Συζήτηση & πληροφορίες για την κλινική

tol

Well-Known Member
Φιλε John, ναι, συμφωνησα να διαγραφει το νημα, γιατι ειχε παρει προσωπικες διαστασεις και ο σκοπος μου δεν ηταν αυτος.

Αλλωστε, οπως εγραψα, απο εσενα το μονο παραπονο που ειχα ηταν η αντιδραση σου στο πρωτο μου σχολιο στο site (στο οποιο μαλιστα τονιζα το αδιαμφισβητητα πολυ καλο αποτελεσμα της δικης σου μ.μ.!!!!!).

Με ειχες κατηγορησει τσιρακι και με βεβαιοτητα υπαλληλο καποιου (αραγε, ποιον εννοουσες; Τον Βεκρη; Οπως καταλαβες με αλλα μηνυματα μου και λεπτομερεις αναλυσεις μου, εχω κανει μ.μ. στη dhi.).

Απογοητευτηκα τοτε, αλλα στη συνεχεια διαπιστωσα οτι οι προθεσεις σου δεν ηταν κακες. Αντιθετα, το εγραψα και στο νημα μου, θεωρω οτι εισαι ενα πολυ καλο παιδι με αισθηση του χιουμορ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Το εψαχνα να απαντησω αλλα ειχα κατεβατο σεντονι για τους λογους που ειμαι καχυποπτος αλλα δεν το εβρισκα.
Υπεθεσα οτι μαλλον διαγραφτηκε.
 

tasos33

Well-Known Member
ειναι ο μπαγασας, ειναι καλοπαιδο και τον βαρατε αδικα ;););)
Φιλε John, ναι, συμφωνησα να διαγραφει το νημα, γιατι ειχε παρει προσωπικες διαστασεις και ο σκοπος μου δεν ηταν αυτος.

Αλλωστε, οπως εγραψα, απο εσενα το μονο παραπονο που ειχα ηταν η αντιδραση σου στο πρωτο μου σχολιο στο site (στο οποιο μαλιστα τονιζα το αδιαμφισβητητα πολυ καλο αποτελεσμα της δικης σου μ.μ.!!!!!).

Με ειχες κατηγορησει τσιρακι και με βεβαιοτητα υπαλληλο καποιου (αραγε, ποιον εννοουσες; Τον Βεκρη; Οπως καταλαβες με αλλα μηνυματα μου και λεπτομερεις αναλυσεις μου, εχω κανει μ.μ. στη dhi.).

Απογοητευτηκα τοτε, αλλα στη συνεχεια διαπιστωσα οτι οι προθεσεις σου δεν ηταν κακες. Αντιθετα, το εγραψα και στο νημα μου, θεωρω οτι εισαι ενα πολυ καλο παιδι με αισθηση του χιουμορ.
 
  • Like
Reactions: tol

Tsek

Well-Known Member
Θέλω να πω κάτι ως νέο μέλος.
Πρώτον όταν μπήκα στο φορουμ μπερδεύτικα ποιός μιλάει σε ποιόν διότι με τα μπλοκαρίσματα ο ένας στον άλλο και μεταφορές-κοπτοραπτικές θεμάτων, αν δεν ξέρεις τι έχει συμβεί και ποιός τσακώθηκε με ποιόν, χάνεις τη μπάλα.

Πάμε στο ζητούμενο. Παρακολουθούσα το σαιτ 3-4μήνες περιπου ανώνυμα πριν εγγραφω.
Πρώτα εντόπισα την dhi και παρα το ότι την αναφέρουν ως καλή είδα πως προσφέρει μέτριες πυκνότητες και η όλη συζήτηση μαζί τους εξελίχθηκε σε παζάρι -τόσα τριχοθυλάκια σε μία Αλφα τιμή-τόσα για μία Βήτα τιμή και κάτι τέτοια και ένιωσα πως παζαρεύω τρίχα-τρίχα το αποτέλεσμα μου χωρίς να ξέρω ακριβώς πόσο μου φτάνει.
Επειδή μένω μακριά η συζήτηση έγινε με φωτογραφίες και τηλεφωνικά.
Μετά έπεσε το μάτι μου στην ahc. Είδα το νημα του Δημήτρη , δεν μου άρεσε το φινίρισμα του μπροστά αλλά έπιασε φοβερή πυκνότητα. Μίλησα με την κλινική και ένιωσα πολύ άνετα στο θεμα της τιμης γιατι μου ειπαν, θέλουμε τόσα και πάμε για το μέγιστο αποτέλεσμα, πράγμα που δεν ένιωσα με το παζαρι της dhi.
Διάβασα 1-2 ακόμα νήματα είδα το θέμα με τα τετραγωνα ( επειδή δεν τα κουρεύω κοντά οπως φαινεται στις φωτος μου) δεν με πειράζει για τώρα. Κρατάω όμως τις επιφυλάξεις μου για το μέλλον γιαυτό θα ζητήσω αν γίνεται να απλωθεί λίγο η περιοχή λήψης, αλλά αν αυτό δημιουργεί κάποιο θέμα και αργούν στην εξαγωγή ή δεν ξερω τι αλλο δεν θα εμπλακώ παραπανω στη διαδικασία τους.
Σεβαστό απο μέρους μου να δουλέψουν όπως ξέρουν.
Καλύτερα τετραγωνο και να το ξερω απο πριν, παρα να γίνω πειραματοζωο και να παει κατι στραβα πανω στην επεμβαση επειδη ζητησα να δουλεψουν διαφορετικα απο τον τροπο που ξερουν. (Δικη μου αποψη).
Όσον αφορα το νημα του Δημητρη, Ναι μεν με επιρρεασε στο να ερθω σε επαφη με την κλινικη ομως το κλεισιμο δεν το εκανα λεγοντας θελω να γινω σαν τον Δημητρη.
Το κλεισιμο εγινε επειδη μου εξηγησαν πως κυνηγουν το μεγιστο αποτελεσμα στο εκαστοτε πελατη με βαση την δοτρια του εννοείται. Αυτό ήταν που με κέρδισε. Δεν ένιωσα πως παζαρεύω για λίγες τρίχες παραπάνω και αν δεν με φτάσουν θα έχω αραιό αποτέλεσμα. Αυτά τα γράφω να τα δει και η dhi αν διαβάζει αν και τους τα ειπα τηλεφωνικως οταν ειπα πως δεν θα προχωρησω μαζι τους.
Αρα
1. Κανενας Δημητρης για μενα.
Εγω μονος μου επελεξα.
2. Αν μου παει κατι στραβα δεν θα πω δεν με κανατε σαν τον Δημητρη οπως δεν θα ελεγα και στην dhi δεν με κανατε σαν την αφισα που εχετε κρεμασμενη απ εξω. Ειναι αστείο (αποψη μου) να λεμε δεν με κανατε σαν αυτόν που είδα στο φορουμ.
Αλλη τριχα ο ενας αλλη ο αλλος αλλο δερμα, αλλη δεκτικότητα το δερμα αλλη ζωη το τριχοθυλακιο κλπ. Το θεωρω αυτονοητο.
3. Οσον αφορα τον ενθουσιασμό-πόρωση του Δημήτρη για την κλινική τον καταλαβαινω απολυτα.
Εγω θα ημουν και πιο επιμονος μπορω να πω αν ειχα το αποτελεσμα που ηθελα (και ξανα λεω δεν τον λεω τελειο γιατι δεν εχει πυκνοτητα μπροστα αλλα αν αυτος νιωθει ευχαριστημενος μπραβο του,) σεβαστο και λογικο ομως να θελει να επιβεβαιωσει την επιλογη του οταν ολοι πεφτετε πανω του.
Σε καμία περίπτωση δεν τον βλεπω τσιρακι, τον βλέπω ως παθιασμενο μελος οπως θα εβλεπα πχ εναν Ολυμπιακο ή Παναθηναικο σε ποδοσφαιρικό φορουμ.
Ο Ολυμπιακος δεν θελει να παραδεχτει το πεναλτι και ο Παναθηναικος δεν θελει να παραδεχτει πως εχασε δικαια.
Ο Δημήτρης δεν ενεργει και δεν μιλα διαφορετικα απο οτι θα μιλουσε ενας μορφωμενος αλλα πορωμενος φιλαθλος που θελει να κρατα ψηλα την ομαδα του. Και δεν καταλαβαινω γιατι πασχιζετε να τον κανετε να πει πραγματα που δεν νιώθει να πει. Τον θεωρείτε υποκειμενικό;; Οκ. Αποδεκτό και ΤΕΛΟΣ. Δικαιωμά του να τα βλεπει ολα Κοκκινα.
Φαινεται οτι τα βλεπει ολα κοκκινα αλλωστε. Το αποδεχομαστε , φυλαγόμαστε και τελος.

4. Ναι ενα ατομο μπορει ανετα να τρωει "ασκοπα" τον χρονο του διαβαζοντας νηματα αλλων χωρις να εχει προσωπικο ωφελος. Μου εχει συμβει να γραφτω σε ενα φορουμ που δεν με ενδιεφερε πχ βολευ και μετα να κολλησω εκει.
5. Δεν θα ανοιγα νημα αν δεν υπηρχε ο Τολ να μιλησει για το πεσιμο σε νεα μελη που οντως υπαρχει. Δεν θα μιλαγα καν γιατι με οσα εγραψα φαινεται λες και μπηκα να στηριξω τον Δημητρη και ενω ειμαι ευγενικος αν μου την πεσουν 3-4 να με λενε ελεφαντα, θα γινομουν κακος, (Αυτο να το προσεξετε λοιπον αν θελετε)
6 Ενα πραγμα διαβασα που με,παραξενεψε αυτο που λετε για τα γαντακια-σκουφακια που δεν χρησιμοποιεί αν κατάλαβα σωστά η εν λόγω κλινη;;; Μπορει καποιος να με ενημερωσει τι εχει συμβει με αυτο;;
 
Τελευταία επεξεργασία:

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Θέλω να πω κάτι ως νέο μέλος.
Πρώτον όταν μπήκα στο φορουμ μπερδεύτικα ποιός μιλάει σε ποιόν διότι με τα μπλοκαρίσματα ο ένας στον άλλο και μεταφορές-κοπτοραπτικές θεμάτων, αν δεν ξέρεις τι έχει συμβεί και ποιός τσακώθηκε με ποιόν, χάνεις τη μπάλα.

Πάμε στο ζητούμενο. Παρακολουθούσα το σαιτ 3-4μήνες περιπου ανώνυμα πριν εγγραφω.
Πρώτα εντόπισα την dhi και παρα το ότι την αναφέρουν ως καλή είδα πως προσφέρει μέτριες πυκνότητες και η όλη συζήτηση μαζί τους εξελίχθηκε σε παζάρι -τόσα τριχοθυλάκια σε μία Αλφα τιμή-τόσα για μία Βήτα τιμή και κάτι τέτοια και ένιωσα πως παζαρεύω τρίχα-τρίχα το αποτέλεσμα μου χωρίς να ξέρω ακριβώς πόσο μου φτάνει.
Επειδή μένω μακριά η συζήτηση έγινε με φωτογραφίες και τηλεφωνικά.
Μετά έπεσε το μάτι μου στην ahc. Είδα το νημα του Δημήτρη , δεν μου άρεσε το φινίρισμα του μπροστά αλλά έπιασε φοβερή πυκνότητα. Μίλησα με την κλινική και ένιωσα πολύ άνετα στο θεμα της τιμης γιατι μου ειπα, θέλουμε τόσα και πάμε για το μέγιστο αποτέλεσμα, πράγμα που δεν ένιωσα με το παζαρι της dhi.
Διάβασα 1-2 ακόμα νήματα είδα το θέμα με τα τετραγωνα ( επειδή δεν τα κουρεύω κοντά οπως φαινεται στις φωτος μου) δεν με πειράζει για τώρα. Κρατάω όμως τις επιφυλάξεις μου για το μέλλον γιαυτό θα ζητήσω αν γίνεται να απλωθεί λίγο η περιοχή λήψης, αλλά αν αυτό δημιουργεί κάποιο θέμα και αργούν στην εξαγωγή ή δεν ξερω τι αλλο δεν θα εμπλακώ παραπανω στη διαδικασία τους.
Σεβαστό απο μέρους μου να δουλέψουν όπως ξέρουν.
Καλύτερα τετραγωνο και να το ξερω απο πριν, παρα να γίνω πειραματοζωο και να παει κατι στραβα πανω στην επεμβαση επειδη ζητησα να δουλεψουν διαφορετικα απο τον τροπο που ξερουν. (Δικη μου αποψη).
Όσον αφορα το νημα του Δημητρη, Ναι μεν με επιρρεασε στο να ερθω σε επαφη με την κλινικη ομως το κλεισιμο δεν το εκανα λεγοντας θελω να γινω σαν τον Δημητρη.
Το κλεισιμο εγινε επειδη μου εξηγησαν πως κυνηγουν το μεγιστο αποτελεσμα στο εκαστοτε πελατη με βαση την δοτρια του εννοείται. Αυτό ήταν που με κέρδισε. Δεν ένιωσα πως παζαρεύω για λίγες τρίχες παραπάνω και αν δεν με φτάσουν θα έχω αραιό αποτέλεσμα. Αυτά τα γράφω να τα δει και η dhi αν διαβάζει αν και τους τα ειπα τηλεφωνικως οταν ειπα πως δεν θα προχωρησω μαζι τους.
Αρα
1. Κανενας Δημητρης για μενα.
Εγω μονος μου επελεξα.
2. Αν μου παει κατι στραβα δεν θα πω δεν με κανατε σαν τον Δημητρη οπως δεν θα ελεγα και στην dhi δεν με κανατε σαν την αφισα που εχετε κρεμασμενη απ εξω. Ειναι αστείο (αποψη μου) να λεμε δεν με κανατε σαν αυτόν που είδα στο φορουμ.
Αλλη τριχα ο ενας αλλη ο αλλος αλλο δερμα, αλλη δεκτικότητα το δερμα αλλη ζωη το τριχοθυλακιο κλπ. Το θεωρω αυτονοητο.
3. Οσον αφορα τον ενθουσιασμό-πόρωση του Δημήτρη για την κλινική τον καταλαβαινω απολυτα.
Εγω θα ημουν και πιο επιμονος μπορω να πω αν ειχα το αποτελεσμα που ηθελα (και ξανα λεω δεν τον λεω τελειο γιατι δεν εχει πυκνοτητα μπροστα αλλα αν αυτος νιωθει ευχαριστημενος μπραβο του,) σεβαστο και λογικο ομως να θελει να επιβεβαιωσει την επιλογη του οταν ολοι πεφτετε πανω του.
Σε καμία περίπτωση δεν τον βλεπω τσιρακι, τον βλέπω ως παθιασμενο μελος οπως θα εβλεπα πχ εναν Ολυμπιακο ή Παναθηναικο σε ποδοσφαιρικό φορουμ.
Ο Ολυμπιακος δεν θελει να παραδεχτει το πεναλτι και ο Παναθηναικος δεν θελει να παραδεχτει πως εχασε δικαια.
Ο Δημήτρης δεν ενεργει και δεν μιλα διαφορετικα απο οτι θα μιλουσε ενας μορφωμενος αλλα πορωμενος φιλαθλος που θελει να κρατα ψηλα την ομαδα του. Και δεν καταλαβαινω γιατι πασχιζετε να τον κανετε να πει πραγματα που δεν νιώθει να πει. Τον θεωρείτε υποκειμενικό;; Οκ. Αποδεκτό και ΤΕΛΟΣ. Δικαιωμά του να τα βλεπει ολα Κοκκινα.
Φαινεται οτι τα βλεπει ολα κοκκινα αλλωστε. Το αποδεχομαστε , φυλαγόμαστε και τελος.

4. Ναι ενα ατομο μπορει ανετα να τρωει "ασκοπα" τον χρονο του διαβαζοντας νηματα αλλων χωρις να εχει προσωπικο ωφελος. Μου εχει συμβει να γραφτω σε ενα φορουμ που δεν με ενδιεφερε πχ βολευ και μετα να κολλησω εκει.
5. Δεν θα ανοιγα νημα αν δεν υπηρχε ο Τολ να μιλησει για το πεσιμο σε νεα μελη που οντως υπαρχει. Δεν θα μιλαγα καν γιατι με οσα εγραψα φαινεται λες και μπηκα να στηριξω τον Δημητρη και ενω ειμαι ευγενικος αν μου την πεσουν 3-4 να με λενε ελεφαντα, θα γινομουν κακος, (Αυτο να το προσεξετε λοιπον αν θελετε)
6 Ενα πραγμα διαβασα που με,παραξενεψε αυτο που λετε για τα γαντακια-σκουφακια που δεν χρησιμοποιεί αν κατάλαβα σωστά η εν λόγω κλινη;;; Μπορει καποιος να με ενημερωσει τι εχει συμβει με αυτο;;

Εσυ ξαφνικα μπηκες δικηγορος του Δημητρη και μας γραφεις ολοκληρο σεντονι τωρα?
Γιατι Τον ξερεις πρωσοπικα και εκφερεις γνωμη? Η Επηδει εκλεισες και εσυ Βεκ.προσπαθειτε να κανετε ομαδακι παλι.
Ασε ρε Tsek δεν περιμεναμε εσενα να μας τα πεις. φιλικα και καλη χρονια.
Ας κλειδωσουν ολα τα νηματα για σημερα καλυτερα.
 

Tsek

Well-Known Member
Εσυ ξαφνικα μπηκες δικηγορος του Δημητρη και μας γραφεις ολοκληρο σεντονι τωρα?
Γιατι Τον ξερεις πρωσοπικα και εκφερεις γνωμη? Η Επηδει εκλεισες και εσυ Βεκ.προσπαθειτε να κανετε ομαδακι παλι.
Ασε ρε Tsek δεν περιμεναμε εσενα να μας τα πεις. φιλικα και καλη χρονια.
Ας κλειδωσουν ολα τα νηματα για σημερα καλυτερα.
Ξέρεις πιό είναι το αστείο στην όλη υπόθεση;; Διαβάζω 200 σελίδες ότι ανησυχείτε για τα νέα μέλη, πως θα μπούν, τι θα δουν, τι θα καταλάβουν, γράφω την υπερειλικρινή μου άποψη ότι έβλεπα καποιο καιρό το φόρουμ χωρίς να γραφτώ γιατί έβλεπα φαγωμάρα, ανοίξα ποστ με φωτογραφιες μου πριν μιλήσω ωστε να συστηθώ και να μην με λέει κανενας τσιράκι, βαλτό κλπ και η απαντησή σου είναι οτι ακριβώς έθιξα.
Οχι φιλε μου δεν ειμαι δικηγόρος ειμαι νέο μέλος απο αυτά που θέλεις να προστατεύσεις. Σου μεταφέρω την εικόνα που βλέπω , όπως την βλέπω για να δεις τι εισπράτω και πως φαίνεστε απ έξω. Αυτά και καλή χρονιά.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
καλα ενταξει.
Δεν γινετε οι περισσοτεροι να εναντιωνονται σε εναν μονο απο διαφορετικες κλινικες και ουδετερους.
Και ενα παραπανω και ατομα απο την ιδια κλινικη αρχισαν να βγαζουν πραματα στην φορα.
Συγγνωμη για την εκφραση αλλα κοιμαστε ορθιοι μερικοι.
Ολοι εμεις τοσα χρονια ειμαστε οι ασχετοι και οι τρελοι και νομιζεται οτι θελουμε να μονοπολουμε εδω μεσα,και εσεις με 2 μηνες βγαλατε και συμπερασμα για εμας.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Για τον tol προς στιγμην αναθεωρω πλεον αυτα που ειχα πει καποτε και τον πειραξαν, αλλα παντα με επιφυλαξεις.
 

Tsek

Well-Known Member
Δεν έχω κάποιο συμπέρασμα για εσένα, το μόνο άτομο για το οποίο έχω βγάλει το συμπέρασμα που έγραψα πιό πάνω (ότι φαίνεται να είναι οπαδός επειδή πήγε εκεί και πέτυχε ) είναι ο Δημήτρης γιατί τον κάνατε το επίκεντρο της συζήτησης.
Αλλιώς δεν θα έμπαινα στην διαδικασία.
Δεν έβγαλα για εσένα συμπέρασμα γιατί στον όλο σας διάλογο δεν μπορούσα να συγκρατήσω ονόματα, (ποιός ακριβώς τα χώνει και τι ακριβώς λέει για τον Δημήτρη. Σας έβλεπα όλους περίπου ίδιους-ετσι φαίνεστε σε κάποιον απ έξω. Πολλοί εναντίον ενός)
Διάβαζα τα μυνήματα προσπερνόντας τα ονόματα και μάλιστα γελούσα γιατί και αυτός δεν έβαζε μιά ξεκάθαρη φωτογραφία απ την αρχή ή κάποιο βίντεο να κλείσει η υπόθεση. Αυτό δεν ξέρω γιατί το έκανε. Μετά όμως έβαλε και φάνηκε το αποτέλεσμά του. Στις αρχές δικαιολογημένα του τα χώνατε.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Δεν εχει να κανει με τις φωτογραφιες.εξαλλου εγω τον εχω δει και απο κοντα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ρε φιλε μου βγαλε οτι ειναι καλο παιδι ενταξει αλλα με 2-3 ωρες γνωριμιας δεν μπορεις να καταλαβεις και πολλα για τον αλλον και τι κανει στην πρωσοπικη του ζωη.
Εδω κανουμε μια σχεση με μια κοπελα και χρειαζομαστε μηνες μεχρι να ανακαλυψουμε καποια πραματα.
 

Tsek

Well-Known Member
Ρε φιλε μου βγαλε οτι ειναι καλο παιδι ενταξει αλλα με 2-3 ωρες γνωριμιας δεν μπορεις να καταλαβεις και πολλα για τον αλλον και τι κανει στην πρωσοπικη του ζωη.
Εδω κανουμε μια σχεση με μια κοπελα και χρειαζομαστε μηνες μεχρι να ανακαλυψουμε καποια πραματα.
Εγώ αν είχα υποψίες θα τον ξεψαχνιζα. (Με την καλή έννοια). (Στις ερωτήσεις) καλο βραδυ
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εδω μεσα ξερεις ποσες ερωτησεις τους κανουν και τις αποφευγουν? Αστοοοοοο
 

P70

Active Member
Η κλινικη που κανεις μεταμοσχευση, δεν ειναι ομαδα, ουτε κομμα για να το υποστηρίζεις τυφλα.
Ενας ανθρωπος που ΔΕΝ δουλευει για μια κλινικη, αλλα απλα εκανε επεμβαση εκει, ΔΕΝ τον ενδιαφερει, ανεξαρτητως αποτελεσματος του, ποσοι ακομα θα πανε εκει να κανουν επεμβαση.
Ατομα που ειχαν εστω απλα καλο αποτελεσμα σε αυτην την κλινικη (αλλα και οποιαδηποτε αλλη) θα βγουν και θα πουν τα κακως κειμενα αν ειναι αντικειμενικοι.
Εμενα (που εκανα επεμβαση εκει) ποιο ειναι το οφελος μου να παει καποιος να κανει επεμβαση στην AHC πχ;
 

geeorgee

Active Member
φιλε εγω δε πιστευω οτι ολοι αυτοι που γινονται ταλιμπαν μιας κλινικης το κανουν μονο γιατι τους
ενδιαφερει να στειλουν κοσμο σε αυτη.Δε ξερω ισως για να νιωσουν καλα με τον εαυτο τους οτι εκαναν καλη επιλογη τι να πω.
O ενας κανει στoν βεκρη και βλεπει θετικο το οργωμενο παραθυρο πισω στη δοτρια οπως επισης και πολλα θετικα στη motorized εναντι στη manual κτλ. κτλ.
ο αλλος στην dhi δεν τον ενοχλει οτι δεν εχει hairline αλλα το βρισκει και καλο στην ουσια γιατι ετσι λεει φαινεται πιο φυσικο το αποτελεσμα του
Ο αλλος προτεινει 5 -6 μερες χλιδατες διακοπαρες στα πολυτελη κατσαριδοδωματια της hdc που πολλες φορες δεν εισαι καν μονος αλλα σου βαζει και δευτερο ατομο μεσα με την κεφαλα τουμπανιασμενη και το σκαλπ σουρωτηρι και ολα αυτα με 2.5 ευρω το grafts μονο!!
 

dimitris50423

Well-Known Member
Οπως τα λεει ο george ειναι. Ολοι λιγο πολυ υποστηριζουν την κλινικη που εκαναν μμ.
Θελουν να νιωσουν οτι εκαναν την καλυτερη επιλογη. Και εγω ετσι νιωθω και το πιστευω. Ειδικα αν εχεις μεινει ικανοποιημενος απο την προσπαθεια σου. Αλλα μελη με αρκετα μετρια αποτελεσματα ηταν ευτυχισμενοι και υπερασπιζονταν το αποτελεσμα τους οπως ο kwstakis. Και εγω το ιδιο ειχα κανει οταν αρκετα μελη ζητουσαν συγκεκριμενες φωτο.
Στο θεμα με την Hdc john john και anar τους φαινονται και λιγα τα 2,5ε τι συμφερον εχουν να μην πουν για μειωσεις τιμων.
επισης ο γιαννης ανοιγει παντα νημα να ενημερωσει για το ποτε εχει consultation η hdc. Καλα κανει εμενα δεν με πειραζει.
Αλλα αν εκανε καποιος το ιδιο για βεκρη η για dhi σταθερα θα υπηρχαν υποψιες. Εγω ηξερα για το βραβειο που πηρε η κλινικη του βεκρη κ δεν ανοιξα θεμα να ενημερωσω για αυτο το λογο γιατι θα επεφτε κραξιμο.
Αν επαιρνα και κανενα μελος να παμε παρεα για μμ στο βεκρη κατω απο οποιεσδηποτε συνθηκες θα υπηρχε αλλη αντιμετωπιση απο τα μελη του φορουμ.
Πρεπει να υπαρχει ιδια αντιμετωπιση για ολους. Πολλοι εχουμε τη δικη μας αποψη για συγκεκριμενα θεματα και εγω παραδεχτηκα καποια φαουλ που ειδα.
 

P70

Active Member
Τι να σου πω ρε Δημητρη. Εγω πιστευω οτι ασχετως αποτελεσματος που πηρε ο καθενας, τα λαθη πρεπει να λεγονται.
Και πες οτι με εκανε κοτσιδα ο DHI, ο HDC ή ο AHC. Αν δηλαδη μου κανανε την επεμβαση με το ενα χερι και τρωγοντας πιτογυρο με το αλλο χερι, δεν πρεπει να βγω να το πω οτι ειναι τραγικοι σε αυτο το θεμα;
Φυσικα αυτο δεν ειναι μονο για εσενα και την AHC αλλα για ολους και παντου.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Συμφωνω οτι πρεπει να λεγονται τα λαθη και οι υπερβολες και αν καποιος εχει λαθος αντιμετωπιση να μπορει να βγει και να το πει ελευθερα. Οπως να μπορει να πει και καποιος ανετα αν εμεινε ευχαριστημενος.
Δες ποιο πανω οταν εγραψε ο tsek την γνωμη του την απαντηση του john john. Κατευθειαν δικηγορο σε βαλαμε και αλλα παρομοια.
Εγω θα ηθελα να βλεπουμε και νεα μελη να μας λενε την εμπειρια τους ανεξαρτητα αν εχουν κανει μμ. Πολυς κοσμος δεν γραφει στο φορουμ λογω του κλιματος που βλεπει. Απο αυτο χανει το φορουμ και μενουμε 10 ατομα να μιλαμε μεταξυ μας.
 
Μπλουζα