Θεραπεία τύπου 'smp' στην κλινική 'd*i αθηνών'

aggelos88

Active Member
Corfu Rider τα dots στις πρωτες photo φαινονται πολυ μεγαλα, εισαι σιγουρος οτι ειναι ιδιο μεγεθος με μια ξυρισμενη τριχα?? Μου φαινονται καπως αφυσικα?? Εχουν αλλαξει μεγεθος απο τοτε?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aggelos88

Active Member
andros15 αδερφε καλη σου τυχη, μετα απο σενα θα παω να κανω κι εγω στην θεσσαλονικη.
περιμενουμε φωτο απο τα αποτελεσματα
 

Corfu Rider

Active Member
Στην αρχή ήταν πιο χοντρά. Μετα από μια εβδομάδα έγιναν όπως οι τρίχες. Ειμαι απόλυτα ευχαριστημένος, ειλικρινά. Αλλά πιστεύω ότι χρειάζομαι μια ολοκληρωμένη μεταμόσχευση. Μάλλον στην DHI, οχι μόνο λόγω οικονομικού, αλλά και γιατί βλέπω κάποια αποδεκτά σχόλια γενικά. Δεν ψάχνω το τέλειο, αλλά μια σωστή και ικανοποιητική μεταμόσχευση. Επιπλέον, έκανα και κάποιες συζητήσεις με γνωστούς εδώ στην Κέρκυρα, και μου είπαν πως ξέρουν παιδιά που πήγαν στην κλινική αυτή πρόσφατα, και έμειναν πολύ ευχαριστημένοι. Δεν δίνω λεπτομέρειες, εαν θέλουν όσοι έκαναν την μμ, ας εγγραφούν στο site να ενημερώσουν τα μέλη και να δώσουν πληροφορίες. Εξάλλου, δεν είμαι και... manager της κλινικής για να τους κάνω και.. media awareness.. οσοι θέλουν να μάθουν, θα βρουν τον τρόπο και την άκρη, χωρίς να τους προδιαθέτει κάποιος.. γιατί δεν το θεωρώ και σωστό, να παρασυρουμε χωρίς να είμαστε βέβαιοι για κάτι..
 

Reve

Active Member
corfu είναι εύκολο να ανεβάσεις φωτογραφίες τώρα που μίκρυναν τα dots?
 

Corfu Rider

Active Member
Ναι, ασφαλώς. Απλώς από το mobile είναι λίγο πιο δύσκολο. Θα τραβήξω το απόγευμα μετά το γυμναστήριο που θα είναι και βρεγμένα για να φανεί η λεπτομέρεια..
 

andros15

Member
Καλησπέρα, σήμερα έγινε η επέμβαση και νομίζω πήγε αρκετά καλά. Είμαι αρκετά ικανοποιημένος αλλά θα περιμένω καμιά βδομάδα να δω το τελικό αποτέλεσμα.

  • 2 ώρες κράτησε η διαδικασία
  • σε κάποια σημεία ο πόνος ήταν δυνατός, σε κάποια άλλα όχι. Άντεξα πάντως
  • ο τεχνικός ήταν πολύ καλός
  • μου είπε ότι το 10% θα το αποβάλει ο οργανισμός και θα πρέπει να ξανακάνουμε ακόμη μια συνάντηση των 20 λεπτών δωρεάν
  • η τιμή ήταν 500 ευρό για 2 ώρες (250 την ώρα)
  • στην ουλή και σε κάποια σημεία όπου έγινε μεταμόσχευση δεν έπιανε καλά το μελάνη και αναγκάστηκε να τα κάνει 2-3 φορές
  • μέχρι αύριο το πρωί μου είπε θα φύγει το κοκκίνισμα
  • αν μείνει σε αυτή την κατάσταση και μετά από μια εβδομάδα όταν θα λούσω το κεφάλι μου θα είμαι πολύ ικανοποιημένος
ακολουθούν φωτογραφίες πριν και μετά
 

Συνημμένα

  • 838.jpg
    838.jpg
    2.5 MB · Προβολές: 768
  • 839.jpg
    839.jpg
    2.3 MB · Προβολές: 763
  • 841.jpg
    841.jpg
    2 MB · Προβολές: 745
  • 842.jpg
    842.jpg
    2.1 MB · Προβολές: 788
  • 843.jpg
    843.jpg
    2.1 MB · Προβολές: 732
  • 844.jpg
    844.jpg
    1.8 MB · Προβολές: 782
  • 845.jpg
    845.jpg
    2.4 MB · Προβολές: 632
  • 846.jpg
    846.jpg
    3 MB · Προβολές: 747
  • 847.jpg
    847.jpg
    2.4 MB · Προβολές: 803

andros15

Member
και η ουλή μετά την επέμβαση
 

Συνημμένα

  • 848.jpg
    848.jpg
    1.9 MB · Προβολές: 658
  • 849.jpg
    849.jpg
    2.4 MB · Προβολές: 729
  • 850.jpg
    850.jpg
    2.8 MB · Προβολές: 598

Reve

Active Member
Andos όχι ότι ξέρω αλλά λίγο αραιά δεν είναι τα dots μεταξύ τους?
 

Δημητρης38

Active Member
ανδρος καλη επιτυχια να εχεις φιλε μου.
Μια καλοπιστη κριτικη θα γραψω γιαυτο αυτο που βλεπω.


Σε σχεση με αποτελεσματα κλινικων του εξωτερικου, ο μαστορας που σου εκανε το tattoo πολυ προχειροδουλεια βλεπω εκανε.
Ουτε καποια ιδιαιτερη τεχνικη εχει.
Μαυρες τελιτσες διασπαρτες σε ολο το κεφαλι.
Ναι μεν το αποτελεσμα "μετα" φαινεται καλυτερο απο το "πριν" ... αλλα..... αν καποιος παρατηρησει καλυτερα θα καταλαβει οτι κατι περιεργο συμβαινει εκει πανω... αν παρατηρησει καλυτερα θα δει οτι η επιφανεια ειναι ζωγραφισμενη... και ιδιαιτερα στην ουλη !

Βεβαια μετα απο μερικες ημερες θα σβησουν και καλο θα ειναι να περιμενουμε το τελικο αποτελεσμα.
Επισης πιστευω οτι οι φωτογραφιες παραπλανουν οποτε θα περιμενω και τα σχολια του ανδρος
Φιλε μου ρωτησε και καποιον δικο σου ανθρωπο να σου πει αν πραγματικα αυτη η διαδικασια αξιζει τα λεφτα της
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

andros15

Member
Παιδιά θα γράψω αυτά που πιστεύω σε σχέση με τα σχόλια σας:
  1. Οι φωτογραφίες είναι πολύ κοντινές και γι'αυτό φαίνονται οι τελείες αραιές.
  2. Δημήτρη, προφανώς αν κάτσει κάποιος σε απόσταση όση έβγαλα τις φωτογραφίες και παρατηρεί το κεφάλι μου σίγουρα κάτι θα καταλάβει, αλλά σου τυχαίνει συχνά να παρατηρούν το κεφάλι σου σε απόσταση 30 εκατοστών?
  3. Όντος οι φωτογραφίες παραπλανούν λίγο. Η κοπέλα μου εκτός από το κοκκίνισμα δεν βλέπει κάτι αφύσικο στην εικόνα μου
  4. Μην περιμένετε θαύματα παιδιά. Κατά την άποψη μου βελτιώθηκε η αραίωση μου κατά 80% και αυτό εμένα με ικανοποιεί. Εσείς μπορεί να ζητάτε κάτι άλλο και αυτό είναι φυσιολογικό
 

Δημητρης38

Active Member
Παιδιά θα γράψω αυτά που πιστεύω σε σχέση με τα σχόλια σας:
  1. Οι φωτογραφίες είναι πολύ κοντινές και γι'αυτό φαίνονται οι τελείες αραιές.
  2. Δημήτρη, προφανώς αν κάτσει κάποιος σε απόσταση όση έβγαλα τις φωτογραφίες και παρατηρεί το κεφάλι μου σίγουρα κάτι θα καταλάβει, αλλά σου τυχαίνει συχνά να παρατηρούν το κεφάλι σου σε απόσταση 30 εκατοστών?
  3. Όντος οι φωτογραφίες παραπλανούν λίγο. Η κοπέλα μου εκτός από το κοκκίνισμα δεν βλέπει κάτι αφύσικο στην εικόνα μου
  4. Μην περιμένετε θαύματα παιδιά. Κατά την άποψη μου βελτιώθηκε η αραίωση μου κατά 80% και αυτό εμένα με ικανοποιεί. Εσείς μπορεί να ζητάτε κάτι άλλο και αυτό είναι φυσιολογικό

Andros αφου εσυ εισαι ικανοποιημενος, ολα τα υπολοιπα περιττεύουν !!!
Σωστες οι παρατηρησεις σου.
Αν μπορεις βγαλε φωτογραφια προσοψη και με λιγο ποιο μακρινη αποσταση.


Τωρα που εκανες την επεμβαση μην φυγεις (απο το φορουμ εννοω)...
προσωπικα με ενδιαφερει η διαδικασια που εκανες και θα ηθελα να μαθαινω τις εντυπωσεις σου !!!
 

andros15

Member
Δημήτρη ότι θέλεις εδώ είμαι. Αν θέλεις μπορούμε να βρεθούμε και από κοντά να δεις πως φαίνεται. Θα βάλω αύριο φωτογραφίες που θα φύγει το κοκκίνισμα ποιο μακρινές να δεις πως φαίνεται.
 

BillR

Member
εμένα πάντως μου φαίνεται καλό το αποτέλεσμα (έστω και από φώτο)
Πιστεύω ότι όσο περνούν οι μέρες, ίσως δέσει περισσότερο το αποτέλεσμα.
andros, επειδή με ενδιαφέρει και μένα η συγκεκριμένη τεχνική, θα χρειαστεί να ξαναπάς σου είπαν; Ή ξεμπέρδεψες στο 2ωρο αυτό;
επίσης πιστεύω ότι σε ξυρισμένο κεφάλι θα δείχνει ακόμα καλύτερο...
 

andros15

Member
Όπως έγραψα και ποιό πάνω το 10% θα το αποβάλει ο οργανισμός και θα ξανά συναντηθούμε για ένα 20λεπτο να συμπληρώσει όπου χρειάζεται. Η συνάντηση αυτή θα είναι δωρεάν
 

tasos33

Well-Known Member
οντωσ πολυ ωραιο σε σχεση με αυτο που υπηρχε,,,αλλα φιλε αν μου ειχαν κανει τετοια μαλακια απο πισω οι προηγουμενοι θα τους ειχα πη...δηξειιι
 

sven

Active Member
Αν είναι ο Μιχάλης να του κάνει και ερωτήσεις για την τεχνική, γιατι ο συγκεκριμένος ιατρός είναι αρκετά καταρτισμενος..

Όπως και οι γιατροι της συγκεκριμένης κλινηκής καταρτισμένοι.

Andros15 το αποτέλεσμα σου σίγουρα ότι είναι καλύτερα από πριν, αλλα δεν συγκρίνετε με αυτό που κάνουν μερικοί στο εξωτερικό αλλα εκεί είναι και πανάκριβο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Corfu Rider

Active Member
Για τους άλλους γιατρούς δεν το λέω αυτό, γιατί δεν γνωρίζω.
Μακάρι να είναι έτσι, γιατί θέλω να κάνω (μετά το καλοκαιρι) μμ και ελπίζω να είναι όπως το λες..
 
Μπλουζα