Billy_tramp, fue, 3080 grafts, 4/10/2012

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gkast

Active Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

Billy_tramp είπε:
Πολύ ωραίο αποτέλεσμα σίγουρα τους επόμενους μήνες ΘΑ πρέπει να δείς σημαντική αλλαγή στα καινούργια μαλλιά που θα πυκνώνουν περισότερο Ευγε μικρέ τα καλύτερα έρχονται....
 

John83

Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

Billy αρχίζουν και ξεπετάγονται σιγά σιγά!!! Τα πρώτα δείγματα είναι πολύ ενθαρρυντικά.. Υπομονή λίγο ακόμα και όλα θα πάνε καλά..
 

panos_6

Active Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

Mπραβο φιλε! Παρα παρα πολυ καλο αποτεμεσμα. Οπως λενε κ οι υπολοιποι λιγο υπομονη ακομα!
 

Billy_tramp

Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

να σται καλα παιδιά! Πλεον είναι σαν να έχω μαλλάκια και η αυτοπεποίθηση στα ύψη! Η διαφορα οπως βλέπεται σε 15 μερες είναι εμφανέστατη, έγινε το μπαμ. Εχουν ξεκινήσει και έρχονται σιγα σιγα στην πυκνότητα των πίσω, βέβαια ο φωτισμος είναι έντονος και το κάνει να φαίνεται πιο φαλακρό απο την πραγματικότητα! Η ουλή μικραίνει σταδιακά, κουρεύομαι με 15 χιλ. σκάλα.
 

n094

Active Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

Billy, πάει σουπερ... είμαι βέβαιος ότι το τελικό αποτέλεσμα θα είναι πολύ καλό!!!!
 

tak7

New Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

Μπράβο ρε φίλε πας πολύ καλά..μου φαίνεται σε λίγο θα μπεις στον ανταγωνισμό Παύλου κ john..;-)
 

tropheus

Well-Known Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

Πολύ καλά Billy ...
Κάθε μέρα από εδώ και πέρα η κατάσταση θα βελτιώνεται ραγδαία :)
 

rastavrasta

New Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

billy συνχαρητιρια φιλε για το αποτελεσμα σου πρεπει να αλλαξε η ζωη σου μετα απο αυτο....τα καλητερα ερχονται φιλε κ ελπιζω για ολους μας παιδιααα!!!!
 

Billy_tramp

Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

tropheus , rastavrasta ναι σται καλα!! Ναι όντως άλλαξε η διάθεση μου και η αυτοπεποίθηση μου!! Το μαλλάκι γίνεται όλο και πιο πυκνο, ακόμα και μετα απο 5 μέρες έχει διαφορά, αλλα περιμένω το 4ο μηνο!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alekontas

Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

rastavrasta είπε:
billy συνχαρητιρια φιλε για το αποτελεσμα σου πρεπει να αλλαξε η ζωη σου μετα απο αυτο....τα καλητερα ερχονται φιλε κ ελπιζω για ολους μας παιδιααα!!!!

Ρε μαγκες!!!????Για όνομα πια....τι είδατε και ενθουσιαστηκατε τοσο????Ποιό αποτέλεσμα??ειπαμε οκ...Είμαι ο πρώτος που θα χαρώ παρα πολύ οταν δω το αποτέλεσμα του φίλου...αλλά...να το δώ πρώτα...έλεος με τις υπερβολές είτε θετικές είτε αρνητικές..
Billy φαίνεται να πηγαίνει καλά...
εύχομαι να πάνε και στη συνέχεια όλα super φίλος...
 

Billy_tramp

Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

αλεκοντας έχεις δίκιο χαχαχααχ! Αλλα απο κοντα φαίνονται ηδη πυκνα πολύ παραπάνω απο τη φωτογραφια και ο δικος μου ενθουσιασμος είναι δικαιολογημένος :p
 

alekontas

Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

Billy_tramp είπε:
αλεκοντας έχεις δίκιο χαχαχααχ! Αλλα απο κοντα φαίνονται ηδη πυκνα πολύ παραπάνω απο τη φωτογραφια και ο δικος μου ενθουσιασμος είναι δικαιολογημένος :p

o δικός σου ναι φιλαράκο!!!!!!!!!!
και χαίρομαι πολύ!!!!!
 

giannis1991

Well-Known Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC 3080 grafts

μπιλ απο κοντα φαινονται πιο πυκνα απο οτι στην πρωτη φωτο των 3,5 μηνων...μου αρεσει το αποτελεσμα σου πιστευω οτι θα ειναι πολυ καλο...
 

Adriano

Well-Known Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC 3080 grafts

Πολύ καλά πάει.Να σου πω.Πόσο κοντά μπορείς να κόψεις τα μαλλάκια στο πλάι.Τι πιστεύεις?
 
Μπλουζα