Anastasakis Hair Clinic 2515 grafts 3/5/2023

David155

Member
Μαλακιζόμουν και τα έκανα Jack Grealish. Just a fun post. Selfie camera.

Φοβερο μαλλι να το χαιρεσαι.Ο Αναστασακης ειναι τοπ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ch7.panos

Active Member
Έχω κλείσει 7 μήνες. Μαλλιά μόνο πιστολάκι και μετά με πομάδα. Σορρυ που δεν πρόλαβα να το κάνω όταν έπρεπε.
 

Marios1982

Well-Known Member
Έχω κλείσει 7 μήνες. Μαλλιά μόνο πιστολάκι και μετά με πομάδα. Σορρυ που δεν πρόλαβα να το κάνω όταν έπρεπε.
Κέντημα!
 

karaflafighter

New Member
Πάνο πραγματικά απίστευτο αποτέλεσμα. είναι λες και δεν είχες προβλημα ποτέ. Χαίρομαι παρα πολυ για σένα ειλικρινά. πιστεύω κάτι τέτοιο ανάλογο αξίζει σε όλους μας. Σου έχω στείλει και ένα προσωπικό μηνυμα και σε ρωτάω κάτι. θα το εκτιμούσα πολύ αν μου απαντούσες
 

passenger23

New Member
Καλό αυτό δεν το ήξερα,
Η απόσταση κούτελο/φρύδια για να σχεδιάσεις πρέπει να κάνεις ρυτίδες στο κούτελο με γκριμάτσα (σήκωσε τα φρύδια ψηλά) και εκεί που είναι η πρώτη ρυτίδα είναι η φυσική σου χερλαιν. Απο 7 πόντους και κάτω περίπου.
Εγώ αν το κάνω αυτό θα μοιάζω εικοσάρης....( Λέμε τώρα)
 

dlazaros

Well-Known Member
Καλό αυτό δεν το ήξερα,

Εγώ αν το κάνω αυτό θα μοιάζω εικοσάρης....( Λέμε τώρα)
Για αυτό στην ηλικία μας φαίνεται περίεργο όταν η χερλαιν είναι χαμηλά επειδή με τον χρόνο ανεβαίνει οπότε αμα την σχεδιάσεις στην πρώτη πτυχή φαίνεται σαν πίσσα μαύρα μαλλιά στα 70...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Έχω κλείσει 7 μήνες. Μαλλιά μόνο πιστολάκι και μετά με πομάδα. Σορρυ που δεν πρόλαβα να το κάνω όταν έπρεπε.
Πολύ ωραία σε πήγε, ένα πέρασμα ακόμα (αφού συμπληρωθεί το 12μηνο) σε όλη την α ζώνη , προτιμητέα 0.5 cm μέσα από την αρχή της hairline και έμφαση στο φορλοκ και θα είσαι ολοκαίνουργιος για επιπλέον χτενίσματα. Γιατί τώρα ευνοείται το slickback ή slick right or left , που λόγω layering καλύπτονται οι αδυναμίες. Μετά θα μπορείς να τα σηκώνεις πχ επιμελώς ατημέλητα και να μην έχεις έντονο seethrough effect σε δυσμενείς συνθήκες. Ακόμα έχει δρόμο μπροστά βέβαια.
 

ch7.panos

Active Member
Πολύ ωραία σε πήγε, ένα πέρασμα ακόμα (αφού συμπληρωθεί το 12μηνο) σε όλη την α ζώνη , προτιμητέα 0.5 cm μέσα από την αρχή της hairline και έμφαση στο φορλοκ και θα είσαι ολοκαίνουργιος για επιπλέον χτενίσματα. Γιατί τώρα ευνοείται το slickback ή slick right or left , που λόγω layering καλύπτονται οι αδυναμίες. Μετά θα μπορείς να τα σηκώνεις πχ επιμελώς ατημέλητα και να μην έχεις έντονο seethrough effect σε δυσμενείς συνθήκες. Ακόμα έχει δρόμο μπροστά βέβαια.
Κι ανασηκωμένα μαλλιά δεν φαίνεται κάτι ιδιαίτερα. Το έχω κάνει και με κοντύτερο. Αν δεις που έκανα και χωρίστρα, είχε ελάχιστη διαφορά (δε ξέρω πόσο φαίνεται στις φωτό) με την πίσω μαμά χωρίστρα. Είμαι πλήρως ευχαριστημένος.
 

ch7.panos

Active Member
Πολύ ωραία σε πήγε, ένα πέρασμα ακόμα (αφού συμπληρωθεί το 12μηνο) σε όλη την α ζώνη , προτιμητέα 0.5 cm μέσα από την αρχή της hairline και έμφαση στο φορλοκ και θα είσαι ολοκαίνουργιος για επιπλέον χτενίσματα. Γιατί τώρα ευνοείται το slickback ή slick right or left , που λόγω layering καλύπτονται οι αδυναμίες. Μετά θα μπορείς να τα σηκώνεις πχ επιμελώς ατημέλητα και να μην έχεις έντονο seethrough effect σε δυσμενείς συνθήκες. Ακόμα έχει δρόμο μπροστά βέβαια.

Σηκωμένα, και μετά χωρίστρα με τσατσάρα φουλ να χωρίσει. Ναι έχει διαφορά έτσι επειδή το density είναι 41-42 cm2 (όπως το έχω υπολογίσει, δεν είναι επίσημο) και λογικό να χάνει. Σε άποψη τρίχας όμως έχω τρελή τρίχα καθώς είχα λόγω 3,14 ανα γκράφτ. Στις τελευταίες φωτό έχω κάνει χωρίστρα χωρίς να πατάω σα τρελός την τσατσάρα. Στο μαλλί υπάρχει προϊόν πομάδα. Αυτά ! Κρίνετε κι εσείς… εγώ πάω για μακρύ!
 

Bigk

Well-Known Member
Σούπερ έγινες..
Βέβαια εχθρός του καλού είναι το καλύτερο..
Εγώ θα έμενα όπως είσαι, άλλος ίσως να προσπαθούσε να πυκνώσει...
Ο ορεο έχει ήδη τρελή πυκνοτητα σε μαμά οπότε ζητούσε μια έξτρα κάλυψη στο κατέβασμα της hairline του... όπως και να έχει από τα πολύ καλά του γιατρού.
 

JimKan1

Well-Known Member
Σούπερ έγινες..
Βέβαια εχθρός του καλού είναι το καλύτερο..
Εγώ θα έμενα όπως είσαι, άλλος ίσως να προσπαθούσε να πυκνώσει...
Ο ορεο έχει ήδη τρελή πυκνοτητα σε μαμά οπότε ζητούσε μια έξτρα κάλυψη στο κατέβασμα της hairline του... όπως και να έχει από τα πολύ καλά του γιατρού.
αμαρτια να πειραξεις αυτη τη χερλαιν, δεν νομιζω να εχω δει καλυτερο αποτελεσμα στο φορουμ σε φτιαξιμο hairline (εγχωρια και Κυπρο, δεν συγκρινω με Ισπανια), ισως του pagoura συναγωνιζεται αλλα διαφορετικες περιπτωσεις και εδω οι φωτο ειναι πολυ υψηλου επιπεδου και πολυ αποκαλυπτικες.
 

LoverBoy

Well-Known Member
Μη τρελαθούμε παιδιά!Υπέροχο το αποτέλεσμα του Πάνου!Μαμά μαλλιά δεν γίνεται να έχουμε πάλι όπως και να το κάνουμε αλλά να έχουμε μια πολύ καλή πυκνότητα όπως έδωσε στην συγκεκριμένη περίπτωση!Μακάρι να έχουμε πάντα τέτοιες δουλειές!Βέβαια μη ξεχνάμε ότι παίζουν ρόλο πολλοί παράγοντες!Ο Πάνος ήταν ιδανική περίπτωση και σε συνδυασμό με τον γιατρό του πήρε ένα άψογο αποτέλεσμα!
 
Μπλουζα