Mic6, fue, 5036 grafts, 4-5/7/2018

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

mic6

Well-Known Member
Παιδιά μια ερώτηση
Πειράζει να κάνω χρήση και υγρού και αφρού ρεγκέιν ανάλογα με το αν έχω να βγω από το σπίτι και δεν θέλω να λαδώσουν τα μαλλιά; Δηλαδή να συνεχίσω πρωί βράδυ βάζοντας ή το ένα ή το άλλο ανάλογα με το βολεύει; Ή θα πρέπει να μείνω πιστός μόνο στο ένα από τα δύο;

Ευχαριστώ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mic6

Well-Known Member
Πάντως έχω την αίσθηση ότι το υγρό απορροφάται καλύτερα επειδή πέφτει κατευθείαν στο δέρμα ...
 

mic6

Well-Known Member
Κι όμως, ισχύει το αντίθετο όσο και αν σου φαίνεται παραξενο
Συγνώμη από πού έβγαλες αυτό το συμπέρασμα;;; Ρωτάω γιατί όπου κι αν έχω διαβάσει σε φορουμς του εξωτερικού προκύπτει το αντίθετο συμπέρασμα ..
 

crossfire

Well-Known Member
Συγνώμη από πού έβγαλες αυτό το συμπέρασμα;;; Ρωτάω γιατί όπου κι αν έχω διαβάσει σε φορουμς του εξωτερικού προκύπτει το αντίθετο συμπέρασμα ..

Το λέει και η ίδια η εταιρεία.
Επίσης, το έχουν αναφέρει και αλλά παιδιά εδώ μέσα και εγώ σε φόρουμ του εξωτερικού έχω διαβάσει το αντίθετο .
Μπορεί να είναι και ίδια η απορρόφηση .
Αυτή η πλημμύρα λαδίλας στο κεφάλι μας κάνει να νομίζουμε ότι απορροφάται περισσότερο.
 

mic6

Well-Known Member
Δυόμιση μήνες και κάτι. Ξέρω ότι δεν έχει καν αρχίσει η φυτρωση. Ωστόσο δεν υπάρχει κοντινός μου άνθρωπος που να μην έχει σχολιάσει το γεγονός ότι έχω μαλλιά. Παραθέτω μία φώτο πριν και δύο σημερινές δίπλα στο ηλιόλουστο παράθυρο.
48aca6726dc6fe65a9ac79e34cdc8b16.jpg
3bcd1e94cce67f1b894562a86e280fd3.jpg
d94c97875428c53cc02536b1b851bf28.jpg
 

Akis-multi

Well-Known Member
Πλάκα κανεις πως να μη σχολιασουνε..δειχνεις να έχεις μαλλία.... Μακαρι να συνεχίσεις σε τέτοιο ρυθμό θα πετύχεις το στόχο σου.. μπράβο φίλε χαίρομαι για σένα..
 

mic6

Well-Known Member
Τι να σου λέω Άκη
Με είδε ο πατέρας μου το πρωί που είχε να με δει από τον Ιούλιο και με κοίταζε σαν χαζός....
 

dimitris50423

Well-Known Member
Προβλεπω οτι θα εχεις εντυπωσιακη αλλαγη. Εχεις κρατησει αρκετα μοσχευματα για διμηνο και η ερυθροτητα αν δεν αρπαξες στον ηλιο μαλλον δειχνει οτι η φυτρωση παιρνει μπρος.
Με 5000 μοσχευματα αν ολα πανε καλα θα γινεις αλλος ανθρωπος.
Υπομονη..
 

mic6

Well-Known Member
Δεν υπάρχει ήλιος Δημήτρη
Συνολικά παίζει να έχει δει το κεφάλι μου ήλιος 5 λεπτά στους 2μιση μήνες και αν.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mic6

Well-Known Member
Παίδες μπορεί κάποιος πιο έμπειρος να καταλάβει αν έχει αρχίσει να κινείται τίποτα; Ακριβώς σε μια εβδομάδα θα είμαι στους 3 μήνες από τη μμ. Όλες οι φωτό είναι στον παράθυρο με φλας και χωρίς φλας. Στο δωμάτιο χωρίς φλας φαίνομαι γεμάτος μαλλιά.
IMG_20180929_130826.jpeg
IMG_20180929_130245.jpeg
IMG_20180929_130650.jpeg
 

Veron

Well-Known Member
Επειδη χρονικα ειμαστε στα ιδια τα χριστουγεννα θα κανεις την 1η αξιολογηση,μεχρι τοτε απολαυσετο
 

mic6

Well-Known Member
Καλημέρα σε όλους. Λούζομαι ακόμα με nanogen και είμαι σχεδόν στο τρίμηνο από τη μμ. Να αλλάξω σε κάτι πιο τούρμπο; Διάβασα για το cystiphane shampoo.

Γνώμες? Θα κάνει καμία διαφορά;
 

tasos33

Well-Known Member
Τα σαμπουάν δε δίνουν κάτι παραπανω σε φυτρωση, οποία υποβοηθηση μπορεί να υπάρξει μόνο εκ των έσω.



Καλημέρα σε όλους. Λούζομαι ακόμα με nanogen και είμαι σχεδόν στο τρίμηνο από τη μμ. Να αλλάξω σε κάτι πιο τούρμπο; Διάβασα για το cystiphane shampoo.

Γνώμες? Θα κάνει καμία διαφορά;
 

mic6

Well-Known Member
Κάτι που να χοντραίνει ή να σκληραίνει τη μαμά τρίχα; Έχω θεόλεπτο μαλλί. Είδα και αυτό ..
33421ca62a31e120404066a21a749273.jpg
 

Veron

Well-Known Member
Καλυτερα να πειρματιστεις με 2-3 σαμπουαν και να κανεις μονος σου την αξιολογηση.Το καθε κεφαλι αντιδρα διαφορετικα στα σαμπουαν.Εμενα και πριν και μετα την μ.μ λαδωνουν αρκετα και γρηγορα και εχω κατι σαν ξηροδερμια/πιτυριδας, πραγμα π με κανει να θελω να λουστω.Αρα θελω ενα ήπιο σαμπουαν για καθημερινη χρηση.Ακομα δεν το χω βρει να σου πω την αληθεια.Οταν μου τελειωσε το σαμπουαν της κλινικης ξεκινησα fungoral και ενα της apivita αλλα θα το αλλαξω.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα