Matteo, fue, 2000 grafts,11/1/2016

Tsek

Well-Known Member
Πρέπει να χρεώνει το φόρουμ 100 ευρώ εγγραφή και όποιο μέλος παρουσιάσει μμ απο την αρχή ως το τέλος το παίρνει πίσω. Έτσι θα γίνει δουλειά και θα ποστάρουν και την τελευταία τρίχα που βγήκε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

EKTOR

Member
Οχι μωρέ απλά κοιτάζω ανά καιρούς κάποια νήματα να δω την εξέλιξη τους και παρατηρώ ότι του Βεκρη εκαναν καλή έναρξη αλλά μετά τίποτα κάτι που δεν βοηθά τα μέλη να έχουν άποψη εκτός από κάνα δυο τρεις που ασχολήθηκαν .Δε μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει!
 

aeratos28

Just aeratos
ας το κάνει κανένας άλλος αυτό,γιατί όταν είπα τελευταία φορά νομίζω σε κάποιον να ανεβάσει φωτό από την επέμβαση του,που δεν θέλει να ανεβάσει ακόμα ,άκουσα κάτι κουβέντες περίεργες τύπου ανέβασε στα παιδάκια φωτο να δούνε κτλ κτλ ειρωνικά βέβαια ήταν αυτά..νομίζω για το θέμα του p70 έγινε αυτό το σκηνικό..
 

tasos33

Well-Known Member
Άλλος ενας Κόπερφιλντ....τελικά εκεί στου βεκρη κανουν και μαθήματα εξαφάνισης....και δικαιως τους απονημουμε τον τιτλο του θου βου...πράκτωρ -000....

Έμενα αυτές οι εγγραφες μου κανουν για εγγραφές κατόπιν παραγγελιας μέ το προσχημα κάποιας marketing εκπτωσης και για να βγάλουν την υποχρέωση παρουσιάζονται και μετα αφανίζοντας...
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
ισως να παιζει εκπτωση.
Απο την αλλη δε βλεπουμε νεες μεταμοσχευσεις απο κυπρο και απο τις δυο κλινικες τι γινεται κανεις δε κανει?
 

aeratos28

Just aeratos
εγώ αυτό πιστεύω και το έχω πει κιόλας και στο νήμα του althis..απλά εκμεταλλεύονται με τον χειρότερο τρόπο το φόρουμ..ας το ( εκμεταλλεύονταν) αλλιώς,με το να μάθουν 5-10 πράγματα ουσιώδης,να ανταλλάξουν απόψεις και η οποια απόφαση μετά για το τι θα κάνουν στο κεφάλι τους ειναι δικό τους θέμα.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Εγω πιστευω οτι απλα μερικοι σταματανε να γραφουν για δικους τους λογους. Η καποιος θα εχει παει καλα κ παραταει το φορουμ η δεν θα εχει παει καλα και ξενερωνει. Υπαρχουν γενικα τετοια ατομα. Οσο για το αν θα παρει καποιος εκπτωση δεν το πιστευω. Δεν το ανεφερε κανεις. Το να πιστεψει οτι θα τον προσεξουν περισσοτερο αν πει οτι θα γραψει ναι.
 

aeratos28

Just aeratos
δημητρη κανεις λάθος σε αυτό φίλε..για το θέμα έκπτωσης μιλάω..πολλά παιδιά έχουν καταφέρει πολύ καλύτερες τιμές λόγο φόρουμ να ξέρεις..επίσης και γιατροί έχουν κάνει προσφορες στα μέλη του φόρουμ..παράδειγμα τον γεωργιου που έβλεπα πριν λίγο διάστημα ότι έκανε 30% έκπτωση στα μέλη εδώ..γιατί?λόγο προβολής..η dhi δώρο 2 επεμβάσεις οι οποίες θα προβληθούν και στο φόρουμ με φωτο καθόλη τη διάρκεια μέχρι το τελικό αποτέλεσμα ..άρα στο θέμα τιμής της επέμβασης είναι το νούμερο ένα η προβολή που θα έχει ο γιατρος-κλινικη..περιμενες εσυ να πουν ανηξαμε νημα για να παρουμε καλυτερη τιμη?ε δεν λεγονται ετσι αυτα..αλλα το να ανοιγει καποιο νεο μελος νημα στο πρωτο του μηνυμα με το που εκανε εγγραφη,οτι εκανε μεταμοσχευση ειναι μια ενδειξη αυτο..για τα παιδιά εδώ που λέμε,althis pilotaki,matteo κτλ είδες κάποια συμμετοχή ιδιαίτερη?ήθελαν να βοηθήσουν κάποιον?και αν ναι που είναι η ενημέρωση τους ώστε να το κάνουν?
 

tasos33

Well-Known Member
Ξεκλειδωνεις το αυτοκίνητο,βάζεις το κλειδί στη μιζα ,κατεβαζεις χειρόφρενο έφυγες.... Αν θες να ξεκινήσεις αυτο κανεις,δεν φεύγεις αλα flinstones...

...κάπως έτσι είναι κ το πράμα στις μμ σήμερον....

Κανεις την έρευνα σου,ακούς γνώμες ανθρώπων που ξέρουν κάτι παραπανω και οπου θες πας....
Όταν λοιπον είσαι ανυπαρκτος στο φόρουμ και 'έτσι ξαφνικα' που λέει κ ο Ρέμος, εμφανιζεται ο κομήτης και μας λέει οτι έκανε μμ στον βεκρη και εκεί που ακούς Ρέμο ξαφνικα βλέπεις Κόπερφιλντ στο nova...
Και αυτοι οι διάττοντες αστέρες Δημήτρη μου κατα ενα περίεργο φαινόμενο έχουν και παρομιο γραφικό χαρακτήρα....

Να σου πω τι πιστεύω? Πιστεύω πως κάποιοι πήγαν στον βεκρη και ο βεκρης ειτε με την συγκατάθεση τους η όχι έφτιαξε προφίλ, όμως αυτοι οι διάττοντες αστέρες εξαφανίστηκαν πρωτα απο τα λημέρια της a.h.c και αναγκαστικά μη έχοντας υλικό να προωθήσουν οι της κλινικης εξαφανίστηκαν και απο εδω....

Το παραπανω σενάριο ουδεμία σχέση έχει με την πραγματικοτητα και οποιαδήποτε αναφορά στα ονόματα είναι φανταστικη



Εγω πιστευω οτι απλα μερικοι σταματανε να γραφουν για δικους τους λογους. Η καποιος θα εχει παει καλα κ παραταει το φορουμ η δεν θα εχει παει καλα και ξενερωνει. Υπαρχουν γενικα τετοια ατομα. Οσο για το αν θα παρει καποιος εκπτωση δεν το πιστευω. Δεν το ανεφερε κανεις. Το να πιστεψει οτι θα τον προσεξουν περισσοτερο αν πει οτι θα γραψει ναι.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Μερικοι δεν γραφονται για να προσφερουν ενημερωση σε αλλους αλλα για να παρουν οι ιδιοι. Δεν το θεωρω προβλημα αυτο. Υπαρχουν κ αλλοι ποσοι που δεν εχουν κανει εγγραφη κ ενημερωνονται απο το φορουμ. Το καλυτερο για ολους θα ηταν να υπαρχει ενημερωση για να εχουμε εικονα κ να βοηθαμε και τους επομενους.
Δεν πιστευω οτι μια κλινικη θα ελεγε ανοιξε νημα παρουσιασης. Καποια στιγμη αργοτερα θα εβγαινε στη φορα οτι γινεται αυτο και δεν θα ηταν οτι καλυτερο. Τωρα τα παιδια που κανουν μεταμοσχ σε οποια κλινικη κ να κανουν φυσικα κ προσπαθουν για καλυτερη τιμη κ θελουν να νιωθουν οτι θα τους προσεξουν. Συμπερασμα το φορουμ βοηθαει γενικοτερα κ στην ενημερωση σε πολλα θεματα και στην αντιμετωπιση των κλινικων απεναντι σε εμας. Καλο βραδυ ;)
 

dimitris50423

Well-Known Member
Τασο επειδη λεγοντας κομητης εννοεις εμενα. Εγω ειμαι εδω και με ειδαν και εμπειρα ατομα απο το φορουμ. Οπως ο john και ο σαλονικιος. Οι οποιοι εχουν κανει στην κυπρο μμ. Δεν εχουν σχεση με την κλινικη του βεκρ*. Εγω ενημερωσα απο την αρχη για τη μμ μου αφου την εκανα και εγω απο την αγωνια των πρωτων ημερων μετα τη μμ.
Να σου κ κατι αλλο. Ειδες με το νημα του Αναστασακ* τι εγινε. Αντε να ξαναμπει αυτος στο φορουμ μετα απο αυτα. Εγω νομιζω οτι οσο καλοστημενο και να ειναι κατι τετοιο καπου θα κολλησει. Επισης εχω δει και τον andy οταν ηταν στην αρχη της μμ του ψιλοαδειος απο μαλλι.
Εγω παντα λεω να ζηταμε και συγκεκριμενες φωτο οχι μονο οτι βαζει καποιος. Οπως ζητουσατε κ σε εμενα κ εβαζα. Ζητησα και στο παιδι που κερδισε τη μμ στη dhi να βαζει κ δικες του φωτο οχι μονο της κλινικης. Ολα θα φανουν στην πορεια τασο.
 

crossfire

Well-Known Member
Είναι θέμα χρόνου να εμφανιστεί ένας άλλος Δημητρης ο οποίος θα κάνει μεταμόσχευση στην καινούρια κλινική του β@κρη στα τρικαλα........και η μεταμόσχευση θα γινει απο την κα Ευτερπη που θα έρθει από αθηνα .

Λέω τώρα εγώ......
 

dimitris50423

Well-Known Member
Δεν φτανει ενας για να φτιαξει ονομα μια κλινικη. Μπορει να βγει κ ενα πολυ καλο αποτελεσμα απο γκο*ρα η απο bergm*n οι υπολοιποι που θα πανε πως θα βγουν ειναι το θεμα. Μετα απο πολλα αποτελεσματα βγαινει συμπερασμα.
 

aeratos28

Just aeratos
όσον αφορά τον δημητρη εγώ πιστεύω οτι είναι οκ ο φίλος παιδιά.παρουσίασε τα πάντα από φωτό από την αρχή ,ότι του ζητήθηκε το έκανε και θεωρώ άδικο να τον βάζουμε μαζί με τους άλλους που συζητάμε ..τώρα δημήτρη γι αυτό που λες για τον τύπο που πήγε στον αναστασακη εδώ θα διαφωνησω.ο τύπος μπήκε στο φόρουμ και μας τον παρουσίασε σαν τον μέγα γιατρό ,τον καλύτερο στην Ελλαδα και έναν από τους λίγους τόσο καλούς παγκοσμιως που έχουν τέτοιες γνώσεις..ακόμα και ο ίδιος να ήταν τέτοια πράγματα δεν λέγονται ρε φίλε..ειδικά όταν αποδεδειγμένα δεν υπάρχει κανένα καταγεγραμμένο αποτέλεσμα του ΠΟΥΘΕΝΑ όμως..λογικό να τον κραξουν με αυτά που έλεγε..αυτή η αντιμετώπιση του άρμοζε..δεν είναι ο κανόνας συμπεριφοράς αυτός που έχει το φόρουμ σε οποιονδήποτε νομίζω.μην τα βάζουμε όλα στο ίδιο τσουβαλι
 

tasos33

Well-Known Member
Δημητρη δεν εννουσα σε καμια περιπτωση εσένα,αλλά αυτους απο τον βεκρη που ενω έχουν κανουν μμ γράφονται μας.λένε τι έκαναν κια εξαφανίζονται,......

Και Όταν γίνεται επανειλημμένα παύει να είναι σύμπτωση ...
Γενικός είναι πολλά περίεργα που συμβαίνουν με την εν λόγω κλινική και δεν μπορω να κατανόηση γιατί η στάση σου είναι συνεχώς υποστηρικτική,δηλαδή εσύ ποτε δεν έχει απορρησει για κάτι?
 

dimitris50423

Well-Known Member
Δημητρη δεν εννουσα σε καμια περιπτωση εσένα,αλλά αυτους απο τον βεκρη που ενω έχουν κανουν μμ γράφονται μας.λένε τι έκαναν κια εξαφανίζονται,......

Και Όταν γίνεται επανειλημμένα παύει να είναι σύμπτωση ...
Γενικός είναι πολλά περίεργα που συμβαίνουν με την εν λόγω κλινική και δεν μπορω να κατανόηση γιατί η στάση σου είναι συνεχώς υποστηρικτική,δηλαδή εσύ ποτε δεν έχει απορρησει για κάτι?

taso αυτοι που γραφονται και φευγουν καμμενα περιστατικα ειναι για το φορουμ δεν προσφερουν κατι νομιζω ουτε στο φορουμ ουτε στις κλινικες που εκαναν. ποιος θα δει μισοτελειωμενο περιστατικο και θα επιλεξει κλινικη.
οσο για τα περιεργα που λες δεν εχω δει κατι περιεργο αν δω κατι φυσικα και θα το πω.
αν εννοεις για τα ατομα που γραφονται και φευγουν οπως ειπα νομιζω δεν προσφερουν τιποτα απολυτως. αν καποια κλινικη η γιατρος κανει κατι τετοιο το θεωρω χαζο.
ειναι μεγαλη κουβεντα αν το συζητησουμε. εγω πιστευω οτι η δουλεια που γινεται απο την καθε κλινικη και τον καθε γιατρο με τον καιρο φαινεται..
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δημήτρη, μην είσαι τόσο απλουστευτικός. Φυσικά και προσφέρουν στην κλινική. Δημιουργούν κλίμα. Έτσι προσελκύονται οι πελάτες. Ένα καλό περιστατικό και μετά κάποιοι "λαγοί" με ένα σχεδόν πανομοιότυπο intro: "είδαμε το πολύ καλό αποτέλεσμα και πήραμε την απόφαση να κάνουμε και εμείς". Δεν θα μπω στον πειρασμό να αναπαράγω θεωρίες συνομωσίας και ούτε και με ενδιαφέρει εξάλλου. Από την άλλη όμως δεν μπορώ και να μην προβληματίζομαι....
 

billaros

Active Member
παιδια επειδη κ γω πηγα στην adh κ τους ειπα οτι ειμαι στο φορουμ δεν μου ειπαν κουβεντα για παρουσιαση κ εκπτωση τιμης.υπερβαλετε λιγο.ειναι απλο το θεμα ,αυτοι που δεν ξαναγραφουν εδω ειτε πανε καλα κ στα τετοια τους μετα δεν ασχολουνται με δω.ειτυε πανε χαλια και ξενερωνουν και εξαφανιζοται
 
Μπλουζα