Πρήξιμο στο στήθος

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

vrm

Member
Απ: Πρήξιμο στο στήθος

ANAR είπε:
Τα αποτελέσματα απο τον υπέρηχο δυστυχώς ΔΕΝ ηταν καλα περιμενω σημερα και τα αποτελεσματα απο το αιμα

Με έχετε ματιάσει με αυτα που λετε για μενα ΗΡΩΑΣ ο ενας ΜΑΓΚΑΣ ο αλλος ειμαι και ομορφόπαιδο δεν θελω και πολυ ΜΑΤΙΑΣΤΗΚΑ ;D ;D :p
:13m: :grinning-smiley :grinning-smiley
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Απ: Πρήξιμο στο στήθος

ANAR είπε:
[quote author=ANAR link=topic=1552.msg27897#msg27897 date=1267518376]
Εχτες πήγα σε ενδοκρινολόγο και μου έγραψε να κανω εξετασεις αιματος και υπέρηχο
Αντε να δουμε τι θα γινει :chinscratch

Τα αποτελέσματα απο τον υπέρηχο δυστυχώς ΔΕΝ ηταν καλα περιμενω σημερα και τα αποτελεσματα απο το αιμα

Με έχετε ματιάσει με αυτα που λετε για μενα ΗΡΩΑΣ ο ενας ΜΑΓΚΑΣ ο αλλος ειμαι και ομορφόπαιδο δεν θελω και πολυ ΜΑΤΙΑΣΤΗΚΑ ;D ;D :p
[/quote]

καλο κουραγιο !ακομα δε σου εχουν διαγνωση τι ηταν τελικα??
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Πρήξιμο στο στήθος

georgehairs είπε:
[quote author=ANAR link=topic=1552.msg28985#msg28985 date=1268467204]
[quote author=ANAR link=topic=1552.msg27897#msg27897 date=1267518376]
Εχτες πήγα σε ενδοκρινολόγο και μου έγραψε να κανω εξετασεις αιματος και υπέρηχο
Αντε να δουμε τι θα γινει :chinscratch

Τα αποτελέσματα απο τον υπέρηχο δυστυχώς ΔΕΝ ηταν καλα περιμενω σημερα και τα αποτελεσματα απο το αιμα

Με έχετε ματιάσει με αυτα που λετε για μενα ΗΡΩΑΣ ο ενας ΜΑΓΚΑΣ ο αλλος ειμαι και ομορφόπαιδο δεν θελω και πολυ ΜΑΤΙΑΣΤΗΚΑ ;D ;D :p
[/quote]

καλο κουραγιο !ακομα δε σου εχουν διαγνωση τι ηταν τελικα??
[/quote]

Δεν νομιζω να πει καποιος γιατρος για το τι ηταν πραγματικα


Οι εξετασεις αιματος ηταν καλες σε αντίθεση με το υπέρηχο
Την Πέμπτη εχω ραντεβού με την ενδοκρινολόγο

Σορι αν σας εχω κουρασει απλα τα γραφω ολα αυτα για να υπαρχει στο αρχειο του φορουμ γιατι ΙΣΩΣ να ειναι το πρωτο σοβαρο κρούσμα απο παρενέργειες θεραπειας ;) ;)
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Πρήξιμο στο στήθος

Λοιπον σημερα πήγα στην ενδοκρινολόγο και ειδε τις εξετασεις ( αίματος-υπέρηχο θυροειδους )
Εχω ενα μικρο θεμα με τον θυροειδή αλλα μου ειπε οτι ΔΕΝ εχει να κανει με την θεραπεια που εκανα

Μου ειπε ομως οτι το προβλημα που εχω με το στήθος οφείλετε 100% στη θεραπεια που εκανα τοπικα ( σπιρο-ντουτα ) και μου εγραψε να κανω μια μετρηση τεστοστερόνης

Οποτε για εμενα ΤΕΛΟΣ αυτα
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Πρήξιμο στο στήθος

ANAR είπε:
Λοιπον σημερα πήγα στην ενδοκρινολόγο και ειδε τις εξετασεις ( αίματος-υπέρηχο θυροειδους )
Εχω ενα μικρο θεμα με τον θυροειδή αλλα μου ειπε οτι ΔΕΝ εχει να κανει με την θεραπεια που εκανα

Μου ειπε ομως οτι το προβλημα που εχω με το στήθος οφείλετε 100% στη θεραπεια που εκανα τοπικα ( σπιρο-ντουτα ) και μου εγραψε να κανω μια μετρηση τεστοστερόνης

Οποτε για εμενα ΤΕΛΟΣ αυτα

τελικα και τα τοπικα εχουν τα συμπτωματα τους.....
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Πρήξιμο στο στήθος

giannis13 είπε:
[quote author=ANAR link=topic=1552.msg29487#msg29487 date=1268929652]
Λοιπον σημερα πήγα στην ενδοκρινολόγο και ειδε τις εξετασεις ( αίματος-υπέρηχο θυροειδους )
Εχω ενα μικρο θεμα με τον θυροειδή αλλα μου ειπε οτι ΔΕΝ εχει να κανει με την θεραπεια που εκανα

Μου ειπε ομως οτι το προβλημα που εχω με το στήθος οφείλετε 100% στη θεραπεια που εκανα τοπικα ( σπιρο-ντουτα ) και μου εγραψε να κανω μια μετρηση τεστοστερόνης

Οποτε για εμενα ΤΕΛΟΣ αυτα

τελικα και τα τοπικα εχουν τα συμπτωματα τους.....
[/quote]

Δυστυχώς ετσι ειναι Γιαννη :-[ :-[
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Πρήξιμο στο στήθος

Σπύρος είπε:
τι σκέφτεσαι να κάνεις Κώσταρε;!


Συνεχίζω με μινοξιδιλη ΜΟΝΟ Σπυρο και μετα βλέπουμε :-[

Ισως παω σε Revivogen αλλα και αυτο το ψιλο φοβάμαι δεν ξερω ::)
Αυτο που προέχει ειναι να φύγει ο πονος απο το στηθος και να ερθω στα ισα μου :-[
 

nick183

New Member
Απ: Πρήξιμο στο στήθος

σε καλυπτε καποιο ασφαλιστικο ταμειο για την εγχειρηση?
καλυπτουν τα ταμεια εγχειρηση γυναικομαστιας?ή πρεπει να δηλωθει σαν εγχειρηση καρκινου?
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Πρήξιμο στο στήθος

nick183 είπε:
σε καλυπτε καποιο ασφαλιστικο ταμειο για την εγχειρηση?
καλυπτουν τα ταμεια εγχειρηση γυναικομαστιας?ή πρεπει να δηλωθει σαν εγχειρηση καρκινου?

Δεν γνωριζω να σου πω φιλε αν καλύπτει κανονικα ΠΡΕΠΕΙ

Εγω πηγα σε δημόσιο νοσοκομείο που ηταν φιλος μου γιατρος χειρουργος και δεν πληρωσα τιποτα.Το ΤΕΒΕ δεν το χρησιμοποίησα καθολου
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Πρήξιμο στο στήθος

ANAR είπε:
[quote author=Σπύρος link=topic=1552.msg29499#msg29499 date=1268945103]
τι σκέφτεσαι να κάνεις Κώσταρε;!


Συνεχίζω με μινοξιδιλη ΜΟΝΟ Σπυρο και μετα βλέπουμε :-[

Ισως παω σε Revivogen αλλα και αυτο το ψιλο φοβάμαι δεν ξερω ::)
Αυτο που προέχει ειναι να φύγει ο πονος απο το στηθος και να ερθω στα ισα μου :-[
[/quote]
ANNAR ποσο καιρο εχεις αυτον τον πονο?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ANAR

Well-Known Member
Απ: Πρήξιμο στο στήθος

Μετα την εγχείρηση και με ισχυρά παυσίπονα εχει υποχώρησή και ο πονος και το πρήξιμο ( οχι τελείως )
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Πρήξιμο στο στήθος

οταν ξεπερναω τους 7 ψεκασμους απο την minox νιοθω και εγω πονο στο στηθως και ταχυκαρδειες αλλα οχι πονο στη θυλη.το εχω παρατηρησει 3-4 φορες που εκανα καταχρηση
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Πρήξιμο στο στήθος

kapamarou είπε:
οταν ξεπερναω τους 7 ψεκασμους απο την minox νιοθω και εγω πονο στο στηθως και ταχυκαρδίες αλλα οχι πονο στη θυλη.το εχω παρατηρησει 3-4 φορες που εκανα καταχρηση

Οι ταχυκαρδίες ειναι μια παρενεργεια τις minox αλλα ο πονος στο στήθος μαλλον ειναι απο την spiro που βαζεις βάση της υπογραφείς σου ;) Γνωμη μου παντα
 

GK

New Member
Απ: Πρήξιμο στο στήθος

Παιδιά να φανταστώ ότι τα ίδια συμπτώματα θα υπάρχουν και με φίνα τοπικά έτσι ?
Ρε γμτ τι αδικία είναι αυτή.... για να ταλαιπωρούμαστε εμείς και μόνο ρε γμτ ?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Πρήξιμο στο στήθος

GK είπε:
Παιδιά να φανταστώ ότι τα ίδια συμπτώματα θα υπάρχουν και με φίνα τοπικά έτσι ?
Ρε γμτ τι αδικία είναι αυτή.... για να ταλαιπωρούμαστε εμείς και μόνο ρε γμτ ?
δεν ειναι απαραιτητο αυτο.το καθε σωμα αντιδραει διαφορετικα σε καθε φαρμακο γι αυτο και ο καθενας μας εδω μεσα χρησιμοποιει διαφορετικη θεραπεια,εγω για παραδειγμα κατελειξα σε αυτα μετα απο 7 μηνες δοκιμων,επεσα σε πολλα sides ευτυχως αναστρεψιμα
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Πρήξιμο στο στήθος

GK είπε:
Παιδιά να φανταστώ ότι τα ίδια συμπτώματα θα υπάρχουν και με φίνα τοπικά έτσι ?
Ρε γμτ τι αδικία είναι αυτή.... για να ταλαιπωρούμαστε εμείς και μόνο ρε γμτ ?

Εεεε ναι ενδέχεται να εμφανιστούν και με την φινα αλλα ειναι αρκετα σπανιο να παρουσιάσεις παρενέργειες τοπικα βέβαια εγω ημουν η εξαίρεση κριμα γιατι είδα πολυ καλα αποτελεσματα :-[

Παμε γιαλλα τωρα μην μας παίρνει και απο κατω ;D
 

Xaris28

New Member
Απ: Πρήξιμο στο στήθος

ANAR είπε:
[quote author=GK link=topic=1552.msg31665#msg31665 date=1271311256]
Παιδιά να φανταστώ ότι τα ίδια συμπτώματα θα υπάρχουν και με φίνα τοπικά έτσι ?
Ρε γμτ τι αδικία είναι αυτή.... για να ταλαιπωρούμαστε εμείς και μόνο ρε γμτ ?

Εεεε ναι ενδέχεται να εμφανιστούν και με την φινα αλλα ειναι αρκετα σπανιο να παρουσιάσεις παρενέργειες τοπικα βέβαια εγω ημουν η εξαίρεση κριμα γιατι είδα πολυ καλα αποτελεσματα :-[

Παμε γιαλλα τωρα μην μας παίρνει και απο κατω ;D
[/quote]

Φίλε ANAR όταν αναρρώσεις πλήρως τι σκέφτεσαι να κάνεις για να μπλοκάρεις την DHT?Έχω αρχίσει να ψάχνω για εναλλακτικά της φίνας, αλλά αν βάλω κάτι θα το βάλω αφού υποχωρήσει πλήρως το πρόβλημα.Θα πρέπει να βρούμε κάτι όμως που να μην έχει καθόλου sides! :chinscratch
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Πρήξιμο στο στήθος

Xaris28 είπε:
[quote author=ANAR link=topic=1552.msg31668#msg31668 date=1271312006]
[quote author=GK link=topic=1552.msg31665#msg31665 date=1271311256]
Παιδιά να φανταστώ ότι τα ίδια συμπτώματα θα υπάρχουν και με φίνα τοπικά έτσι ?
Ρε γμτ τι αδικία είναι αυτή.... για να ταλαιπωρούμαστε εμείς και μόνο ρε γμτ ?

Εεεε ναι ενδέχεται να εμφανιστούν και με την φινα αλλα ειναι αρκετα σπανιο να παρουσιάσεις παρενέργειες τοπικα βέβαια εγω ημουν η εξαίρεση κριμα γιατι είδα πολυ καλα αποτελεσματα :-[

Παμε γιαλλα τωρα μην μας παίρνει και απο κατω ;D
[/quote]

Φίλε ANAR όταν αναρρώσεις πλήρως τι σκέφτεσαι να κάνεις για να μπλοκάρεις την DHT?Έχω αρχίσει να ψάχνω για εναλλακτικά της φίνας, αλλά αν βάλω κάτι θα το βάλω αφού υποχωρήσει πλήρως το πρόβλημα.Θα πρέπει να βρούμε κάτι όμως που να μην έχει καθόλου sides! :chinscratch
[/quote]
μια καλη ιδεα ειναι zix χωρις palmetto
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Πρήξιμο στο στήθος

Xaris28 είπε:
[quote author=ANAR link=topic=1552.msg31668#msg31668 date=1271312006]
[quote author=GK link=topic=1552.msg31665#msg31665 date=1271311256]
Παιδιά να φανταστώ ότι τα ίδια συμπτώματα θα υπάρχουν και με φίνα τοπικά έτσι ?
Ρε γμτ τι αδικία είναι αυτή.... για να ταλαιπωρούμαστε εμείς και μόνο ρε γμτ ?

Εεεε ναι ενδέχεται να εμφανιστούν και με την φινα αλλα ειναι αρκετα σπανιο να παρουσιάσεις παρενέργειες τοπικα βέβαια εγω ημουν η εξαίρεση κριμα γιατι είδα πολυ καλα αποτελεσματα :-[

Παμε γιαλλα τωρα μην μας παίρνει και απο κατω ;D
[/quote]

Φίλε ANAR όταν αναρρώσεις πλήρως τι σκέφτεσαι να κάνεις για να μπλοκάρεις την DHT?Έχω αρχίσει να ψάχνω για εναλλακτικά της φίνας, αλλά αν βάλω κάτι θα το βάλω αφού υποχωρήσει πλήρως το πρόβλημα.Θα πρέπει να βρούμε κάτι όμως που να μην έχει καθόλου sides! :chinscratch
[/quote]

Δεν ξερω ρε Χαρι την ψάχνω
Λεω για αυτο εδω αλλα δεν ξερω αμα κανει εστω και λιγο δουλεια ::) www.nanogen.gr
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα