Πρόσκληση σε ένα πείραμα.

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

geofish

New Member
Απ: Πρόσκληση σε ένα πείραμα.

Λοιπόν τότε θα κάνω ένα ακόμη πείραμα με θέμα ποιος είναι το είδωλο σας.

Κάντε την παρακάτω άσκηση (ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΛΕΨΕΤΕ!!!!)

1.Διαλέχτε έναν αριθμό μεταξύ 1 και 9
2.Πολλαπλασιάστε το με το 3
3.Προσθέστε 3 και πολλαπλασιάστε το με το 3 πάλι
4.Τώρα έχετε ένα νούμερο με 2 ή 3 αριθμούς.(πχ 123)
5.Προσθέστε αυτούς τους αριθμούς (1+2+3=6)














ΤΩΡΑ ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΠΙΟ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΚΑΙ ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΣΧΕΤΙΚΗ ΛΙΣΤΑ ΓΙΑ ΝΑ
ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΠΟΥ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΕΙΔΩΛΟ ΚΑΙ ΘΑΥΜΑΖΕΤΕ ΑΠΟΛΥΤΑ





























1.ΑΛΒΕΡΤΟΣ ΑΙΝΣΤΑΙΝ
2.ΝΕΛΣΟΝ ΜΑΝΤΕΛΑ
3.ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΒΟΝΑΠΑΡΤΗΣ
4.ΜΠΙΛ ΓΚΕΙΤΣ
5.ΜΑΧΑΤΜΑ ΓΚΑΝΤΙ
6.ΑΔΟΛΦΟΣ ΧΙΤΛΕΡ
7.ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
8.ΜΗΤΕΡΑ ΤΕΡΕΖΑ
9.GEOFISH
10.ΜΠΑΡΑΚ ΟΜΠΑΜΑ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

panmar

New Member
Απ: Πρόσκληση σε ένα πείραμα.

Geofish
απλά δεν υπάρχεις ρε φίλε :D :D :D

και τα δύο ήτανε πολύ ωραία. Μπράβο :)
 

kabamarou

Member
Απ: Πρόσκληση σε ένα πείραμα.

geofish πολύ ωραία και τα 2 αν και τα ήξερα αλλά τα παρουσίασες με πολύ ωραίο τρόπο :worshipper
 

Hopefull

New Member
Απ: Πρόσκληση σε ένα πείραμα.

geo πες μου απλα πως χαχαχαχαχαχαχαχαχ.Εχω κολλησει απιστευτα με το παιχνιδι με τις καρτες, στειλε μου pm κατι χαχαχαχαχαχαχ
 
Απ: Πρόσκληση σε ένα πείραμα.

Το πείραμα αν και μου το είχαν στείλει πριν καιρό με τον Μητσοτάκη χαχχα το μετέτρεψες πολύ καλά.. Πολύ καλό ;)
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Πρόσκληση σε ένα πείραμα.

δεν υπαρχει ρε..... :D :D :D στο πρωτο κολλησα λιγο και το εκανα 2-3 φορες αλλα μετα το καταλαβα...... :D :D :D
 

NoMoreLoss

New Member
Απ: Πρόσκληση σε ένα πείραμα.

ρε παίδες ο geo είναι μαμο τα παιδιά και με άπλετο χιούμορ μην τον παρεξηγείτε εγώ το κατέβασα με την μία το άνοιξα το έτρεξα και όντος ο μενταλιστ βρήκε την κάρτα μου και θα το ξανακάνω πλάκα έχει ;)
 

geofish

New Member
Απ: Πρόσκληση σε ένα πείραμα.

Μτεά από κιραό επία να σας κνάω ένα παίρεμα για το πσόο σας έεχι επρηάεεσι η χήρση της φνιατσείρδης, μνιοιξδλίης, κτοεοκνζαόλης σοτν εκέφγλαο.
Αν δεν μοπερίτε να δαιάβσετε τι γαρφώ σμηναίει ότι έεχτε μγεάλο πόρλβμηα και πέρεπι να τα κψόττε μίχααρι αν όχι ττόε πμάε κλαά.
Άρα αόμκη και τα sanke oil τύπου mxies μοπερίτε να τα δαικίρεντε από μρακιά.

Σνφμύωα με μια έυρενα στο Πισήναπιμετο του Κμτρπιαιζ, δεν πεαίζι ρλόο με τι σριεά ενίαι τοθοπεμετενα τα γταμάμρα μσέα σε μια λξέη, αεκρί το πώτρο και το ταελείτυο γάμρμα να ενίαι στη στωσή θσέη.
Τα υλοπιόπα μροπούν να ενίαι σε τχίυεας θιέεσς και μροπετίε να
δαβαιάεστε τις λιεξές χρωίς πλβημόρα.
Ατυό γνίταει γαιτί ο απρώνθονις εκέγλφοας δεν δαεβζιάι
γάμρμα γάμρμα κθάε λξέη αλλά την λξέη σαν σνύλοο.

Ατίπτσυεο ε;

Είπλζω να το βήρτακε εδφιαρνέον
Gifoseh
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Άκης

Administrator
Απ: Πρόσκληση σε ένα πείραμα.

Ατίπτσυεο ότωνς Gifoseh, όωμς δεν μοπρώ να κβαλατάω τις λιεξες "δαικίρεντε" και "μρακιά" που λες παρπάναω.
Ατυό σαίνημει ότι έχω πρηβλόμα; :p
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Πρόσκληση σε ένα πείραμα.

ειναι πραγματι φοβερο φιλε
πριν περιπου 3 χρονια το πρωτοδιαβασα αυτο
πολυ καλο
 

geofish

New Member
Απ: Πρόσκληση σε ένα πείραμα.

Ας υποθέσουμε ότι είστε χρήστης του φόρουμ και γνωρίζετε αρκετά για τα snake oils όπως για τον Άκη και τον m***s.
Γίνετε λοιπόν ένα συνέδριο τριχολογίας και είστε καλεσμένοι όπως και καλεσμένοι είναι και ο Άκης και ο m***s
Γνωρίζετε ότι η λοσιόν του m***s είναι απάτη.
Στο συνέδριο αποφασίζουν να κάνουν ένα τεστ για το αν είστε ικανός να ξεχωρίσετε ένα snake oil και αποφασίζετε εσείς να συμμετάσχετε.

Σας παρουσιάζουν λοιπόν τον Άκη με μια αποτελεσματική λοσιόν από την μια μεριά και τον m***s με την δική του από την άλλη.
Σας επιτρέπουν να τους κάνετε από μια μόνο ερώτηση στον καθένα για να διαπιστώσετε πια είναι η αποτελεσματική λοσιόν και πιο το snake oil.

Να πω ότι δεν έχετε δει φυσιογνωμικά τον Άκη ούτε τον m***s όποτε δεν μπορείτε να τους ξεχωρίσετε από την φάτσα.
Επίσης ο Άκης λέει την αλήθεια ενώ ο m***s θα κάνει ότι είναι δυνατόν να σας παραπλανήσει (αν πχ. ρωτήσετε τον m***s αν είναι ο διαχειριστής του φόρουμ θα σας πει ότι ναι εγώ είμαι)

Ακόμη ο m***s επειδή είναι και αυτός μέλος του φόρουμ ξέρει τα πάντα για εμάς και από θεραπείες και τα μελή.
Τέλος το ότι λέει ψέματα για την λοσιόν του δεν σημαίνει ότι λέει ψέματα πάντα γιατί αν του κάνετε ερώτηση αν έχει μακριά μαλλιά η αν είναι ψήλος η χοντρός αυτός θα σας πει την αλήθεια.

Λοιπόν πια θα ήταν η ερώτηση που θα κάνετε στον καθένα για βρείτε την αποτελεσματική λοσιόν.
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Πρόσκληση σε ένα πείραμα.

εγω θα ρωτουσα

φιλαρααααααααακι , να σου πω , σου ειχει βγει καλο αυτο (λοσιον του)
οχι , ξερεις γιατι σε ρωταω , δεν εχω δει να κυκλοφορουν και πολλες

Sou'xei bgei kalo?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα