Παρενέργειες Proscar - Ερωτηματολόγιο

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Άκης

Administrator
Απ: Παρενέργειες Proscar - Ερωτηματολόγιο

mindtrapper, έχει σαν ένα βασικό την ντουταστερίδη και αυτό γιατί είναι 1ον έτοιμη για μείγμα και 2ον καλύτερη από την φινα.
Δυστυχώς δεν μπορούμε να απαλλαγούμε από τα στανταρ αντί ανδρογόνα.

Δεν παρατήρησα sides με την χρήση του τοπικού. Ήδωμεν...
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Παρενέργειες Proscar - Ερωτηματολόγιο

skeptikistis είπε:
Μετα την επισκεψη στο γιατρο, ειναι επισημο, εβγαλα βυζια.

τι εννοεις εβγαλες βυζια ρε ψηλε??? φουσκωσε το στηθος σου?? εχεις πονο στις ρωγες..(που λενε πολλοι οτι το παθαινουν??) μπορεις να γινεις λιγο πιο σαφης??
Προσωπικα πιστευω αν οντως εχεις παθει κατι τετοιο και δεν ειναι ιδεα σου.....οτι πριν παθεις αυτο.....θα πρεπει να ειχες ενα σωρο παρενεργειες απο πιο πριν.....ειναι ετσι??
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Παρενέργειες Proscar - Ερωτηματολόγιο

ψιλοχαλαρο σε βρισκω παντος.....τι να πω....ποσο καιρο περνεις φινα???
μηπως ειναι λιγο ιδεα σου??? αν ειχες οντως σοβαρο προβλημα πιστευω θα ησουν πιο ανυσηχητικος και θα την εκοβες κιολας......τουλαχιστον αυτη θα ηταν μαι φυσιολογικη αντιδραση.... :)

Υ.Γ μην ανυσηχεις....ερχονται χριστουγεννα.....τα πρωτα σου σουτιεν δε θα τα πληρωσεις.,..θα στα παρουμε εμεις δωρο..... ;D
Σε πειραζω ετσι.......
Ελπιζω να ειναι του μυαλου σου η κατι αλλο συμπτωματικο και να μην φταιει η φινα κ να εισαι κομπλε!!!!
 

akishellas3

Well-Known Member
Απ: Παρενέργειες Proscar - Ερωτηματολόγιο

Ακη πες για το τοπικο που εχεις φτιαξει ,εχεις ανοιξει κανα τοπικ ? Θελω κατι οταν σταματησω την φινα για κανα 3-4 μηνο κ σκεφτομαι μια συνταγη με saw palmeto η οτι αλλο μου ακουστει καλο .
Επισης για την φινα εχει προσεξει κανεις να του εχει ανεβασει την ορεξη ?
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Παρενέργειες Proscar - Ερωτηματολόγιο

τι να πω....ναι με 0.5 θα ειναι καλυτερα οσο να πεις.....
για ανεβασε καμμια φωτο να δουμε.....ετσι γιατι ειμαι περιεργος.....
 

Lord Raflas

New Member
Απ: Παρενέργειες Proscar - Ερωτηματολόγιο

Πανος

στην υπογραφη σου γραφεις 1 μγ.Εννοεις καθημερινα?Πριν εκανες ληψη 1.25 3 μερες την εβδομαδα αν θυμαμαι καλα.Γενικα γιατι την αλλαξες την δοση?Παιρνεις περισσοτερο τωρα?λιγοτερο?
Το σκεφτομαι και εγω σιγα σιγα αλλα θελω να αποφυγω το καθημερινο..
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Παρενέργειες Proscar - Ερωτηματολόγιο

Don Corleone είπε:
Πανος

στην υπογραφη σου γραφεις 1 μγ.Εννοεις καθημερινα?Πριν εκανες ληψη 1.25 3 μερες την εβδομαδα αν θυμαμαι καλα.Γενικα γιατι την αλλαξες την δοση?Παιρνεις περισσοτερο τωρα?λιγοτερο?
Το σκεφτομαι και εγω σιγα σιγα αλλα θελω να αποφυγω το καθημερινο..

ναι καθημερινα περνω.......οταν ημουν στον 1 χρονο....επερνα μερα παρα μερα για ενα εναμησι μηνα.....πειραματιζομουνα......αλλα ξαναγυρισα στο καθημερινο να τελειωνουμε......
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Παρενέργειες Proscar - Ερωτηματολόγιο

χχχμμμ.......εμενα για σηλικονατα μου φαινονται........χαχαχαχα :D :D
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Παρενέργειες Proscar - Ερωτηματολόγιο

τι θεμα να εχουμε μωρε........για τα κιλα σου εισαι φυσιολογικος......
αυτος που βλεπεις ειναι λοιπος.....το οποιο αν αδυνατισεις θα φυγει......
Εμενα με ανησυχει πιο πολυ η κοιλια σου....παρα το στηθος σου.......
ρε μπας κ εισαι εγκυος???? χαχαχα... :D
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Παρενέργειες Proscar - Ερωτηματολόγιο

skeptikistis είπε:
Ελα σας αργησα λιγο γιατι ημουνα σε ενα συνεδριο ομιλητης και δεν ειχα πολυ χρονο.
Λοιπον. Εδω βλεπουμε τα μεγαλεια μας, θα βαλω κ κανα λογαριασμο πειπαλ αν ειναι να μου κανετε καμμια δωρεα για σουτιεν! ;D
εχεις πονο οταν πιεζεις τις ρωγες?αν οχι δεν ειναι γυναικομαστια,ειναι λιπος :chinscratch
 

mindtrapper

Member
Απ: Παρενέργειες Proscar - Ερωτηματολόγιο

Άσε φίλε, εμένα να δεις με το λίπος πως έχουν γίνει. Το καθισιό πληρώνεται :) Γι αυτό τρέχω τώρα κάθε μέρα στο διάδρομο μπας και προλάβω να γίνω φέτες πριν το καλοκαίρι.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Παρενέργειες Proscar - Ερωτηματολόγιο

mindtrapper είπε:
Άσε φίλε, εμένα να δεις με το λίπος πως έχουν γίνει. Το καθισιό πληρώνεται :) Γι αυτό τρέχω τώρα κάθε μέρα στο διάδρομο μπας και προλάβω να γίνω φέτες πριν το καλοκαίρι.
εγω παλι τα καταφερα,πριν 8 μηνες ειμουν 90 κιλα με υψος 1,70,τωρα 67 κιλα,κανω διατροφη :p
 

mindtrapper

Member
Απ: Παρενέργειες Proscar - Ερωτηματολόγιο

Όταν λες μεταξύ ώμου και στήθους; Λίγο πιο μέσα από τη μασχάλη ας πούμε; Μπορεί να πιάνεις κανέναν λεμφαδένα εκεί.
 
Μπλουζα