ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Παιδια απο εκει που η κατασταση ειχε καπως σταθεροποιηθει τις τελευτεες βδομαδες (κανω χρηση φινας 3 μηνες) την τελευταια η κατασταση εχει ξεφυγει...χανω παααρα πολυ τριχα ειδικα τωρα βγηκα απο το μπανιο και μιλαμε εφυγε μπολικο πραμμα στο λουσιμο (καμια 150αρα-200αρα) για να μην πω οταν τα σκουπιζα ηταν και ασπρη η πετσετα και δε μπηκα στη διαδικασια να μετρησω αλλα υπηρχαν πολλες τριχες!!! εχω πεσει παρα πολυ ψυχολογικα γιατι ειχα χαρει με τη φινα στο τελος του 2ου ειχε καταλαγιασει κατα πααααρα πολυ η τριχοπτωση εβλεπα στου λουσιμο και μονο εκει καμια 35-40αρια max!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

georgehairs είπε:
Παιδια απο εκει που η κατασταση ειχε καπως σταθεροποιηθει τις τελευτεες βδομαδες (κανω χρηση φινας 3 μηνες) την τελευταια η κατασταση εχει ξεφυγει...χανω παααρα πολυ τριχα ειδικα τωρα βγηκα απο το μπανιο και μιλαμε εφυγε μπολικο πραμμα στο λουσιμο (καμια 150αρα-200αρα) για να μην πω οταν τα σκουπιζα ηταν και ασπρη η πετσετα και δε μπηκα στη διαδικασια να μετρησω αλλα υπηρχαν πολλες τριχες!!! εχω πεσει παρα πολυ ψυχολογικα γιατι ειχα χαρει με τη φινα στο τελος του 2ου ειχε καταλαγιασει κατα πααααρα πολυ η τριχοπτωση εβλεπα στου λουσιμο και μονο εκει καμια 35-40αρια max!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
οταν ειχα ξεκινησει φινα,τις πρωτες δυο βδομαδες η τριχοπτωση ηταν κανονικη,τις επομενες τρεις βδομαδες δεν εφευγε τριχα,μετα ξεκινησε η εντονη τριχοπτωση,νομιζω περνας ενα παρομοιο σταδιο της φινας ;)
 
Απ: ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

χμμμμμ.....και εγω εχω λιγα sides αλλα θα παω μεχρι το 6αμηνο και τοτε θα βγαλω συμπερασματα....
 

Jerry_Lee

Member
Απ: ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Μη μασάς,έτσι γίνεται...πέφτουν αυτές που είναι σε τελογενή φάση...στον 8ο μήνα θα δεις να ξεπετάγονται νέες τρίχες.
 

tropheus

Well-Known Member
Απ: ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

georgehairs είπε:
Παιδια απο εκει που η κατασταση ειχε καπως σταθεροποιηθει τις τελευτεες βδομαδες (κανω χρηση φινας 3 μηνες) την τελευταια η κατασταση εχει ξεφυγει...χανω παααρα πολυ τριχα ειδικα τωρα βγηκα απο το μπανιο και μιλαμε εφυγε μπολικο πραμμα στο λουσιμο (καμια 150αρα-200αρα) για να μην πω οταν τα σκουπιζα ηταν και ασπρη η πετσετα και δε μπηκα στη διαδικασια να μετρησω αλλα υπηρχαν πολλες τριχες!!! εχω πεσει παρα πολυ ψυχολογικα γιατι ειχα χαρει με τη φινα στο τελος του 2ου ειχε καταλαγιασει κατα πααααρα πολυ η τριχοπτωση εβλεπα στου λουσιμο και μονο εκει καμια 35-40αρια max!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ψυχραιμία ... μπορεί να σου πέφτουν πάρα πολλά μαλλάκια αλλά να βγαίνουν άλλα τόσα...

ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΣΕΣ ΤΡΙΧΕΣ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΛΛΑ ΠΟΣΕΣ ΞΑΝΑΒΓΑΙΝΟΥΝ :grandpa:

Τη φάση που περιγράφεις την έχουμε περάσει - και από καιρό σε καιρό - την περνάμε όλοι ...
Συνέχισε τη θεραπεία σου και όλα θα πάνε καλά ;)
 
Απ: ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Το γεγονός ότι έχεις έντονη τριχοπτωση τώρα είναι καλό...!!δουλεύει η φιναστεριδη...θέλει υπομονή
και χρόνο αρκετό
 
Απ: ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

μα διαβαζα και ολοι εχουν καπου στον 1ο οχι στον 3ο....τελος παντων...ελπιζω ρε παιδες γτ εχει πεσει πολυ το ηθικο μου απο εκει που ειχα δει βελτιωση
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

georgehairs είπε:
μα διαβαζα και ολοι εχουν καπου στον 1ο οχι στον 3ο....τελος παντων...ελπιζω ρε παιδες γτ εχει πεσει πολυ το ηθικο μου απο εκει που ειχα δει βελτιωση
τιποτα δεν ειναι στανταρ,το καθε σωμα αντιδραει διαφορετικα :)
 

mikipitri

Member
Απ: ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

georgehairs είπε:
μα διαβαζα και ολοι εχουν καπου στον 1ο οχι στον 3ο....τελος παντων...ελπιζω ρε παιδες γτ εχει πεσει πολυ το ηθικο μου απο εκει που ειχα δει βελτιωση
στην ίδια φάση είμαστε όλοι εδώ μέσα...
ας δώσει κουράγιο ο ένας στον άλλο (παίρνοντας και παράδειγμα όσους έχουν θετικά αποτελέσματα) και ας αφήσουμε τις πεσιμιστικές αντιδράσεις... :grandpa:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

να το πω για αλλη μια φορα??? Ας το πω........
εδω και 4 μηνες δεν επεφτε τριχα απ το κεφαλι μου.....ολο το χειμωνα δλδ....
εδω ομως και ενα μηνα.....καθε φορα που λουζομαι η τραβαω το μαλλι για να δω τι παιζει....παντα μου μενουν τριχες στα χερια.....αλλα δεν αγχωνομαι γιατι παιζει ζεστη κ ειναι λογικη η τριχοπτωση.....
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Panos1982 είπε:
να το πω για αλλη μια φορα??? Ας το πω........
εδω και 4 μηνες δεν επεφτε τριχα απ το κεφαλι μου.....ολο το χειμωνα δλδ....
εδω ομως και ενα μηνα.....καθε φορα που λουζομαι η τραβαω το μαλλι για να δω τι παιζει....παντα μου μενουν τριχες στα χερια.....αλλα δεν αγχωνομαι γιατι παιζει ζεστη κ ειναι λογικη η τριχοπτωση.....

Όντως πολυ ζεστη σημερα τα κοριτσακια που έρχονται στο μαγαζι ζεσταίνονται και τα εχουν πεταξει ολα τα βαρια ρουχα ??? ??? :eek:fft: :eek:fft:

Πανος ακουει;; ;D
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

εγώ τι να πω;-αρχίσανε τα μπάνια και όλη η Καβάλα κυκλοφορεί με μαγιό ???
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σπύρος είπε:
εγώ τι να πω;-αρχίσανε τα μπάνια και όλη η Καβάλα κυκλοφορεί με μαγιό ???

Σπυρο μην λες τέτοια γιατι βλεπω να ερχεται ο Πανος στην καβαλα για μόνιμος κάτοικος :D :D
 

mikipitri

Member
Απ: ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

αν κατάφερνα να βγάλω φωτογραφία μια τύπισσα που είδα σήμερα :p (μου βγήκε η γλώσσα έξω!!!)... το ίδιο θα παθαίνατε και εσείς...
θα την περιέγραφα αλλά άλλο να το βλέπεις άλλο να το φαντάζεσαι!!! ΘΕΑΑΑΑ :eek:fft:
 

Conan

Member
Απ: ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Πραγματι καθε οργανισμος αντιδρα διαφορεετικα ρε συ. Υπομονη , οπως συνιστουν και τα παιδια, και σου ευχομαι η κατασταση να καλυτερεψει και να δεις τα αποτελεσματα που επιθυμεις!

:eek:fft: Καλα κι εγω χθες το πρωι που πηγα μια βολτουλα στη Γλυφαδα, χαμος γινοτανε. Μενω Αργυρουπολη και μιλαμε ολα τα λεωφορεια ηταν τιγκα στον κοσμο. Κυριως συνομιληκοι μου που πηγαιναν για μπανιο, παρεες- παρεες.Κατα τ'αλλα εξετασεις χεχεχεχε ::) Κοριτσια , μαγιο , σωματακια ξερετε :p
Πηρα και κανα δυο κομιξ για να ανεβει η διαθεση ;D Εννοειτε πως διαβαζουμε κιολας :angel:
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Conan είπε:
Πραγματι καθε οργανισμος αντιδρα διαφορεετικα ρε συ. Υπομονη , οπως συνιστουν και τα παιδια, και σου ευχομαι η κατασταση να καλυτερεψει και να δεις τα αποτελεσματα που επιθυμεις!

:eek:fft: Καλα κι εγω χθες το πρωι που πηγα μια βολτουλα στη Γλυφαδα, χαμος γινοτανε. Μενω Αργυρουπολη και μιλαμε ολα τα λεωφορεια ηταν τιγκα στον κοσμο. Κυριως συνομιληκοι μου που πηγαιναν για μπανιο, παρεες- παρεες.Κατα τ'αλλα εξετασεις χεχεχεχε ::) Κοριτσια , μαγιο , σωματακια ξερετε :p
Πηρα και κανα δυο κομιξ για να ανεβει η διαθεση ;D Εννοειτε πως διαβαζουμε κιολας :angel:


Conan 2 χρονια εμενα Αργυρούπολη ;DΩραια περιοχη.
 

mikipitri

Member
Απ: ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

αυτή που λέω την πέτυχα στη Γλυφάδα ;)... λές να είναι καμιά από αυτές που είδες και εσύ conan?? ;D
 

xk

Active Member
Απ: ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

mikipitri είπε:
αυτή που λέω την πέτυχα στη Γλυφάδα ;)... λές να είναι καμιά από αυτές που είδες και εσύ conan?? ;D

τραβάμε και καμια foto ρε παίδες,δεν τ αφήνουμε να περνάνε έτσι αυτά... :spank
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα