Asmed διαδικασίες μετά την εγχείρηση

Garkal

New Member
Καλησπέρα σε όλους ,μόλις χτες γύρισα από την Τουρκία και από την κλινική του Ερντογαν ,τις επόμενες ημέρες αφού ηρεμήσω θα ακολουθήσει αναλυτική παρουσίαση ,θα ήθελανα ρωτησω αν καποιοσ που έχει κάνει εγχείρηση στην ίδια κλινική τις διαδικασιεσ που ακολουθεί μετά το χειρουργείο. Ευχαριστω εκ των προτερων !
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ItsAllGone

Active Member
Δεν σου εδωσαν οδηγιες η τα ξεχασες:D?Οτι σου ειπαν κανε.Σε γενικες γραμμες μην ακουμπας καθολου το κεφαλι σου εκτος λουσιματος, προσεχε στον υπνο να κοιμασε ανασκελα και τις πρωτες δεκα μερες μην τριβεις καθολου τα γκραφτσ στο λουσιμο.Καλη επιτυχια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Garkal

New Member
Θελω να ξέρω αν κατά την διάρκεια της ημέρας εκτός το λούσιμο και την κρέμα αν ψεκάζουμε το κεφάλι μας με κάτι ανα τακτά χρονικά διαστήματα .Αναμεσα στις ημέρες του χειρουργείου μου είχαν δώσει ένα σπρέι (μάλλον φυσικός όρος )που ψέκαζα κάθε δυο ώρες την περιοχή της λήπτριας.Την τελευταία ημέρα μου είπαν οτι κάνω μόνο αυτά αλλά στο χαρτί που μου έδωσαν λέει ότι τις τρεις πρώτες μέρες χρήση atp spray για το οποίο δεν μου είπαν τίποτα .Ευχαριστω!
 

paulo

Active Member
Σου έδωσαν να ψεκάσει ATP απο την κλινική(στην λήπτρια ) μέχρι να τελειώσει και μετα μονο λούσιμο με το σαμπουάν που έδωσε η κλινική , αυτή ειναι η διαδικασία που γράφει και στο χαρτί .
Δεν δίνουν όρο στην Asmed
 
Μπλουζα