Giannis1312, fue, 2271 grafts, 15/1/2018

piros75

Well-Known Member
Η χερλαιν δεν είναι θέμα αν είναι μυτερή ή αν είναι ψηλά στη συγκεκριμένη περίπτωση, απλά είναι λάθος από την άποψη φυσικότητας. Δεν έγινε πριονωτή και δεν έκλεισε φυσικά στους κροτάφους, η γωνία με την οποία την κλείσανε στους κροτάφους είναι εντελώς λανθασμένη, δεν τρέχει και τίποτα, απλά δεν είναι εντελώς φυσική. ΑΥΤΟ τίποτα άλλο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Το ότι δεν είναι πριονωτη δεν είναι λάθος. Η πριονωτη γίνεται συνήθως λόγο του ότι δεν έχει γίνει τοποθέτηση με μεγάλη πυκνότητα και γίνεται αυτός ο σχεδιασμός ώστε να δώσει ψευδαίσθηση πυκνότητας και φυσικότητας..στις ενώσεις είναι το θέμα μόνο hairline με temples. Εκεί δεν έχει γίνει σωστή δουλειά και χάνει το αποτέλεσμα πολυ
 

giannis1312

Active Member
εκλεισα 6 μηνες και παω για εβδομο σε 2 εβδομαδες περνω αδεια και θα σας ανεβασω φωτο αναλυτικες τωρα δυστηχως δεν προλαβαίνω μολις σχολασα και παω στους δικους μου να τους βοηθησω.Την φωτο απλα την ανεβασα για να μην λετε οτι σας ξεχναω υπομονη 2 εβδομαδες.
2ev906c.jpg


σχεδον ξυρισμα πριν 3 μερες το πλαι και πανω κοντο αυτο το κουρεμα που ηθελα και το πετυχα απο οσο φαινεται χωρις να φαινεται ή να γυαλιζει το τοπίο :p
 

giannis1312

Active Member
οριστε φιλε .με φλας κοντα υπο κανονικες συνθηκες δεν φαινεται τοσο πολυ αλλα ελαχιστα, αλλα τα λαθη ειναι λαθη και πρεπει να τα διορθώσουν
1zxxtmo.jpg
 

Adriano

Well-Known Member
Μου αρέσει η δότρια. Ντάξει δεν καταλαβαίνει κανείς κάτι. Είναι σημαντικό πράγμα πως φαίνεται και η δότρια ειδικά σε αυτούς που θέλουν κοντό κούρεμα (και εγώ είμαι μέσα σε αυτούς). Μια χαρά φαίνεσαι.
 

giannis1312

Active Member
Μου αρέσει η δότρια. Ντάξει δεν καταλαβαίνει κανείς κάτι. Είναι σημαντικό πράγμα πως φαίνεται και η δότρια ειδικά σε αυτούς που θέλουν κοντό κούρεμα (και εγώ είμαι μέσα σε αυτούς). Μια χαρά φαίνεσαι.
το χαιρομαι και ειμαι στον 6 μηνα . :)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1312

Active Member
καλησπερα παιδακια σας βαζω φωτο με φλας σημερα και δευτερα θα σας βαλω με φως ηλιου .Πιστευω οτι ειναι πολυ καλο αποτελεσμα στους 7 μηνες .Να τονισω οτι ειμαι απολυτα ευχαριστημενος που πηρα αυτην την αποφαση και πηγα στην συγκεκριμενη κληνικη.Μου ελυσε ενα κομπλεξ το οποιο ειχα τον τελευταιο καιρο πλεον το απολαμβανω και κανω πλανα για το μελλον ΕΑΝ χρειαστει.Θα ηθελα να ευχαριστησω το φορουμ για την βοηθεια που μου εδωσε χωρις αυτο θαταν δυσκολα τα πραγματα.

292y4ol.jpg

33dujpe.jpg

2ymy6gz.jpg

ruqxkp.jpg

907ne1.jpg

2lkwaro.jpg


Μια ερωτηση ειχα χτυπησει στο κεφαλι και ειχα κανει αιματωμα στο 6μηνο και ειχε γδάρει τριχες εαν ηταν της μμ θα ξαναβγουν ετσι ?
 

anargiros88

Well-Known Member
Καλησπέρα φίλε , χαίρομαι πραγματικά για σένα , κοίτα να το χαρεις όσο δεν πάει ....

Εννοείται ότι οι τρίχες θα ξαναβγουν αν δεν ξαναβγήκαν ήδη
 

nino24

Member
Καλησπέρα σε όλους. Να ρωτήσω κάτι...αν θέλεις κάποιος μπορεί να μην ξυρίσει τα πάνω; Νόμιζα ότι ακούρευτη συνέδρια είναι αυτή που δεν ξυρίσεις την δότρια... Υπάρχει επιπλέον κόστος αν κρατήσεις τα πάνω ακούρευτα;
 

giannis1312

Active Member
Καλησπέρα σε όλους. Να ρωτήσω κάτι...αν θέλεις κάποιος μπορεί να μην ξυρίσει τα πάνω; Νόμιζα ότι ακούρευτη συνέδρια είναι αυτή που δεν ξυρίσεις την δότρια... Υπάρχει επιπλέον κόστος αν κρατήσεις τα πάνω ακούρευτα;
τα πλαγια τα ξυριζεις τα πανω εαν θες οχι . τωρα για το αν κοστιζει παραπανω δεν ξερω φιλε.
 

giannis1312

Active Member
καλησπερα 9 μηνες παρα 5 μερες :) πιστευω πως εχω παρει ενα ωραιο αποτελεσμα ,εμενα μου αρεσει και αν και ειχα τις αμφιβολιες μου στην αρχη ,τωρα το βλεπω καθε μερα και ευχαριστω τον ευατο μου που πηρα αυτο το ρισκο.






common unisex names
 

mic6

Well-Known Member
Τέλειος
Νομίζω μου αρέσεις με λίγο πιο μακριά όπως στις τελευταίες φωτό που είχες ανεβάσει και επίσης νομίζω ότι στο τότε μήκος δείχνει πιο καλό το αποτέλεσμα
 

dimitris50423

Well-Known Member
Μια χαρα εισαι Gianni. Πετυχημένο το αποτελεσμα σου και ωραιες οι φωτο σου.
Αν το αφηνες και λιγο πιο μακρυ το μαλλι θα εδειχνε ακομη καλυτερο αλλα αυτο ειναι πως αρεσει στον καθενα.
 
Μπλουζα