Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθεια

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

καλος προφανος θα εβαλε μονοθυλακια...οταν φιλε μου εχεισ νευρα και σου τηνμπαινουν ολοι ειναι σιγουρο ν ακανεις κατι λαθοςσ...εγω αλλα δεν θα μιλησω..θα σου postaro την φωτο απλα ετσι για να κλεισει το στομα και μετα δεν ξανα μιλαω
 

Lord Raflas

New Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

αν και εγώ πιστεύω ότι και το "πριν" που έχει δείξει σε μια φώτο αν το άφηνε να μακρύνει δεν θα είχε τρελή διαφορά από το "μετά".

με αυτο το σχολιο ο mindtrapper τοποθετει το ολο ζητημα στην σωστη του διασταση... :worshipper
Ετσι ξηγιουνται οι ενδοξοι ελληναραδες χειρουργοι...
 

gpeiraias

Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

Μα σε αντιφάσεις είχες υποπέσει και όταν ήσουν νηφάλιος.Τότε που σου δίνανε τα συγχαρήκια οι υπόλοιποι -στα αρχικά σου πόστ.Τώρα δεν θα έκανες που σε πνίγει το δίκιο? :p Τέσπα, βάλτη τη έρμη τη φώτο να τελειώνει το παραμύθι.Και συγγνώμη κι όλας αλλά αυτός ο γιατρός που σε εγχείρησε πως και δεν έχει βάλει φώτο στο σαιτ του απο τέτοιο πετυχημένο αποτέλεσμα?Δεν τον παίρνεις κανα τηλ να του το υπενθυμίσεις....?
 
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

Don Corleone είπε:
αν και εγώ πιστεύω ότι και το "πριν" που έχει δείξει σε μια φώτο αν το άφηνε να μακρύνει δεν θα είχε τρελή διαφορά από το "μετά".

με αυτο το σχολιο ο mindtrapper τοποθετει το ολο ζητημα στην σωστη του διασταση... :worshipper
Ετσι ξηγιουνται οι ενδοξοι ελληναραδες χειρουργοι...
don εδω θες να πεις οτι εχω το ιδιο μαλλι απο τωρα...ολα τα μπιμπικακαι ειναι τα νεα μαλλια οχι τα παλια...τα νεα ειναια αυτα μονο που ειναι μακρια...τωρα αν εσυ λες οτι με 10 τριχες που ειχα και τισ αφηνα να μεγαλωσουν θα ηταν ιδιο ενταξει αποψεισ ειναι..
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

εγω δεν συνεχιζω αλλο....γιατι ο δημητρης απ οτι ειδα...δε ξερει και πολυ καλα τι ακριβως εχει κανει ο γιατρος......
οποτε δε βγαινει και ακρη.....
Οχι οτι με ενδιεφερε...απλα μου αρεσει να ακουγετε η αληθεια και τα ξεκαθαρα πραγματα.....εδω βεβαια μιλαμε για μια περιπτωση που τα πραγματα δεν γινεται να ειναι και τοσο ξεκαθαρα....και ο δημητρης δε γνωριζει το θεμα κ τοσο καλα για να βγαλω μια πιο καλη αποψη του τι ακριβως γινεται.....
Ωστοσο δημητρη.....αν ο γιατρος οντως σου εβαλε μπροστα τα 2πλα κ τα 3πλα θυλακια (πραγμα που ελπιζω να μην το εχει κανει...)
λυπαμαι αλλα η χερλαιν σου θα δειχνει οτι ειναι απο επεμβαση.....γιατι καμμια natural hairline δεν ειναι ετσι.....
ολες ξεκινανε με μονα θυλακια....αυτο το γνωριζει μεχρι και ο χασαπης της γειτονιας....
Αρα 2 πραγματα συμβαινουν......η ο γιατρος σου εχει βαλει μονα θυλακια και εσυ δε το πηρες χαμπαρι....
η σου εχει βαλει πολυθυλακια στην χερλαιν σου και οποιος σε δει απο κοντα θα καταλαβαινει οτι κατι δε παει καλα.....
 
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

gpeiraias είπε:
Μα σε αντιφάσεις είχες υποπέσει και όταν ήσουν νηφάλιος.Τότε που σου δίνανε τα συγχαρήκια οι υπόλοιποι -στα αρχικά σου πόστ.Τώρα δεν θα έκανες που σε πνίγει το δίκιο? :p Τέσπα, βάλτη τη έρμη τη φώτο να τελειώνει το παραμύθι.Και συγγνώμη κι όλας αλλά αυτός ο γιατρός που σε εγχείρησε πως και δεν έχει βάλει φώτο στο σαιτ του απο τέτοιο πετυχημένο αποτέλεσμα?Δεν τον παίρνεις κανα τηλ να του το υπενθυμίσεις....?
εσυ που κανεισ πολυ τον εξυπνο επειδη δεν ξερεις τι σου γινεται σε ρωτανε αν θελεις να τουσ δωσεις να την βαλλουν. εμενα με ρωτησε και ειπα φυσικα οχι...εγω ρε γιωργο θα την βαλω δεν εχω προβλημα απλα για να κλεισει το στομα..σου ειπα το προβλημα το εχω λυσει δεν με αποσχολει..και ουτε προσπαθω να πεισω κανενα..καλη σου νυχτα
 

gpeiraias

Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

Βάλτη ρε Δημήτρη και αυτό που είπα θα το κάνω...
 
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

Panos1982 είπε:
εγω δεν συνεχιζω αλλο....γιατι ο δημητρης απ οτι ειδα...δε ξερει και πολυ καλα τι ακριβως εχει κανει ο γιατρος......
οποτε δε βγαινει και ακρη.....
Οχι οτι με ενδιεφερε...απλα μου αρεσει να ακουγετε η αληθεια και τα ξεκαθαρα πραγματα.....εδω βεβαια μιλαμε για μια περιπτωση που τα πραγματα δεν γινεται να ειναι και τοσο ξεκαθαρα....και ο δημητρης δε γνωριζει το θεμα κ τοσο καλα για να βγαλω μια πιο καλη αποψη του τι ακριβως γινεται.....
Ωστοσο δημητρη.....αν ο γιατρος οντως σου εβαλε μπροστα τα 2πλα κ τα 3πλα θυλακια (πραγμα που ελπιζω να μην το εχει κανει...)
λυπαμαι αλλα η χερλαιν σου θα δειχνει οτι ειναι απο επεμβαση.....γιατι καμμια natural hairline δεν ειναι ετσι.....
ολες ξεκινανε με μονα θυλακια....αυτο το γνωριζει μεχρι και ο χασαπης της γειτονιας....
Αρα 2 πραγματα συμβαινουν......η ο γιατρος σου εχει βαλει μονα θυλακια και εσυ δε το πηρες χαμπαρι....
η σου εχει βαλει πολυθυλακια στην χερλαιν σου και οποιος σε δει απο κοντα θα καταλαβαινει οτι κατι δε παει καλα.....
να σου πω σου φαινομαι για χαζος??λοιπον μπροστα δεν εχω μονοθυλακια γτ τα εχω δει κιολασ...ειναι 2θυλακια και ελαχιστα και 3θλακια.πλυση εγκεφαλου θα κανουμε??αυτο που λες το γνωριζει μεχρι και ο χασαπης της γειτονιας δεν με απασχολει..το μονο που με ενδιαφερει ειναι οτι εχει καλο hairline το κεφαλι μου "αν ο γιατρος οντως σου εβαλε μπροστα τα 2πλα κ τα 3πλα θυλακια (πραγμα που ελπιζω να μην το εχει κανει" (ετσι το εχει κανει)..."λυπαμαι αλλα η χερλαιν σου θα δειχνει οτι ειναι απο επεμβαση"(δλδ φαινετε στις τελευταιες φωτο που εχουν περασει 11 μηνες οτι εχω κανει επεμβαση?)ενταξει εγω δεν το βλεπω, και ξερω πολυ καλα τι εχει κανει ο γιατρος,αλλα αν καναμε φυσιολογικο διαλογο δεν θα ημουν και εγω στην τσιτα και θα εβγαινε νοημα..Να σε καλα
 
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

gpeiraias είπε:
Βάλτη ρε Δημήτρη και αυτό που είπα θα το κάνω...
Ενταξει θα την βαλω στο υποσχομαι απλα ηρεμηστε δεν λεω σε τιποτα ψεματα και καλα κανεντε και ειστε καχυποπτοι οπως εχω πει γτ εκεινοι που δεν ειναι καχυποπτοι ειναι και εκεινοι που την πατανε...sorry για την αναστατωση,καλη σασ νυχτα
 

gpeiraias

Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

Πως να μην είμαστε καχύποπτοι που απο την στιγμή που μπορεί να καλυφθεί η φώτο σου- τα μάτια σου, εσύ αρνήθηκες να δεχτείς να σε αναρτήσει στο σαιτ του?Δουλευόμαστε??? :D Δεν θα ήσουν ο πρώτος που θα το έκανε...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

ισως απ τις φωτο δε φαινεται......απο κοντα ομως φαινεται οταν οι τριχες δεν ειναι μονες...φαινεται περιεργα.....

δες την φωτο απο κατω.......δε θελω να δεις την πυκνοτητα...που ειναι η μια τριχα ενα ποντο απ την αλλη....
αλλα εχει βαλει 3τριχα στην χερλαιν....και κοιτα πως κανει μπαμ οτι δεν ειναι φυσικο.....
ξαναλεω μη μου πεις για την πυκνοτητα....αλαλ κοιτα πως ειναι φαινεται ενα 3τριχο οταν ειναι στην χερλαιν.....
αντι να βγαινει μια τριχα για να δειξει φυσικο...οι τριχες βγαινουν σε ματσακια.....ελεος!!!!!
 

gpeiraias

Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

Σε αυτή τη φώτο πραγματικά κανείς γιατρός να κοροιδέψει τον πελάτη του για τα πόσα μοσχεύματα του έβαλε στο κεφάλι...Μέτρησα γύρω στα 25 στη μπροστινή γραμμή. ΗΜΑΡΤΟΝ!
 
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

gpeiraias είπε:
Πως να μην είμαστε καχύποπτοι που απο την στιγμή που μπορεί να καλυφθεί η φώτο σου- τα μάτια σου, εσύ αρνήθηκες να δεχτείς να σε αναρτήσει στο σαιτ του?Δουλευόμαστε??? :D Δεν θα ήσουν ο πρώτος που θα το έκανε...


http://www.iimm.gr/hair-transplant/greekp5.php?page=G3435010101010202791
να σε ρωτησω εγω κατι αλλο επειδη σινεχιζεισ...μονο αυτοισυ εχει κανει???ξερεισ ποσουσ ξερω και διασημουσ και απλουσ ανθρωπουσ ποθ εχει κανει.....το χριστοφορου κωσταντινο γτ δεν τον εχει τον λιβιερατο γτ δεν τον εχει??? κατι αλλουσ τραγουδιστες και αθλητες γτ δεν τουσ εχει????ε θα τουσ καλυβε τα ματια....να εδειχνα μονο κουτελο οπωσ και εγω...γτ δεν εινα?ι...γι αυτο μην λες πολλα γτ τα επιχειρήματα σου ειναι ακυρα
 
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

Panos1982 είπε:
ισως απ τις φωτο δε φαινεται......απο κοντα ομως φαινεται οταν οι τριχες δεν ειναι μονες...φαινεται περιεργα.....

δες την φωτο απο κατω.......δε θελω να δεις την πυκνοτητα...που ειναι η μια τριχα ενα ποντο απ την αλλη....
αλλα εχει βαλει 3τριχα στην χερλαιν....και κοιτα πως κανει μπαμ οτι δεν ειναι φυσικο.....
ξαναλεω μη μου πεις για την πυκνοτητα....αλαλ κοιτα πως ειναι φαινεται ενα 3τριχο οταν ειναι στην χερλαιν.....
αντι να βγαινει μια τριχα για να δειξει φυσικο...οι τριχες βγαινουν σε ματσακια.....ελεος!!!!!
ναι το βλεπω καταλαβαινς τι θεσ να πεις...ομως αν η πυκνοτητα ηταν πολυ καλη θα φαινοταν?σε μενα πραγματικα φαινετε??γτ εγω πραγματικα δεν βλεπω απολυτοσ τπτ και μηλαμε αντικειμενικα
 

gpeiraias

Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

Οχι , άλλα αν είναι να βάζει φώτος όπως οι παρακάτω....
http://www.iimm.gr/hair-transplant/galpop07.php?page=G3544020101010102661 ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΣΚΕΤΗ
http://www.iimm.gr/hair-transplant/galpop03.php?page=G3540020101010102697 ΤΙΓΚΑ ΣΤΟ DERMATCH
http://www.iimm.gr/hair-transplant/galpop14.php?page=G3551020101010102697 THN ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΣΑΙΤ...
ΚΑΙ ΑΥΤΕς ΘΕΩΡΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΟΠ...ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΙΣ ΕΧΕΙ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙ , ΤΟΤΕ ΡΕ ΦΙΛΕ ΕΙΣΑΙ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ.ΕΓΩ ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΓΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΣΕ ΠΛΗΡΩΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΡΤΗΣΩ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΜΟΥ :D Θα ήσουν ο top εμφυτευόμενος μου .......
 

mindtrapper

Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

Άσχετα με τον Δημήτρη τώρα, αυτή είναι η σελίδα των επιτυχιών τους; Μόνο ένα hairline είναι καλό και στην περίπτωση αυτή είναι φυσικό του ασθενούς, πίσω είχε πρόβλημα. Όλα τα άλλα είναι από μετριότατα μέχρι τραγικά.
 
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

edv i ginaika poy tha eixe kai trelo mosxeuma h o tetartos apo to telos thes na peis oti dne einai kala....εσυ τι νομιζεις οτι ολοι ειναι ιδιοι οτι ολοι πανε και σε μια επεμβαση γινοντε 15χρονοι.ο καθενασ παει και κανει αναλογα το τι μπορει να γινει...αλλα που να το ξερεις αυτο....
και κατι αλλο δεν ειμαι θαυμα απλα μου πετυχε γτ ειχα και καλο μοσχευμα...ΕΓΩ ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΓΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΣΕ ΠΛΗΡΩΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΡΤΗΣΩ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΜΟΥ,επειδη ομως δεν εισαι οπςσ κανεισ μασ δεν ξερουμε τι κανουν...το οτι σου λεο για τουσ γνωστουσ που ουτε το ηξερες ποτε οτι εχουν κανει δεν εχεισ να πεις τπτ...γι αυτα βλεπεις?
 
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

mindtrapper είπε:
Άσχετα με τον Δημήτρη τώρα, αυτή είναι η σελίδα των επιτυχιών τους; Μόνο ένα hairline είναι καλό και στην περίπτωση αυτή είναι φυσικό του ασθενούς, πίσω είχε πρόβλημα. Όλα τα άλλα είναι από μετριότατα μέχρι τραγικά.
ρε παιδια μου μιλάτε λεσ και ειμαι ο γιατρος...δεν ξερω ,εγω ξερω οτι ξερω πολλουσ γτ οταν πηγα ηταν μερικοι εκειπου τουσ εβλεπε και ετυχε και τουσ ειδα ειχα πολυ καλο αποτελεσμα σαν το δικο μου και ομςσ δεν ειναι μεσα...τι να σασ πω...και γι αυτο εγω φταιω...
 
Μπλουζα