ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ ΑΔΙΚΑ BAN

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

stalaras

New Member
gpeiraias είπε:
τώρα τελευταία τρώω κανα δυο κουταλάκια του γλυκού ιπποφαές καθημερινά μιας και δε τρώω και πολλά φρούτα , αλλά επειδή λένε στα site ότι βοηθάει και στη τριχόπτωση.Το συνοδέυω βέβαια με κάνα γλυκάκι μιας και είναι θεόπικρο... .

θα τρίζουν τα κόκαλα του panouli με αυτά που λες xaxaxaxaxa
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Dimit

New Member
@gpeiraias να σου πω την αληθεια επειδη με βλεπω μεσα στα επομενα 10 χρονια να εχω εξαντλήσει όλη τη δότρια μου + body hair και εγω για hair system με κόβω ή για αφαίρεση των μεταμοσχευμένων με laser. Γιατί θα είμαι σαν κλοουν αλλιώς.
Το θέμα είναι ότι χασαμε τα νιάτα μας βέβαια και αυτά δεν ξαναερχονται
 

gpeiraias

Member
Να μην ξεχάσω ... απέκτησα και μια προστατίτιδα όπου όταν εκσπερμάτωνα το σπέρμα ήταν ροζ/κόκκινο....kai γενικά πονούσαν τα καρύδια μου...και όλα αυτά την περίοδο που έπαιρνα τη μινοξυδίλη.Δεν ξέρω αν ήταν τυχαίο , αλλά προσωπικά πιστεύω οτι φταίει αυτή...Τέσπα, στο τέλος να δείτε που θα αποθεώνουμε τον καμμένο που έλεγε μακριά απο τα δηλητήρια, ή φυση είναι μονόδρομος και τέτοια LOL


Τεσπά μη το μαμάμε άλλο το θέμα και εγώ σκέπτομαι ότι ούτως η άλλως με τα κωλοtoppik που βάζω πάλι μαϊμου είναι το αποτέλεσμα...δεν είναι η πυκνότητα μου αυτή που δημιουργείται...Άσε που πρέπει να χω αναπνέυσει και κάνα κιλό medium brown απο δαυτα...9 χρόνια τώρα.Φοράω καπελάκια στην παραλια,το κεφάλι μου δεν το χω βουτήξει στη θάλασσα τόσα χρόνια ενω γουστάρω τρελά τις βουτιές.Καβαλάω μηχανή χωρίς κράνος για να μη φύγει το τοππικ και θα γίνω ρόμπα.Κυκλοφορω με τσαντάκι μόνιμα έτσι ώστε αν πάω κάπου και φύγει απο την hairline να βάλω συμπλήρωμα και τέτοιες μαλακίες...Γι αυτό λέω για hair system.Πιστεύω θα φαίνεται περισσότερο φυσικό απο αυτά που βλεπω στα διάφορα sites.
 

stalaras

New Member
gpeiraias είπε:
Να μην ξεχάσω ... απέκτησα και μια προστατίτιδα όπου όταν εκσπερμάτωνα το σπέρμα ήταν ροζ/κόκκινο....kai γενικά πονούσαν τα καρύδια μου...και όλα αυτά την περίοδο που έπαιρνα τη μινοξυδίλη.Δεν ξέρω αν ήταν τυχαίο , αλλά προσωπικά πιστεύω οτι φταίει αυτή...Τέσπα, στο τέλος να δείτε που θα αποθεώνουμε τον καμμένο που έλεγε μακριά απο τα δηλητήρια, ή φυση είναι μονόδρομος και τέτοια LOL


Τεσπά μη το μαμάμε άλλο το θέμα και εγώ σκέπτομαι ότι ούτως η άλλως με τα κωλοtoppik που βάζω πάλι μαϊμου είναι το αποτέλεσμα...δεν είναι η πυκνότητα μου αυτή που δημιουργείται...Άσε που πρέπει να χω αναπνέυσει και κάνα κιλό medium brown απο δαυτα...9 χρόνια τώρα.Φοράω καπελάκια στην παραλια,το κεφάλι μου δεν το χω βουτήξει στη θάλασσα τόσα χρόνια ενω γουστάρω τρελά τις βουτιές.Καβαλάω μηχανή χωρίς κράνος για να μη φύγει το τοππικ και θα γίνω ρόμπα.Κυκλοφορω με τσαντάκι μόνιμα έτσι ώστε αν πάω κάπου και φύγει απο την hairline να βάλω συμπλήρωμα και τέτοιες μαλακίες...Γι αυτό λέω για hair system.Πιστεύω θα φαίνεται περισσότερο φυσικό απο αυτά που βλεπω στα διάφορα sites.



gmsta φιλε ... και το topic μετά από ένα σημείο αραίωσης βγάζει μια ψευτιά δεν χτυπάει στο μάτι καλά...κάθε φορα που παίζει έξοδος ψυχολογία 0 να κάθομαι να ασχολούμαι 20 λεπτά σαν γκόμενα με topic και παπαριές ταλαιπωρία
 

weznem

Well-Known Member
το επιπεδο ειναι πολυ χαμηλο, και δεν ειναι λογω του πανοςλυδιος και του vag...
ενα δικιο να ειχατε σχετικα με τον πανο για τις αερολογιες του, το χασατε με την ολοφανερη εκδηλωση του <καλου> χαρακτηρα σας...
ο αλλος τον βριζει σε πμ και εχει το θρασσος να του λεει γιατι ενημερωσε τον διαχειριστη... αλλα στο τελος του λεει αν θελει να τα πουν πολιτισμενα απο κοντα.. συμπερασμα απο κοντα μιλας πολιτισμενα σεβεσαι προσωπικοτητες και ανθρωπους και την διαφορετικοτητα του καθενος... απο μακρια του λες σου γ@μιεται ο κωλ@ς σου.. μαλιστα...

ο αλλος λεει οτι επειδη καποιοι σε μερικα απο αυτα που λεει ο πανος συμφωνουν τον υποστηρίζουν και τον γλυφουν..οτι να ναι πραγματικα...

τελειωνοντας ναι στα νηματα του με αποδειξεις.. οχι ομως στον οχετό που ξεστομιζετε σαν ζωα πραγματικα... το επιπεδο δαπεδο ας αλλαξει καποια στιγμη... θα μπορουσατε να θιξετε τα σημεια στα οποια διαφωνειτε με πολιτισμο αλλα οπως εχω ξαναπει το επιπεδο εχει πεσει πολυ... και μαλλον καποιοι πρεπει να διαβαζουν τους κανονες του φορουμ πρωτα και οποιος δεν συμφωνει με αυτους μπορει απλα να απέχει και οχι να εγγράφετε με την αποδοχη των κανονων του φορουμ, αλλα στην ουσια να εχει ΔΙΚΟΥΣ του κανονες γιατι ετσι...γιατι ειναι ελληναρας...

δεν μιλανε παλαια μελη και ξεσηκώνονται με μανια μέλη που εγγραφθηκαν χθες... οχι οτι δεν εχουν το δικαωμα αλλα οταν δεν σεβεσαι τιποτα παει πολυ...
ο chs κανει πολυ καλα την δουλεια του και ειναι απο τους καλυτερους διαχειριστες...
πριν πειτε την π@π@ρια σας να σας ενημερωσω οτι με εχει μπαναρει(θεωρω αδικα) αλλα σεβαστηκα την αποφαση του.. του ανεφερα τις αντιρρήσεις μου αλλα μεχρι εκει.. προσπαθει για το καλυτερο και οποιος ειναι νηφαλιος το αντιλαμβανεται...

απλα πηδάτε απο το ενα θρεντ στο αλλο για να κραξετε και να δειξετε το ποιον σας ως ανθρωποι..
το μπαν του λυδιου ειναι αδικο οταν εδω μεσα θα επρεπε να μπαναριστουν πολυ και μαλιστα μονιμα για οσα άρθωσε το στόμα τους (μεταφορικα..) να κληθει να συμμορφωθει με τους κανονες και να υποδεικνύει σοβαροτητα στα νηματα του, ναι σαφως και πρεπει αλλα αυτο απεχει πολυ απο τον κανιβαλισμο που διαπραχθηκε με πληρη συνείδηση απο πολλους στο ατομό του..

οπως εσυ οι ιδιοι θελετε δικαιοσυνη και καλειτε τους διαχειριστες να επαναφερουν την ταξη στο φορουμ και να μην χαμηλωση αλλο ο πηχης... θα πρεπει να δεχθειτε οτι πρεπει να μπαναριστε πρωτίστως εσεις ...απλα για να γινει η επιθυμια σας πραξη πρωτα απο ολα... και να δουμε τοτε αν θα συμφωνησετε με αυτην την ενεργεια η απλα γουσταρετε να γινεται αυτο που ζητατε εξαιρώντας τους εαυτους σας βεβαιως βεβαιως.... (ειμαστε ελληναραδες πανω απο ολα)
 

vag25

Well-Known Member
Dimit είπε:
Και κάτι τελευταίο: Εμένα με εκνευρίζουν περισσότερο κάτι τύποι που υποστηρίζουν την ασυδοσία λόγου. Οχι ''ελευθερία λόγου'' αλλα ασυδοσία. Οταν ο αλλος γραφει να κυκλοφορούμε αφοβα στον ήλιο μεσημεριατικα χωρίς αντηλιακό και άλλο μέλος του φόρουμ σου λέει ότι είναι δικαίωμα να το γράφει, εκνευρίζομαι περισσότερο με τον δεύτερο (εκτός αν ειναι ψυχοπαθής και αυτός βέβαια). Θέλω να δώσω τέλος στη διαμάχη, οπότε το αφήνω εδώ και δεν αναφέρομαι σε ονόματα.

Nαι ΝΑΙ εδωσες τελος,δεν καταλαβαμε ποιον εννοεις...
δεν λες και ονοματα...LOL
''Το αφηνω εδω'' λεει και προκαλει νεες εντασεις:D

Καποιοι πραγματικα γουσταρετε τους τσακωμους.
Εχει τελειωσει το θεμα και εσυ συνεχιζεις να προκαλεις για να μην σου πω οτι θα σου λειψει ο Πανος σε λιγο.

EΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΜΑΘΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ
Εγω ειπα οτι ο ηλιος το μεσημερι ειναι επικινδυνος ως απαντηση σε αυτα που ελεγε.Και του ειπα να μην ειναι απολυτος σε αυτα.Θες να σου βρω ποστς?Δεν ειναι κοπος.
Φτιαξε εσυ οπως θες αυτο που ειχα πει και απαντα σε φανταστικους διαλογους.Κανενα προβλημα.Αλλα καντο απο μεσα σου.
 

stalaras

New Member
weznem είπε:
το επιπεδο ειναι πολυ χαμηλο, και δεν ειναι λογω του πανοςλυδιος και του vag...
ενα δικιο να ειχατε σχετικα με τον πανο για τις αερολογιες του, το χασατε με την ολοφανερη εκδηλωση του <καλου> χαρακτηρα σας...
ο αλλος τον βριζει σε πμ και εχει το θρασσος να του λεει γιατι ενημερωσε τον διαχειριστη... αλλα στο τελος του λεει αν θελει να τα πουν πολιτισμενα απο κοντα.. συμπερασμα απο κοντα μιλας πολιτισμενα σεβεσαι προσωπικοτητες και ανθρωπους και την διαφορετικοτητα του καθενος... απο μακρια του λες σου γ@μιεται ο κωλ@ς σου.. μαλιστα...

ο αλλος λεει οτι επειδη καποιοι σε μερικα απο αυτα που λεει ο πανος συμφωνουν τον υποστηρίζουν και τον γλυφουν..οτι να ναι πραγματικα...

τελειωνοντας ναι στα νηματα του με αποδειξεις.. οχι ομως στον οχετό που ξεστομιζετε σαν ζωα πραγματικα... το επιπεδο δαπεδο ας αλλαξει καποια στιγμη... θα μπορουσατε να θιξετε τα σημεια στα οποια διαφωνειτε με πολιτισμο αλλα οπως εχω ξαναπει το επιπεδο εχει πεσει πολυ... και μαλλον καποιοι πρεπει να διαβαζουν τους κανονες του φορουμ πρωτα και οποιος δεν συμφωνει με αυτους μπορει απλα να απέχει και οχι να εγγράφετε με την αποδοχη των κανονων του φορουμ, αλλα στην ουσια να εχει ΔΙΚΟΥΣ του κανονες γιατι ετσι...γιατι ειναι ελληναρας...

δεν μιλανε παλαια μελη και ξεσηκώνονται με μανια μέλη που εγγραφθηκαν χθες... οχι οτι δεν εχουν το δικαωμα αλλα οταν δεν σεβεσαι τιποτα παει πολυ...
ο chs κανει πολυ καλα την δουλεια του και ειναι απο τους καλυτερους διαχειριστες...
πριν πειτε την π@π@ρια σας να σας ενημερωσω οτι με εχει μπαναρει(θεωρω αδικα) αλλα σεβαστηκα την αποφαση του.. του ανεφερα τις αντιρρήσεις μου αλλα μεχρι εκει.. προσπαθει για το καλυτερο και οποιος ειναι νηφαλιος το αντιλαμβανεται...

απλα πηδάτε απο το ενα θρεντ στο αλλο για να κραξετε και να δειξετε το ποιον σας ως ανθρωποι..
το μπαν του λυδιου ειναι αδικο οταν εδω μεσα θα επρεπε να μπαναριστουν πολυ και μαλιστα μονιμα για οσα άρθωσε το στόμα τους (μεταφορικα..) να κληθει να συμμορφωθει με τους κανονες και να υποδεικνύει σοβαροτητα στα νηματα του, ναι σαφως και πρεπει αλλα αυτο απεχει πολυ απο τον κανιβαλισμο που διαπραχθηκε με πληρη συνείδηση απο πολλους στο ατομό του..

οπως εσυ οι ιδιοι θελετε δικαιοσυνη και καλειτε τους διαχειριστες να επαναφερουν την ταξη στο φορουμ και να μην χαμηλωση αλλο ο πηχης... θα πρεπει να δεχθειτε οτι πρεπει να μπαναριστε πρωτίστως εσεις ...απλα για να γινει η επιθυμια σας πραξη πρωτα απο ολα... και να δουμε τοτε αν θα συμφωνησετε με αυτην την ενεργεια η απλα γουσταρετε να γινεται αυτο που ζητατε εξαιρώντας τους εαυτους σας βεβαιως βεβαιως.... (ειμαστε ελληναραδες πανω απο ολα)

κόψε το ιώδιο φιλε ακόμα και ο panoslydios παραδέχτηκε ότι του δημιούργησε προβλήματα εσύ γιατί το συνεχίζεις και έχεις τέτοια συμπεριφορά?


weznem είπε:
γιατι ειναι ελληναρας...

φιλαράκο λίγα για τους έλληνες ok? δεν σου φτάνει που βγάζεις το ψωμί ελλάδα έχεις και παράπονο...
 

vag25

Well-Known Member
Mηπως πρεπει να κλεισει το thread.
Προβλεπω μαχη No2.

Εκει που ολα ειχαν ηρεμήσει τσουπ οι μπηχτες...

Μαχιμος ειμαι,αλλα βαριεμαι λιγο.
Το ξανακανονιζουμε αλλη φορα.
 

weznem

Well-Known Member
vag25 είπε:
Mηπως πρεπει να κλεισει το thread.
Προβλεπω μαχη No2.

Εκει που ολα ειχαν ηρεμήσει τσουπ οι μπηχτες...

Μαχιμος ειμαι,αλλα βαριεμαι λιγο.

εγω δεν προκειται να πεσω στο επιπεδο που υπαρχει πλεον εδω μεσα φιλε vag....
απλα επιβεβαιωνομαι δυστυχως... εχω ζωη εξω απο το φορουμ δεν καθομαι να σκασω απλα ξενερωνω με ολα αυτα..
καλη αυριανη.. και χρονια πολλα σε οσους εορτάζουν..
παω για ενα ποτακι :10m:
καλο βραδυ φιλε.. μαλλον ο καππα κανει την καλυτερη που απεχει απο ολα αυτα... αφου δεν προκειται με το ζορι να μαθουμε σε ενηλικες (σωματικα) πως να συμπεριφερονται...
 

Bouklas

Well-Known Member
Τι λέτε να μπαναριστούμε όλοι για 2 βδομαδούλες? να πάμε διακοπουλες να χαλαρώσουμε λίγο ωστε να μπούμε μέσα με άλλη διάθεση :D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

krhtikos21

Member
stalaras είπε:
weznem είπε:
το επιπεδο ειναι πολυ χαμηλο, και δεν ειναι λογω του πανοςλυδιος και του vag...
ενα δικιο να ειχατε σχετικα με τον πανο για τις αερολογιες του, το χασατε με την ολοφανερη εκδηλωση του <καλου> χαρακτηρα σας...
ο αλλος τον βριζει σε πμ και εχει το θρασσος να του λεει γιατι ενημερωσε τον διαχειριστη... αλλα στο τελος του λεει αν θελει να τα πουν πολιτισμενα απο κοντα.. συμπερασμα απο κοντα μιλας πολιτισμενα σεβεσαι προσωπικοτητες και ανθρωπους και την διαφορετικοτητα του καθενος... απο μακρια του λες σου γ@μιεται ο κωλ@ς σου.. μαλιστα...

ο αλλος λεει οτι επειδη καποιοι σε μερικα απο αυτα που λεει ο πανος συμφωνουν τον υποστηρίζουν και τον γλυφουν..οτι να ναι πραγματικα...

τελειωνοντας ναι στα νηματα του με αποδειξεις.. οχι ομως στον οχετό που ξεστομιζετε σαν ζωα πραγματικα... το επιπεδο δαπεδο ας αλλαξει καποια στιγμη... θα μπορουσατε να θιξετε τα σημεια στα οποια διαφωνειτε με πολιτισμο αλλα οπως εχω ξαναπει το επιπεδο εχει πεσει πολυ... και μαλλον καποιοι πρεπει να διαβαζουν τους κανονες του φορουμ πρωτα και οποιος δεν συμφωνει με αυτους μπορει απλα να απέχει και οχι να εγγράφετε με την αποδοχη των κανονων του φορουμ, αλλα στην ουσια να εχει ΔΙΚΟΥΣ του κανονες γιατι ετσι...γιατι ειναι ελληναρας...

δεν μιλανε παλαια μελη και ξεσηκώνονται με μανια μέλη που εγγραφθηκαν χθες... οχι οτι δεν εχουν το δικαωμα αλλα οταν δεν σεβεσαι τιποτα παει πολυ...
ο chs κανει πολυ καλα την δουλεια του και ειναι απο τους καλυτερους διαχειριστες...
πριν πειτε την π@π@ρια σας να σας ενημερωσω οτι με εχει μπαναρει(θεωρω αδικα) αλλα σεβαστηκα την αποφαση του.. του ανεφερα τις αντιρρήσεις μου αλλα μεχρι εκει.. προσπαθει για το καλυτερο και οποιος ειναι νηφαλιος το αντιλαμβανεται...

απλα πηδάτε απο το ενα θρεντ στο αλλο για να κραξετε και να δειξετε το ποιον σας ως ανθρωποι..
το μπαν του λυδιου ειναι αδικο οταν εδω μεσα θα επρεπε να μπαναριστουν πολυ και μαλιστα μονιμα για οσα άρθωσε το στόμα τους (μεταφορικα..) να κληθει να συμμορφωθει με τους κανονες και να υποδεικνύει σοβαροτητα στα νηματα του, ναι σαφως και πρεπει αλλα αυτο απεχει πολυ απο τον κανιβαλισμο που διαπραχθηκε με πληρη συνείδηση απο πολλους στο ατομό του..

οπως εσυ οι ιδιοι θελετε δικαιοσυνη και καλειτε τους διαχειριστες να επαναφερουν την ταξη στο φορουμ και να μην χαμηλωση αλλο ο πηχης... θα πρεπει να δεχθειτε οτι πρεπει να μπαναριστε πρωτίστως εσεις ...απλα για να γινει η επιθυμια σας πραξη πρωτα απο ολα... και να δουμε τοτε αν θα συμφωνησετε με αυτην την ενεργεια η απλα γουσταρετε να γινεται αυτο που ζητατε εξαιρώντας τους εαυτους σας βεβαιως βεβαιως.... (ειμαστε ελληναραδες πανω απο ολα)

κόψε το ιώδιο φιλε ακόμα και ο panoslydios παραδέχτηκε ότι του δημιούργησε προβλήματα εσύ γιατί το συνεχίζεις και έχεις τέτοια συμπεριφορά?


weznem είπε:
γιατι ειναι ελληναρας...

φιλαράκο λίγα για τους έλληνες ok? δεν σου φτάνει που βγάζεις το ψωμί ελλάδα έχεις και παράπονο...

εσύ από πότε απέκτησες και άποψη για την τριχόπτωση?γράφτηκες χθές και έβγαλες και συμπέρασμα και για μέλη που βοηθάνε καθημερινά παιδιά εδώ μέσα?

εντάξει και ο λύδιος δεν έστεκε και πολύ καλά μερικές φορές με αυτά που έλεγε αλλά το παιδί ότι του πεις απαντά και θα σε βοηθήσει.καλά για weznem και αυτά που γράφεις περί Ελλάδας μάλλον θα πρέπει να ληφθουν υπόψιν εδώ μέσα από admins.
 

stalaras

New Member
krhtikos21 είπε:
stalaras είπε:
weznem είπε:
το επιπεδο ειναι πολυ χαμηλο, και δεν ειναι λογω του πανοςλυδιος και του vag...
ενα δικιο να ειχατε σχετικα με τον πανο για τις αερολογιες του, το χασατε με την ολοφανερη εκδηλωση του <καλου> χαρακτηρα σας...
ο αλλος τον βριζει σε πμ και εχει το θρασσος να του λεει γιατι ενημερωσε τον διαχειριστη... αλλα στο τελος του λεει αν θελει να τα πουν πολιτισμενα απο κοντα.. συμπερασμα απο κοντα μιλας πολιτισμενα σεβεσαι προσωπικοτητες και ανθρωπους και την διαφορετικοτητα του καθενος... απο μακρια του λες σου γ@μιεται ο κωλ@ς σου.. μαλιστα...

ο αλλος λεει οτι επειδη καποιοι σε μερικα απο αυτα που λεει ο πανος συμφωνουν τον υποστηρίζουν και τον γλυφουν..οτι να ναι πραγματικα...

τελειωνοντας ναι στα νηματα του με αποδειξεις.. οχι ομως στον οχετό που ξεστομιζετε σαν ζωα πραγματικα... το επιπεδο δαπεδο ας αλλαξει καποια στιγμη... θα μπορουσατε να θιξετε τα σημεια στα οποια διαφωνειτε με πολιτισμο αλλα οπως εχω ξαναπει το επιπεδο εχει πεσει πολυ... και μαλλον καποιοι πρεπει να διαβαζουν τους κανονες του φορουμ πρωτα και οποιος δεν συμφωνει με αυτους μπορει απλα να απέχει και οχι να εγγράφετε με την αποδοχη των κανονων του φορουμ, αλλα στην ουσια να εχει ΔΙΚΟΥΣ του κανονες γιατι ετσι...γιατι ειναι ελληναρας...

δεν μιλανε παλαια μελη και ξεσηκώνονται με μανια μέλη που εγγραφθηκαν χθες... οχι οτι δεν εχουν το δικαωμα αλλα οταν δεν σεβεσαι τιποτα παει πολυ...
ο chs κανει πολυ καλα την δουλεια του και ειναι απο τους καλυτερους διαχειριστες...
πριν πειτε την π@π@ρια σας να σας ενημερωσω οτι με εχει μπαναρει(θεωρω αδικα) αλλα σεβαστηκα την αποφαση του.. του ανεφερα τις αντιρρήσεις μου αλλα μεχρι εκει.. προσπαθει για το καλυτερο και οποιος ειναι νηφαλιος το αντιλαμβανεται...

απλα πηδάτε απο το ενα θρεντ στο αλλο για να κραξετε και να δειξετε το ποιον σας ως ανθρωποι..
το μπαν του λυδιου ειναι αδικο οταν εδω μεσα θα επρεπε να μπαναριστουν πολυ και μαλιστα μονιμα για οσα άρθωσε το στόμα τους (μεταφορικα..) να κληθει να συμμορφωθει με τους κανονες και να υποδεικνύει σοβαροτητα στα νηματα του, ναι σαφως και πρεπει αλλα αυτο απεχει πολυ απο τον κανιβαλισμο που διαπραχθηκε με πληρη συνείδηση απο πολλους στο ατομό του..

οπως εσυ οι ιδιοι θελετε δικαιοσυνη και καλειτε τους διαχειριστες να επαναφερουν την ταξη στο φορουμ και να μην χαμηλωση αλλο ο πηχης... θα πρεπει να δεχθειτε οτι πρεπει να μπαναριστε πρωτίστως εσεις ...απλα για να γινει η επιθυμια σας πραξη πρωτα απο ολα... και να δουμε τοτε αν θα συμφωνησετε με αυτην την ενεργεια η απλα γουσταρετε να γινεται αυτο που ζητατε εξαιρώντας τους εαυτους σας βεβαιως βεβαιως.... (ειμαστε ελληναραδες πανω απο ολα)

κόψε το ιώδιο φιλε ακόμα και ο panoslydios παραδέχτηκε ότι του δημιούργησε προβλήματα εσύ γιατί το συνεχίζεις και έχεις τέτοια συμπεριφορά?


weznem είπε:
γιατι ειναι ελληναρας...

φιλαράκο λίγα για τους έλληνες ok? δεν σου φτάνει που βγάζεις το ψωμί ελλάδα έχεις και παράπονο...

εσύ από πότε απέκτησες και άποψη για την τριχόπτωση?γράφτηκες χθές και έβγαλες και συμπέρασμα και για μέλη που βοηθάνε καθημερινά παιδιά εδώ μέσα?

εντάξει και ο λύδιος δεν έστεκε και πολύ καλά μερικές φορές με αυτά που έλεγε αλλά το παιδί ότι του πεις απαντά και θα σε βοηθήσει.καλά για weznem και αυτά που γράφεις περί Ελλάδας μάλλον θα πρέπει να ληφθουν υπόψιν εδώ μέσα από admins.

τρολακια τον εταιριών μεταμόσχευσης που πετάνε δεξιά και αριστερά post για ξεκάρφωμα ... περιμένουμε νέα σου και πολλές φωτογραφίες από την μεταμόσχευση xaxaxaxaxa δεν πρόκειται να κάνω μεταμόσχευση (ανακατανομή τριχών) ρε η τεχνολογία σας είναι ξεπερασμένη δεν αξίζει μια, τζάμπα φράγκα και ψάχνετε κορόιδα στα forum να τους φαλιρίσετε κουτοπόνηροι...
 

krhtikos21

Member
θα θελες να κάνεις φίλε.
σορρυ κιόλας.
θα ανεβάσω φωτος εσύ δε θα σαι εδώ όμως για να τις δεις.
σίγουρα όχι με αυτό το όνομα πάντως. ;)
 

stalaras

New Member
krhtikos21 είπε:
θα θελες να κάνεις φίλε.
σορρυ κιόλας.
θα ανεβάσω φωτος εσύ δε θα σαι εδώ όμως για να τις δεις.
σίγουρα όχι με αυτό το όνομα πάντως. ;)

τα trolakia τον εταιριών μεταμόσχευσης στην αρχή με τι μια μπαίνατε στο ψητό ,χωρίς καν να μιλήσετε δείχνατε τις γαματες φωτογραφίες σας από την μεταμόσχευση ... μόλις σας κράξανε αρχίσατε άλλο παραμύθι... συμμετέχετε σε συζητήσεις για ξεκάρφωμα και μετά πασάρετε την απίστευτη μεταμόσχευση που κάνατε ... άντε σας φάγαμε στη μάπα μας κουράσατε ζώα δεν αξίζει ούτε 1 ευρώ η δουλειά σας συμμορίτες... ξεπερασμένη τεχνολογία τις πλακας...
 

krhtikos21

Member
ενα χρόνο πριν από σήμερα παρά 2 μέρες έγραψα το πρώτο μου ποστ και έλεγα για τα πρόσθετα που τότε έψαχνα.ελπίζω να μην χρειαστώ ν βάλω ποτέ.1 χρόνος από τότε πιστεύω πως έχω κάνει ένα μεγάλο βήμα αλλά έχω πολλά ακόμη να κάνω.είναι δύσκολος ο αγώνας μας.ελπίζω σε ένα χρόνο από τώρα να ναι όλα διαφορετικά.

βαριέμαι να τσακώνομαι με αγράμματους Νεοέλληνες.πήγαινε να δεις κανα τούρκικο τώρα σταλάρα
 

stalaras

New Member
krhtikos21 είπε:
ενα χρόνο πριν από σήμερα παρά 2 μέρες έγραψα το πρώτο μου ποστ και έλεγα για τα πρόσθετα που τότε έψαχνα.ελπίζω να μην χρειαστώ ν βάλω ποτέ.1 χρόνος από τότε πιστεύω πως έχω κάνει ένα μεγάλο βήμα αλλά έχω πολλά ακόμη να κάνω.είναι δύσκολος ο αγώνας μας.ελπίζω σε ένα χρόνο από τώρα να ναι όλα διαφορετικά.

βαριέμαι να τσακώνομαι με αγράμματους Νεοέλληνες.πήγαινε να δεις κανα τούρκικο τώρα σταλάρα

η νέα γενιά trol τον εταιριών μεταμόσχευσης παίζει καλο ξεκάρφωμα πάντως... μιλάει και για άλλες εταιρίες με καλά λόγια... αλλα στο τέλος έρχονται οι φωτογραφίες με την απίστευτη μεταμόσχευση και δένει σωστά το θέμα ... δυστυχώς για εσένα οι νεοέλληνες δεν ψαρώνουμε ...τζάμπα χτυπιέσαι με τις φωτογραφίες υψηλής ευκρίνειας ...ούτε 1 ευρώ δεν αξίζει αυτό το πράμα ;) άντε χτυπα τώρα κανένα πορτοκαλάκi να συνέλθεις ;)
 

krhtikos21

Member
αγόρι μου σε κερατώνει η κοπέλα σου?έχεις ψυχολογικά και μπάινεις σε φορουμς?
εγώ έχω δώσει το fb moy σε πολλά μέλη εδώ και μιλάμε πριν κάνω μτμοσχευση.
οτι θα με λέγανε και τρολάκια των κλινικών αυτό δε το περίμενα :p
βλέπεις όμως εκτός από άτομα σαν εσένα υπάρχουνε και άτομα που βοηθάνε κόσμο ανιδιοτελώς γτ παίρνουν χαρά από την χαρά του άλλου.
αν είχες περάσει τριχόπτωση στα 20 σου θα καταλάβαινες πως δε θες να ξαναδεις άλλον να υποφέρει έτσι σε αυτή την ηλικία.
αλλά βλέπεις ο θεός είνια άδικος και δίνει σε άλλους μαλλιά σε άλλους ηθική σε άλλους και τα 2 σε άλλους τπτ
 

stalaras

New Member
krhtikos21 είπε:
αγόρι μου σε κερατώνει η κοπέλα σου?έχεις ψυχολογικά και μπάινεις σε φορουμς?
εγώ έχω δώσει το fb moy σε πολλά μέλη εδώ και μιλάμε πριν κάνω μτμοσχευση.
οτι θα με λέγανε και τρολάκια των κλινικών αυτό δε το περίμενα :p
βλέπεις όμως εκτός από άτομα σαν εσένα υπάρχουνε και άτομα που βοηθάνε κόσμο ανιδιοτελώς γτ παίρνουν χαρά από την χαρά του άλλου.
αν είχες περάσει τριχόπτωση στα 20 σου θα καταλάβαινες πως δε θες να ξαναδεις άλλον να υποφέρει έτσι σε αυτή την ηλικία.
αλλά βλέπεις ο θεός είνια άδικος και δίνει σε άλλους μαλλιά σε άλλους ηθική σε άλλους και τα 2 σε άλλους τπτ

έλα άσε το πνεύμα και πήγαινε στο θέμα :Μεταμόσχευση στην Ελλάδα; Με τίποτα! και βγάλε εισιτήρια το_ποντίκι για κύπρο . τα λέμε αύριο ώρα για ποτακι .. εσύ ψάχνε πελάτες καλο κουράγιο! ούτε ευρώ στην κύπρο !xaxaxaxxa
 

krhtikos21

Member
http://www.youtube.com/watch?v=NEgrnewQaEc

επειδή όντως πουλάω και πνεύμα αλλά και κουλτούρα ;)

εισιτήριο στην τσέπη σου
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα