Genethrix

macedonianGR

New Member
Φίλοι μου, δηλώνω και εγω εθελοντής. Norwood 2-3, 38 ετών. Τωρα χρησιμοποιώ μόνο Revita και λοσιόν Apivita. Περιπου 20 χρόνια χρήστης proscar με πολύ καλά αποτελέσματα.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

zaxosdogkanos

Active Member
Φίλοι μου, δηλώνω και εγω εθελοντής. Norwood 2-3, 38 ετών. Τωρα χρησιμοποιώ μόνο Revita και λοσιόν Apivita. Περιπου 20 χρόνια χρήστης proscar με πολύ καλά αποτελέσματα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

φιλε σε κρατησε 20 χρονια το προσκαρ???απο παρενεργιες μακροχρονια ειχες τιποτα???
 

macedonianGR

New Member
φιλε σε κρατησε 20 χρονια το προσκαρ???απο παρενεργιες μακροχρονια ειχες τιποτα???
Τυπογραφικό λαθος φιλε 10 χρόνια. Το έχω σταματήσει εδώ και 3 χρόνια γιατί επηρέασε την ποιότητα του σπέρματος. Άλλες παρενέργειες δεν είχα. Ευτυχώς φαίνεται οτι επανήλθα γιατί η κοπέλα μου ειναι έγκυος. Η κατάσταση όμως χειροτέρευσε μετα την παύση. Όχι όμως πολύ αισθητά.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τυπογραφικό λαθος φιλε 10 χρόνια. Το έχω σταματήσει εδώ και 3 χρόνια γιατί επηρέασε την ποιότητα του σπέρματος. Άλλες παρενέργειες δεν είχα. Ευτυχώς φαίνεται οτι επανήλθα γιατί η κοπέλα μου ειναι έγκυος. Η κατάσταση όμως χειροτέρευσε μετα την παύση. Όχι όμως πολύ αισθητά.


Στα 10 χρόνια με φινα και ίδια ποσότητα σε κράτησε σταθερό???
 

zaxosdogkanos

Active Member
φιλε οτι καλυτερο στε σενα και στην οικογενεια σου,συγχαρητηρια για το παιδακι σου.

μακαρι και τους υπολοιπους να μας κρατησει μια 10ετια!ειχες ανεβασει ποτε ποσοτητα η΄απλα το εκοβες στα 4?
 

Nikotine4

New Member
Παιδιά καλησπέρα,πρώτη φορά γράφω στο φόρουμ.Χρησιμοποιω το genethrix απο τέλη Μαρτίου,σχεδόν 4 μήνες.Εγω δεν έχω σοβαρό πρόβλημα τριχόπτωσης,απλά μια μικρή αραίωση στους κροτάφους και λίγο πίσω.Μετα απο 4 μήνες που το χρησιμοποιώ σας λέω ότι στο θέμα τις τριχόπτωσης έχω 100% επιτυχία,απλά στο θέμα τις πυκνωσης δεν είδα σχεδόν καμία διαφορά.Βεβαια θα το χρησιμοποίησω για άλλους 2 μήνες μέχρι να κλείσω 6μηνο για να έχω πλήρη άποψη.Αυτα απο εμένα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Σε θέμα ποιότητας τρίχας ειδες διάφορα?η αραίωση επεκτάθηκε η σταμάτησε εκεί που ηταν?
 

Briner

Active Member
Ο σερίφης είχε δίκιο , αν είσαι εξαρι άτριχο δε σε σώζει ουτε ο θεός, μου ειπαν επίσης πως θα αναρτήσουν και φωτο απο το πριν και το μετα και πως είναι κυρίως για κεφάλια που έχουν τρίχες ....υα υπόλοιπα συντομως
Αν είχαν φωτογραφίες δικές τους και πραγματικές, θα τις είχαν ήδη δημοσιεύσει με το διαφημιστικό τύπου Καπιλαρίν που έχουν βγάλει. Επιπλέον, ούτε οι ίδιοι μιλάνε για επανέκφυση, αλλά για «όγκο», επομένως τί να δείξουν; Όγκο, δίνεις και με καλό σαμπουάν, λακ και πιστολάκι.

Δεν αποτρέπω κανέναν από το να το αγοράσει/δοκιμάσει, αλλά δεν νομίζω ότι έχει κάτι που θα κάνει τη διαφορά από άλλα παρόμοια μαντζούνια.
 

Nikotine4

New Member
Η αραίωση μπορώ να πω ότι είναι στάσιμη απλά.Η ποιότητα της τρίχας μια απο τα ίδια.Ειπα και πριν ότι βοηθάει στην τριχόπτωση,σε όλα τα αλλά μια απο τα ίδια
Σε θέμα ποιότητας τρίχας ειδες διάφορα?η αραίωση επεκτάθηκε η σταμάτησε εκεί που ηταν?[/QU
 

FreeThinker

Well-Known Member
Παιδιά καλησπέρα,πρώτη φορά γράφω στο φόρουμ.Χρησιμοποιω το genethrix απο τέλη Μαρτίου,σχεδόν 4 μήνες.Εγω δεν έχω σοβαρό πρόβλημα τριχόπτωσης,απλά μια μικρή αραίωση στους κροτάφους και λίγο πίσω.Μετα απο 4 μήνες που το χρησιμοποιώ σας λέω ότι στο θέμα τις τριχόπτωσης έχω 100% επιτυχία,απλά στο θέμα τις πυκνωσης δεν είδα σχεδόν καμία διαφορά.Βεβαια θα το χρησιμοποίησω για άλλους 2 μήνες μέχρι να κλείσω 6μηνο για να έχω πλήρη άποψη.Αυτα απο εμένα.

Ρε φιλε νικοτιν... γενικα δεν ειναι ο,τι καλυτερο το πρωτο σου ποστ στο φορουμ να ειναι μια θετικη γνωμη για ενα προιον που δεν ξερουμε αν εχει αποτελεσμα...
 

Nikotine4

New Member
Ρε φιλε νικοτιν... γενικα δεν ειναι ο,τι καλυτερο το πρωτο σου ποστ στο φορουμ να ειναι μια θετικη γνωμη για ενα προιον που δεν ξερουμε αν εχει αποτελεσμα...
Μα δεν είναι θετική ούτε αρνητική,σε είπα τι διαφορά είδα εγώ προσωπικά.Εγω περίμενα και πύκνωση(την οποία υπόσχονται)αλλά εγω κάτι τέτοιο δεν είδα ούτε στο ελάχιστο.
 

FreeThinker

Well-Known Member
Μα δεν είναι θετική ούτε αρνητική,σε είπα τι διαφορά είδα εγώ προσωπικά.Εγω περίμενα και πύκνωση(την οποία υπόσχονται)αλλά εγω κάτι τέτοιο δεν είδα ούτε στο ελάχιστο.

η διακοπη της τριχοπτωσης οπως ειπες ειναι θετικη προφανως. σε 4 μηνες αλλωστε δεν προλαβαινεις να δεις πυκνωση.
 

nikolakis

Well-Known Member
Καλησπέρα σε όλους που αγωνίζονται κ παράλληλα αγωνιούν για την καταπολέμηση της τριχόπτωσης κ έναρξη επανέκδοσης. Διαβάζοντας ενα χρόνο το φόρουμ αλλα κ χιλιάδες έρευνες κ πάνω απο ολα μιλώντας με πολλούς ανθρώπους που δοκίμασαν ΤΑ ΠΑΝΤΑ! Καταλήγω οτι τιποτα δεν μπορεί να αποκαταστήσει την χαμένη τριχοφιεια στο τριχωτό της κεφαλής κ με κανένα τροπο. Δυστυχώς ειμαι παθών κ πλέον συνηδητοποιω οτι όλο αυτο μόνο κακό σου κάνει σε σωματικό αλλα πάνω απο ολα σε ψυχικό κόστος δίνοντας σου μια μόνιμη εμμονή που σε απο τραβά απο την φυσιολογική ζωή. Κουράγιο κ καλή δυναμη σε όλους.
 

FreeThinker

Well-Known Member
@tasos33

Τασο, ποιος ειναι ο βαθμος δεσμευσης μας αν λαβουμε μερος σ αυτο το trial? Πως θα παραλαβουμε τα δωρεαν μπουκαλια? Ειχες γραψει οτι θες τα ονοματα των ενδιαφερομενων αν δεν κανω λαθος σε pm. Τι στοιχεια ζητανε αυτοι του genethrix? Ονοματεπωνυμο? Φωτογραφια που να φαινεται προσωπο?
 
Μπλουζα