Θεραπεία

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Απ: Θεραπεία

Σπύρος είπε:
λοιπόν,
παίρνεις από φαρμακείο σαμπουάν fungoral-3 for;ew thn ebdom;ada kai enall;aj hm;erew me to dik;o soy,
& χάπια aldactone(spironolactone)=>http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,386.0.html

έτσι κάνεις ένα εναλλακτικό big 3
- πρωί regain+δ/μα σπιρονολακτόνης
- απόγευμα δ/μα σπιρονολακτόνης
- βράδυ λούσιμο με fungoral/head 'n shoulders και ξανά regain

3 φορες την ημερα? δεν γινετε μια regain πριν κιμηθω και το απογευμα σπιρονολακτονη Η regain+σπιρο το πρωι και regain+spiro πριν κιμηθω.. 3 φορες πολες ειναι... ποτε θα βαζω τα ζελε μου και τα λακ μου? :)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Θεραπεία

εγώ έγραψα 1 παράδειγμα θεραπείας-εσύ θα κρίνεις πως θα κάνεις
εφόσον γράφεις ότι δεν είναι έντονη η τριχόπτωσή σου,
θα ήταν καλύτερο να λούζεσαι με fungoral και να βάζεις δ/μα σπιρο 3-4 φορές την εβδομάδα (2 ml)-αν αρχίσεις την μινοξ. πρέπει να την κάνεις καθημερινά για πάντα... :-[
 

Geros86

New Member
Απ: Θεραπεία

Ωραια οπότε αμα βάζω regain + revivogen και λούζομαι 3 φορές την εβδομάδα με fungoral και τις υπόλοιπες με το Pregain θα ειμαι κομπλέ σαν θεραπεία?
 

Agahnim

Member
Απ: Θεραπεία

σωστη σαν θεραπεια ειναι... το θεμα ειναι πιστευω εαν θα ειναι αποτελεσματικη πανω στα δικα σου μαλλια.
 
Απ: Θεραπεία

πηγα στο φαρμακειο και πηρα αυτα που χρειαζοντε για σπιρολακτονη , regaine και το fungoral.. δν μ αφησε να παρω απο το ιδιο φαρμακειο το regaine γτ λεει 2 φαρμακα μαζι δεν κανει αλλα πηγα σε αλλο και το πηρα.. επισης μου ειπε οτι το fungoral δεν κανει για τριχοπτωση.
ααα μου ειπε οτι θα δω αποτελεσματα σε 1 μηνα (για την regaine)
τι εχετε να πειτε?
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Θεραπεία

dimitris1991 είπε:
πηγα στο φαρμακειο και πηρα αυτα που χρειαζοντε για σπιρολακτονη , regaine και το fungoral.. δν μ αφησε να παρω απο το ιδιο φαρμακειο το regaine γτ λεει 2 φαρμακα μαζι δεν κανει αλλα πηγα σε αλλο και το πηρα.. επισης μου ειπε οτι το fungoral δεν κανει για τριχοπτωση.
ααα μου ειπε οτι θα δω αποτελεσματα σε 1 μηνα (για την regaine)
τι εχετε να πειτε?
τα ίδια-ίσως και χειρότερα-έχουμε ακούσει οι περισσότεροι από τους φαρμακοτρίφτες για αυτά τα προϊόντα
μην μασάς-δοκιμάστηκαν και αποδείχθηκε η αποτελεσματικότητά τους ;D
όσο για αποτελέσματα μην τρελαίνεσαι-στο 4μηνο τα πρώτα και σταδιακά μέχρι το τέλος του 1ου χρόνου :grandpa:
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Θεραπεία

είναι 2 διαφορετικοί τρόποι παρασκευής του ίδιου διαλύματος σπιρονολακτόνης-όποιο σου φαίνεται καλύτερο/πιο εύκολο κάν'το ;D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα