Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθεια

Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

Παιδια θα βαλω αλλα να φαινετε μονο κουτελο κεφαλι,προσωπο οχι για ευνοειτουσ λογους.
το κακο ειναι οτι δεν εχω φωτο μου προσφατα και αν εχω ειναι ολες με toppik.εχω ομωσ τισ μεταμοσχευσεισ λιγεσ μερες αφου την εκανα και φαινετε που δεν ειχα μαλλια και θα ποσταρω και αλλη μια που ειναι 6 μηνες μετα με σηκωμενα βρεγμενα μαλλια για να καταλαβετε δουλεια που μου εκανε ο ανθρωπος
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kakashi

Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

σε ποια σημεια ειχες προβλημα ???κροταφους μονο η ειχες κ στο μπιφτεκι??τι NW ησουν πριν κ τι τωρα??
 
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

παιδια δεν ξερω τι κατηγορια ημουν απλα κροταφουσ δεν ειχα μπιφτεκι ιταν καπως αραιο ενα απο μπροστα φανταστειτε ενα τεραστιο τριγωνο με ακρες τουσ 2 κροταφουσ μεχρι το μπιφτεκι κορυφη αραιο πολυ.μισω παιδια postaro φωτο
 
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

οριστε παιδια οταν δειτε την μια φοτο με τα πολυ κοντα αυτοπου σασ ειπα με το τριγωνο μεχρι πισω δεν ειχα μαλλια...ι μαλλον ειχα μαλλια αλλα δεν ειναι μαλλια με την κανονικη εννοια..ιταν πολυ αραια οπςσ βλεπετε και εσεις και κροταφουσ δεν ειχα..απλα εκει φαινετε οτι εχω γτ ειναι οι τριχεσ τησ επεμβασεις που επεσαν μετα απο κανενα μηνα και μετα βγηκαν κανονικα.
η αλλη φωτο ειναι στουσ 5μιση σχεδον μηνες που ειχε βγει σχεδον το 60% των μαλλιων...

Για πειτε αποψεις...εγω παντως η αποψη μου ειναι οτι με εκανε τελειο
 

kwnstantinos22

New Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

ποσο σου κοστισε ολο αυτο Δημητρη? πως μπορω να το κανω κ γω?
 

athens2013

New Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

.. βασικα, δεν φαινεται η κατασταση πριν... γιατι το μαλλι ειναι τοσο κοντοκουρεμενο που δεν φαινονται ποιες ειναι οι τριχες που υπηρχαν απο πριν και ποιες αυτες που εχουν μπει με μεταμοσχευση. το αποτελεσμα ειναι λιγο ασυνηθιστο με το ποσο ευθεια ειναι η hairline..αλλα προσωπικα μου αρεσει...ισως θα ηταν ακομα καλυτερο αν δεν ειχαν οπισθοχωρησει και τα πλαινα μαλλια, ωστε να δενουν καλυτερα με τα μπροστα..
 
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

ελα φιλε μου.τα πλαινα δεν εχουν οπισθοχωρησει τα πλαινα απλα φταιει ι φοτο γτ για να κανω την γραμμη τα πλαινα επρεπε να ηταν ενταξει. η φοτογραφια τα δειχνει αλλιως.σκεξου οτι εκει ειμαι 5 μιση μηνες .στουσ 12 μηνες ειναι εντελωσ ενταξει..τςρα ειναι ακομη καλυτερα το κεφαλι μου απο αυτο που βλεπεις.θα βγαλω φοτο να δεις.η κατασταση ηταν αθλια τα μαλλια μου ηταν σαν αχυρα και παρα πολυ αραια.
.εκει φαντασου φαινετε καλυτερα το κεφαλι επειδ ειναι κοντο το μαλλι και φαινετε πιο πυκνο.παρολα αυτα φαινετε η αραιωση.οταν τα εχς μακρια ειναι σαν να τα εχς χασει ολα...και τωρα στην φοτο πο τα εχς σχετικα μακρια ειναι πολυ πυκνα.και μπροστα μου εκανε το τριγωνακι και καλα για να μην φαινετε ευθεια μπαμ αλλα εγς το ξυριζω...ανωμαλια.χα
 

athens2013

New Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

..φανταζομαι οτι με ενα ομορφο κουρεμα και χτενισμα το αποτελεσμα θα ηταν πολυ καλο..ισως να φαινεται λιγο περιεργα ετσι, και γι αυτο καλως σου εκανε τριγωνακι, αλλα μπορεις και χωρις το τριγωνακι, με ενα καταλληλο χτενισμα να μη φαινεται ετσι περιεργη η hairline...εκτος αν τα αφησεις λιγο μακρια και τα εχεις πιασμενα wet με στεκα...anyway...εσυ το ελυσες το προβλημα σου!!! ...παντως οσο και εντυπωσιακο να ειναι το προβλημα σου, εγω θα φοβομουν να παω σε εναν πλαστικο που λειτουργει μονος, εκτος κλινικης, ...εκτος και αν τον ηξερα καλα και ειχα δει αποτελεσματα που ηξερα σιγουρα οτι ηταν δικα του
 
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

οσο για το κουρεμα εχεις δικιο. εκει ειναι πριν 5 μηνες το κεφαλι μου σκεψου.τωρα ειναι σαν ποιανου να σου πω..σαν του τσιμιτσελη και σε στιλ και σε ολα..το τριγωνο το ξυριζω γτ πλεον το hair line φαινετε κανονικο.τοτε φαινοταν διαφορετικα...α και ο γιατροσ που πηγα δεν δουλευει ατομικα μονος του ειναι διευθυντης πλαστικης χειρουργικης σε πασιγνωστο νοσοκομειο ιδιοτικο απλα εχει και δικο του γραφειο...
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

παιδια οποιος εμεινε ευχαρηστιμενος απο ελληνα γιατρο ας τον αναφερει, η εστω οχι ολοκληρο το ονομα του,ειναι προς τιμην του γιατρου να εχει ευχαριστημενους πελατες :)
 
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

φιλε μου kapamarou σε αυτο εχεισ δικιο αλλα πολλοι θα το περασουν για διαφήμιση,γι αυτο και εγω προτιμω καλυτερα τα pm
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

παιδια ειχα αλλη μια φωτο μετα την μεταμόσχευση που εκανα,απλα για να δειτε που δεν ειχα μαλλι.φαινεται καθαρα ασχέτως αν εχω λιγο μακρυ μαλλι.η φωτο η πρωτη το καλυτερεύει λιγο το θεμα.στην πραγματικοτητα ηταν ακομη λιγο πιο χαλια το κεφαλι μου
 
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

την πρωτη δεν νομιζω ,την εβαλα απλα για να φανει που δεν ειχα μαλλι
 

tropheus

Well-Known Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

Δημήτρη δε μας είπες πόσα grafts έβαλες και ποιο το κόστος ...
Αν μπορείς ανέβασε και φώτο με στεγνά μαλλιά χωρις toppik.
Να έχεις καλή χρονιά και πλούσια κόμμη ;)
 
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

εβαλα καπου στα 1000 με 1100. και το κοστος διαφερει παντα,εγς εδωσα σχεδον 3000.ολες αυτές που εχω ανεβάσει ειναι χωρις τοππικ παιδια.αφοτου εκανα την επεμβαση δεν χρειάστηκε να ξανα βαλω.
Καλεσ γιορτες αδελφε και σε ευχαριστω..χαχα
 

gpeiraias

Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

"το κακο ειναι οτι δεν εχω φωτο μου προσφατα και αν εχω ειναι ολες με toppik......."
Χρόνια Πολλά και με λιγότερα ψέμματα...Τώρα που είναι γιορτές όλο και κάποια φώτο θα βγάλεις...δε μπορεί..Αναμένουμε με ανυπομονησία. ;D
 
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

φιλαρακι μου σποντα προς εμενα ηταν αυτο και με λες και ψευτη?
 

gpeiraias

Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

Από τα λεγόμενα σου αυτό προκύπτει.Αν είχα τέτοιο μαλλί εγώ θα φωτογραφιζόμουν με τη πρώτη ευκαιρία.Μου φαίνεται αδιανόητο να μην έχεις ούτε μια πρόσφατη φώτο με το νέο σου μαλλί.Όπως ανέφερα και πριν , αναμένουμε νέες σου φώτος.Και που ΄σαι, ας έχει και κάνα χριστουγεννιάτικο πέταλο από αυτά που βάζουν στις πόρτες ή τα δενδράκια για τον εορτασμό του νέου έτους ( 2011 ), για να γίνουν ακόμα πιο "πιστευτές".
 
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

φιλε μου εχω παρα πολλες φωτο κ απο το καλοκαιρι αλλα εχουν αποσταση σχεδον 2 μετρα απο εκεινον που τραβαει.για να τις βαλω και ν φαινεται ωραια πρεπει ν την βαλω ολοκληρη πραγμα που δεν γινεται κ αν την κοψω θα χαλασει.
βγαινω πολλες φωτο αλλα δεν ειμαι κ ποζερι ν τραβαω την μουρη μου.
Απλα επειδη εχω μαθει να κλεινω στοματα οταν δεν ξερουν καποιοι και απλα ρίχνουν κατηγοριες περιμενε και θα ερθει η αποδειξη.
λες και εχω οφελος να πω ψεματα.
αλλα καλυτρερα που εισαι καχύποπτος για να ειναι πιο ωραια η αποδειξη...
Καλες γιορτες φιλε μου
 
Μπλουζα