Mogan, dhi fue, ευαγγελάτος, ~2500grafts, 25-26/09/2017

ItsAllGone

Active Member
Πολυ ωραιο το αποτελεσμα και η παρουσιαση επισης πολυ καλες και καθαρες φοτο.Τωρα για το μελλον μην βιαστεις να ακολουθησεις τον Αλεξανδρο με πυκνωση δεν ξερεις πως θα εξεληχθει η αα και τι γραφτ θα χρειαστεις στο μελλον.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Mogan

Active Member
Καλησπέρα σε ολους.

Κατωθι ενα update 7μηνου.
 

Συνημμένα

  • 20180428_120625.jpg
    20180428_120625.jpg
    2 MB · Προβολές: 748
  • 20180428_120700.jpg
    20180428_120700.jpg
    2.7 MB · Προβολές: 697
  • 20180428_120904.jpg
    20180428_120904.jpg
    1.9 MB · Προβολές: 686
  • 20180428_121105.jpg
    20180428_121105.jpg
    2.1 MB · Προβολές: 735
  • 20180428_120904.jpg
    20180428_120904.jpg
    1.9 MB · Προβολές: 696
  • 20180428_120700.jpg
    20180428_120700.jpg
    2.7 MB · Προβολές: 679

koumparos

Well-Known Member
Ευγε για τις φωτο.Πολυ καλο το αποτελεσμα για τα μοσχευματα που εβαλες με βαση το προβλημα που ειχες.Μπραβο στην dhi.Αντε να ανεβαινει ο εγχωριος ανταγωνισμος.
 

vlafo

Well-Known Member
Τώρα δείχνει πολύ καλύτερα το αποτέλεσμα Mogan αν και θεωρώ ότι αν το κόψεις το μαλλί αρκετά κοντό θα δείχνει ακομα καλύτερα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

leas

Well-Known Member
Αυτη ειναι μια σοβαρη προσπαθεια και ενα ωραιο αποτελεσμα για αυτα τα γκραφτς..
Μπραβο φιλε mogan να το χαρεις..
 

anargiros88

Well-Known Member
Αυτές είναι φώτο !!!! Εύγε Mogan ..... Με ένα κούρεμα θα δείξει καλύτερο ! αν κουρευτείς βάλε και καμιά φώτο από δότρια περιοχή .
 

Mogan

Active Member
Αυτο που είναι περιεργο ειναι αυτο το ruffles σχημα που έχουν παρει τα μαλλια μου. ΟΚ ποτέ δεν ειχα ολοισχια τριχα όμως ποτέ δεν ηταν και τόσο σπαστη. Αυτό δεν εχω καταλάβει πως και γιατι έχει προκληθει.

Επισης αυτό που παρατηρω είναι πως η εμφυτευση εγινε μια διαφορετική κατεύθυνση στην φυτρα από ότι ηταν η αρχική. Αυτο βεβαια το καταλαβαινω μιας και οταν ο γιατρος έκανε την εμφυτευση δεν υπηρχρ καθόλου hairline ωστε να του δωσει μια κατεύθυνση, οποτε εκ των πραγματων σχεδίασε μια κατεύθυνση φυτρας στη hairline οπως εκεινος νομιζε λογικη. Απλά αυτη αν και φυσιολογικη εν τουτοις ειναι διαφορετική απο την αρχικη.

Το μαλλι ήθελα χρόνια να το μακρυνω λιγο, οποτε τωρα βγαζω τα σπασμενα ετών. Τωρα ειναι στο ασχημο μεταβατικο σταδιο όπου δεν ειναι ουτε μακρυ, ουτε κοντό. Και μιας και χρόνια δεν ριχα τέτοιο μαλλι, δεν ξερω τι να το κανω και πως να το σουλωπωσω. Πολλες μερες σκέφτομαι δεν παει αλλο, σήμερα θα κουρευτω, ομως εφτασα ως εδω και θελω να αντεξω λιγο ακομη, ωστε να μακρυνει οσο εχω στο μυαλο μου και αν εκει δε μου αρεσει ή δε με βολευει στην καθημερινότητά τοτε συνειδητα να κουρευτω.
 

Tsek

Well-Known Member
Στις φωτογραφίες που το πιάνεις με το χέρι φαίνεται σαφώς πιό ωραίο σαν look. Θα σου πάει να το μακρύνεις και να έχεις κοτσίδα πίσω.
 

Tsek

Well-Known Member
Θέλω να δω πόσο αντικειμενικό είναι το φόρουμ και να πεί κάποιος ότι η hairline είναι αραιή.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
H hairline είναι μια χαρά. Δες υπό τι συνθήκες φωτισμού είναι πρώτα.
 

aeratos28

Just aeratos
Έχει διαφορά από τον Άκη θέλεις να πεις?ότι δεν έχει φυτρωση ανάλογη με τον Άκη ο mogan?δεν νομίζω ,ας βάλει ο Άκης αντίστοιχη φωτό κόντρα ήλιο και ίδιας ανάλυσης.δεν θα δεις διαφορά τσεκ
Θέλω να δω πόσο αντικειμενικό είναι το φόρουμ και να πεί κάποιος ότι η hairline είναι αραιή.
 

Tsek

Well-Known Member
Oχι, δεν με κατάλαβες.
Και ίδια εικόνα να έχει ο Άκης (που για εμένα σίγουρα έχει καλύτερη),
εδώ διάβασα :

""Θα διαφωνήσω. Το αποτέλεσμα είναι πολύ καλό όπως και η φύτρωση, απλά η πυκνότητα εξαρχής δεν ήταν υψηλή (μην ξεχνάμε ότι 40g στην hairline δεν θεωρείται υψηλή) κάτι που φαίνεται και στις φώτο αμέσως μετά την μμ"" Aπo τον Civial.!

Ενω στο νήμα του ¨Ακη που έβαλε ίδια grafs ,διαβάζουμε αρνητική κριτική για την hairline και window effect. !!

Να πούμε λοιπόν και εκεί:
''εξ'αρχής η πυκνότητα δεν ήταν υψηλή'' ,
εξ'αρχής η κλινική δουλεύει παράθυρο,
εξ'αρχής κάνει σχεδιασμό επι τόπου,
εξ'αρχής δεν έχει πλάνο ΚΛΠ ΚΛΠ> !!

Ενα εξ'αρχής σε όλα τα στραβά και καθαρίσαμε !!
 

aeratos28

Just aeratos
ίδια εικόνα έχουν.αν βάλεις συγκριτικό ακριβώς δίπλα φωτό τους δεν έχει διαφορά.ειδικα αν είναι ίδιας ποιότητας οι φωτό τότε θα φανεί αυτό που σου λέω.και οι δυο έχουν πάει πολύ καλά.
 

vag25

Well-Known Member
Eιναι σαφως πιο πυκνο το αποτελεσμα του Ακη απο του Mogan(δικιο εχει ο Τσεκ) παρόλο που μπηκε σε μεγαλυτερη εκταση στον Ακη και ειναι στον 5ο μηνα(ο Mogan ειναι στον 7ο).

Απο κει και περα, επειδη οι περισσοτεροι δεν μενουν σε μια μεταμοσχευση, στο τελος ξυριζουν τον γαμπρο.


Ετσι στα μπαμ γιατι μπορω:
AHC
Ληπτρια 7/10 (μετριες hairline)
Δοτρια 3/10 (οργωμα)


DHI
Ληπτρια 5/10 (μετριες hairline+χειροτερη φυτρωση)
Δοτρια 7/10

:p
 

Tsek

Well-Known Member
Eιναι σαφως πιο πυκνο το αποτελεσμα του Ακη απο του Mogan(δικιο εχει ο Τσεκ) παρόλο που μπηκε σε μεγαλυτερη εκταση στον Ακη και ειναι στον 5ο μηνα(ο Mogan ειναι στον 7ο).

Απο κει και περα, επειδη οι περισσοτεροι δεν μενουν σε μια μεταμοσχευση, στο τελος ξυριζουν τον γαμπρο.


Ετσι στα μπαμ γιατι μπορω:
AHC
Ληπτρια 7/10 (μετριες hairline)
Δοτρια 3/10 (οργωμα)


DHI
Ληπτρια 5/10 (μετριες hairline+χειροτερη φυτρωση)
Δοτρια 7/10

:p
Σωστά τα λες.
 

koumparos

Well-Known Member
Καταρχας ο ακης ειχε και καποια μαλια μπροστα.Συγκριση προς το παρον δεν μπορουμε να κανουμε διοτι ο ενας εβγαλε φωτος στις χειροτερες συνθηκες ενω ο αλλος με αλλο φωτισμο.Επισης δεν ξερουμε τι ακριβως περιοχη καλυψε ο καθενας.Νομιζω και οι δυο επιασαν υψηλο ποσοστο φυτρωσης.
 
Μπλουζα