Συζήτηση & πληροφορίες για την κλινική

aeratos28

Just aeratos
Ρε παιδιά χαλαρωστε με αυτό το πράγμα..εγώ προσωπικά τσιρακι δεν βλέπω κανεναν..ούτε με νοιάζει τι έχει πει και τι έχει κάνει ο καθένας σε inbox η δημόσια..μην κολατε σε πράγματα που απλά ειναι εικασιες..ο καθένας μπορεί να κάτσει να βρει χίλια 2 πράγματα και να κάτσει να κατηγορήσει τον άλλον..δεν νομίζω ότι οδηγεί πουθενά όλο αυτό..προσωπικά είπα το (πρόβλημα) στον δημητρη ποιο είναι..ότι τα έβλεπε όλα ρόδινα..αλλά μέχρι εκεί.όλα τα άλλα είναι υπερβολες μου φαίνεται..τόσο έντονη επίθεση πραγματικά δεν έχω δει πάλι..ηρεμηστε λίγο,γιορτές έχουμε ρε.! peace.!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
φιλαρακι οχι μονο δεν πηρα λεφτα για βενζινη απο κανεναν γιατι δεν ειναι του στυλ μου αλλα οσους εχω δει τους κερασα και απο πανω.Ακομη και σε σενα που ηρθα πηγα να κερασω που ημουν και δυσκολα οικονομικα αλλα εγινε μαλακια με τα λεφτα που ειχα. Ουτε βενζινη σου ζητησα.
Τα 20 ευρω που εγραφα τα εγραφα χαριτολογοντας για πλακα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ρε συ Δημητρη.Χαρα στην υπομονη σου.
Αρχισες να διαβαζεις ξανα το νημα μου απο την αρχη?
Αφου διαβασες 23 σελιδες του Ακη τωρα αρχισες το δικο μου?
Και σκεψου εε,εγω δεν ειμαι αυτος που εξιχνιαζει τα μυνηματα σου για να τα επικολησω ξανα εδω.
Εμ φυσικα αφου ολους τους παραπανω δεν εχεις κατι να πεις ψαχνεις εμενα για θυμα τωρα.
Οτι και να κανεις o John ξερουν ποιος ειναι.
Εσυ εισαι ο παραξενος γριφος εδω μεσα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Και μην ξεχναμε και τι δουλεια κανει Ο Δημητρης στην πραγματικη του ζωη ετσι...Ισως απο εκει ξεκινησε καποια συνεργασια με την κλινικη.Αν αληθευει αυτο τελικα.
Ασε τωρα που η advacehair ανηξε και καταστημα στη Σαλονικη.
 

mikegad

Well-Known Member
πες μου που ειπωθηκε αυτο και ποτε να δουμε τον διαλογο.. προφανως τοτε δεν ενοχλησε κανεναν. τωρα με ολα αυτα ξεψειριζονται οσα εχω πει..
Δημήτρη κανένα ξεψείρισμα δεν έγινε.Σιγά να φάω την μέρα μου να ψάχνω μηνύματα
Θυμόμουν πως το είχες αναφέρει στο νήμα του andy όταν έψαχνε και το μήνυμα σου ήταν φόρα πατρίδα πρώτο.Δες ΕΔΩ να μην ψάχνεις.
Σ αυτό που λες πως η συμπεριφορά σου τότε δεν ενοχλούσε κανένα κάνω παράθεση δίκα μου ΠΑΛΙΑ μηνύματα.
Φυσικά υπάρχουν και από άλλα μέλη.Επομένως αυτό που λες δεν στέκει

Φυσικα και υπηρχαν....και τοτε τα ιδια γραφαμε.
Και μαλιστα τοτε ηταν πολυ χειροτερα.Το μπαναρισμα επεφτε για πλακα,βρυσιες,κακο....ωραιες εποχες.
Αυτος τι εχει ασυλια και δεν κανει να αναφερομαστε?

Ωπα λιγο...
Το εχω πει αρκετες φορες και το ξαναλεω...
Χρηματα για εξω δυστυχως δεν εχω ,οποτε αναγκαστικα οταν κανω μεταμοσχευση θα κανω εδω (η τουρκια).
Κανενας πολεμος δεν γινεται λοιπον ,ισα ισα εχω πει τοσες φορες πως μακαρι να παει καλα καθως θα ειναι μια καλη λυση και για την περιπτωση μου.
Απο κει και περα ομως το οτι καποιοι εχουν ανοιξει νηματα συστημενοι κανει καραμπαμ...και τυφλος να εισαι το βλεπεις.
Οποτε το κραξιμο δεν το γλυτωνει ,οπως εχει φαει και ο μεγαλος αντιπαλος (και εριξε και μυνηση στο site μια εποχη αν θυμαμαι καλα) ,οπως και εχουν φαει και τοσοι αλλοι που προωθουσαν την κλινικη τους.

Εδω θα ειμαστε και μακαρι να μας διαψευσει με τα αποτελεσματα του ,μεχρι τοτε ομως υπομονη

Από κει και πέρα μακάρι να τα πάει καλά ,σε καμία περίπτωση δεν κάνω επίθεση στην κλινική, ίσα ίσα που λόγω των οικονομικών μου είναι μέσα στις υποψήφιες.
Απλά θα προτιμούσε ξεκάθαρα πράγματα πχ. "ο Β. μου έκανε καλύτερη τιμή για να παρουσιάσω την μεταμόσχευση" ή "θα μου κάνει δώρο την επόμενη" ή "παίρνω προμήθεια για καθένα που στέλνω" κλπ.

Andy σεβαστή η γνώμη σου ,αλλά θεωρώ πως σε κάποια άτομα δεν υπάρχει το παραμικρό δείγμα υποψίας (εσύ είσαι ένα από αυτά) και κάποια άλλα συστήνουν την κλινική από την πρώτη μέρα (τέρμα ύποπτο).
Επίσης (επειδή διαβάζουν το φόρουμ) σε ατομά που ποστάρουν και δεν τα γράφουν όλα ρόδινα (Άκης) σκάνε τηλέφωνα και σε άλλους δεν έχουν κάνει ούτε αναπάντητη.

Κάπου είχα γράψει πάλι για τις περίεργες παρουσιάσεις του Βέκρη και μου είχες απαντήσει κιόλας να πω ποιες είναι αυτές και σου είχα πει πως τα μόνα περιστατικά που θα πάρω στα σοβαρά (ως τότε) είναι του Andy και του Ακη αλλά δεν θυμάμαι που το έχω γράψει για να κάνω παράθεση.
Αν θες το ψάχνω πάντως
 

mikegad

Well-Known Member
Αυτό για το blog δεν το σχολιάζω καν.
ψαξε να μου βρεις υποστηρικτες αλλων κλινικων ποτε εχουν πει κακια κουβεντα τα τελαυταια 5 χρονια
Όπως μου είχες πει εσύ τότε σε ρωτάω και γω τώρα
Ποιοι είναι οι υποστηρικτές των κλινικών που λες;;
Oχι ότι θα κάτσω να ψάξω να χάσω τη μέρα μου...αλλά έχει ενδιαφέρον
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
ψαξε να μου βρεις υποστηρικτες αλλων κλινικων ποτε εχουν πει κακια κουβεντα τα τελαυταια 5 χρονια και ποτε κατηγορησαν την κλινικη που έκαναν

Καλά είναι επιχείρημα αυτό, δηλαδή αν όλοι σκοτώνουν νομιμοποιείται ο φόνος; Έλεος




Sent from my iPhone using Tapatalk
 

bruno1989

Active Member
Δημήτρη αυτό που λες είναι αστείο...με πληρωμένα έξοδα για Καναδά ,Κύπρο κλπ θα πήγαιναν όλοι αρκεί να μην είχαν υποχρεώσεις.
Όποιος έχει σκοπό να πάει έξω πάντως ,μου πληρώνει τα έξοδα και θέλει παρέα ας μου στείλει pm.
Δεν είναι αυτό το περίεργο ,αλλά αυτό :

Πριν μερικά χρόνια αν έλεγε κάποιος τέτοια κουβέντα θα είχε φάει μπαν το επόμενο δευτερόλεπτο.
Το ότι γίνεται συζήτηση αυτή την στιγμή που μπορείς και συμμετέχεις το οφείλεις καθαρά στον cvial
Φίλε εγώ όπως ανοιχτά μίλησα έτσι και δημόσια όποιος δεν με πιστεύει ας πάρει την κλινική ότι παίρνει εκ μέρους τ Δημήτρη και θα καταλάβει
 

dimitris50423

Well-Known Member
Οτι ναναι εισαι μπρουνο. Συνεχιζεις την ανοησια σου. Αντε παρε και αν δεν σου απαντησουν ποιον εννοεις ελα πες μου. Και φυσικα θα ξερουν οτι το δικο μου νημα ανοιξε το δρομο για να εχουν πελατες αν παρακολουθουν το φορουμ αλλα μεχρι εκει.

Για τον στριπαρ εχω και εγω τη δικη μου γνωμη οταν μου την επεφτε απο την αρχη που μπηκα και δεν καταλαβαινα γιατι.
Οταν σε προηγουμενα μηνυματα του την επεφταν ξαφνικα κλειδωσε το νημα.
Καποιοι ειναι υπερανω πασης υποψιας απο οτι φαινεται.
Καλες γιορτες ξανα.
 

tasos33

Well-Known Member
Προκαλώ δημοσίως τον Δημητρη να μιλήσει για την ταμπακιερα....
Δημητριε δημητριε είσαι εδώ?είναι η πέμπτη φορά που σε ρωταω σε δυο μέρες και ακόμα δεν είδα να απαντας.....
Κ ρωτω ξανά,ποια είναι η άποψη για την γνωστή διαχείρηση δοτριας ,την είδαμε σε Μπρούνο Άκη και γενικότερα στα οποία σφάλματα του βεκρη,πλόες οι κλινικές κανουν σφάλματα αλλά λίγο Κράξιμο το έχουν ρίξει,μέχρι ο Τζον έχει κραξει την hdc μέχρι και ο δηλωμένος dance τον γεωργιου,εσύ γιατι δεν κραζεις τον βεκρη?
 

pithikas

Well-Known Member
Πιθηκα εχεις διαβάσει για το ποια είναι η διαφωνία μας η η διαμάχη μας σε αυτό το νήμα?έχεις διαβάσει όλα ποστ? Είπε κανεις αν το θέμα είναι η πρόταση κάποιας κλινικής απο κάποιο μέλος?καλά κανει ο οποιοςδήποτε και προτείνει κάποια κλινική, που πιστεύει οτι είναι καλη,το θέμα του νήματος είναι άλλο,αλλά ως συνήθως ξεφευγουμε και συζητάμε αλλά..
Έχω διαβάσει πολύ καλά. Έχω διαβάσει τόσο καλά το φόρουμ που καταλαβαίνω άμεσα τον πόλεμο των κλινικών. Δεν υποστηρίζω Δημήτρη, με την καμία αλλά όχι να την βγάζουν καθαρή και οι υπόλοιποι που βρίσκουν ευκαιρία να γειώσουν και να προωθήσουν. Ελπίζω να καταλαβαίνεις το πνεύμα μου.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Έχω διαβάσει πολύ καλά. Έχω διαβάσει τόσο καλά το φόρουμ που καταλαβαίνω άμεσα τον πόλεμο των κλινικών. Δεν υποστηρίζω Δημήτρη, με την καμία αλλά όχι να την βγάζουν καθαρή και οι υπόλοιποι που βρίσκουν ευκαιρία να γειώσουν και να προωθήσουν. Ελπίζω να καταλαβαίνεις το πνεύμα μου.

Θεωρίες ακούμε πολλές, αποδείξεις καταλαβαίνω ότι δεν μπορούμε να έχουμε, τουλάχιστον αποχρώσες ενδείξεις μπορούμε να έχουμε για να τις αξιολογήσουμε;


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

bruno1989

Active Member
Εγώ επιμένω σε αυτό που ξαναείπα τώρα θα απαντήσω στον @CVIAL για αποδείξεις .
Έστω ένα μέλος του φόρουμ έστειλε ξαφνικά σε κάποιον που έκανε μμ και ποσό ευτυχισμένος είναι που την έκανε εκεί;;;ένας έστω
Δεύτερον πρότεινε κανένας να πούνε το όνομα του σε κάποια κλινική ;;
Τέλος επιμένω και θα το ξαναλέω οποίος θέλει ας πάρει και ας πει αυτό και από την απάντηση θα καταλάβει .
Και η στάση μου συνεχίζει να είναι έτσι γιατί έχοντας και εγώ μια μμ στο ενεργητικό μου θέλω τα κριτήρια που α έχει κάποιος για να πάει στη οποία κλινική να είναι αντικειμενικά .
 

mikegad

Well-Known Member
Καλύτερα κλείδωμα σήμερα και αύριο λόγω Χριστουγέννων.
Ξανασκοτωνόμαστε από Δευτέρα και για όλη την βδομάδα.
Και ξανά κλείδωμα παραμονή πρωτοχρονιάς μέχρι και 2 Ιανουαρίου.

Καλά Χριστούγεννα!!!
 

bruno1989

Active Member
Έτσι είναι και δυστυχώς επρεπε να σε ακούσω και ν περιμένω λίγο
Όχι ότι δεν έγινε καλή δουλειά αλλά η δότρια δυστυχώς δεν
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού

KAΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ!

Όπως είχε προαναγγελθεί, το νήμα κλείδωσε για να περάσετε τις γιορτές με τα πρόσωπα που σας έχουν περισσότερο ανάγκη από το πληκτρολόγιο σας. Από Δευτέρα πάλι μαζί. Πριν να ανοίξουμε, όπως είχα ανακοινώσει, θα περάσει το απαραίτητο συνεργείο καθαρισμού.
 
Τελευταία επεξεργασία:

piros75

Well-Known Member
Παίδες, μιας και το ζητήσατε, στην φωτογραφία παρακάτω θα δείτε και τη δικιά μου περίπτωση, όπου ο Δημήτρης μου έστειλε μήνυμα όταν πρωτοάνοιξα σχετικό νήμα με θέμα το που να κάνω μμ. Πάντως δεν θεωρώ ότι υπάρχει κάτι το φοβερά επιλήψιμο. ΟΚ θεωρώ ότι υπερασπίζεται υπέρμετρα την κλινική του Βεκρή, αλλά νομίζω ότι οι περισσότεροι που παίρνουν ένα καλό αποτέλεσμα από την κλινική που έκαναν, πάνω, κάτω με το ίδιο στιλ θα έγραφαν. Για μένα ο Δημήτρης δεν ξεχωρίζει από πολλούς άλλους εδώ μέσα οι οποίοι υπερασπίζονται την "κλινική" τους. Το αν δουλεύουν ή όχι σε αυτήν μάλλον δεν θα το μάθουμε ποτέ, με εξαίρεση τον dance ο οποίος προς τιμήν του παραδέχτηκε ότι έχει κάποιου είδους επαγγελματική σχέση με τον Γεωργίου (αν κάνω λάθος συγχώρεσέ με και διόρθωσέ με dance).

dimitris50423 conv.jpg
 

tasos33

Well-Known Member
o βεκρης λεει εχει πολυ καλο χερι....φαντασου να εκανε και μεταμοσχευσεις κιολας..χαχαχαχαχ επεσα απο τα γελια ....α ρε μητσο τι κανει νιαου νιαουυυ ...ακομα περιμενω απαντηση αλλα ξερω δε θα την παρω
Ακρως ξεγυμνωτικο...Τα λεει ολα...
 
Μπλουζα