Giannis1312, fue, 2271 grafts, 15/1/2018

giannis1312

Active Member
Θα προτιμούσα οχι το βαζελος αλλοα παναθηναικαρα αχαχα.. Η αληθεια ειναι πονεσε η ρεαλ αλλα οπως ειχε πει κ ο μεγαλος κυραστας θα πεθανουμε γι αυτους;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

@nikolakis @felaini Αχαχαχαχαχαχχα το οτι λετε ο ενας τον αλλο καραφλα σε αυτο το φορουμ ειναι οτι καλυτερο εχω δει!!!πεθανα παιδια πραγματικα..μ αρεσει που ειαμαστε ακομπλεξαριστοι!!!καλη συνεχεια Γιαννη περιμενουμε 4μηνιαιες!!!
 

giannis1312

Active Member
η εγω τρελαθηκα πρωι και βλεπω παραισθήσεις ή η φωτο λενε αληθεια ανεβαζω φωτο 3,5 μηνες.(υπαρχει κινητικοτητα)

κροουν
21j6hq8.jpg


κροταφοι δεξια αριστερα
1zmd104.jpg

e6zya1.jpg


3ς απο πλαγια μπροστα πισω
63r6n6.jpg

144bldx.jpg

x3alb5.jpg


@felaini τι εχεις να πεις.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Adriano

Well-Known Member
paratiriseis.jpg


Καλησπέρα φίλε και καλή επιτυχία σου εύχομαι. Το αποτέλεσμα είναι νωρίς να το κρίνουμε. Για μένα δύο σημεία χρειάζονται παρακολούθηση για την πορεία σου. Σου τα δείχνω με τα κουτάκια. Το ένα είναι το κλείσιμο των κροτάφων και η δότρια για το γνωστό λόγο.
 

giannis1312

Active Member
Προβολή συνημμένου 17622

Καλησπέρα φίλε και καλή επιτυχία σου εύχομαι. Το αποτέλεσμα είναι νωρίς να το κρίνουμε. Για μένα δύο σημεία χρειάζονται παρακολούθηση για την πορεία σου. Σου τα δείχνω με τα κουτάκια. Το ένα είναι το κλείσιμο των κροτάφων και η δότρια για το γνωστό λόγο.
για το πισω κουτακι το γνωριζω μονο που εκει ειναι ερεθισμένο λογο ξυρίσματος με μηχανης(τωρα τραβηξα τν φωτο) ..
281gg1i.jpg

ετσι ειναι υπαρχουν σημαδια τα οποια μονο εσυ και εγω μπορουμε να τα αναγνωρισουμε δεν φαινονται εντονα..Προσωπικα εμενα δεν με πειραζει. δεν το δικαιολογο ειναι λαθος και πρεπει να διορθωθει.Για το πρωτο κουτακι εννοεις οτι αν δεν παει καλα η φυτρωση θα εχουμε κενο ?
 

Adriano

Well-Known Member
για το πισω κουτακι το γνωριζω μονο που εκει ειναι ερεθισμένο λογο ξυρίσματος με μηχανης(τωρα τραβηξα τν φωτο) ..
281gg1i.jpg

ετσι ειναι υπαρχουν σημαδια τα οποια μονο εσυ και εγω μπορουμε να τα αναγνωρισουμε δεν φαινονται εντονα..Προσωπικα εμενα δεν με πειραζει. δεν το δικαιολογο ειναι λαθος και πρεπει να διορθωθει.Για το πρωτο κουτακι εννοεις οτι αν δεν παει καλα η φυτρωση θα εχουμε κενο ?

Ναι αυτό εννοώ. Και θα φαίνεται αφύσικο. Μακάρι να πάει καλά όμως. Είσαι εξαιρετικά ενδιαφέρουσα περίπτωση για να δούμε πως μπορεί η κλινική να δέσει μεταμοσχευμένα με μαμά μαλλιά.
Καλά εννοείται ότι μόνο εκπαιδευμένο μάτι μπορεί να αναγνωρίσει. Ελπίζω να δείξει καλύτερα στο μέλλον.
 

giannis1312

Active Member
Να διορθωθεί πως ακριβώς φίλε Γιάννη?
Για το πρώτο κουτάκι,λάθος σχεδιασμό πιστεύω ότι εννοει
οχι να διορθωθει το δικο μου αλλα σε αλλες μμ της κληνικης ξερω οτι δεν γινεται κατι τετοιο σε εμενα.ειναι απαραδεκτο οπως του φιλου Ακη να εχει ενα Σουπερ αποτελεσμα πανω και να εχει πισω σημαδια.
 

giannis1312

Active Member
Ναι αυτό εννοώ. Και θα φαίνεται αφύσικο. Μακάρι να πάει καλά όμως. Είσαι εξαιρετικά ενδιαφέρουσα περίπτωση για να δούμε πως μπορεί η κλινική να δέσει μεταμοσχευμένα με μαμά μαλλιά.
Καλά εννοείται ότι μόνο εκπαιδευμένο μάτι μπορεί να αναγνωρίσει. Ελπίζω να δείξει καλύτερα στο μέλλον.
μεχρι στιγμης εγω ειμαι ευχαριστημενος το αμεσο μελλον θα δειξει.
 

Adriano

Well-Known Member
Το παν είναι αυτό όντως. Άσχετα με το τι άποψη σχηματίζει ο κάθε ένας εδώ μέσα. Δεν έχουμε όλοι τα ίδια στάνταρ.
 

Tsek

Well-Known Member
Εγώ δυστυχώς προβλέπω πως σε εκείνο το σημείο στον κρόταφο θα υπάρχει θέμα.
Ή θα έπρεπε να πας πιό συντηρητικά και να τραβηχτεί ελαφρώς πιό ψηλά η γραμμή ή να συμπληρώσεις κάτι μετά.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1312

Active Member
Εγώ δυστυχώς προβλέπω πως σε εκείνο το σημείο στον κρόταφο θα υπάρχει θέμα.
Ή θα έπρεπε να πας πιό συντηρητικά και να τραβηχτεί ελαφρώς πιό ψηλά η γραμμή ή να συμπληρώσεις κάτι μετά.
εγω τα ελεγα δεν υπαρχει θεμα μου ελεγαν . :)
https://www.hairlossgr.com/gallery/photos/1-7-μερες.415/?_source=widget&widget_id=12
Οριστε και η σχεδιαση
 

Tsek

Well-Known Member
Για αυτό τα λεω φίλε μου και το γράφω στο δικό μου νήμα για να ξέρει καποιος τι να προσέξει. Εγω θυσίασα λίγο την hairline και πύκνωσα όλο το υπολοιπο.
 

felaini

Active Member
Γιαννακη μια χαρα εισαι! Μπομπα..για μενα πας να παρεις το καλυτερο αποτελεσμα στου βεκρη απο τι εχω δει στο φορουμ απο πλευρας φυτρωσης κ φυσικοτητα(το κυριοτερο για μενα) τα μειον τα βλεπεις κ μονος σου.. δοτρια πολλα μειον..
 

giannis1312

Active Member
Γιαννακη μια χαρα εισαι! Μπομπα..για μενα πας να παρεις το καλυτερο αποτελεσμα στου βεκρη απο τι εχω δει στο φορουμ απο πλευρας φυτρωσης κ φυσικοτητα(το κυριοτερο για μενα) τα μειον τα βλεπεις κ μονος σου.. δοτρια πολλα μειον..
Μακαρι νανε ετσι
 

giannis1312

Active Member
Μεχρι στιγμης απο φυσικοτητα τα παμε μια χαρα και υπαρχει και κινηση..
2n6diz6.jpg

mku1rk.jpg


Με ζουμ φαινεται οτι παει καλα γενικα.Η πρωτη φωτο το αδικη δεν ειναι τοσο αραιο οσο δειχνει.

το μονο - μεχρι στιγμης αυτο στην δοτρια, βεβαια μονο εμεις το παρατηρουμε εξω στον απλο κοσμο περναει απαρατήρητο .
2v32eis.jpg

Και μια απο πανω.
19o7dw.jpg


Ανεβασα αυτες πριν τους 4 μηνες γιατι μπορει να καθυστερησω να ανεβασω για 4 μηνες ειχα ενα ατυχημα με το αυτοκινητο (ευτηχως ειμαστε καλα) απλα εχω τρεχαματα.Εαν δεν σαν καλυπτουν υπομονη γιατι ειναι απο το δικο μου τηλ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

giannis1312

Active Member
Γνωριζει κανεις γιατι τις τελευταιες μερες εχω φαγουρα εντονη στο κεφαλι?μπορει νανε λογο ΜΜ?
 

PROF

Active Member
Γιάννη εάν η φαγούρα που νοιώθεις είναι στην περιοχή που τοποθετήθηκαν μοσχεύματα είναι καλό, γαιτί σημαίνει
ότι πιθανότατα υπάρχει κινητικότητα μοσχευμάτων κάτω από το δέρμα που ετοιμάζονται να κάνουν την εμφανισή τους και σου
δημιουργούν αυτή την αίσθηση!
 

giannis1312

Active Member
Γιάννη εάν η φαγούρα που νοιώθεις είναι στην περιοχή που τοποθετήθηκαν μοσχεύματα είναι καλό, γαιτί σημαίνει
ότι πιθανότατα υπάρχει κινητικότητα μοσχευμάτων κάτω από το δέρμα που ετοιμάζονται να κάνουν την εμφανισή τους και σου
δημιουργούν αυτή την αίσθηση!
να στο πω ξεκαθαρα με εχει γ........(συγνωμη κιολας) στα ξαφνικα, εαν το ξυνω λιγο πειραζει?κροουν και κροταφους ωρες ωρες δεν την παλευω.
 
Μπλουζα