Danceworld_2001, fue, 3458 grafts, 27-28/12/2013

Mizerix

Active Member
Μιζεριξ να φανταστω την εκοψες ε?
Weznem ΜΗΝ ΤΗΝ ΑΡΧΙΣΕΙΣ....στο λεω λες και σε διαταζω αλλα φιλε ειναι ναρκωτικο που σε καταστρεφει ολοι την εχουμε λατησει με εξαιρεση τον dance...
Οχι ρε δεν την εχω κοψει ακομα γιατι φοβαμαι μηπως γινω χειροτερα...Τωρα αν κανει κατι θα σου πω σε 2-3 μηνες ακομα...Αλλα το οτι συνεχιζω και βλεπω τριχοπτωση με φρικαρει ωρες ωρες...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

weznem

Well-Known Member
Μιζεριξ να φανταστω την εκοψες ε?
Weznem ΜΗΝ ΤΗΝ ΑΡΧΙΣΕΙΣ....στο λεω λες και σε διαταζω αλλα φιλε ειναι ναρκωτικο που σε καταστρεφει ολοι την εχουμε λατησει με εξαιρεση τον dance...
απιαρνεσ καιεσυ φινα? πες μου τι παρατηρησες στον εαυτο σου..
 

giannis1991

Well-Known Member
Φιλε μιζεριξ εγω σου λεω κοψτη ετσι ελεγα και εγω και τωρα μετανιωνω την ωρα και τη στιγμη...weznem ειχα ανοιξει και θεμα giannis1991 και παρενεργειες καπως ετσι...γενικα εχω αυξομειωσεις τεραστιες σε λιμπιντο οπου μπορει να ειμαι νορμαλ αλλα μπορει να ειμαι και 0 πραγματικα...δλδ το καλυτερο μ@@@νι να μου κατσει να μην μου κανει τοσο αισθηση..ειναι φιλε τραγικο συναισθημα να μην εχεις ορεξη για σεξ ή εκει που το κανεις να σου ψιλοπεφτει και αλλα πολλα....αλλα να ξερετε κατι σχεδον ολοι παντα κατι εβγαλαν απο παρενεργειες...οποτε αυτα τα 2% και τα αναστρεφιμα ειναι τα μεγαλυτερα ψεματα που εχω πιστεψει εγω....
 

poseidonas77

Well-Known Member
παντως θα ηταν ενδιαφερον να καναμε μια ερευνα σε ποσους παρουσιασε παρενεργειες με εντατικο αθλητισμο και διατροφη...μεχρι στιγμης dance και zaxos δεν εμφανισαν παρενεργειες και αθλουνται και κανουν και διατροφη...νομιζω και ο μπουκλας γυμναζονταν οσο την επαιρνε και δεν ειχε εμφανισει παρενεργειες....εαν κανω λαθος διορθωστε με ...
 

giannis1991

Well-Known Member
Ποσειδωνα καλα τα λες απλα θελω Να ξεκαθαρισω κατι...εγω σε καθε ποστ σχετικα με τη φινα θα φωναζω να μην την αρχισει κανεις και οποιος το εκανε να την κοψει...δεν μου λεει κατι αν δεν εχουν εμφανισει κατι καποια μελη...γτ 1ον ειναι ελαχιστα και 2ον δεν ξερεις ποτε τον χρονο που θα τους τα εμφανισει...το φαρμακο ειναι δηλητηριο και αυτοι που το βγαζουν ελεεινοι ψευτες...
 

Mizerix

Active Member
Φιλε μιζεριξ εγω σου λεω κοψτη ετσι ελεγα και εγω και τωρα μετανιωνω την ωρα και τη στιγμη...weznem ειχα ανοιξει και θεμα giannis1991 και παρενεργειες καπως ετσι...γενικα εχω αυξομειωσεις τεραστιες σε λιμπιντο οπου μπορει να ειμαι νορμαλ αλλα μπορει να ειμαι και 0 πραγματικα...δλδ το καλυτερο μ@@@νι να μου κατσει να μην μου κανει τοσο αισθηση..ειναι φιλε τραγικο συναισθημα να μην εχεις ορεξη για σεξ ή εκει που το κανεις να σου ψιλοπεφτει και αλλα πολλα....αλλα να ξερετε κατι σχεδον ολοι παντα κατι εβγαλαν απο παρενεργειες...οποτε αυτα τα 2% και τα αναστρεφιμα ειναι τα μεγαλυτερα ψεματα που εχω πιστεψει εγω....
Φιλε Γιαννη πραγματικα ειναι κριμα αυτο που βιωνεις αλλα να σου υπενθυμισω οτι και μετα απο 1 χρονο εστω και λιγο το φαρμακο ρεει στον οργανισμο σου οποτε να επανελθεις πληρως μπορει στον 1,5 χρονο...Αληθεια ποσο καιρο εχεις που την εχεις κοψει και ποσο καιρο την επαιρνες?Κοιτα πιστευω οτι επειδη εισαι και μικρος ηλικιακα το πιο πιθανον απο ενα σημειο και μετα να ειναι απλα στο μυαλο σου οτι εχεις προβλημα με τη στυση κλπ...
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
εγω αλλαξα 3 ειδη φινας.proscar με ταραξε στην παρενεργεια finar καθολου πονους και σπερμα θα λεγα κανονικα ακομη και στυση καλη αλλα οχι τελεια και μετα finastir το πιο ηπιο χαπι για μενα...εχει ενα μηνα που την εκοψα μετα 3 χρονια και θα την αφησω λιγο ακομη κομενη να δω τι γινεται....μπορω να πω οτι εχω καλυτερη στυση αυτον τον ενα μηνα αυτο παρατηρω....πιστευω τελικα η φινα ειναι δηλητηριο τελικα.
τωρα που την εκοψα μαχαιρι και οχι σταδιακα δεν εχω καθολου παρενεργειες..απο τριχωπτωση ειμαι κανονικα.θα την αφησω κανα μηνα κομενη ακομη και μετα λεω να ξανασυνεχισω με finastrir.
 

Bouklas

Well-Known Member
παντως θα ηταν ενδιαφερον να καναμε μια ερευνα σε ποσους παρουσιασε παρενεργειες με εντατικο αθλητισμο και διατροφη...μεχρι στιγμης dance και zaxos δεν εμφανισαν παρενεργειες και αθλουνται και κανουν και διατροφη...νομιζω και ο μπουκλας γυμναζονταν οσο την επαιρνε και δεν ειχε εμφανισει παρενεργειες....εαν κανω λαθος διορθωστε με ...
Σωστά θυμάσαι, επίσης δεν παρουσίασα ποτε παρενέργεια από μινοξιδίλη, όπως έχουν αναφερθεί απο μέλη: πόνος στο στήθος, μαύροι κύκλοι, πρησμένο πρόσωπο.
Όσο για την άθληση ίσως παίζει ρολο τι να πω, η ψυχολογία σίγουρα. Για την διατροφή εννοείτε και εκείνη, η μητέρα μου είναι μάγειρας σε εστιατόριο οποτε και σε αυτό το κομμάτι είμαι ok.
Η φιναστερίδη είναι ύπουλη και πρέπει να την παίρνεις για πάντα. Μπορεί να κανεις χρήση 5 χρονια και ένα πρωί χτυπα ξύλο να βγάλεις παρενέργειες. Δεν λέω πως αυτό θα συμβεί σε όσους περνουν μακροχρόνια αλλα τι διάολο, να βγάλω παρενέργειες στην αρχή ή στους πρώτους μήνες να δω μου κάνει δεν μου κάνει, συνεχίζω ή την κόβω, αυτό το ναι καταλαβαίνω. Να έχω τώρα πιθανότητες να βγάλω και μακροχρόνια? E όχι. Και πιστεύω άλλου βαθμού παρενέργειες θα έχει αυτός που έκανε χρήση 5 χρονια με εκείνον των 5 μηνών. Είναι ένα ρίσκο και συνάμα μεγάλη απάτη, υποτίθεται πως όταν παίρνεις ένα φάρμακο σε βοηθάει στην λύση του προβλήματος δεν σου ανοίγει αλλα 1002 προβλήματα. Συμφωνώ κάνει την καλύτερη δουλειά στο θέμα τριχόπτωση αλλα έχει τόσα μειονεκτήματα που πραγματικά δεν αξίζει.
 

giannis1991

Well-Known Member
Φιλε Γιαννη πραγματικα ειναι κριμα αυτο που βιωνεις αλλα να σου υπενθυμισω οτι και μετα απο 1 χρονο εστω και λιγο το φαρμακο ρεει στον οργανισμο σου οποτε να επανελθεις πληρως μπορει στον 1,5 χρονο...Αληθεια ποσο καιρο εχεις που την εχεις κοψει και ποσο καιρο την επαιρνες?Κοιτα πιστευω οτι επειδη εισαι και μικρος ηλικιακα το πιο πιθανον απο ενα σημειο και μετα να ειναι απλα στο μυαλο σου οτι εχεις προβλημα με τη στυση κλπ...
ο
Φιλε Γιαννη πραγματικα ειναι κριμα αυτο που βιωνεις αλλα να σου υπενθυμισω οτι και μετα απο 1 χρονο εστω και λιγο το φαρμακο ρεει στον οργανισμο σου οποτε να επανελθεις πληρως μπορει στον 1,5 χρονο...Αληθεια ποσο καιρο εχεις που την εχεις κοψει και ποσο καιρο την επαιρνες?Κοιτα πιστευω οτι επειδη εισαι και μικρος ηλικιακα το πιο πιθανον απο ενα σημειο και μετα να ειναι απλα στο μυαλο σου οτι εχεις προβλημα με τη στυση κλπ...
3 χρονια τηννεχω κοψει 2,5 τηννεπαιρνα αλλα αρχισα στα 18,5...
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Αδειάζοντας το κινητό τις φωτογραφίες στον Η/Υ μου είδα μερικές που μου άρεσαν και είπα να τις μοιραστώ μαζί σας, μερικές καλοκαίρι που μας πέρασε σε κάργα ήλιο και βρεγμένο μαλλί, άλλες σε βόλτα πριν τα χριστούγεννα σε εξωτερικά συνθήκες.

PGAF6265 by Evangelos Evangelos, on Flickr

NDXQ8204 by Evangelos Evangelos, on Flickr

IMG_0584 by Evangelos Evangelos, on Flickr

BGPJ1008 by Evangelos Evangelos, on Flickr

ATVR0009 by Evangelos Evangelos, on Flickr
 

Tasmania

Active Member
πολυ καλες οι φωτο φιλε ! σπεσιαλ δουλεια ! πυκνοτητα φυσικοτητα ... αντικειμενικα απο τα καλυτερα περιστατικα στο φορουμ !
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
δυνατός από τους λίγους ο φίλος dance..;) ωραίος ρε man.αλλά γιατί στις φωτό κοιτάς ψηλά?σε όλες όμως!!χαχαχα και μην το πάρεις αλλιώς ότι το λέω ότι κοιτάς ψηλά για να μην φαίνεται κάτι κτλ..χιουμοριστικά το λέω για την πόζα που παίρνεις.ξεκάθαρα το λεω. γιατί από παρεξηγήσεις άλλο τίποτα με εμένα..:D
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
παιδια γιατι το μετωπο μας φενεται μεγαλυτερο στις φωτο αποτι στην πραγματικοτητα?
Εγω στις φωτο το δικο μου το βλεπω πιο μεγαλο αποτι στο καθρεφτη.
Τι wtf γινεται?
 

dimitris50423

Well-Known Member
ωραιο το μαλλι dance. οι μεσσαιες φωτο ειναι αρκετα θολες ομως στο μετωπο και hairline. θελω να σε ρωτησω πως στρωνεις το μαλλι.? τι προιον βαζεις? καποια λακ? στρωνουν ωραια. αν θες βαλε και καμια πανοραμικη να δουμε πως ειναι μετα απο αρκετο καιρο απο τη μμ..
 

sven

Active Member
Καλο αποτέλεσμα , έυκολη περίπτωση. Και τα 2/3 να σου έβγεναν (και ποίος ξέρει αν όντως τόσα σου βγήκανε) πάλι καλό θα ήτανε το αποτέλεσμα επειδή πέσανε ενα σωρό grafts για μικρή περιοχή . Μια ερώτηση, αν υποχωρεί η μαμίσια χερλαιν (που ευτιχώς μέχρι στιγμής είσαι μια χαρά) σιγα σιγα με τον καιρό, θα κάνεις κάθε τόσο και λιγάκι μπαλώματα ;
 
Μπλουζα