Geok fue, 3500 grafts,2-3/6/2016

crossfire

Well-Known Member
Τι μπορεί να έφταιξε άραγε?μήπως οτι δεν υπάρχει ξεχωριστη στρατηγική για τον κάθε υποψηφιο?..

Μήπως έφταιξε το γεγονος οτι όσοι πάνε εκεί κατα περίεργο τροπο έχουν όλοι καταλληλη δοτρια ασχέτως σε πιο nw βρίσκονται?...

Μήπως τελικά μονο η Αντωνία έχει το καλυτερο χερι εκεί στην κλινική ?

Μήπως είναι τακτική της κλινικής να καθονται στο τραπέζι του Προκρούστη ακόμα και αυτοι που δεν είναι κατάλληλοι για μμ?

Μήπως μήπως μήπως μηπως

Κλινική που δεν έχει απορρίψει υποψήφιο λόγο δοτριας,είναι κλινική κομάντο.
Αλήθεια,έχουν προστατέψει κανένα παιδάκι από την καταστροφή λέγοντας του δεν σε αναλαμβάνουμε λόγω ακατάλληλης δοτριας;
Έχουν πει σε κάποιον πάρε φίνα για ένα χρόνο να δυναμώσει η δοτρια και τα ξαναλέμε;
Έχουν πει σε κάποιον ,συγνώμη αλλά η δοτρια σου είναι αδύναμη και δεν κάνεις για μεταμόσχευση.
Όλα τα σφάζω και όλα τα μαχαιρώνω δηλαδή;
Για να καταλάβω,τους έχει πει κανένας ότι ένας Norwood 5 με αραιωμένη δοτρια,θα νιώθει καλύτερα αν του βάλεις 5 τρίχες διάσπαρτες στο κεφάλι για να λέγεται ψιλοκαραφλας και όχι καράφλας;

Ψηλα το κεφάλι παιδιά......Έχουμε καράφλα αλλά μην αφηνετε να εκμεταλλεύονται αυτή την αδυναμία.

Κάντε ότι καλύτερο μπορείτε και μην συμβιβαζεστε λόγω χρημάτων.
Τα 3000 τα έχουμε και εμείς αλλά είμαστε ακόμα φαλακροί .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

koumparos

Well-Known Member
Θα συμφωνησω με τον τασο και νομιζω και εγω οτι μονο η αντωνια εχει το καλυτερο χερι εκει μεσα απο τι φενεται αλλα και αυτη στην εξαγωγη πρεπει να βελτιωθει και να μην βλεπουμε παραθυρα.
 

P70

Active Member
Θα συμφωνησω με τον τασο και νομιζω και εγω οτι μονο η αντωνια εχει το καλυτερο χερι εκει μεσα απο τι φενεται αλλα και αυτη στην εξαγωγη πρεπει να βελτιωθει και να μην βλεπουμε παραθυρα.

Δεν νομιζω οτι αυτο ειναι επιλογη της Αντωνιας αλλα γραμμη της κλινικης
 

tasos

Active Member
Geok, όσο μπορώ να διακρίνω (ο φωτισμός της φωτό είναι φτωχός) το κεφάλι σου φαίνεται σε μερικά σημεία να είναι ερεθισμένο......με αυτήν την κατάσταση η φύτρωση μάλλον μπορεί να μην είναι όπως θα επρεπε. Εκανες κάτι γι'αυτό ?
 

koumparos

Well-Known Member
P70 τοσο δυσκολο ειναι να παρουν 2τριχα και απο τα πλαγια και να μην επιβαρυνουν το κεντρικο φιλετο?Δηλαδη ποσο καθυστερηση θα εχει η νοσηλευτρια αν ασχοληθει και με τα πλαγια και ετσι δεν επιβαρυνει το πισω μερος?Πραγματικα δεν μπορω να το καταλαβω και επειδη σιγουρα διαβαζουν το φορουμ πιστευω να το δουν σοβαρα το ζητημα γιατι η αληθεια ειναι οτι εχουν δειξει καποια καλα αποτελεσματα και εαν βελτιωσουν το τομεα δοτρια υπο προυποθεσεις(πχ αντωνια) θα ειναι μια καλη low cost επιλογη για καποιον που θελει ενα αξιοπρεπες αποτελεσμα.
 

Adriano

Well-Known Member
Καλημέρα,έχει κάποιος κατα νου κάποιον γιατρό ή κέντρο στη θεσσαλονίκη για καλό αποτέλεσμα;
Καλησπέρα και καλώς ήρθες. Έψαξες καθόλου το forum; Έκανες την περιήγησή σου να δεις κάποια αποτελέσματα; Επίσης γιατί γράφεις σε thread άλλου που έχει άλλο θέμα από το δικό σου; Είναι σαν να μπαίνεις σε μια συνεδρίαση ανθρώπων και να ρωτάς "Where is Acropolis?"

Έρευνα πρώτα και αν δεν βρεις αυτό που θες ανοίγεις δικό σου thread.
 

crossfire

Well-Known Member
Καλησπέρα και καλώς ήρθες. Έψαξες καθόλου το forum; Έκανες την περιήγησή σου να δεις κάποια αποτελέσματα; Επίσης γιατί γράφεις σε thread άλλου που έχει άλλο θέμα από το δικό σου; Είναι σαν να μπαίνεις σε μια συνεδρίαση ανθρώπων και να ρωτάς "Where is Acropolis?"

Έρευνα πρώτα και αν δεν βρεις αυτό που θες ανοίγεις δικό σου thread.

Έχει δίκιο ο Adriano φίλε μου.....Εγώ όταν σε διάβασα νόμιζα ότι ήμουν στο νήμα της ρινοπλαστικης
 

alexlaz

Member
Εντάξει ρε παιδιά λάθος έκανα,δεν ήξερα πως λειτουργεί το φόρουμ

Στάλθηκε από το ALE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

geok

Member
Γεια σας , δεν έχω διαβάσει όλα τα μνμ & δεν πρόλαβαινω να απαντήσω ξεχωριστά.
Θα βάλω λίγες φωτο σε εξωτερικό χώρο & 1 το πως ήμουν .
Θα συμφωνήσω για τον σχεδιασμό που ενώ ήθελα εγώ να γίνει έτσι βλέπω την μειωμένη πυκνότητα.
Σε σχέση με το πως ήμουν εγώ ξέρω καλύτερα εάν υπάρχει βελτίωση
Δηλαδή φυτρωση -φορα τρίχας , πυκνότητα κ.α
Θέλω να πιστεύω ότι θα βελτιωθει σε μικρό ποσοστό έως το έτος
 

Συνημμένα

  • IMG_20170123_124525.jpg
    IMG_20170123_124525.jpg
    546 KB · Προβολές: 682
  • IMG_20170122_143909.jpg
    IMG_20170122_143909.jpg
    798.5 KB · Προβολές: 789
  • IMG_20170122_143907.jpg
    IMG_20170122_143907.jpg
    796.7 KB · Προβολές: 666
  • IMG_20170122_141922.jpg
    IMG_20170122_141922.jpg
    910.5 KB · Προβολές: 785
  • IMG_20170122_141832.jpg
    IMG_20170122_141832.jpg
    830 KB · Προβολές: 709

Adriano

Well-Known Member
Γεια σας , δεν έχω διαβάσει όλα τα μνμ & δεν πρόλαβαινω να απαντήσω ξεχωριστά.
Θα βάλω λίγες φωτο σε εξωτερικό χώρο & 1 το πως ήμουν .
Θα συμφωνήσω για τον σχεδιασμό που ενώ ήθελα εγώ να γίνει έτσι βλέπω την μειωμένη πυκνότητα.
Σε σχέση με το πως ήμουν εγώ ξέρω καλύτερα εάν υπάρχει βελτίωση
Δηλαδή φυτρωση -φορα τρίχας , πυκνότητα κ.α
Θέλω να πιστεύω ότι θα βελτιωθει σε μικρό ποσοστό έως το έτος
Υπάρχει βελτίωση της εικόνας ναι. Είσαι λιγότερο καραφλός σίγουρα. Το αποτέλεσμα είναι κακό όμως. Είναι πολύ κάτω από το μέσο όρο. Προσπάθησε να "πείσεις" το μάτι σου να και να κάνεις ακόμα πιο κοντό κούρεμα. Θα σου φανεί πολύ πιο πυκνό και ωραίο το αποτέλεσμα. Επίσης προσπάθησε να έρθεις σε επαφή με την κλινική και να τους αγριέψεις λίγο. Για μένα υπάρχει πρόβλημα και στη φορά αν βλέπω καλά.

Καλή συνέχεια Geok.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Ετσι οπως το βλεπω ουτε εμενα μου αρεσει. Δοκιμασε να τα χτενισεις προς το πλαι η προς τα πισω να δειχνει πιο καλα. Επισης να βαλεις μια φωτογραφια πανοραμικη. Μονο εκει μπορει να φανει η πυκνοτητα.
Θα δεις καποια βελτιωση ακομα αλλα οχι μεγαλες αλλαγες.
Οπως σου ειπε και ο adriano το κοντο μαλλι πλεον θα ειναι καλυτερο. Τα πλαινα λιγο πιο κοντα απο τα πανω.
Εχεις σκοπο μελλοντικα να το πυκνωσεις;
 
Τελευταία επεξεργασία:

koumparos

Well-Known Member
Καλησπερα geok.Ποια νοσηλευτρια στην εκανε??
Πιστευω φυτρωση ειχες αλλα λαθος σχεδιασμος.Επρεπε να στα ριξουν ολλα α.β ζωνη και μετα με μια δευτερη θα δουλευες γ ζωνη.Εκανες μετα και μια τριτη να πυκνωσεις α,β ζωνη και μετα εαν ειχες δοτρια και χρηματα μια τεταρτη που θα επελεγες εσυ που θα στα εριχναν.Π.χ εγω θα τα εριχνα ολλα παλι α.β ζωνη και εαν με ενοχλουσε το κραουν στο μελον θα εριχνα και γενια.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλησπερα geok.Ποια νοσηλευτρια στην εκανε??
Πιστευω φυτρωση ειχες αλλα λαθος σχεδιασμος.Επρεπε να στα ριξουν ολλα α.β ζωνη και μετα με μια δευτερη θα δουλευες γ ζωνη.Εκανες μετα και μια τριτη να πυκνωσεις α,β ζωνη και μετα εαν ειχες δοτρια και χρηματα μια τεταρτη που θα επελεγες εσυ που θα στα εριχναν.Π.χ εγω θα τα εριχνα ολλα παλι α.β ζωνη και εαν με ενοχλουσε το κραουν στο μελον θα εριχνα και γενια.

Τι τεταρτη μεταμοσχευση ρε κουμπαρε?Αυτο θα κανει μια ζωη ο φιλος?
Ας κανει μια ακομη εαννν μπορει μπας και συμμαζεψει κατι και ενα καλο κουρεματακι.Ειναι δυσκολη περιπτωση θελει και λεφτα και δοτρια.Ακομη και στον ποιο φθηνο να παει παλι λεφτα θελει.
Ειπαμε σε μια τοσο μεγαλη εκταση δεν μπορει να περιμενει παπαδες.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Με σωστο κουρεμα και χτενισμα geok θα κερδισεις ποντους στην εικονα σου. Θα το βρεις εσυ πιο ειναι αυτο.
Δεν ξερω τι δοτρια σου εχει απομεινει. Δες μεχρι το χρονο τι θα σου δωσει αυτη που εκανες και εγω μετα στη θεση σου θα εκανα μια τελευταια και με γενια για πιο πισω ωστε να ολοκληρωθει το καλυτερο που μπορεις να παρεις συμφωνα με την περιπτωση σου. Μια πανοραμικη για τωρα θα ηταν καλη για να δουμε ακριβως τι γινεται.
Καλη συνεχεια
 
Μπλουζα