h*irc*inic.com.gr

Bold

New Member
Γεια σας και καλως σας βρηκα
ξερει κανεις κατι γι αυτο?
Ειναι το πρωτο θεμα που ανοιγω παρακολουθω στo forum και σκεφτομαι για μεταμοσχευση..
εχω διαβασει ολα αυτα που λετε για ελληνες αλλα δε μπορει ουτε ενας να μην κανει σωστα τιποτα
(χωρις αυτο να σημαινει οτι υποστηριζω το site που ανεφερα)και αντιθετως τουρκοι και αλλων ειδων εθνικοτητων να ειναι οι περισσοτεροι καλοι στη δουλεια τους
Συγνωμη για τον πατριωτισμο απλα μου φαινεται λιγο περιεργο..
Καθε ειδους προταση η και γνωση περι των παραπανω καλοδεχουμενη
ευχαριστω..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

koskar

Member
Απ: h*irc*inic.com.gr

argy είπε:
Γεια σας και καλως σας βρηκα
ξερει κανεις κατι γι αυτο?
Ειναι το πρωτο θεμα που ανοιγω παρακολουθω στo forum και σκεφτομαι για μεταμοσχευση..
εχω διαβασει ολα αυτα που λετε για ελληνες αλλα δε μπορει ουτε ενας να μην κανει σωστα τιποτα
(χωρις αυτο να σημαινει οτι υποστηριζω το site που ανεφερα)και αντιθετως τουρκοι και αλλων ειδων εθνικοτητων να ειναι οι περισσοτεροι καλοι στη δουλεια τους
Συγνωμη για τον πατριωτισμο απλα μου φαινεται λιγο περιεργο..
Καθε ειδους προταση η και γνωση περι των παραπανω καλοδεχουμενη
ευχαριστω..
Aπορώ κάθε φορα με τα ίδια.
Όταν παίζεις με το κεφάλι σου δεν τίθεται θέμα πατριωτισμού. Πολλάκις έχει υποθεί ότι στην Ελλάδα δεν υπάρχει δυστυχώς ακόμη σοβαρή κλινική για μεταμοσχεύσεις με αξιόπιστα και σίγουρα αποτελέσματα. Υπάρχουν συγκεκριμένα παραδείγματα & αναφορές απο παιδιά που πήγανε σε έλληνες γιατρούς και το έχουν σκυλο-μετανιώσει. Προσωπικά δεν έχω καμία όρεξη και διάθεση, όπως και την οικονομική δυνατότητα να εξαναγκάζομαι να πηγαίνω στο εξωτερικό (Αμερική, Κύπρο, Καναδά...) για να κάνω την μεταμόσχευση, εάν εδώ στην Ελλάδα υπήρχε αντίστοιχου επιπέδου κλινική και αυτό είναι κατόπιν σοβαρής & πολύχρονης έρευνας αγοράς.
Εδω στο forum όλα τα μέλη είναι πολλοί ψαγμένα άτομα στον τομέα της μεταμόσχευσης - θεραπειών και τέτοιου ειδους αναφορές για πατριωτισμόυς και Τούρκους δεν αποτελούν σοβαρά επιχειρήματα. Εάν περιμένεις καποιος από εδώ μέσα να υποστηρίξει έλληνα γιατρό (στην παρούσα χρονική φάση) μάλλον δεν θα έχεις διαβάσει καθόλου το forum και αυτοανερείσαι όταν γραφεις ότι έχεις διαβάσει τις αναφορές εδώ μέσα. Και για να μην το πολυκουράζουμαι εφόσον εσύ είσαι πατριώτης και επιθυμείς να προωθήσεις τους έλληνες γιατρούς (ή καλύτερα μια συγκεκριμένη κλινική) κανένα πρόβλημα, πήγαινε πρώτα ο ίδιος και εφόσον μας δείξεις τα αποτελέσματά σου θα κρίνουμε και ανάλογα θα σε ακολουθήσουμε. So simple...
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: h*irc*inic.com.gr

argy είπε:
Ειναι το πρωτο θεμα που ανοιγω παρακολουθω στo forum και σκεφτομαι για μεταμοσχευση..
εχω διαβασει ολα αυτα που λετε για ελληνες αλλα δε μπορει ουτε ενας να μην κανει σωστα τιποτα

Δεν τα λέμε εμείς φίλε μου, μόνοι τους τα "λένε" με τις μεταμοσχεύσεις που κάνουν.
 
Μπλουζα