχιακη τριχοπτωση?Επισης πριν 3 μηνες ειχα σμηγμ.δερματιτδα αλλα με τα shampoo την εξαλυψα λετε να βαλω και μινοξ η θα γαμ furious3 furious3 furious3 το θεμα και θα επανελθει παλι ?
κάνε υπομονή μέχρι τέλος του μήνα-περισσότερο δεν δικαιολογείται από φινα
κοίτα και τα υπόλοιπα που βάζεις αν αλληλεπιδρούν :chinscratch

[/quote]

μα σπυρο δε βαζω κατι αλλο παιρνω ΦΙΝΑ και λουζομαι καθημερινα 1 φορα τη μερα με 3 φορες τη βδομαδα STIEPROX Τις υπολοιπες με T/Gel ή ενα απαλό της Ducray...τι να αλληλεπιδρασει δλδ...
 

geofish

New Member
Απ: ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Μια συμβουλή που έκανα εγώ όταν έβλεπα έντονη τριχόπτωση και με χαλούσε ψυχολογικά.
Κούρεψε τα κοντά ένα με δυο πόντους, έτσι δεν θα βλέπεις πόσες τρίχες χάνεις.
 

tropheus

Well-Known Member
Απ: ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

georgehairs είπε:
μαγκες βοηθειααααααααααααα χανω παααρα πολυ μαλλι :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( Ποσο διαρκει αυτο το shed συνηθως?και η εποχιακη τριχοπτωση?Επισης πριν 3 μηνες ειχα σμηγμ.δερματιτδα αλλα με τα shampoo την εξαλυψα λετε να βαλω και μινοξ η θα γαμ furious3 furious3 furious3 το θεμα και θα επανελθει παλι ?

Πρώτα από όλα όχι πανικός. Shed δε σημαίνει ότι καραφλιάζεις φίλε Γιώργο...
Θα κάνει το κύκλο του και θα σταματήσει. Εγώ από τότε που με θυμάμαι έχω από 1 μέχρι 2 φορές το χρόνο τρελό shed και όμως είμαι NW2 (και είμαι 40 χρονών) ...
Συνέχισε με fin. Μη βάλεις τώρα minox γιατί θα πεθάνεις από άγχος ... (οχι για κανένα άλλο λόγο)...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

του τα χω πει κι εγω χιλιες φορες....αλλα μας βγηκε λιγο αγχωδης τυπος ο γιωργος......γιωργο παρε φινα κ ασε τις τριχες να πεφτουν.... εφ οσων περνεις φινα πατας φρενο στην τριχοπτωση ειτε θελεις ειτε οχι....μην ασχολησε με τις τριχες καθολου....ασχολησου μονο με το να προσεχεις μην εμφανισεις καμμια παρενεργεια και ξεχνα το μαλλι τελειως.....
Υ.Γ και μενα πεφτουν πολλες εδω και 1 μηνα γεματο....αλλα δεν με νοιαζει καν.....
ξερω οτι θα ξαναβγουν....
 
Απ: ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

εχετε δικιο συγνωμη!αντε να δουμε thnx για την συμπαρασταση παντως! :grandpa:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα