Θεραπεία τύπου 'smp' στην κλινική 'd*i αθηνών'

andros15

Member
Ευχαριστώ παιδιά. Δεν χρειάζεται να έρθεις Θεσσαλονίκη Δημήτρη, από Αθήνα θα έρθει ο τεχνικός
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Δημητρης38

Active Member
Ευχαριστώ παιδιά. Δεν χρειάζεται να έρθεις Θεσσαλονίκη Δημήτρη, από Αθήνα θα έρθει ο τεχνικός


Να σε ρωτησω βρε andros. Τι σου ειπε οταν σε ειδε ?
Σου υποσχεθηκε ενα καλο αποτελεσμα και οτι θα μεινεις ικανοποιημενος?
Γραψε μας αν θελεις τι κουβεντα κανατε και τι περιμενεις.

O Corfu εμεινε ικανοποιημενος αλλα ομως δεν ειχε καποιο σοβαρο προβλημα.
Διαβασα που εγραψες οτι το look σου δεν θα ειναι ξυρισμενο αλλα θα αφησεις λιγο τα μαλλια σου να μακρύνουν και οτι θα το κανεις στην ουλη και στην Α και Β ζωνη. Ειμαι πραγματικα πολυ περιεργος να δω πως θα ταιριαξει το tattoo με την υπολοιπη περιοχη που δεν φαινεται απο τις φωτογραφιες να αντιμετωπιζεις ιδιαιτερο προβλημα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

andros15

Member
Δημήτρη δεν μίλησα με τον τεχνικό για να μου πει λεπτομέριες και τι αποτέλεσμα θα έχω. Ο τεχνικός θα έρθει από την Αθήνα (δεν ξέρω το όνομα του) γιατί στην Θεσσαλονίκη δεν έχουν. Εγώ μίλησα με μια Βάσω (κάτι σαν διευθύντρια γύρω στα 50-55) και συμφωνήσαμε ότι δεν χρειάζομαι μμ προς το παρόν και ότι το τατου θα μου δώσει ένα καλό αποτέλεσμα. Κατά τ'άλλα δεν έχω πολλές πληροφορίες να σου δώσω όπως μας έδωσε ο κορφου. Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να μην μου καταστρέψουν το κεφάλι μου.
Κορφου έχει πολλούς τεχνικούς στην dhi Αθήνας;
 

gkast

Active Member
Δημήτρη δεν μίλησα με τον τεχνικό για να μου πει λεπτομέριες και τι αποτέλεσμα θα έχω. Ο τεχνικός θα έρθει από την Αθήνα (δεν ξέρω το όνομα του) γιατί στην Θεσσαλονίκη δεν έχουν. Εγώ μίλησα με μια Βάσω (κάτι σαν διευθύντρια γύρω στα 50-55) και συμφωνήσαμε ότι δεν χρειάζομαι μμ προς το παρόν και ότι το τατου θα μου δώσει ένα καλό αποτέλεσμα. Κατά τ'άλλα δεν έχω πολλές πληροφορίες να σου δώσω όπως μας έδωσε ο κορφου. Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να μην μου καταστρέψουν το κεφάλι μου.
Κορφου έχει πολλούς τεχνικούς στην dhi Αθήνας;
Καλή επιτυχία
 

Corfu Rider

Active Member
Καλή επιτυχία φιλε)
Στην Αθήνα πρέπει να έχει τεχνικούς ιατρούς, γιατι όπως κατάλαβα έχουν κίνηση.. και ξέρω ότι πηγαίνουν και σε άλλες κλινικές της DHI ακόμα και στο εξωτερικό, γιατι το άκουσα εκεί που ήμουν..
Άποψη μου, πως οι Έλληνες ιατροί είναι άνθρωποι που κατέχουν το λειτούργημα και την επιστήμη. Εξάλλου, σε όλο τον κόσμο, ή πατρίδα μας έχει γιατρούς όλων των ειδικοτήτων..
Ίσως να ισχύει και στην μεταμόσχευση αυτο, το εύχομαι..
Απλα το Ελληνικό κράτος είναι ανοργάνωτο.. και κανένας δεν προοδεύει όπως του αξίζει..
Εγώ είμαι θερμός υποστηρικτής των Ελληνικών επενδύσεων, ερευνών κτλ.. για αυτό και επιμένω να κάνω την δική μου μμ στην Ελλάδα, και ευελπιστώ οι δικές μας κλινικές να προοδεύουν και να μας σέβονται..
Αλλά όπως αντιλαμβάνομαι, πλην της DHI είμαστε αρκετά πίσω.. μακάρι να σου κάνουν τέλεια δουλειά και σε όλους μας να βρεθούν οι λύσεις..
Εγω έχω καλή άποψη για το smp στην κλινική αυτή, και απλά περιμένω να δω και κάποια αποτελέσματα πυκνωσης (ειδικότερα από τον kwstakis) για να κάνω το βήμα της πυκνωσης στην DHI..
(Και να μαζέψω και κάποια λεφτά, δεν ξέρω εάν τους ζητήσω 3000 grafts πόσο θα κοστίσει..)
 

crossfire

Well-Known Member
Καλή επιτυχία φιλε)
Εγώ είμαι θερμός υποστηρικτής των Ελληνικών επενδύσεων, ερευνών κτλ.. για αυτό και επιμένω να κάνω την δική μου μμ στην Ελλάδα, και ευελπιστώ οι δικές μας κλινικές να προοδεύουν και να μας σέβονται..

απιστευτο
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Corfu Rider

Active Member
Οχι, οφείλουμε να είμαστε ρεαλιστές και προσεκτικοί, και να ανταλλάσουμε πληροφορίες μεταξύ μας για να βρίσκουμε τις λύσεις..
 

andros15

Member
Καλησπέρα φίλε. Μου το άλλαξαν πάλη και θα γίνει στις 18 του μήνα. Θα σας ενημερώσω για τα αποτελέσματα
 

Corfu Rider

Active Member
Μήπως ξέρει ο andros το όνομα του γιατρού στο smp?
Εγώ είχα κάνει με κάποιον Μιχάλη, δεν θυμάμαι όμως το επώνυμο και δεν ξέρω που άφησα την κάρτα που μου είχε δώσει..
Αν είναι ο Μιχάλης να του κάνει και ερωτήσεις για την τεχνική, γιατι ο συγκεκριμένος ιατρός είναι αρκετά καταρτισμενος..
 
Μπλουζα