ΜΜ 4860 Grafts DR Yaman 9 Αυγουστου

Octopus95

Member
Με τετοιες φωτο ολες οι μεταμοσχευσεις επιτυχημενες φαινονται.

Αν θελεις να εχει νοημα η παρουσιαση σου βαλε καλες φωτο με φως απο μπροστα, 2 προφιλ, πανοραμικη και πισω
Εχεις δίκιο αλλά τα πήρα όλα με τη μηχανή και ΔΕΝ φαίνεται ωραίο. Θα δω αύριο τι μπορω να κάνω πάντως έχω καλο κινητό με φοβερή κάμερα για να δουμε τι μπορω να καταφέρω !!! Μέσα στην θετικοτητα είσαι παντα !! Για να δω αν ο Λάνθιμος μπορεί να μου δανείσει και το τηλεφακο με το μάτι ψαριού για σουπερ πανοραμα
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Nik.Mos

Well-Known Member
Αναφέρθηκα σε μέλη που εκθειάζουν αποτέλεσμα με δείγμα τις 2 φωτογραφίες που δεν λένε απολύτως τίποτα ,όχι σε σένα.Δεν ξερω γιατί προσβλήθηκες, εκτος αν νιώθεις την ανάγκη να υπερασπιστείς αυτούς που μεροληπτουν υπέρ παρουσιάσεων που είναι κενες.Αν δεν είχε γίνει σαφής ο αποδέκτης του μηνύματος μου ελπίζω τώρα να έγινε.
 

LoverBoy

Well-Known Member
Παιδιά σχετικά με την παρουσίαση που κάνει κάθε μέλος είναι δικαίωμα του να το παρουσιάζει όπως θέλει..... από εκεί και πέρα ο καθένας κρίνει απο αυτό που βλέπει κ αν δεν τον ικανοποιεί απλά το προσπερνά.... δεν το έχουν όλοι με τις φωτογραφίες και την αντίληψη σχετικά με την λήψη!Σίγουρα μια παρουσίαση με καθαρές εικόνες θα βοηθούσε καλύτερα!έγινε τσακωμός για αυτό το θέμα την προηγούμενη εβδομάδα κ είναι κρίμα!
 

JimKan1

Well-Known Member
Παιδιά σχετικά με την παρουσίαση που κάνει κάθε μέλος είναι δικαίωμα του να το παρουσιάζει όπως θέλει..... από εκεί και πέρα ο καθένας κρίνει απο αυτό που βλέπει κ αν δεν τον ικανοποιεί απλά το προσπερνά.... δεν το έχουν όλοι με τις φωτογραφίες και την αντίληψη σχετικά με την λήψη!Σίγουρα μια παρουσίαση με καθαρές εικόνες θα βοηθούσε καλύτερα!έγινε τσακωμός για αυτό το θέμα την προηγούμενη εβδομάδα κ είναι κρίμα!
Αν εκθιαζονται αποτελεσματα με φωτογραφιες κακης αναλυσης δεν προσπερνας.

Οταν εχεις κανει μμ βλεπεις το κεφαλι σου υπο ολες τις συνθηκες και ολους τους φωτισμους και ξερεις πολυ καλα ποσο ρολο παιζει η γωνια, ο φωτισμος και η αναλυση της φωτο που ανεβαζεις
 

JimKan1

Well-Known Member
Εχεις δίκιο αλλά τα πήρα όλα με τη μηχανή και ΔΕΝ φαίνεται ωραίο. Θα δω αύριο τι μπορω να κάνω πάντως έχω καλο κινητό με φοβερή κάμερα για να δουμε τι μπορω να καταφέρω !!! Μέσα στην θετικοτητα είσαι παντα !! Για να δω αν ο Λάνθιμος μπορεί να μου δανείσει και το τηλεφακο με το μάτι ψαριού για σουπερ πανοραμα
Ο σκοπος των σχολιων μου στο forum δεν ειναι η θετικοτητα ουτε η αρνητικοτητα

Ειναι ο ρεαλισμος και η αντικειμενικη κριτικη αυτου που βλεπω
 

Antonis80

Member
Βάλε καμια καλύτερη φώτο φιλε για να μην αδικείς το αποτέλεσμα σου και τον εαυτό σου και βρισκουν τροφη μερικοι που αποθεώνουν και μεροληπτούν σε στημένες επίσημες παρουσιάσεις συγκεκριμένων κλινικών χωρίς στοιχεία και με σκοτεινά βίντεο με θολώματα και δήθεν τους νοιάζει η διερεύνηση ενώ εκεί που υποστηρίζουν κάνουν τις πάπιες και το βουλώνουν... :D
 
Τελευταία επεξεργασία:

LoverBoy

Well-Known Member
Αν εκθιαζονται αποτελεσματα με φωτογραφιες κακης αναλυσης δεν προσπερνας.

Οταν εχεις κανει μμ βλεπεις το κεφαλι σου υπο ολες τις συνθηκες και ολους τους φωτισμους και ξερεις πολυ καλα ποσο ρολο παιζει η γωνια, ο φωτισμος και η αναλυση της φωτο που ανεβαζεις
Εννοείται και δεν διαφωνώ σε αυτό που λες!Αλλά στο λέω απο προσωπική πείρα που έχω κολλητό και δεν μπορεί να βγάλει σωστή φώτο ούτε ελέφαντα στο 1 μέτρο!Το ιδανικό είναι καθαρές εικόνες όπως λες απλά δεν το έχουν όλοι και μερικές φορές νομίζω τους την πέφτουμε λίγο άσχημα(με την καλή την έννοια)
 

bobby

Well-Known Member
Παιδιά σχετικά με την παρουσίαση που κάνει κάθε μέλος είναι δικαίωμα του να το παρουσιάζει όπως θέλει..... από εκεί και πέρα ο καθένας κρίνει απο αυτό που βλέπει κ αν δεν τον ικανοποιεί απλά το προσπερνά.... δεν το έχουν όλοι με τις φωτογραφίες και την αντίληψη σχετικά με την λήψη!Σίγουρα μια παρουσίαση με καθαρές εικόνες θα βοηθούσε καλύτερα!έγινε τσακωμός για αυτό το θέμα την προηγούμενη εβδομάδα κ είναι κρίμα!
Φίλε λόβερ εννοείται ότι ο καθένας μπορεί να παρουσιάζει ότι θέλει (και εγώ αύριο λέω να παρουσιάσω τις σκέψεις μου για το πλάνο του πρέπει να ακολουθήσει πλέον ο Θρύλος μήπως και δούμε ξανά καμμιά άσπρη μέρα), αλλά όταν κάποιος κάνει παρουσίαση ΜΜ με φωτογραφίες (να το πω κομψά) που δεν φαίνεται τίποτα παρά το σκότος, δεν μπορεί να πει κανείς κάτι ούτε θετικό ούτε αρνητικό. Αν είναι να ανεβάζει κάποιος τέτοιες φωτο καλύτερα ας μην κάνει παρουσίαση... δεν μπορείς να βγάλεις κανένα συμπέρασμα. Οι κρίσεις δεν γίνονται για το άνθρωπο που έκανε την ΜΜ αλλά για την κλινική και τον γιατρό που την έκανε, αν κάποιος έχει ευαίσθητη ψυχοσύνθεση ή ενοχλείται με τις παρατηρήσεις ας μην κάνει καλύτερα παρουσίαση γιατί σίγουρα δεν θα ακούσει εκθειαστικά μόνο σχόλια για την "τέλεια χερλαιν" που του έκανε ο δόκτωρ παπάτζας ή την "απείραχτη" δότρια που του άφησε η κλινική "το κουκλάκι".....
 

g_pal

Member
Σίγουρα φαινεται να έχει βγάλει μαλλιά σε σχέση με πριν που ηταν άδειος αλλά οι φωτογραφίες δεν ειναι καλές. Ας περιμένουμε να ανεβάσει τις επόμενες φωτογραφίες λοιπόν που ειπε θα ανεβάσει.
 

LoverBoy

Well-Known Member
Μαζί σου και εγώ bobby αλλά λέω ότι μερικές φορές κάνουμε άθελα μας "επίθεση" με καλή πρόθεση μπορεί ενώ κάποιος μπορεί να μην το έχει καταλάβει ακριβώς πως πρέπει να το κάνει!
 

g_pal

Member
Μαζί σου και εγώ bobby αλλά λέω ότι μερικές φορές κάνουμε άθελα μας "επίθεση" με καλή πρόθεση μπορεί ενώ κάποιος μπορεί να μην το έχει καταλάβει ακριβώς πως πρέπει να το κάνει!
Ακριβώς και μετά μερικοί αποθαρρύνονται και σταματάνε την παρουσίαση και δεν ανεβάζουν ποτέ τις νέες φωτογραφίες.. Στο τέλος θα καταλήξουμε μόνο με επίσημες παρουσιάσεις να μας δειχνουν οτι θέλουν αυτές. Ήδη έχουν μειωθεί πολυ οι ανεξάρτητες παρουσίασεις μελών..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LoverBoy

Well-Known Member
Ακριβώς και μετά μερικοί αποθαρρύνονται και σταματάνε την παρουσίαση και δεν ανεβάζουν ποτέ τις νέες φωτογραφίες.. Στο τέλος θα καταλήξουμε μόνο με επίσημες παρουσιάσεις να μας δειχνουν οτι θέλουν αυτές. Ήδη έχουν μειωθεί πολυ οι ανεξάρτητες παρουσίασεις μελών..
Αυτό ακριβώς λέω........ μερικές φορές έχω την αίσθηση ότι δεν γίνεται με τον σωστό τρόπο η παρατήρηση κ κάποιοι μπορεί να παρεξηγούνται..... Όλα μπορούμε να τα ζητήσουμε με τον σωστό τρόπο γιατί μετά την επίθεση είναι λογικό να έρχεται η άμυνα.... Κατά τα άλλα δεν διαφωνώ ως προς τις φωτογραφίες
 

g_pal

Member
Αυτό ακριβώς λέω........ μερικές φορές έχω την αίσθηση ότι δεν γίνεται με τον σωστό τρόπο η παρατήρηση κ κάποιοι μπορεί να παρεξηγούνται..... Όλα μπορούμε να τα ζητήσουμε με τον σωστό τρόπο γιατί μετά την επίθεση είναι λογικό να έρχεται η άμυνα.... Κατά τα άλλα δεν διαφωνώ ως προς τις φωτογραφίες
Ναι συμφωνώ, αν βλέπουν κάπως ειρωνικό ή επιθετικό υφος πολλοί το παίρνουν προσωπικά και βγαινουν σε άμυνα και σταματάνε την παρουσίαση τους. Και επίσης πολλοί δεν μπαίνουν στον κοπο να ξεκινήσουν μια παρουσίαση για αυτό τον λόγο. Σίγουρα μπορεις να ζητησεις περισσοτερες φωτογραφίες εννοείται.
 

bobby

Well-Known Member
Αυτό ακριβώς λέω........ μερικές φορές έχω την αίσθηση ότι δεν γίνεται με τον σωστό τρόπο η παρατήρηση κ κάποιοι μπορεί να παρεξηγούνται..... Όλα μπορούμε να τα ζητήσουμε με τον σωστό τρόπο γιατί μετά την επίθεση είναι λογικό να έρχεται η άμυνα.... Κατά τα άλλα δεν διαφωνώ ως προς τις φωτογραφίες
Φίλε λόβερ στο σχόλιο μου γράφω:

«Η "πρόσοψη" φαίνεται πολύ καλή! Βάλε όμως καμιά φωτο της προκοπής...... σε διαχύτο φώς μπρος, πάνω, αριστερα, δεξιά, πίσω. Με αυτές τις φώτο δεν μπορούμε να καταλάβουμε τίποτα.....»

Βλέπεις πουθενά καμία επίθεση ή υφάκι ή δεν ξέρω εγώ τι;
 

LoverBoy

Well-Known Member
Φίλε λόβερ στο σχόλιο μου γράφω:

«Η "πρόσοψη" φαίνεται πολύ καλή! Βάλε όμως καμιά φωτο της προκοπής...... σε διαχύτο φώς μπρος, πάνω, αριστερα, δεξιά, πίσω. Με αυτές τις φώτο δεν μπορούμε να καταλάβουμε τίποτα.....»

Βλέπεις πουθενά καμία επίθεση ή υφάκι ή δεν ξέρω εγώ τι;
Σε καμία περίπτωση δεν αναφέρομαι σε εσένα bobby μου!Εσύ είσαι πάντα ευγενικός και έχεις πρόθεση καλή για όλους!Αν δεν το έγραψα εγώ σωστά σου ζητώ συγνώμη αλλά μιλούσα γενικά!
 
Μπλουζα