ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΣΗΜΑΔΙ Η' ΣΗΜΑΔΙΑ ΣΤΑ ΓΕΝΙΑ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tatini

New Member
Απ: ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΣΗΜΑΔΙ Η' ΣΗΜΑΔΙΑ ΣΤΑ ΓΕΝΙΑ

Βασικά δεν κατάλαβα την ερώτηση σκεπτικιστή (μην κολλάς), ρώτα ξανά ευθέως.
 

tatini

New Member
Απ: ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΣΗΜΑΔΙ Η' ΣΗΜΑΔΙΑ ΣΤΑ ΓΕΝΙΑ

LOL. Έλα ρε σκεπτικιστή, εδώ σε δύσκολες ερωτήσεις και έχεις τις απαντήσεις στο τσεπάκι, σ' αυτήν κολλάς;

Δεν ξέρω αν το μέγεθος του προστάτη παίζει άμεσο ρόλο στην ποιότητα του οργασμού, το σίγουρο είναι ότι όταν παίρνεις φίνα μικραίνει ο προστάτης, ελαττώνεται και η ποιότητα του οργασμού, είτε είσαι παθητικός είτε ενεργητικός. Αν προσθέσουμε στο παραπάνω και το ότι ένα μέρος του σπερματικού υλικού παράγεται από τον προστάτη, λογικά ναι, μέγεθος προστάτη και ποιότητα οργασμού έχουν κάποια σχέση. Εσύ τώρα που κουμπώνεις έχεις την ίδια αίσθηση με όταν δεν;
 

tatini

New Member
Απ: ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΣΗΜΑΔΙ Η' ΣΗΜΑΔΙΑ ΣΤΑ ΓΕΝΙΑ

Το site που μου έδωσες λέει ότι οι άντρες χωρίς προστάτη που έχουν οργασμό είναι μια υπαρκτή εξαίρεση... και κατά πόσο αξιόπιστο είναι αυτό το site...(;)

Εγώ δε νιώθω το ίδιο έντονα όσο προ φίνας πάντως. Όταν χύνω αισθάνομαι σε ένταση όπως όταν έχυνα δεύτερη φορά τις μέρες που δεν έπαιρνα φίνα. Όχι ότι είναι μια παρενέργεια που με αυτήν δεν μπορώ να ζήσω... απλά, λέμε. Άλλωστε έχω κάνει μπόλικο σεξ στη ζωή μου γενικότερα. Ας μη θυμηθώ τις μέρες που είχα σκυλίσιες κ... Λες η φίνα να ήταν ένα μήνυμα απ' το σύμπαν ότι πρέπει να κουλάρω; Τώρα καταλαβαίνω τι είχε πάθει η Σαμάνθα στο SATC. :D

Σου συνιστώ γενικότερα να μην είσαι συντηρητικός ως προς τις μεθόδους που χρησιμοποιείς για να προσφέρεις απόλαυση στο σώμα σου. Ακούμπα και λίγο εξωτερικά τον προστάτη, δε θα γίνεις γκέι. Άσε που πολλοί straight θέλουν δάχτυλο. Στο 2011 ζούμε.
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΣΗΜΑΔΙ Η' ΣΗΜΑΔΙΑ ΣΤΑ ΓΕΝΙΑ

Blindfold είπε:
Το site που μου έδωσες λέει ότι οι άντρες χωρίς προστάτη που έχουν οργασμό είναι μια υπαρκτή εξαίρεση... και κατά πόσο αξιόπιστο είναι αυτό το site...(;)

Εγώ δε νιώθω το ίδιο έντονα όσο προ φίνας πάντως. Όταν χύνω αισθάνομαι σε ένταση όπως όταν έχυνα δεύτερη φορά τις μέρες που δεν έπαιρνα φίνα. Όχι ότι είναι μια παρενέργεια που με αυτήν δεν μπορώ να ζήσω... απλά, λέμε. Άλλωστε έχω κάνει μπόλικο σεξ στη ζωή μου γενικότερα. Ας μη θυμηθώ τις μέρες που είχα σκυλίσιες κ... Λες η φίνα να ήταν ένα μήνυμα απ' το σύμπαν ότι πρέπει να κουλάρω; Τώρα καταλαβαίνω τι είχε πάθει η Σαμάνθα στο SATC. :D

Σου συνιστώ γενικότερα να μην είσαι συντηρητικός ως προς τις μεθόδους που χρησιμοποιείς για να προσφέρεις απόλαυση στο σώμα σου. Ακούμπα και λίγο εξωτερικά τον προστάτη, δε θα γίνεις γκέι. Άσε που πολλοί straight θέλουν δάχτυλο. Στο 2011 ζούμε.

Aν πολλοι straight θελουν δαχτυλο τοτε ΔΕΝ θελω να λέγομαι straight ;D ;D

υ.γ Εσυ Πανο θελεις δαχτυλο;;; ::) :D :D
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΣΗΜΑΔΙ Η' ΣΗΜΑΔΙΑ ΣΤΑ ΓΕΝΙΑ

ANAR είπε:
Aν πολλοι straight θελουν δαχτυλο τοτε ΔΕΝ θελω να λέγομαι straight ;D ;D

υ.γ Εσυ Πανο θελεις δαχτυλο;;; ::) :D :D

χαχαχαχα.......κομμενα τα δαχτυλα παιδες....γιατι δε θα τα παμε καλα....

Αναρ....προτιμω να μου βαλεις το πιστολι στον κροταφο....παρα το δαχτυλο στον κωλο.....
τουλαχιστον θα πεθανω σαν αντρας..... :p
 

mindtrapper

Member
Απ: ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΣΗΜΑΔΙ Η' ΣΗΜΑΔΙΑ ΣΤΑ ΓΕΝΙΑ

Panos1982 είπε:
[quote author=ANAR link=topic=2661.msg47359#msg47359 date=1297192984]

Aν πολλοι straight θελουν δαχτυλο τοτε ΔΕΝ θελω να λέγομαι straight ;D ;D

υ.γ Εσυ Πανο θελεις δαχτυλο;;; ::) :D :D

χαχαχαχα.......κομμενα τα δαχτυλα παιδες....γιατι δε θα τα παμε καλα....

Αναρ....προτιμω να μου βαλεις το πιστολι στον κροταφο....παρα το δαχτυλο στον κωλο.....
τουλαχιστον θα πεθανω σαν αντρας..... :p
[/quote]

Αν στην πορεία των χρόνων χρειαστεί να σε ελέγξουν για κανένα καρκίνο προστάτη η παχύ έντερο και δεν το κάνεις τότε θα πεθάνεις όντως :) Δυστυχώς σε ορισμένες περιπτώσεις είναι απαραίτητη ιατρική πράξη, ότι και να λες.
 

tatini

New Member
Απ: ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΣΗΜΑΔΙ Η' ΣΗΜΑΔΙΑ ΣΤΑ ΓΕΝΙΑ

Χμ... κοίτα να δεις που εγώ νόμιζα πως ο άντρας φαίνεται από άλλα πράγματα, όπως απ' το αν κρατάει τον λόγο του. Μάλλον τελικά εγώ που βάζω δάχτυλο είμαι λιγότερο άντρας... και η άποψη είναι σαν την κωλοτρυπίδα: όλοι έχουν κι από μία. Απλώς η δική μου (άποψη) είναι λίγο πιο "ανοιχτή".
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΣΗΜΑΔΙ Η' ΣΗΜΑΔΙΑ ΣΤΑ ΓΕΝΙΑ

mindtrapper είπε:
Αν στην πορεία των χρόνων χρειαστεί να σε ελέγξουν για κανένα καρκίνο προστάτη η παχύ έντερο και δεν το κάνεις τότε θα πεθάνεις όντως :) Δυστυχώς σε ορισμένες περιπτώσεις είναι απαραίτητη ιατρική πράξη, ότι και να λες.

θα οτυς πω να μου κανουν ολικη η στην χειροτερη.....τοπικη ναρκωση......
να μην καταλαβω τπτ......αλλιως δε παιζει να το δεχτω για κανεναν λογο σου λεω......
 

Hairboost

Member
Απ: ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΣΗΜΑΔΙ Η' ΣΗΜΑΔΙΑ ΣΤΑ ΓΕΝΙΑ

Blindfold είπε:
Χμ... κοίτα να δεις που εγώ νόμιζα πως ο άντρας φαίνεται από άλλα πράγματα, όπως απ' το αν κρατάει τον λόγο του. Μάλλον τελικά εγώ που βάζω δάχτυλο είμαι λιγότερο άντρας... και η άποψη είναι σαν την κωλοτρυπίδα: όλοι έχουν κι από μία. Απλώς η δική μου (άποψη) είναι λίγο πιο "ανοιχτή".
τι εννοεις ?
 

tatini

New Member
Απ: ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΣΗΜΑΔΙ Η' ΣΗΜΑΔΙΑ ΣΤΑ ΓΕΝΙΑ

Είναι ξεκάθαρο τι εννοώ, τον άντρα δεν τον κάνει το κρεβάτι του, αλλά άλλα πράγματα. (Μη φανταστείς πάντως ότι θα κλάψω κιόλας με αυτά που ακούω εδώ μέσα περί... ολικής νάρκωσης)
 

Hairboost

Member
Απ: ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΣΗΜΑΔΙ Η' ΣΗΜΑΔΙΑ ΣΤΑ ΓΕΝΙΑ

α να ξεκαθιρισεις ομως οτι δεν επαιξε ρολο η φιναστεριδη στις σεξουλικες προτιμησεις σου
 

tatini

New Member
Απ: ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΣΗΜΑΔΙ Η' ΣΗΜΑΔΙΑ ΣΤΑ ΓΕΝΙΑ

LOL... To διάβασες όλο το θέμα;

Πάντως για να πω την αμαρτία μου όταν πρωτοπήρα φιναστερίδη ήθελα σαν τρελός να κάνω παθητικό.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα