Ελληνας γιατρος προσεφερει θεραπεια με βλαστοκυτταρα

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

sovagg

New Member
Απ: Ελληνας γιατρος προσεφερει θεραπεια με βλαστοκυττ

magic810 είπε:
Χρονια πολλα σε ολους....

Λοιπον εχουμε και λεμε...στη περιοδο των γιορτων ειδα ενα φιλαρακι που ειχα πολυ καιρο να δω το οποιο του ειχαν μεινει 5 τριχες κυριολεκτικα....και λεω ειχαν γιατι τωρα το παιδι ειναι οπως ηταν στα 16 του....

Τον ρωτησα λοιπον αν εκανε μεταμοσχευση και μου απαντησε κατηγοριματικα ΟΧΙ ΡΕ.....και του λεω τοτε τι εγινε....?

Μου απαντησε οτι το αποτελεσμα που βλεπω το εκανε με την μεθοδο των βλαστοκυτταρων......

Συντομα θα επιστρεψω και θα σας πω περισσοτερα για το που πως και ποσο....

Φιλε magic κανα νεο????
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

sovagg

New Member
Απ: Ελληνας γιατρος προσεφερει θεραπεια με βλαστοκυττ

magic810 είπε:
Χρονια πολλα σε ολους....

Λοιπον εχουμε και λεμε...στη περιοδο των γιορτων ειδα ενα φιλαρακι που ειχα πολυ καιρο να δω το οποιο του ειχαν μεινει 5 τριχες κυριολεκτικα....και λεω ειχαν γιατι τωρα το παιδι ειναι οπως ηταν στα 16 του....

Τον ρωτησα λοιπον αν εκανε μεταμοσχευση και μου απαντησε κατηγοριματικα ΟΧΙ ΡΕ.....και του λεω τοτε τι εγινε....?

Μου απαντησε οτι το αποτελεσμα που βλεπω το εκανε με την μεθοδο των βλαστοκυτταρων......

Συντομα θα επιστρεψω και θα σας πω περισσοτερα για το που πως και ποσο....


Εχουν περασει σχεδον 5 μηνες απο το ποστ που εχω παραθεσει κ πιστευω πως το εν λογω ποστ ειναι απο τα πιο σημαντικα που εχουν αναρτηθει στο φορουμ..Θα παρακαλουσα τον φιλο magic αν μπει στο φορουμ κ δει αυτο εδω το ποστ να απαντησει γτ δεν ειναι συνηθες στις μερες μας ενας ανθρωπος με 5 τριχες στο κεφαλι του να γινεται οπως ηταν στα 16 του κ ιδιαιτερα χωρις τη χρηση φαρμακων..
 
Απ: Ελληνας γιατρος προσεφερει θεραπεια με βλαστοκυττ

sovagg είπε:
[quote author=magic810 link=topic=1287.msg43959#msg43959 date=1293453927]
Χρονια πολλα σε ολους....

Λοιπον εχουμε και λεμε...στη περιοδο των γιορτων ειδα ενα φιλαρακι που ειχα πολυ καιρο να δω το οποιο του ειχαν μεινει 5 τριχες κυριολεκτικα....και λεω ειχαν γιατι τωρα το παιδι ειναι οπως ηταν στα 16 του....

Τον ρωτησα λοιπον αν εκανε μεταμοσχευση και μου απαντησε κατηγοριματικα ΟΧΙ ΡΕ.....και του λεω τοτε τι εγινε....?

Μου απαντησε οτι το αποτελεσμα που βλεπω το εκανε με την μεθοδο των βλαστοκυτταρων......

Συντομα θα επιστρεψω και θα σας πω περισσοτερα για το που πως και ποσο....


Εχουν περασει σχεδον 5 μηνες απο το ποστ που εχω παραθεσει κ πιστευω πως το εν λογω ποστ ειναι απο τα πιο σημαντικα που εχουν αναρτηθει στο φορουμ..Θα παρακαλουσα τον φιλο magic αν μπει στο φορουμ κ δει αυτο εδω το ποστ να απαντησει γτ δεν ειναι συνηθες στις μερες μας ενας ανθρωπος με 5 τριχες στο κεφαλι του να γινεται οπως ηταν στα 16 του κ ιδιαιτερα χωρις τη χρηση φαρμακων..
[/quote]
ο συγκεκριμενος πιστευω πρεπει να επεσε θυμα απαγωγης εξωγηινων στον οποιο εκαναν πειραμα στο στο τριχωτο της κεφαλης για να γινει οπως ηταν στα 16 γιατι, απο ελληνα γιατρο, κανονας θεραπεια με βλαστοκυτταρα κομματι δυσκολο το κοβω
 

bz

New Member
Απ: Ελληνας γιατρος προσεφερει θεραπεια με βλαστοκυττ

Μήπως το φιλαράκι εφήρμοσε τη θαυματουργή μέθοδο της βλαστοπερούκας ;
 

scarface

Member
Απ: Ελληνας γιατρος προσεφερει θεραπεια με βλαστοκυττ

παιδια χαιρεται!!εχει περασει αρκετος καιρος ..το αποτελεσμα μηδεν..απο τη βλαστοθεραπεια..τιποτα.περιμενω μπας και βγει τιποτα νεο,γιατι το σκεφτομαι σοβαρα για μεταοσχευση..αλλα φοβαμαι ακομα.........
 

xDante

Member
Απ: Ελληνας γιατρος προσεφερει θεραπεια με βλαστοκυττ

scarface είπε:
παιδια χαιρεται!!εχει περασει αρκετος καιρος ..το αποτελεσμα μηδεν..απο τη βλαστοθεραπεια..τιποτα.περιμενω μπας και βγει τιποτα νεο,γιατι το σκεφτομαι σοβαρα για μεταοσχευση..αλλα φοβαμαι ακομα.........

μπορείς να μας περιγράψεις την διαδικασία που έγινε η επέμβαση αν δεν σου κάνει κόπος ? η την έχεις ποστάρει κάπου ?
 

pavlos

Member
Απ: Ελληνας γιατρος προσεφερει θεραπεια με βλαστοκυττ

Μαλλον ηταν το παιδι που αυτοκτονησε με την χρηση της φινας για αυτο χαθηκε ;D , θεος χωρεστον παμε για τον επομενο απατεωνα :knup:
 

gezira

Member
Απ: Ελληνας γιατρος προσεφερει θεραπεια με βλαστοκυττ

Ας στειλει καποιος Π.Μ. στον magic... Γιατι το θεμα με τον φιλο του, μου θυμιζει τις.... "Magic Life"... (οι παλιοι...καπνιστες...καταλαβαν..!)...
 

Sky Nik

New Member
Απ: Ελληνας γιατρος προσεφερει θεραπεια με βλαστοκυττ

Για την μέθοδο με τα βλαστοκύταρα ξέρει κανένας αν έχουμε καμία εξέλιξη ?

Ή μπόρα ήταν και πέρασε και αυτό ?????
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα