Καινουργιο μελος κ επικοινωνια με DHI...

coleman_ts

New Member
διαβασα κατι ακομη οτι καλο ειναι να χρησιμοποιουμαι σαμπουαν χωρις ψευδαργυρο οταν θελουμε να βαλουμε μινοξ!! το revivogen διαβασα οτι εχει zinc.. το johnson baby shampoo ειναι καλο?? αλλιως τι αλλο προτεινετε?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

coleman_ts

New Member
μια χαρα!! αν ειναι να παρω να το δοκιμασω κ γω!! εχει στο μαρκετ η πρεπει να παραγκειλω? ελπιζω να μην εχει zinc!!


δεν μου λες καλο ειναι να αγορασω κ fungoral να βαζω μια φορα την εβδομαδα? σε τι βοηθαει ακριβως? κ που μπορω να το προμηθευτω?
 

stamatisas1

New Member
coleman_ts είπε:
καλησπερα παιδες ειμαι καινουργιος μελος στην ομαδα με λενε Νικο κ ειμαι απο κομοτηνη!! επικοινωνησα πριν 15 μερες περιπου με την dhi στην α8ηνα κ μου εστειλαν email οτι εχουν στην ξανθη συνεργατη να επικοινωνησω για γνωματευση!! ποια ειναι η γνωμη σας για την συγκεκριμενη εταιρια αυτη την στιγμη?? ποσο θα μου κοστισει μια μεταμοσχευση?? θα βαλω κ φωτο να μπορεσετε να με βοηθησετε για την περιπτωση μου!! εχετε να προτινετε καποια θεραπεια?? αξιζει?? δεν εχω τεραστιο προβλημα παρα μονο εδω κ χρονια στους κροταφους.. αλλα οπως κ να εχει 8ελω με καθε τροπο να λυσω αυτο το προβλημα κ οι συμβουλες σας θα μου ειναι χρησιμες :angel: ευχαριστω προκαταβολικα!!




φίλε εισαι ο.κ. μην το ψάχνεις , αν γυμναζεσε και παίρνεις συμπληρώματα ελεγξε αν ειναι εγκεκριμένα απο ΕΟΦ, συνήθως βαζουν στα παράνομα μικρές ποσότητες αναβολικών που βοηθάνε να πέσουν τα μαλλια , θα σου πω συντομα ενα τουρμπο ροφημα πρωινο που θα γινεις πύραυλος με άπλα στοιχεια ( ιπποφαες , κοτσι μπερι , λιναρόσπορο , καρύδια, κουάκερ, κανελα , και πρασινο τσαι και κανα δυο-τρεια αλλα ) και θα πάθεις σοκ, το βρήκα στο facebook θα το ψάξω και στο στέλνω σύντομα.
 

coleman_ts

New Member
αντε ρε φιλε μια χαρα!! εχω ξεκινησει να βαζω σαμπουαν ρεβιβογκεν κ capillogaine.. δεν νομιζω να πειραζει επειδη περνω συμπληροματα.. μηπως ξερεις αν πολυβιταμινες η νιτρικο επειρεαζει στο να πεσουν τα μαλλια? αν εχεις στο νου σου καμια καθαρη πρωτεινη που δεν εχεις προβλημα σιγουρα στειλε να περνω αυτην!!
 

baldy

Member
ποσο χρονων εισαι?εχει σημασια,υπερβολικη ανυηχια και αν εισαι 28 και εισαι ετσι απο τα 18 ε ενταξει τι το συζητας ουτε για θεραπεια δεν εισαι
 

coleman_ts

New Member
φιλε baldy ειμαι 26,5 κ ειμαι ετσι απο 18 απο τοτε περιπου που ξεκινησα τα συμπληροματα κ τη γυμναστικη μη σου πω.. τωρα υποχορισαν λιγο οι κροταφοι αλλα τωρα με την θεραπεια που πηρα πιστευω να γινει δουλεια.. ειδη βλεπω ζωντανεψαν τα μπροστινα μαλλια σε 3 μερες.. πιστευω κ μερικα απο τα χνουδια να δυναμωσουν λιγο αγνοφανικαν μερικα! για να δουμε :/


οταν λες υπελβολικη ανησυχια τι εννοεις?
 

baldy

Member
ιδεα σου ειναι δεν γινεται τιποτα σε 3 μερες.Αποκλειεται!Οσο για εμφυτευση συγγνωμη αλλα σε οποιον το πεις παρα εξω θα βαλει τα γελια.Απο τις φωτο δεν φαινεται να εχεις προβλημα βαλε κι'αλλες που να τραβας τα μαλλια προς τα πισω για να δω αν κανω λαθος.Δηλαδη ουτε καν για θεραπεια δεν το βλεπω
 

coleman_ts

New Member
ναι εχεις δικιο θα βαλω κ τετοια φωτο!! μετα απο ποσο καιρο θα δω διαφορα δλδ αν ειναι να δω?
 

stamatisas1

New Member
stamatisas1 είπε:
coleman_ts είπε:
καλησπερα παιδες ειμαι καινουργιος μελος στην ομαδα με λενε Νικο κ ειμαι απο κομοτηνη!! επικοινωνησα πριν 15 μερες περιπου με την dhi στην α8ηνα κ μου εστειλαν email οτι εχουν στην ξανθη συνεργατη να επικοινωνησω για γνωματευση!! ποια ειναι η γνωμη σας για την συγκεκριμενη εταιρια αυτη την στιγμη?? ποσο θα μου κοστισει μια μεταμοσχευση?? θα βαλω κ φωτο να μπορεσετε να με βοηθησετε για την περιπτωση μου!! εχετε να προτινετε καποια θεραπεια?? αξιζει?? δεν εχω τεραστιο προβλημα παρα μονο εδω κ χρονια στους κροταφους.. αλλα οπως κ να εχει 8ελω με καθε τροπο να λυσω αυτο το προβλημα κ οι συμβουλες σας θα μου ειναι χρησιμες :angel: ευχαριστω προκαταβολικα!!




φίλε εισαι ο.κ. μην το ψάχνεις , αν γυμναζεσε και παίρνεις συμπληρώματα ελεγξε αν ειναι εγκεκριμένα απο ΕΟΦ, συνήθως βαζουν στα παράνομα μικρές ποσότητες αναβολικών που βοηθάνε να πέσουν τα μαλλια , θα σου πω συντομα ενα τουρμπο ροφημα πρωινο που θα γινεις πύραυλος με άπλα στοιχεια ( ιπποφαες , κοτσι μπερι , λιναρόσπορο , καρύδια, κουάκερ, κανελα , και πρασινο τσαι και κανα δυο-τρεια αλλα ) και θα πάθεις σοκ, το βρήκα στο facebook θα το ψάξω και στο στέλνω σύντομα.


https://www.facebook.com/asterioustam

Πρόταση: για ιδιαίτερη ε υ ε ξ ί α και πολλή δ υ ν α τ ά με ποιότητα μαλλιά , σε συνδυασμό

θεραπείας αμπούλας αμινοξέων με vaper soft ozon 2 μέρες την εβδομάδα, - προϋπόθεση καθημερινό λούσιμο μαλλιών - ( προτείνετε το βράδυμε ελάχιστο 4 – 5 φορές την εβδομάδα ) & ανάλογο ήπιο σαμπουάν.

ΤΡΟΠΟΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΠΡΩΙΝΟΥ 70 γραμμάρια κουάκερ βρώμη + 1 κουταλιά καρύδι τριμμένο + 1 κουταλιά αμύγδαλα τριμμένα + 2* κουταλιές Γκότσι μπέρι + 1* κουταλιά λιναρόσπορο + αρκετή κανέλλα + 1* κουταλιά μέλι + 15 μπαλάκια Ιπποφαές ( σε φυσική μορφή αποξηραμένο / σπόρος )
Φτιάχνεις πράσινο τσάι φύλλα (καλύτερα)βρασμένα για 7 λεπτά / σουρώνουμε η`` φακελάκια έτοιμο τσάι.
Το τσάι το ανακατεύεις με όλα τα άνω και έτοιμος ``ο δυναμίτης υγείας``.

Υλικά
Κουάκερ βρώμη
Λιναρόσπορος
Ιπποφαές
Πράσινο τσάι
Γκότσι μπέρι
Κανέλλα
Μέλι /καρύδι τριμμένο / αμύγδαλα τριμμένα
*Κουταλιές = σούπας
Προσοχή δεν συστήνετε σε αλλεργικούς σε μέλι αμύγδαλα καρύδια κ.λ.π.
 

dimos18

Member
coleman_ts είπε:
ναι εχεις δικιο θα βαλω κ τετοια φωτο!! μετα απο ποσο καιρο θα δω διαφορα δλδ αν ειναι να δω?

Από 3 μήνες συνήθως γίνεται ορατή η διαφορά.Αλλά δεν είναι αφύσικο να δεις και νωρίτερα .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

coleman_ts

New Member
stamatisas1 είπε:
stamatisas1 είπε:
coleman_ts είπε:
καλησπερα παιδες ειμαι καινουργιος μελος στην ομαδα με λενε Νικο κ ειμαι απο κομοτηνη!! επικοινωνησα πριν 15 μερες περιπου με την dhi στην α8ηνα κ μου εστειλαν email οτι εχουν στην ξανθη συνεργατη να επικοινωνησω για γνωματευση!! ποια ειναι η γνωμη σας για την συγκεκριμενη εταιρια αυτη την στιγμη?? ποσο θα μου κοστισει μια μεταμοσχευση?? θα βαλω κ φωτο να μπορεσετε να με βοηθησετε για την περιπτωση μου!! εχετε να προτινετε καποια θεραπεια?? αξιζει?? δεν εχω τεραστιο προβλημα παρα μονο εδω κ χρονια στους κροταφους.. αλλα οπως κ να εχει 8ελω με καθε τροπο να λυσω αυτο το προβλημα κ οι συμβουλες σας θα μου ειναι χρησιμες :angel: ευχαριστω προκαταβολικα!!




φίλε εισαι ο.κ. μην το ψάχνεις , αν γυμναζεσε και παίρνεις συμπληρώματα ελεγξε αν ειναι εγκεκριμένα απο ΕΟΦ, συνήθως βαζουν στα παράνομα μικρές ποσότητες αναβολικών που βοηθάνε να πέσουν τα μαλλια , θα σου πω συντομα ενα τουρμπο ροφημα πρωινο που θα γινεις πύραυλος με άπλα στοιχεια ( ιπποφαες , κοτσι μπερι , λιναρόσπορο , καρύδια, κουάκερ, κανελα , και πρασινο τσαι και κανα δυο-τρεια αλλα ) και θα πάθεις σοκ, το βρήκα στο facebook θα το ψάξω και στο στέλνω σύντομα.


https://www.facebook.com/asterioustam

Πρόταση: για ιδιαίτερη ε υ ε ξ ί α και πολλή δ υ ν α τ ά με ποιότητα μαλλιά , σε συνδυασμό

θεραπείας αμπούλας αμινοξέων με vaper soft ozon 2 μέρες την εβδομάδα, - προϋπόθεση καθημερινό λούσιμο μαλλιών - ( προτείνετε το βράδυμε ελάχιστο 4 – 5 φορές την εβδομάδα ) & ανάλογο ήπιο σαμπουάν.

ΤΡΟΠΟΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΠΡΩΙΝΟΥ 70 γραμμάρια κουάκερ βρώμη + 1 κουταλιά καρύδι τριμμένο + 1 κουταλιά αμύγδαλα τριμμένα + 2* κουταλιές Γκότσι μπέρι + 1* κουταλιά λιναρόσπορο + αρκετή κανέλλα + 1* κουταλιά μέλι + 15 μπαλάκια Ιπποφαές ( σε φυσική μορφή αποξηραμένο / σπόρος )
Φτιάχνεις πράσινο τσάι φύλλα (καλύτερα)βρασμένα για 7 λεπτά / σουρώνουμε η`` φακελάκια έτοιμο τσάι.
Το τσάι το ανακατεύεις με όλα τα άνω και έτοιμος ``ο δυναμίτης υγείας``.

Υλικά
Κουάκερ βρώμη
Λιναρόσπορος
Ιπποφαές
Πράσινο τσάι
Γκότσι μπέρι
Κανέλλα
Μέλι /καρύδι τριμμένο / αμύγδαλα τριμμένα
*Κουταλιές = σούπας
Προσοχή δεν συστήνετε σε αλλεργικούς σε μέλι αμύγδαλα καρύδια κ.λ.π.



φαινετε οτι ειναι πολυ δυνατο σαν πρωινο!! το εχεις δοκιμασει ρε φιλε γιατι οπως κ να εχει αμα δουλευω 8 το πρωι που να τα φτιαχνεις αφτα καθε μερα θελει να ξυπνας 1 ωρα ποιο μπροστα τουλαχιστον! δλδ τα συμπληροματα δεν τα παρεχουν ολα αυτα?


dimos18 είπε:
coleman_ts είπε:
ναι εχεις δικιο θα βαλω κ τετοια φωτο!! μετα απο ποσο καιρο θα δω διαφορα δλδ αν ειναι να δω?

Από 3 μήνες συνήθως γίνεται ορατή η διαφορά.Αλλά δεν είναι αφύσικο να δεις και νωρίτερα .

μακαρι ρε φιλαρακι να δουμε κατι το θετικο :blush:
 

dimos18

Member
Μακάρι να δεις .Χαρά μου θα ναι.Α και που είσαι ,επειδή διάβασα την υπογραφή σου.Να βάζεις και το πρωί κάτι ,ή regain ή capillogain όχι μόνο το βράδυ.
 

coleman_ts

New Member
dimos18 είπε:
Μακάρι να δεις .Χαρά μου θα ναι.Α και που είσαι ,επειδή διάβασα την υπογραφή σου.Να βάζεις και το πρωί κάτι ,ή regain ή capillogain όχι μόνο το βράδυ.

Να σε καλα ρε παιχτη το ιδιο ευχομαι κ σε σενα!! ναι δε με πειραζει απλα τηρω αυτο που μου ειπε ο καπα,, να βαζω καθε βραδυ 1,5ml capillogaine κ μετα απο 6 μηνες μινοξ 0,5ml μετα το capillogaine.. κ βλεπουμε!! τι λες εσυ?
 

dimos18

Member
Εντάξει αυτό που σου λέω θα δώσει πιο γρήγορα αποτελέσματα.Γιατί η μινοξιδίλη θα λειτουργήσει με άλλο τρόπο από το capillogain.Με τη διαφορά ώρας(πρωί βράδυ) θα είσαι καλυμένος όλη την ημέρα.Α, και η συνιστώμενη δόση είναι 3 ml ,όχι 1,5.
 

coleman_ts

New Member
ναι εχεις δικιο για το capillogaine λεει 3ml για πρωι κ βραδυ..!! κοιταξε ακομα η μινοξ δεν μου ηρθε γιατι παρηγγειλα απο αμερικη! εχε στο νου οτι βαζω κ ρεβι σαμπουαν το πρωι οποιο εχει zinc! οποτε τι να κανω? τι προτεινεις?
 

dimos18

Member
Κοίτα ,κάποιοι λένε αλληλεπιδρά ,κάποιοι όχι.Δεν το ξέρω να σου πω την αλήθεια. Πάντως μη περιμένεις να βοηθηθείς από το σαμπουάν.Πάρε καλύτερα ένα παιδικό από το σούπερμαρκετ .
 

coleman_ts

New Member
dimos18 είπε:
Κοίτα ,κάποιοι λένε αλληλεπιδρά ,κάποιοι όχι.Δεν το ξέρω να σου πω την αλήθεια. Πάντως μη περιμένεις να βοηθηθείς από το σαμπουάν.Πάρε καλύτερα ένα παιδικό από το σούπερμαρκετ .

ναι εχω κ johnson baby sampoo ;) τa λουζω το βραδυ πριν βαλω capillogaine.. κατσε να μου ερθει η μινοξ με το καλο, να δω πως πρωχοραω κ βλεπουμε ;)
 
Μπλουζα