Giorgos-3, FUE, 3421g , 28-29-30/10/18

Akis-multi

Well-Known Member
Μην αγχωνεσαι .... δεν μπορουν να με επιρρεασουν...ολα καλα ... την αποψη τους λενε ...βιαστικά λιγο αλλα την λενε ... θα φανει αν εκτεθούν η οχι ...
Φίλε Γιώργο αυτό που μπορούν να κρίνουν είναι το αποτέλεσμα της μεταμόσχευσης σου. Οχι την επιλογή σου. Εσύ ξέρεις γιατί την έκανες, συζητήσεις και κριτικές του καναπέ από ανθρώπους που δε σε γνωριζουν να μη δεχεσαι. Το αποτέλεσμα ας το σχολιάσει ο καθένας όπως θέλει όχι τις επιλογές σου.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ο καθένας είναι ελεύθερος να σχολιάζει ότι θέλει, και φυσικά όχι μόνο το αποτέλεσμα αλλά και την διαδικασία ή και την επιλογή. Οι παρουσιάσεις δεν αφορούν μόνο αυτούς που τις κάνουν αλλά και άπειρους άλλους που τις διαβάζουν για να αποφασίσουν πως θα κινηθούν. Ως εκ τούτου όλα τα τεκμηριωμένα σχόλια είναι θεμιτά.
 

Veron

Well-Known Member
την αποψη τους λενε ...βιαστικά λιγο αλλα την λενε

Το μονο που εχεις ακουσει για την τωρινη μ.μ ειναι καλη επιτυχια.Αυτο που σχολιασαμε ηταν η επιλογη σου να συνεχισεις με τον ιδιο γιατρο με βαση την ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ μ.μ. Αρα κανεις δεν βιαστηκε
 
  • Like
Reactions: tol

Giorgos-3

Well-Known Member
Φίλε Γιώργο αυτό που μπορούν να κρίνουν είναι το αποτέλεσμα της μεταμόσχευσης σου. Οχι την επιλογή σου. Εσύ ξέρεις γιατί την έκανες, συζητήσεις και κριτικές του καναπέ από ανθρώπους που δε σε γνωριζουν να μη δεχεσαι. Το αποτέλεσμα ας το σχολιάσει ο καθένας όπως θέλει όχι τις επιλογές σου.
Δεν μπορω να μπαινω στην διαδικασια πισω απ το πληκτρολόγιο να κανω συζητησεις των συζητήσεων φιλολογικές γιατι χανεται το νοημα του θέματος. Ετσι αφηνω κ πεφτουν πραγματα κατω χωρις να κοντραρω κανεναν.το αν εκανα σωστή η επιλογη η οχι οτι κ να λενε κ οτι κ να λεω ο χρονος θα μας δειξει αν δικαιωθώ η οχι. Εγω Πιστευω πως ολα θα πανε καλα κ θα πανε. Η επιλογη μου δεν ηταν τυχαία. Δεν τρελάθηκα να πεταξω λεφτα κ μοσχεύματα στον καθέναν ουτε να τρεχω θες/κη.
 

tol

Well-Known Member
Δεν μπορω να μπαινω στην διαδικασια πισω απ το πληκτρολόγιο να κανω συζητησεις των συζητήσεων φιλολογικές γιατι χανεται το νοημα του θέματος. Ετσι αφηνω κ πεφτουν πραγματα κατω χωρις να κοντραρω κανεναν.το αν εκανα σωστή η επιλογη η οχι οτι κ να λενε κ οτι κ να λεω ο χρονος θα μας δειξει αν δικαιωθώ η οχι. Εγω Πιστευω πως ολα θα πανε καλα κ θα πανε. Η επιλογη μου δεν ηταν τυχαία. Δεν τρελάθηκα να πεταξω λεφτα κ μοσχεύματα στον καθέναν ουτε να τρεχω θες/κη.

Φιλε Γιωργο, επειδη παρατηρω οτι εσυ και ο Akis δεν εχετε κατανοησει τα σχολια που κανουμε.

Εσεις οι δυο αναφερεστε σε ενα μελλοντικο αποτελεσμα (της δευτερης μμ σου).

Αντιθετως προσωπικα αναφερομαι σε ενα τετελεσμενο μετριοτατο αποτελεσμα στον ιδιο γιατρο (της πρωτης σου μμ των 1800 grafts στο crown).

Αν πάει ή δε πάει καλά θα το κρινετε σε λίγους μήνες.

Ο φιλος Akis προφανως δεν εχει καταλαβει οτι σχολιαζουμε ενα ολοκληρωμενο αποτελεσμα......και μας προτρεπει να μην ειμαστε βιαστικοι.

Φυσικα το αποτελεσμα της δευτερης προσφατης μμ δεν μπορει να κριθει. Φυσικα και σου ευχομαστε ολοψυχα να εχεις το καλυτερο δυνατο αποτελεσμα.

Ομως εσεις μιλατε με υποθεσεις για κατι μελλοντικο, ενω εγω αναφερομαι σε πραγματικα αδιαμφισβητητα αποτελεσματα.

Φιλε Γιωργο, ακομη δεν εχεις εκφρασει ξεκαθαρα την αποψη σου....αληθεια πιστευεις οτι η πρωτη σου μμ στο συγκεκριμενο γιατρο ηταν πετυχημενη;

Αν ειναι δυνατον να πιστευεις κατι τετοιο!!!! Προσωπικη μου αποψη (και θεωρω πολλων αλλων εμπειρων μελων του forum) ειναι οτι προκειται για μια αποτυχημενη μμ. Διασπαρτες τριχες εδω και εκει. Ηταν γυαλι το crown και τωρα εχει σκουρυνει ελαχιστα.

Αν αυτο ειναι επιτυχημενο αποτελεσμα, τοτε εγω που ειμαι δυσαρεστημενος απο τη DHI, θα επρεπε να τους ευγνωμονω και να αισθανομαι Ρουβας με την πυκνοτητα που διαθετω.

Επειδη ομως δεν στρουθοκαμηλιζω και με ευκαιρια το δικο σου πολυ χειροτερο αποτελεσμα, θεωρω χρεος μου να κριτικαρω τα "κακως κειμενα" της συγκεκριμενης κλινικης και των γιατρων της.....και δυστυχως και ο Τιρκαλας μαλλον δειχνει οτι ειναι "αξιο" τεκνο της, αφου στην πρωτη αποπειρα στο κεφαλι σου απετυχε παταγωδως.

Υποστηριζεις ενθερμα εναν γιατρο που το πρωτο του δειγμα στο κεφαλι σου ηταν αποτυχημενο.

Αυτο δεν μπορω να καταλαβω και, αν θελεις, εξηγησε μας γιατι εισαι ενθερμος υποστηρικτης του, αφου η πρωτη σου μμ ηταν μετριοτατη.

ΥΓ Σου ευχομαι για αλλη μια φορα να εχεις τουλαχιστον στη δευτερη μμ σου το επιθυμητο αποτελεσμα και να εισαι ευχαριστημενος με την τελικη εικονα.
 

Adriano

Well-Known Member
Φίλε Γιώργο αυτό που μπορούν να κρίνουν είναι το αποτέλεσμα της μεταμόσχευσης σου. Οχι την επιλογή σου. Εσύ ξέρεις γιατί την έκανες, συζητήσεις και κριτικές του καναπέ από ανθρώπους που δε σε γνωριζουν να μη δεχεσαι. Το αποτέλεσμα ας το σχολιάσει ο καθένας όπως θέλει όχι τις επιλογές σου.

Εντελώς φιλικά. Πρέπει να αρχίσεις να δέχεσαι την αντίθετη άποψη. Δούλεψε το αυτό με τον εαυτό σου. Τα παιδιά έκριναν εμπεριστατωμένα και ο ίδιος ο Γιώργος τα δέχτηκε.
 

makis25

Well-Known Member
τωρα η κοκκινίλα και ο ερεθισμός στη λήπτρια και στη δοτρια εχει περασει; αρκετη κοκκινίλα παντως . Μετα απο τοσες μερες τωρα πως ειναι τα πραγματα μπρος και πισω;
 

Akis-multi

Well-Known Member
Φιλε Γιωργο, επειδη παρατηρω οτι εσυ και ο Akis δεν εχετε κατανοησει τα σχολια που κανουμε.

Εσεις οι δυο αναφερεστε σε ενα μελλοντικο αποτελεσμα (της δευτερης μμ σου).

Αντιθετως προσωπικα αναφερομαι σε ενα τετελεσμενο μετριοτατο αποτελεσμα στον ιδιο γιατρο (της πρωτης σου μμ των 1800 grafts στο crown).



Ο φιλος Akis προφανως δεν εχει καταλαβει οτι σχολιαζουμε ενα ολοκληρωμενο αποτελεσμα......και μας προτρεπει να μην ειμαστε βιαστικοι.

Φυσικα το αποτελεσμα της δευτερης προσφατης μμ δεν μπορει να κριθει. Φυσικα και σου ευχομαστε ολοψυχα να εχεις το καλυτερο δυνατο αποτελεσμα.

Ομως εσεις μιλατε με υποθεσεις για κατι μελλοντικο, ενω εγω αναφερομαι σε πραγματικα αδιαμφισβητητα αποτελεσματα.

Φιλε Γιωργο, ακομη δεν εχεις εκφρασει ξεκαθαρα την αποψη σου....αληθεια πιστευεις οτι η πρωτη σου μμ στο συγκεκριμενο γιατρο ηταν πετυχημενη;

Αν ειναι δυνατον να πιστευεις κατι τετοιο!!!! Προσωπικη μου αποψη (και θεωρω πολλων αλλων εμπειρων μελων του forum) ειναι οτι προκειται για μια αποτυχημενη μμ. Διασπαρτες τριχες εδω και εκει. Ηταν γυαλι το crown και τωρα εχει σκουρυνει ελαχιστα.

Αν αυτο ειναι επιτυχημενο αποτελεσμα, τοτε εγω που ειμαι δυσαρεστημενος απο τη DHI, θα επρεπε να τους ευγνωμονω και να αισθανομαι Ρουβας με την πυκνοτητα που διαθετω.

Επειδη ομως δεν στρουθοκαμηλιζω και με ευκαιρια το δικο σου πολυ χειροτερο αποτελεσμα, θεωρω χρεος μου να κριτικαρω τα "κακως κειμενα" της συγκεκριμενης κλινικης και των γιατρων της.....και δυστυχως και ο Τιρκαλας μαλλον δειχνει οτι ειναι "αξιο" τεκνο της, αφου στην πρωτη αποπειρα στο κεφαλι σου απετυχε παταγωδως.

Υποστηριζεις ενθερμα εναν γιατρο που το πρωτο του δειγμα στο κεφαλι σου ηταν αποτυχημενο.

Αυτο δεν μπορω να καταλαβω και, αν θελεις, εξηγησε μας γιατι εισαι ενθερμος υποστηρικτης του, αφου η πρωτη σου μμ ηταν μετριοτατη.

ΥΓ Σου ευχομαι για αλλη μια φορα να εχεις τουλαχιστον στη δευτερη μμ σου το επιθυμητο αποτελεσμα και να εισαι ευχαριστημενος με την τελικη εικονα.
Φίλε tol, και εσύ και ο veron φαίνεστε από τα γραφόμενα σας στο φορουμ οτι είστε μια χαρά παιδιά με μυαλό μέσα στο κεφάλι σας. Η ένσταση μου είναι που ρωτάτε το Γιωργο πως πήρε απόφαση να εμπιστευτεί ξανά τον ίδιο γιατρο ενω έχει χειρουργηθεί μόλις λίγες μερες. Το ταιμινγκ δε μπορώ να δεχθώ. Ρωτήστε τον τον άνθρωπο σε λίγους μήνες αν θέλετε απάντηση για το πώς σκέφτηκε. Τώρα πραγματικά τι απάντηση θα περιμένατε; Σωστή ωραία ερώτηση αλλά θα έπρεπε να περιμενετε μερικούς μήνες.
 

Akis-multi

Well-Known Member
Δεν υπερασπίζομαι τον Γιώργο δεν έχει αναγκη το παιδί.
Η απορία και η στάση εκφραζει εμενα μόνο, και veron, εσύ μου δυναμώνεις τις ενστάσεις μου για τις ερωτήσεις σου αφού είσαι φρεσκοχειρουργημενος.
 

mic6

Well-Known Member
Δεν υπερασπίζομαι τον Γιώργο δεν έχει αναγκη το παιδί.
Η απορία και η στάση εκφραζει εμενα μόνο, και veron, εσύ μου δυναμώνεις τις ενστάσεις μου για τις ερωτήσεις σου αφού είσαι φρεσκοχειρουργημενος.
Συμφωνώ απολύτως
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Φιλε Γιωργο, επειδη παρατηρω οτι εσυ και ο Akis δεν εχετε κατανοησει τα σχολια που κανουμε.

Εσεις οι δυο αναφερεστε σε ενα μελλοντικο αποτελεσμα (της δευτερης μμ σου).

Αντιθετως προσωπικα αναφερομαι σε ενα τετελεσμενο μετριοτατο αποτελεσμα στον ιδιο γιατρο (της πρωτης σου μμ των 1800 grafts στο crown).



Ο φιλος Akis προφανως δεν εχει καταλαβει οτι σχολιαζουμε ενα ολοκληρωμενο αποτελεσμα......και μας προτρεπει να μην ειμαστε βιαστικοι.

Φυσικα το αποτελεσμα της δευτερης προσφατης μμ δεν μπορει να κριθει. Φυσικα και σου ευχομαστε ολοψυχα να εχεις το καλυτερο δυνατο αποτελεσμα.

Ομως εσεις μιλατε με υποθεσεις για κατι μελλοντικο, ενω εγω αναφερομαι σε πραγματικα αδιαμφισβητητα αποτελεσματα.

Φιλε Γιωργο, ακομη δεν εχεις εκφρασει ξεκαθαρα την αποψη σου....αληθεια πιστευεις οτι η πρωτη σου μμ στο συγκεκριμενο γιατρο ηταν πετυχημενη;

Αν ειναι δυνατον να πιστευεις κατι τετοιο!!!! Προσωπικη μου αποψη (και θεωρω πολλων αλλων εμπειρων μελων του forum) ειναι οτι προκειται για μια αποτυχημενη μμ. Διασπαρτες τριχες εδω και εκει. Ηταν γυαλι το crown και τωρα εχει σκουρυνει ελαχιστα.

Αν αυτο ειναι επιτυχημενο αποτελεσμα, τοτε εγω που ειμαι δυσαρεστημενος απο τη DHI, θα επρεπε να τους ευγνωμονω και να αισθανομαι Ρουβας με την πυκνοτητα που διαθετω.

Επειδη ομως δεν στρουθοκαμηλιζω και με ευκαιρια το δικο σου πολυ χειροτερο αποτελεσμα, θεωρω χρεος μου να κριτικαρω τα "κακως κειμενα" της συγκεκριμενης κλινικης και των γιατρων της.....και δυστυχως και ο Τιρκαλας μαλλον δειχνει οτι ειναι "αξιο" τεκνο της, αφου στην πρωτη αποπειρα στο κεφαλι σου απετυχε παταγωδως.

Υποστηριζεις ενθερμα εναν γιατρο που το πρωτο του δειγμα στο κεφαλι σου ηταν αποτυχημενο.

Αυτο δεν μπορω να καταλαβω και, αν θελεις, εξηγησε μας γιατι εισαι ενθερμος υποστηρικτης του, αφου η πρωτη σου μμ ηταν μετριοτατη.

ΥΓ Σου ευχομαι για αλλη μια φορα να εχεις τουλαχιστον στη δευτερη μμ σου το επιθυμητο αποτελεσμα και να εισαι ευχαριστημενος με την τελικη εικονα.
Επειδη τα γραπτα παντα μένουν θα σου πω ενα πραγμα αν κ ηθελα να το αποφύγω γιατι δεν θελω να ανοιξουμε συζητησεις που κουράζουν ολους γι αυτο κ προσπαθω να μην απαντώ ... πιστεψε με κτλ πολλα περισσοτερα απ οσο φαινεται κ μιλαω γνκ οχι μονο για την περιπτωση μου.σε παραπέμπω λοιπον στο πρωτο μου νημα που ιδιοι που κριτικάρουν εδω δείχνουν να τους αρεςε το αποτελεσμα εκει. Δεν ξερω τι μπορει να φταιει . Ισως οι φωτος που ηταν με Τίγκα τα φώτα πανω απ το κεφαλι μου στην κλινική. Ισως επειδη αφησα το μαλλί μου ακούρευτο 2 μηνες γιατι ελεγα μια καλη θα μου το ξυρίσουν κ επειδη εχω πολυ λεπτή τρίχα φαινεται ασχημο.δεν ξερω...
Υγ1: το γιατι ειμαι Ένθερμος υποστηρικτής του γιατρού αυτου θα το συζηταμε στο μελλον ενω βλεπουμε κ την εξελιξη μου. Ελπιζω να ειστε ολοι καλα κ παρών στο φόρουμ.
Υγ: το να λετε ξανα κ ξανα το ονομα της dhi κ να συνδέεται το γιατρό μαζι του δεν ειναι ορθό.συνεργαζοταν κ συνεργάζεται με κλινική του εξωτερικού. Επισης ειστε η καλυτεροι διαφημιστές της dhi γιατι εχετε πει το ονομα της 268742 φορες στο νημα μου (κ στο προηγουμενο) κ εγω δεν την εχω αναφερει ποτε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
τωρα η κοκκινίλα και ο ερεθισμός στη λήπτρια και στη δοτρια εχει περασει; αρκετη κοκκινίλα παντως . Μετα απο τοσες μερες τωρα πως ειναι τα πραγματα μπρος και πισω;
Μολις καθαρισω θα εχετε φωτος... λογικα παρασκευη ....παντως εχει παρει πισω...εχει ηρεμησει Το κεφαλι μου...
 

Veron

Well-Known Member
Δεν υπερασπίζομαι τον Γιώργο δεν έχει αναγκη το παιδί.
Η απορία και η στάση εκφραζει εμενα μόνο, και veron, εσύ μου δυναμώνεις τις ενστάσεις μου για τις ερωτήσεις σου αφού είσαι φρεσκοχειρουργημενος.

Ρε Ακη ξερεις τι δεν μπορω να καταλαβω?Πως ενα ενεργο μελος του φορουμ που υποθετικα εχει διαβασει και 10 πραγματα παραπανω απο καποιον που θα μπει για μ.μ χωρις να χει ιδεα.Ειδικα σε τοσο μεγαλο nwd το forum εχει χυσει κανταρια ηλεκτρονικου μελανιου για το πως θα πρεπει να διαχειριστει καποιος μια τετοια κατασταση. (βλεπε νημα Cvial).Αντε και την 1η φορα την πατησες ,2ρη φορα γιατι?
Δεν εχουμε κατι με τον Γιωργο,αλλα οταν μπαινεις στην διαδικασια να παρουσιασεις την μ.μ θα πρεπει να εισαι διατεθημενος να ακουσεις ολες τις αποψεις.Καθε απαντηση τεκμηριωμενη με επιχειρηματα ειναι αποδεκτη
 

Veron

Well-Known Member
επισης @Akis-multi ξερεις τι δεν καταλαβαινω;

Λεει ο Γιωργος στο αλλο νημα του παιδιου απο την αποτυχημενη μ.μ στην d*i :

Οχι ρε φιλε ο Ιταλός ! Την εφαγα κ γω απ αυτον που μου κανε το 1/3 της επέμβασης περσι .βασικα μου βαλε τα 850 μοσχεύματα απ τα 1800... ο τυπος ειναι αμπαλος Δυστηχως ...κ γω την πατησα.

Τι συμπερασμα βγαζεις?
 
  • Like
Reactions: tol

Giorgos-3

Well-Known Member
επισης @Akis-multi ξερεις τι δεν καταλαβαινω;

Λεει ο Γιωργος στο αλλο νημα του παιδιου απο την αποτυχημενη μ.μ στην d*i :



Τι συμπερασμα βγαζεις?
Οτι Ειμαι ρεαλιστής κ οτι λεω τα πραγματα με το ονομα τους.επισης δεν εχω αναγκη κανεναν δεν βασίζομαι απο κανεναν κ δεν διαφημίζω κανεναν.αυτο να υποθεσεισ.τελος λειτουργούσα μια ζωη με το ένστικτο κ ποτε δεν βγηκα χαμενος κ θα δεις δεν θα βγω ουτε τωρα.
 

Veron

Well-Known Member
Οτι Ειμαι ρεαλιστής κ οτι λεω τα πραγματα με το ονομα τους.επισης δεν εχω αναγκη κανεναν δεν βασίζομαι απο κανεναν κ δεν διαφημίζω κανεναν.αυτο να υποθεσεισ.τελος λειτουργούσα μια ζωη με το ένστικτο κ ποτε δεν βγηκα χαμενος κ θα δεις δεν θα βγω ουτε τωρα.

Μακαρι ρε Γιωργο να λυσεις το προβλημα σου,στο ευχομαι απο καρδιας!
 

Giorgos-3

Well-Known Member
108A51EE-F892-4E8A-91E7-F8FD82E38334.jpeg 290D309E-5119-4EF9-BA1C-043F865A38DF.jpeg 6A45C534-BF01-4C22-9806-6D0400D181A3.jpeg 5ECD0E01-F673-47B7-A83E-FAB4BDD67F57.jpeg AC52AE3E-13DE-4F66-A88D-64FFF6B747F5.jpeg 12η μερα που καταφερα να καθαρισω....καταςταςη δοτριας κ ληπτριας...παρατηρηση : εκτος απο καρκαδια για την ωρα δεν εχω δει να πεφτει ουτε μια τρίχα.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
3083A764-F58A-42E5-9A87-47BFE6F9EE68.jpeg 3DC6FF2A-57A3-47BD-B43A-309D2623FF50.jpeg 4A6DFFC3-2ED4-4849-97C6-874B77561940.jpeg A0A0A8FE-9FC7-4F00-AEA6-23B4B20E07B0.jpeg EA8A7F16-2C9A-48A5-BD15-EA9BFD56012F.jpeg
1ος μήνας:η καταςταςη μου σε δότρια κ λήπτρια .
Σαν παρατηρησεις θα μπορουσα να πω οσο αφορα την λήπτρια ειχα απίστευτη τριχόπτωση την τελευταια εβδομαδα σε σημειο που πιστευω οτι έπεσαν το 80% απ τα τριχακια.πραγματικα μεγαλη διαφορα σαν εικονα. Κ οσο αφορα την δότρια εχω τρελη φαγούρα που θα θελα σαν τρελος να ξυστω!!!ειναι τρελο το βάσανο αυτο. 10 μερες εχει ξεκινησει κ αυτο.δεν το ειχα ουτε στο ελαχιςτο στις προηγουμενες μμ αυτην την αίσθηση.ειναι σιγουρα ταλαιπωρημένη και την νιωθω ακομα οτι προσπαθει να αναρρώσει οπως επισης ειναι εμφανής η αραίωση μου.τον 2ο μηνα θα βγαλω φωτος αμεσως μετα απο ξύρισμα στην περιοχη για εντελως καθαρή εικονα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

tasos33

Well-Known Member
Aχαρη περίοδος Γιωργο, η μόνη παρατήρηση αυτη την στιγμή είναι πώς δεν γλύτωσες το σοκ λος στην δότρια παρά το γεγονός οτι έσπασες την μμ σε τρείς μέρες.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Aχαρη περίοδος Γιωργο, η μόνη παρατήρηση αυτη την στιγμή είναι πώς δεν γλύτωσες το σοκ λος στην δότρια παρά το γεγονός οτι έσπασες την μμ σε τρείς μέρες.
Το πιστευω κ εγω αυτο μονο κ μονο επειδη αισθάνομαι πρωτόγνωρα πραγματα... η φαγούρα μου ειναι απίστευτη στην δότρια.... κ ειναι πολυ εμφανής η αραίωση μου πλεον .... τωρα ειμαι στα χειρότερα μου ... σαν μαδημενο κοτόπουλο παντου ειμαι αλλα πιστευω τον επομενο μηνα θα ξεκινησει να στρώνει η καταςταςη ...
 
Μπλουζα