Αντιανδρογόνα

pithikas

Well-Known Member
Eπειδη οι πιο πολλοι εδω μεσα οντως εχουν την απορια τελικα θελεις η οχι να αλλαξεις φυλο και δε σε ειρωνευομαι
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

weznem

Well-Known Member
pithikas είπε:
Φιλε μου πραγματικα σε παω και απλα επειδη εχω εξεταστικη αυριο και διαβαζω παραλληλα δε μπορω να συγκεντρωθω απο το γελιο σταματα να γραφεις

:tiphat: γελαω με τον τροπο που τα λες φιλε..
καλη επιτυχια τοτε, το γελιο κανει καλο σε ολους μας.. :blush:
 
weznem είπε:
συμβουλη,φιλικη οταν ντρεπεσαι για τις επιλογες σου,οταν δεν αποδεχεσαι τις επιλογες σου εσυ ο ιδιος, μην περιμενεις να το κάνουν οι άλλοι..
καλο βραδυ.. :blush:

Ο φίλος weznem σου εδωσε την καλύτερη συμβουλή................................ να θυμασαι αυτα τα λόγια φίλε qwsa
 

weznem

Well-Known Member
pazuzu είπε:
GOMI είπε:
Αν το πρόβλημά σου είναι η τέστο

To πρόβλημά του είναι ότι θέλει να πάρει αντιανδρογόνα και δυσκολεύεται να βρει μια πειστική δικαιολογία. Εφόσον κατάλαβε ότι το να ζητάει αντιανδρογόνα γιατί βαριέται να ξυρίζεται είναι μιας κλάσης λιγότερο ηλίθιο απ' το να ισχυρίζεται ότι θέλει να κόψει τα δάχτυλά του επειδή βαριέται να κόβει τα νύχια του, κι επειδή η πρότασή μου είναι αρκετά άβολη για τις βλέψεις του, τώρα θυμήθηκε ότι κάποιοι συγγενείς του έχουν φαλάκρα, οπότε ένας λόγος παραπάνω να προχωρήσει στον χημικό ευνουχισμό των αντιανδρογόνων -έστω και προληπτικά. Δηλαδή, τα αντιανδρογόνα θέλει να τα πάρει οπωσδήποτε, ασχέτως που μας πουλάει τρίχες τόση ώρα. Και θέλει να μάθει το παιδί, ποιες είναι οι "παρενέργειες"; Πλούσιο στήθος; Απαλή φωνή; Καθαρότερο δέρμα; Λιγότερο εμφανές "μήλο του Αδάμ"; Θέλει να ξέρει ο άνθρωπος, δεν μπορεί πια να ξυρίζεται ανά δύο μέρες, ελάτε λίγο στη θέση του.

εισαι θεος, ακομα γελαω με τον τροπο που τα περιγραφεις...
:hailing

*γελαω καλοπροαιρετα με την έκβαση του νηματος, μην το παρεις προσωπικα qwsa ειλικρινα :blush:
 

pithikas

Well-Known Member
weznem είπε:
pithikas είπε:
Φιλε μου πραγματικα σε παω και απλα επειδη εχω εξεταστικη αυριο και διαβαζω παραλληλα δε μπορω να συγκεντρωθω απο το γελιο σταματα να γραφεις

:tiphat: γελαω με τον τροπο που τα λες φιλε..
καλη επιτυχια τοτε, το γελιο κανει καλο σε ολους μας.. :blush:

Kατ' αρχην αν διαβασες και πιο πριν τι εγραψα, γνωμη μου ειναι οτι κανει πλακα και γι αυτο το λογο του απαντω σε αυτο το υφος δεν εχω κανενα προβλημα με το να εχει καποιος διαφορετικες επιλογες αυτο που με ενοχλει περισσοτερο ειναι οταν ατομα με χαμηλο iq γραφουν εξυπναδες και δεν το λεω για σενα
 

weznem

Well-Known Member
pithikas είπε:
weznem είπε:
pithikas είπε:
Φιλε μου πραγματικα σε παω και απλα επειδη εχω εξεταστικη αυριο και διαβαζω παραλληλα δε μπορω να συγκεντρωθω απο το γελιο σταματα να γραφεις

:tiphat: γελαω με τον τροπο που τα λες φιλε..
καλη επιτυχια τοτε, το γελιο κανει καλο σε ολους μας.. :blush:

Kατ' αρχην αν διαβασες και πιο πριν τι εγραψα, γνωμη μου ειναι οτι κανει πλακα και γι αυτο το λογο του απαντω σε αυτο το υφος δεν εχω κανενα προβλημα με το να εχει καποιος διαφορετικες επιλογες αυτο που με ενοχλει περισσοτερο ειναι οταν ατομα με χαμηλο iq γραφουν εξυπναδες και δεν το λεω για σενα


ναι το ξερω, δε βαριεσιαι καλη καρδια να εχουμε, δες και τα θετικα με την ολη βαβουρα και χαρην στα ευστοχα ποστ γελσαμε λιγο,ξεχαστηκαμε απο τα προβληματα :)
οποτε και πλακα να κανει βοηθησε να ευθυμήσουμε και λιγο με οτι εγινε :)
 

giwrgos athina

Active Member
συγνωμη για την παρεμβαση μια ερωτηση να κανω θελω μονο και σας αφηνω να συνεχισετε..η φινα ανηκει στα αντιανδρογονα χαπια?


αν οχι ποια χαπια θεωρουνται αντιανδρογονα
 

Bouklas

Well-Known Member
giwrgos athina είπε:
συγνωμη για την παρεμβαση μια ερωτηση να κανω θελω μονο και σας αφηνω να συνεχισετε..η φινα ανηκει στα αντιανδρογονα χαπια?


αν οχι ποια χαπια θεωρουνται αντιανδρογονα


Ναι Γιώργο στα αντιανδρογόνα είναι. Όπως η δουταστεριδη η σπειρονολακτόνη το saw palmetto (δεν μου έρχονται αλλα).
 

xk

Active Member
pazuzu είπε:
GOMI είπε:
Αν το πρόβλημά σου είναι η τέστο

To πρόβλημά του είναι ότι θέλει να πάρει αντιανδρογόνα και δυσκολεύεται να βρει μια πειστική δικαιολογία. Εφόσον κατάλαβε ότι το να ζητάει αντιανδρογόνα γιατί βαριέται να ξυρίζεται είναι μιας κλάσης λιγότερο ηλίθιο απ' το να ισχυρίζεται ότι θέλει να κόψει τα δάχτυλά του επειδή βαριέται να κόβει τα νύχια του, κι επειδή η πρότασή μου είναι αρκετά άβολη για τις βλέψεις του, τώρα θυμήθηκε ότι κάποιοι συγγενείς του έχουν φαλάκρα, οπότε ένας λόγος παραπάνω να προχωρήσει στον χημικό ευνουχισμό των αντιανδρογόνων -έστω και προληπτικά. Δηλαδή, τα αντιανδρογόνα θέλει να τα πάρει οπωσδήποτε, ασχέτως που μας πουλάει τρίχες τόση ώρα. Και θέλει να μάθει το παιδί, ποιες είναι οι "παρενέργειες"; Πλούσιο στήθος; Απαλή φωνή; Καθαρότερο δέρμα; Λιγότερο εμφανές "μήλο του Αδάμ"; Θέλει να ξέρει ο άνθρωπος, δεν μπορεί πια να ξυρίζεται ανά δύο μέρες, ελάτε λίγο στη θέση του.

:21m:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

qwsa

New Member
τέσπα αφού έγινε ότι έγινε πριν,να ρωτήσω τώρα για το ΠΟΣΟ κοστίζουν τα αντιανδρογόνα και να απαντήσει ΜΟΝΟ όποιος ξέρει χωρίς ειρωνίες. ;)

όποιος ξαναειρωνευτεί θα φάει report απλά....ΤΕΛΟΣ!!!!!!! :mad:
 
ρε παιδια μηπως ξερετε αν οι αγγλοι ειναι εγγλεζοι?τοσα χρονια προσπαθω να κρατησω τα μαλλια μου και κοντευουν να μου φυγουν ολα μ΄αυτα που ειδα.εχετε δωσει ρεσιταλ ειστε απαιχτοι!!
 

Prosim

Member
τέσπα αφού έγινε ότι έγινε πριν,να ρωτήσω τώρα για το ΠΟΣΟ κοστίζουν τα αντιανδρογόνα και να απαντήσει ΜΟΝΟ όποιος ξέρει χωρίς ειρωνίες. Wink

όποιος ξαναειρωνευτεί θα φάει report απλά....ΤΕΛΟΣ!!!!!!! Angry


IMGP6206ko.jpg
 
Μπλουζα