ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ ΑΔΙΚΑ BAN

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

panoslydios

New Member
3746741 είπε:
ενα φορουμ ανω κατω....................κριμα πολυ κριμα..........λυπαμαι παιδια................

λυπαμαι πολυ που σε αυτη την κατασταση τα εφερε τα πραγματα ενας ανθρωπος που δεν εχει αισθαθει ουτε 1 λεπτο απο την ζωη του τι περναμε εμεις εδω μεσα για χρονια..........κ θα περναμε....

που ειναι φουλ head κ που δεν εχει α/α......

αφου ειναι ακομα εδω μεσα ας αλλωνισει κ αλλο.........

Αυτο το φορουμ ειναι για τριχοπτωση οποιουδηποτε ειδους.
Η σοβαροτητα της καταστασης καποιου δεν επηρεαζει το βαθμο συμμετοχης του.

Επισης ειπες: ''Kαι θα περναμε'' .Σορρυ φιλε αλλα ετσι κλεινεις τον οργανισμο σου.Εισαι οι ΣΚΕΨΕΙΣ σου οι ιδιες.
Αλλαζοντας τις σκεψεις σου αλλαζεις τον ευατο σου.

Θυμισου αυτη την πυραμιδα στο λινκ που σου εβαλα και ποτε μην την ξεχνας .Απο εκει την πηρα εγω.
ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ μην την ξεχασεις.Αυτη ειναι η πηγη ζωης σου.

http://www.barefootherbalistmh.com/letters/attachments/File/108_PAGES_MY_WAY_I.pdf
 

Livol

New Member
Το θέμα του ρόλερ το οποίο μπορεί να βρει ο καθένας πανεύκολα από φόρουμ του εξωτερικού, τα οποία σε συμβουλεύω να επισκέπτεσαι συχνά, δεν έχει καμία σχέση με τον οχετό μπουρδολογίας που έχει εξαπολύσει το συγκεκριμένο άτομο τις τελευταίες μέρες, και πολλές φορές σε συνδυασμό και με το ρόλερ. Στα φόρουμ του εξωτερικού δοκιμάζουν το ρόλερ και καταγράφουν εντυπώσεις, δεν υποστηρίζουν ότι το ρόλερ λειτουργεί με τον τρόπο που υποστηρίζει ο φίλος σου με σωστές αναπνοές, πορτοκάλια και όλες τις υπόλοιπες ανοησίες. Το ρόλερ λειτουργεί γιατί προκαλεί αιμάτωση και ανοίγει το δέρμα για ευκολότερη διείδυση του τοπικού, η υπόλοιπη παραφιλολογία του μεγάλου επιστήμονα δεν στηρίζεται από πουθενά, απλώς επειδή εισήγαγε το ρόλερ στο φόρουμ εδώ νομίζεις πλέον πως όποια μαλακία πει είναι αυτομάτως και σωστή, ούτε ότι ο ίδιος έχει το δικαίωμα να λέει θεωρίες επιστημονικής φαντασίας και να της πλασάρει ως σοβαρές και αξιόλογες.

Οι άλλες ενότητες του φόρουμ δεν είναι για να προπαγανδίζουμε ότι υπάρχουν άτομα που έζησαν 250 χρόνια. Εκτός αν μιλάμε για την ενότητα "πολύ γέλιο".
 

3746741

Member
διαβασε παραπανω το ποστ του σταλαρα vag.....

δεν ειναι οπως τα λες!!!

εχεις κολησει με το ignore!!

δεν ειναι λυση κ δεν θα την εφαρμοσει κανενας μας vag για να αλλωνιζουν εδω μεσα ασχετοι!!!

παρτο αποφαση γιατι βαρεθηκα να σε ακουω να το λες!!!
 

Livol

New Member
panoslydios είπε:
Η νηστεια με πορτοκαλια ,καθαριζει το σωμα (και τους ορμονικους υποδοχεις,στο λεω σε εσας που τοσο μα τοσο κολλατε με τη dht, το εχετε σκεφτει ?) κανει ενα καθαρο οργανισμο για οπιοαδηποτε θεραπεια.Δημιουργει ερυθρα αιμοσφαιρια ,ποιοτικο αιμα και αιματωση.Καθαριζει απο βαρεα μεταλλα που μενουν στους θυλακες και η τοξικοτητας τους προκαλιε τριχοπτωση και σμηγμα.
ΕΧΕΙ σχεση με την τριχοπτωση.

Δώσε μας τις αντίστοιχες έρευνες ΤΩΡΑ.
 

vag25

Well-Known Member
stalaras είπε:
πολύ απλά τα βλέπεις τα πράγματα εσύ... φιλε δεν είμαστε σαν εσένα που το μονο που σε νοιάζει είναι η πάρτι σου ... ο panolithios εκτος από όλα τα αλλα το ποιο εγκληματικό για εμενα είναι ότι είναι επικίνδυνος ...

Δεν κοιταω την παρτη μου φιλε μου,απλα με λυπη διαπιστωνω οτι ειμαι απο τους λιγους που εχουν καταλαβει που βρισκομαι

Αν μιλαγαμε για ενα site που κανει προπαγανδα ,θα το καταλαβαινα.
Σε ενα φορουμ ομως που απλα ο καθενας λεει το μακρυ του και το κοντο , εξ ορισμου(φορουμ) δεν παιρνουμε στα σοβαρα οτι διαβαζουμε εδω μεσα.

Το οτι καποιοι δεν το καταλαβαινουν αυτο ή χρειαζονται ειδικες προειδποιησεις δεν με κανει εμενα παρτακια η αναισθητο.

Δεν μιλαμε ρε παιδια για τις ειδησεις των 8.30...
Ενα μαμημενο φορουμ ειναι εδω οπου εχουμε διαβασει ΤΙΣ βλακειες.Και ετσι γινεται και θα γινεται σε ολα.
 

3746741

Member
Livol είπε:
Το θέμα του ρόλερ το οποίο μπορεί να βρει ο καθένας πανεύκολα από φόρουμ του εξωτερικού, τα οποία σε συμβουλεύω να επισκέπτεσαι συχνά, δεν έχει καμία σχέση με τον οχετό μπουρδολογίας που έχει εξαπολύσει το συγκεκριμένο άτομο τις τελευταίες μέρες, και πολλές φορές σε συνδυασμό και με το ρόλερ. Στα φόρουμ του εξωτερικού δοκιμάζουν το ρόλερ και καταγράφουν εντυπώσεις, δεν υποστηρίζουν ότι το ρόλερ λειτουργεί με τον τρόπο που υποστηρίζει ο φίλος σου με σωστές αναπνοές, πορτοκάλια και όλες τις υπόλοιπες ανοησίες. Το ρόλερ λειτουργεί γιατί προκαλεί αιμάτωση και ανοίγει το δέρμα για ευκολότερη διείδυση του τοπικού, η υπόλοιπη παραφιλολογία του μεγάλου επιστήμονα δεν στηρίζεται από πουθενά, απλώς επειδή εισήγαγε το ρόλερ στο φόρουμ εδώ νομίζεις πλέον πως όποια μαλακία πει είναι αυτομάτως και σωστή, ούτε ότι ο ίδιος έχει το δικαίωμα να λέει θεωρίες επιστημονικής φαντασίας και να της πλασάρει ως σοβαρές και αξιόλογες.

Οι άλλες ενότητες του φόρουμ δεν είναι για να προπαγανδίζουμε ότι υπάρχουν άτομα που έζησαν 250 χρόνια. Εκτός αν μιλάμε για την ενότητα "πολύ γέλιο".

o vag εχει δυο καραμελες ετοιμες στο στομα για τον Πανο!

1)το ρολερ
2)το κουμπι ignore

του εχω εξηγησει παρα πολλες φορες κ εγω τι παιζει κ με τις 2 αλλα δεν θελει να καταλαβει..........


vag25 είπε:
stalaras είπε:
πολύ απλά τα βλέπεις τα πράγματα εσύ... φιλε δεν είμαστε σαν εσένα που το μονο που σε νοιάζει είναι η πάρτι σου ... ο panolithios εκτος από όλα τα αλλα το ποιο εγκληματικό για εμενα είναι ότι είναι επικίνδυνος ...

Δεν κοιταω την παρτη μου φιλε μου,απλα με λυπη διαπιστωνω οτι ειμαι απο τους λιγους που εχουν καταλαβει που βρισκομαι

Αν μιλαγαμε για ενα site που κανει προπαγανδα ,θα το καταλαβαινα.
Σε ενα φορουμ ομως που απλα ο καθενας λεει το μακρυ του και το κοντο , εξ ορισμου(φορουμ) δεν παιρνουμε στα σοβαρα οτι διαβαζουμε εδω μεσα.

Το οτι καποιοι δεν το καταλαβαινουν αυτο ή χρειαζονται ειδικες προειδποιησεις δεν με κανει εμενα παρτακια η αναισθητο.

Δεν μιλαμε ρε παιδια για τις ειδησεις των 8.30...
Ενα μαμημενο φορουμ ειναι εδω οπου εχουμε διαβασει ΤΙΣ βλακειες.Και ετσι γινεται και θα γινεται σε ολα.

αν θες φορουμ με βλακειες κ χαμηλο επιπεδο vag εμεις ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ!!!

καταλαβε το οσο ειναι νωρις αυτο!!!
 

vag25

Well-Known Member
Livol είπε:
Το θέμα του ρόλερ το οποίο μπορεί να βρει ο καθένας πανεύκολα από φόρουμ του εξωτερικού, τα οποία σε συμβουλεύω να επισκέπτεσαι συχνά, δεν έχει καμία σχέση με τον οχετό μπουρδολογίας που έχει εξαπολύσει το συγκεκριμένο άτομο τις τελευταίες μέρες, και πολλές φορές σε συνδυασμό και με το ρόλερ.

Σε μενα λειτουργει ΑΚΡΙΒΩΣ οπως ειπε ομως.
ΚΑΝΕΝΑ τοπικο.

Το θεμα που εχει κανει για το ρολλερ,ηταν ''σταματημα φαγουρας και τριχοπτωσης με ρολλερ'' καπως ετσι.
Με σκετο ρολλερ.

Ε σε μενα αυτο εγινε.
Οχι σταματημα αλλα μειωση και φαγουρας και τριχοπτωσης.
Δεν ειπε καμια βλακεια για το ρολλερ.

Για τις πυραμιδες και τα αλλα δεν ξερω πες οτι θες.

ΥΓ.Παρακολουθω ξενα φορουμς.
 

panoslydios

New Member
http://www.barefootherbalistmh.com/letters/attachments/File/108_PAGES_MY_WAY_I.pdf

Διαβαστε αυτο .Ολη η θεωρια που ασπαζομαι ειναι αυτη.Και τιποτα παραπανω.Το ρολλερ το ειχα σκεφτει μολις ειδα μια μαρτυρια που περασε στο ντουκου για full regrowth.Το δοκιμασα ,εκανε λιγο δουλεια
και μου εξαφανισε τη ΣΔ.ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΠΟΣΤΑΡΕ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟΥ.ΑΛΛΙΩΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΘΑ ΞΥΝΟΜΟΥΝ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗ ΦΑΓΟΥΡΑ.

Γιαυτο και το εφερα στο φορουμ αυτο.!Δεν ειναι μονο η αιματωση ειναι και πολλα αλλα.Ο βελονισμος παιζει και με το νευρικο συστημα και τα νευρικα κυτταρα του ανθρωπου.Σπαει και ινωδεις ιστους που κανουν τους θυλακες να μην εχουν τροφη-αρκετη ποσοτητα αιματος απο το σωμα.
 

vag25

Well-Known Member
3746741 είπε:
αν θες φορουμ με βλακειες κ χαμηλο επιπεδο vag εμεις ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ!!!

καταλαβε το οσο ειναι νωρις αυτο!!!

Μα βλακειες διαβαζω απο το 2008 εδω.
Δεν μπορεις να το αποφυγεις φιλε μου αυτο.
Μεσα στις βλακειες κατι μαθαμε και μαθαινουμε.Αυτο ειναι το hair loss.gr.

Οσο για το αλλο που λες.
Αυτοι που δεν μπορουν να αντεξουν,ναι igone,γιατι και αυτοι με την σειρα τους χαλανε το φορουμ με τον ιδιο τροπο.
sorry αλλα ετσι το βλεπω εγω.


3746741 είπε:
ελα η καραμελα ρολερ παλι....ελα παμε!!!
Γιατι καραμελα?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

3746741

Member
γιατι ολο για αυτο λες!

υποστηριζεις τον Πανο κ εχεις κανει οπλο το ρολερ ρε βαγκ.........

ειμαι σιγουρος εχεις στειλει προσωπικο μηνυμα κ στον chs κ εχεις πει οτι θεωρεις τον Πανο χρησιμο μελος στο φορουμ κ ο λογος? το ρολερ φυσικα!!!


panoslydios είπε:
http://www.barefootherbalistmh.com/letters/attachments/File/108_PAGES_MY_WAY_I.pdf

Διαβαστε αυτο .Ολη η θεωρια που ασπαζομαι ειναι αυτη.Και τιποτα παραπανω.Το ρολλερ το ειχα σκεφτει μολις ειδα μια μαρτυρια που περασε στο ντουκου για full regrowth.Το δοκιμασα ,εκανε λιγο δουλεια
και μου εξαφανισε τη ΣΔ.ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΠΟΣΤΑΡΕ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟΥ.ΑΛΛΙΩΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΘΑ ΞΥΝΟΜΟΥΝ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗ ΦΑΓΟΥΡΑ.

Γιαυτο και το εφερα στο φορουμ αυτο.!Δεν ειναι μονο η αιματωση ειναι και πολλα αλλα.Ο βελονισμος παιζει και με το νευρικο συστημα και τα νευρικα κυτταρα του ανθρωπου.Σπαει και ινωδεις ιστους που κανουν τους θυλακες να μην εχουν τροφη-αρκετη ποσοτητα αιματος απο το σωμα.

Πανουλη το θεμα του thread ειναι αλλο!

Αν θες να μιλησεις γιαυτα το κουβαδακι σου κ σε αλλη παραλια!!!
 

vag25

Well-Known Member
3746741 είπε:
γιατι ολο για αυτο λες!

υποστηριζεις τον Πανο κ εχεις κανει οπλο το ρολερ ρε βαγκ.........

ειμαι σιγουρος εχεις στειλει προσωπικο μηνυμα κ στον chs κ εχεις πει οτι θεωρεις τον Πανο χρησιμο μελος στο φορουμ κ ο λογος? το ρολερ φυσικα!!!

Δεν καταλαβαινεις μαλλον

Απο αυτα που γραφει ο Πανος.ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΕΓΩ και θεωρω ΕΓΩ καλο για μενα κανω.
Δηλαδη απο αυτα που εχει πει ουτε το 1 στα 100 δεν εχω δοκιμασει.

Ομως το οτι ειμαι 5 χρονια σε αυτο το φορουμ με 0 αποτελεσμα και ειδα τωρα καποιο απο ΣΚΕΤΟ ρολλερ,γιατι η περιγραφη στο θεμα που ανοιξε ηταν ουσιαστικα το προβλημα μου, το θεωρω σημαντικο για μενα, πως να το κανουμε δηλαδη.
Ευτυχως που εκανε εκεινο το θεμα,γιατι βλεπω μια διαφορα.

Για αλλους δεν ειναι για μενα ειναι.Για μενα που φιλτραρω αυτα που λεει ουτε σε πυραμιδες ανεβηκα,ουτε βολτα στην εξοχη οπως λεει o tyler,ουτε τρωω πορτοκαλια ολη μερα.Ουτε το κρεας εκοψα.(αυτα για αυτους που λενε οτι τον ακολουθω LOL).
Για την ακριβεια παω να φαω πιτογυρα σημερα.
 

3746741

Member
vag25 είπε:
3746741 είπε:
γιατι ολο για αυτο λες!

υποστηριζεις τον Πανο κ εχεις κανει οπλο το ρολερ ρε βαγκ.........

ειμαι σιγουρος εχεις στειλει προσωπικο μηνυμα κ στον chs κ εχεις πει οτι θεωρεις τον Πανο χρησιμο μελος στο φορουμ κ ο λογος? το ρολερ φυσικα!!!

Δεν καταλαβαινεις μαλλον

Απο αυτα που γραφει ο Πανος.ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΕΓΩ και θεωρω ΕΓΩ καλο για μενα κανω.
Δηλαδη απο αυτα που εχει πει ουτε το 1 στα 100 δεν εχω δοκιμασει.

Ομως το οτι ειμαι 5 χρονια σε αυτο το φορουμ με 0 αποτελεσμα και ειδα τωρα καποιο απο ΣΚΕΤΟ ρολλερ,γιατι η περιγραφη στο θεμα που ανοιξε ηταν ουσιαστικα το προβλημα μου, το θεωρω σημαντικο για μενα, πως να το κανουμε δηλαδη.

Για αλλους δεν ειναι για μενα ειναι.Για μενα που φιλτραρω αυτα που λεει ουτε σε πυραμιδες ανεβηκα,ουτε βολτα στην εξοχη οπως λεει o tyler,ουτε τρωω πορτοκαλια ολη μερα.Ουτε το κρεας εκοψα.(αυτα για αυτους που λενε οτι τον ακολουθω LOL).
Για την ακριβεια παω να φαω πιτογυρα σημερα.

να σε ρωτησω κατι vag?

ποσο χρονων εισαι κ ποσα χρονια εχεις τριχοπτωση?

επισης τι νοργουντ εισαι?
 

vag25

Well-Known Member
31 παω.

Εχω 10-12 χρονια τριχοπτωση.

NW 2 θα ελεγα με μικρη αραιωση crown και πιο λιγη σε ολο το πανω μερος.Που εχω την εντυπωση(να μην λεω μεγαλα λογια) οτι τελευταια κλεινει.
 

Dimit

New Member
εχουμε ενα ψυχικα άρρωστο άτομο (τελείως για δεσιμο όμως) τον psycholydios να έχει κάνει άνω κάτω όλο το φόρουμ με τις ψυχωσεις του και κανείς από τους mods δεν κάνει τίποτα. Γενικά δεν υπάρχει ενδιαφέρον για το φόρουμ όπως παλιά για αυτό και ψάχνουν νέους mods, όπως τον μπασματζή τον Chs.

Εντωμεταξ'υ είναι και 2-3 άλλοι όπως ο αστειος vag25 ο οποίος μας έχει ζαλίσει τον έρωτα με το ότι είναι δικαίωμα το καθενός να γράφει ότι θέλει, για βόλτες χωρίς ανηλιακό, εξωγήινους και παρλαπίπες.

Και αυτοί οι δύο τύποι. o psyholydios και ο γραφικός vag25 κταστρέφουν το αλλοτε χρήσιμο φόρουμ
 

vag25

Well-Known Member
Dimit είπε:
Και αυτοί οι δύο τύποι. o psyholydios και ο γραφικός vag25 κταστρέφουν το αλλοτε χρήσιμο φόρουμ

Χρησιμο οπως το thread σου για την Nτουντα?

Για πες μας για την χρησιμοτητα του?Περα απο οτι ακομα και οι δερματολογοι το απαγορευουν για τριχοπτωση.Αυτοι που σου δινουν την φινα για καραμελα.
Τι μας χρησιμευει εδω ενα φαρμακο που απαγορευεται για την τριχοπτωση?Ε χρησιμε?

Και κοψε τους χαρακτηρισμους σε παρακαλω.Αιντε εδω μεσα.
Δεν με ξερεις και απο χθες.Εισαι ενα μηνα στο φορουμ και μας το παιζεις αρχοντας.


3746741 είπε:
δοκιμασες μινοξιδιλη κ δεν ειδες διαφορα??

Ειδα.
Μεσα σε 4 μηνες μου μαμησε το κεφαλι.
Γεματο σπυρακια,αφου πηγαινα στο κομμωτηριο και φοβοταν να με κουρεψει.

0 νεο μαλλι.Σε μενα τουλαχιστον.
 

3746741

Member
vag25 είπε:
Dimit είπε:
Και αυτοί οι δύο τύποι. o psyholydios και ο γραφικός vag25 κταστρέφουν το αλλοτε χρήσιμο φόρουμ

Οπως το thread σου για την Nτουντα?

Για πες μας για την χρησιμοτητα του?Περα απο οτι ακομα και οι δερματολογοι το απαγορευουν για τριχοπτωση.Αυτοι που σου δινουν την φινα για καραμελα.
Τι μας χρησιμευει εδω ενα φαρμακο που απαγορευεται για την τριχοπτωση?

Και κοψε τους χαρακτηρισμους σε παρακαλω.Αιντε εδω μεσα.
Δεν με ξερεις και απο χθες.Εισαι ενα μηνα στο φορουμ και μας το παιζεις αρχοντας.


3746741 είπε:
δοκιμασες μινοξιδιλη κ δεν ειδες διαφορα??

Ειδα.
Μεσα σε 4 μηνες μου μαμησε το κεφαλι.
Γεματο σπυρακια,αφου πηγαινα στο κομμωτηριο και φοβοταν να με κουρεψει.

0 νεο μαλλι.Σε μενα τουλαχιστον.


εντυπωση μου κανει.....:chinscratch
 

vag25

Well-Known Member
3746741 είπε:
εντυπωση μου κανει.....:chinscratch

Γενικα ειχα πολυ πυκνο μαλλι τοτε.Απλα ο τυπος(δερματολογος) μου την εδωσε γιατι εχανα και πολυ.Ασχετος θα ελεγα.Δεν την χρειαζομουν.

Δεν μπορω να καταλαβω αν εδωσε κατι,αλλα πιστευω πως οχι.

Αν την δοκιμαζα σημερα ας πουμε,δεν ξερω τι θα εκανε.

Το μονο που δουλεψε σε μενα ηταν η fair hair που κοροιδευουν ολοι εδω μεσα.Ηταν πολυυυ ακριβοι ομως.

Γι αυτο σου λεω οτι δεν παιρνω της μετρητης οτι διαβαζω εδω μεσα.Απο τοτε.

Φινα παραλιγο να παρω καποια στιγμη αλλα δεν πηρα.Μαλλον καλα εκανα.
Βλεπω να πεφτει λουκετο και εδω.:p
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα