Advanced hair clinic / βεκρής - αλήθεια ή ψέματα?

leas

Well-Known Member
Κ κατι που μου διέφυγε πριν και ξεχαςα να αναφερω οταν μιλουσαμε για μικρα κ μεγαλα nw...μπαίνοντας στην σελίδα του Τούρκου πας να δεις αποτελέσματα του κ σου δειχνει ανα nw πριν κ μετα ... στο nw5 k nw6 σου δειχνει μονο το πριν χωρις να δημοσιεύει κανενα περιστατικό το μετα ...γιατι αραγε ; Οπως λετε ισα ισα αυτα ειναι και τα ευκολα γι αυτους ...Ε ας διαφιμησουν ενα ...


Συγγνωμη ρε Γιωργαρε αλλα εγω που βλεπω και το πριν και μετα εχω παραισθησεις??Που ακριβως δεν δειχνει το μετα..??


https://www.hairtransplantfue.org/asmed-hair-transplant-result/norwood-5-before-and-after
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tsek

Well-Known Member
Συνεχίζω. Σε διαφημιστικό που μου ήρθε στο FB βλέπουμε ακούρευτη συνεδρία. Στην πιο δύσκολη περίπτωση, εμφύτευση σε υπάρχοντα μαλλιά με μεγάλο μήκος, η νοσηλεύτρια πραγματοποιεί την εμφύτευση δια γυμνού οφθαλμού. Ειλικρινά εύχομαι να γίνεται μόνο στο βίντεο και όχι στην πραγματικότητα (πράγμα για το οποίο αμφιβάλλω). Εδώ δεν σκολουθείται κανένα πρωτόκολλο και η ενέργεια είναι ενάντια σε όλες τις διεθνείς πρακτικές. Ειλικρινά δεν θα ήθελα να ήμουν στη θέση του κυρίου ούτε ακόμα και αν πρόκειται για διαφημιστικό γύρισμα. Η κλινική πρέπει να δει πολύ σοβαρά το θέμα της πειθαρχίας και της τήρησης των πρωτοκόλλων ακόμα και στα βίντεο!

Civial σε εχουν βάλει σε ένα λάθος τρυπάκι και χαλάτε την αξιοπιστία και την αμερόληπτη θέση του φόρουμ..
Κάνε scroll down στον σύνδεσμο και έχει 3 λεπτά ενηνερωτικό αφιέρωμα στην ακούρευτη συνεδρεία. Advance ακούρευτη έγραψα στο google και μου το εβγαλε πρώτο πρώτο.

https://www.advancedhairclinics.gr/μεταμοσχευση-μαλλιων-fue/?gclid=EAIaIQobChMI0Lm3jIPL1wIVcSjTCh2xBw5BEAAYASAAEgIOBfD_BwE
 

Stripar

Established Member
Καλά άν δέν υπήρχαν,"κάποιοι και κάποιοι",
σήμερα δέν θα μιλούσαμε για τα γνωστά "παράθυρα του Βεκρή , αλλά για ολόκληρες μπαλκονόπορτες...

Συνεπώς τόσο η τότε συμβολή στα τότε δρώμενα αλλά και η τωρινή με το συγκεκριμένο νήμα και άλλα πολλά , αυτό πραγματεύετε:

Την αξιοπιστιά και αμεροληπτία του forum , των μελλών και των αναγνωστών !

Τώρα γιατί δέν μπορείς να το δείς εσύ , είναι πασιφανές Tsek.

Έχεις πέσει στην συναισθηματική άβυσσο της κλινικής σου και δέν μπορείς να δείς τα πράγματα καθαρά...

Ακόμα και το ποιό τραγελαφικό λάθος να δείτε κάποιοι θα το στρογγυλέψετε και θα μιλάτε και πράτετε σάν να μήν συμβαίνει τίποτα!.

Το βλέπαμε τότε , το βλέπουμε και τώρα!.

Όμως αυτό δέν σημαίνει ότι όλοι οι υπόλοιποι θα κάθονται να τους ταίζουν σανό...έχουμε την ηθική "υποχρέωση" να λέμε τα πράγματα με το όνομά τους!
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Civial σε εχουν βάλει σε ένα λάθος τρυπάκι και χαλάτε την αξιοπιστία και την αμερόληπτη θέση του φόρουμ..
Κάνε scroll down στον σύνδεσμο και έχει 3 λεπτά ενηνερωτικό αφιέρωμα στην ακούρευτη συνεδρεία. Advance ακούρευτη έγραψα στο google και μου το εβγαλε πρώτο πρώτο.

Νομίζω ότι υποτιμάς την νοημοσύνη μας. Τα περί αξιοπιστίας, αμεροληψίας και ¨τρυπάκι" τα αντιπαρέρχομαι, είναι ανάξια απάντησης. Τώρα στην ταμπακιέρα. Μας βάζεις το επίσημο βίντεο της ακούρευτης όπου όλα ωραία και καλά, το έχω δει κατ' επανάληψη παλιότερα. Και ξαφνικά σε ένα άλλο βίντεο η πραγματικότητα διαψεύει την επίσημη εικόνα. Μα δεν αντιλαμβάνεσαι ότι ακριβώς για αυτό μιλάω. Ότι υπάρχει θέμα αξιοπιστίας και αυστηρής εφαρμογής των πρωτοκόλλων. Τι δεν καταλαβαίνεις?
 

Tsek

Well-Known Member
Στριπάρ ειμαι ανθρωπος των πραξεων και οχι της θεωριας.
Πως λες οτι εσύ αλλαξες τον τρόπο λειτουργείας της κλινικής στην δότρια ? Επειδή εγραψες κάτι εδώ? Δεν έχω δει την advance να ασχολείται εδω.
 

Tsek

Well-Known Member
Νομίζω ότι υποτιμάς την νοημοσύνη μας. Τα περί αξιοπιστίας, αμεροληψίας και ¨τρυπάκι" τα αντιπαρέρχομαι, είναι ανάξια απάντησης. Τώρα στην ταμπακιέρα. Μας βάζεις το επίσημο βίντεο της ακούρευτης όπου όλα ωραία και καλά, το έχω δει κατ' επανάληψη παλιότερα. Και ξαφνικά σε ένα άλλο βίντεο η πραγματικότητα διαψεύει την επίσημη εικόνα. Μα δεν αντιλαμβάνεσαι ότι ακριβώς για αυτό μιλάω. Ότι υπάρχει θέμα αξιοπιστίας και αυστηρής εφαρμογής των πρωτοκόλλων. Τι δεν καταλαβαίνεις?

Τα σχόλια περι αξιοπιστίας μην τα αντιπαρερχεσαι τόσο ευκολα ,οχι ότι το κάνεις εσκεμμένα προς Θεού απλά σε παρασύρουν όπως είπα.
Αν οντως θέλετε να δειτε τα πρωτόκολλα και να υπάρχει σωστή ενημερωση απο το φόρουμ προς τα μέλη μπορεί να πάει κάποιος αυριο και να ρωτήσει στην κλινική να τον ενημερώσουν και μετα να μας πει τι γινεται στα αληθεια. Για αυτό λέω ότι μπηκες σε λαθος τρυπάκι.
Καταπιανεστε με ένα σκηνοθετημένο διαφημιστικό στιγμιότυπο και κάνετε δηλώσεις χωρίς να ξερετε τι συμβαίνει στην πραξη.
 

Stripar

Established Member
Στριπάρ ειμαι ανθρωπος των πραξεων και οχι της θεωριας.
Πως λες οτι εσύ αλλαξες τον τρόπο λειτουργείας της κλινικής στην δότρια ? Επειδή εγραψες κάτι εδώ?

Δεν έχω δει την advance να ασχολείται εδω.

Καλά δέν νομίζω να υπάρχει κάποιο μέλος που να πιστεύει αυτό που μόλις είπες...
Όχι μόνο ασχολούνται με το forum , ξημεροβραδιάζονται εδώ μέσα ,
και πράτουν και τα κατά το δουκούν προκειμένου να γλυτώνουν τον διασυρμό κατά καιρούς.

Τι νομίζεις ότι ένα πρωί ξύπνησαν και είπαν θα βάλουμε ποδονάρια , μάσκες , syrgical caps ,
θα σταματήσουμε να παίρνουμε παράθυρα και να παίζουμε με τα κινητά μας εν ώρα χειρουργείου...

Εχουμε ανοίξει αντίστοιχα νήματα και έχουν πάρει και τα αντίστοιχα μηνύματα απο την κλινική.

Συνεπώς μήν καλπάζεις , ούτε της θεωρίας είσαι και κυρίως ούτε των πράξεων.

Αν είσουν θα έγραψες και θα έπρατες αλλιώς.

Εκτός άν θεωρείς το "πράξεων" που είπες ,
(επειδή πήρες 1,0 euro / graft ) ότι θα πρέπει να πράτεις προς όφελος της κλινικής και εις βάρους των μελλών.

Κάτι που όπως καταλαβαίνεις θα υπόκειται αυστηρής λογοκρισίας...
 

tasos33

Well-Known Member
Τσεκ έχεις ξεπεράσει και τον ίδιο τον βεκρη. Το τι συμβαίνει με τον β το ξέρουμε.

Ξέρουμε για τα αετίσια consultation, ξέρουμε για τα μόστρα διτριχα που έχει γεμίσει την hairline σου και πάει λέγοντας.

Συμφωνώ μαζί σου ότι για Ελλάδα είναι η πιο safe επιλογή, αλλά γιατί να μη διορθωθεί και να μην γίνει καλύτερος. Εσύ έχει ς τον πήχη χαμηλά και ικανοποίησε, κάποιος άλλος όμως που τον έχει ψηλά δεν ικανοποιειται.
 

hijikos

Active Member
Στριπάρ ειμαι ανθρωπος των πραξεων και οχι της θεωριας.
Πως λες οτι εσύ αλλαξες τον τρόπο λειτουργείας της κλινικής στην δότρια ? Επειδή εγραψες κάτι εδώ? Δεν έχω δει την advance να ασχολείται εδω.
Δεν χρειαζεται να ασχοληθει γιατι υπαρχουν πολλα θυματα που ψαχνονται εκτος φορουμ ενα σορο ειναι που δεν εχουν μυρωδια για το γινεται στις ελληνικες κλινικες.
Μετα κλαινε τα λεφτα τους και τα κεφαλια τους!
 

hijikos

Active Member
Μακαρι οποιος ηθελε να κανει μ.μ μαλλιων να ηταν μελος του φορουμ για να γλιτωνε απο τα χερια τα κομπογιανιτικα.
Ελληναρες μεσα στην λαμογια, ποιον να πιασεις και ποιον να αφησεις παντου σε ολους τους τομεις!
 

Tsek

Well-Known Member
Καλά δέν νομίζω να υπάρχει κάποιο μέλος που να πιστεύει αυτό που μόλις είπες...
Όχι μόνο ασχολούνται με το forum , ξημεροβραδιάζονται εδώ μέσα ,
και πράτουν και τα κατά το δουκούν προκειμένου να γλυτώνουν τον διασυρμό κατά καιρούς.

Τι νομίζεις ότι ένα πρωί ξύπνησαν και είπαν θα βάλουμε ποδονάρια , μάσκες , syrgical caps ,
θα σταματήσουμε να παίρνουμε παράθυρα και να παίζουμε με τα κινητά μας εν ώρα χειρουργείου...

Εχουμε ανοίξει αντίστοιχα νήματα και έχουν πάρει και τα αντίστοιχα μηνύματα απο την κλινική.

Συνεπώς μήν καλπάζεις , ούτε της θεωρίας είσαι και κυρίως ούτε των πράξεων.

Αν είσουν θα έγραψες και θα έπρατες αλλιώς.

Εκτός άν θεωρείς το "πράξεων" που είπες ,
(επειδή πήρες 1,0 euro / graft ) ότι θα πρέπει να πράτεις προς όφελος της κλινικής και εις βάρους των μελλών.

Κάτι που όπως καταλαβαίνεις θα υπόκειται αυστηρής λογοκρισίας...
Ρε φίλε σορυ και ολας εγώ δεν πήρα κανέναν απ το χερι να τον παω καπου οπως εσυ και μερικοι αλλοι. Και δεν εννοώ οτι ωφεληθηκατε χρηματικα κλπ. Σιγα μη σας δωσουν λεφτά, οποτε πως μπορω εγω να βγαζω χρήματα η να με ελεγχει καποιος τι θα πω για κατι που ηδη πληρωσα και δεν μπορεί να με δεσμεύσει. Αφήστε τους λαικισμούς. Οποιος θελει βλεπει και τα μηνυματά μου να δει αν τραβάω κανεναν απο κει.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Stripar

Established Member
Δεν χρειαζεται να ασχοληθει γιατι υπαρχουν πολλα θυματα που ψαχνονται εκτος φορουμ ενα σορο ειναι που δεν εχουν μυρωδια για το γινεται στις ελληνικες κλινικες.
Μετα κλαινε τα λεφτα τους και τα κεφαλια τους!

Σε αυτό θα συμφωνήση @hijikos εν μέρη,
Σίγουρα υπάρχει ανυποψίαστος λαός που πάει πρόβατο προς σφαγή , αλλά τον ενδιαφέρει και το forum.

Αν δέν το ενδιέφερε δέν θα βλέπαμε "αλεξηπτωτιστές" ,
που μπαίνουν στο forum αφού έχουν κάνει μτχ εκεί για να παρουσιάσουν τις μτχ τους.

Λίγο ώς πολύ όλοι ξέρουμε τις under the table συμφωνίες για ευνοοικότερη τιμή εάν παρουσιάσει κάποιος την μτχ του εδώ
 

Stripar

Established Member
Ρε φίλε σορυ και ολας εγώ δεν πήρα κανέναν απ το χερι να τον παω καπου οπως εσυ και μερικοι αλλοι. Και δεν εννοώ οτι ωφεληθηκατε χρηματικα κλπ. Σιγα μη σας δωσουν λεφτά, οποτε πως μπορω εγω να βγαζω χρήματα η να με ελεγχει καποιος τι θα πω για κατι που ηδη πληρωσα και δεν μπορεί να με δεσμεύσει. Αφήστε τους λαικισμούς. Οποιος θελει βλεπει και τα μηνυματά μου να δει αν τραβάω κανεναν απο κει.
Να ξέρεις κάτι , είναι ποιό έντυπο να πάρει κάποιος , κάποιον απο το χέρι
(άν και σε καμία περίπτωση δέν έγινε ποτέ αυτό , είναι ξεκάθαρος ο τρόπος και ο λόγος που έγινε)
Παρά στα μουλωχτά...
 

Tsek

Well-Known Member
Τσεκ έχεις ξεπεράσει και τον ίδιο τον βεκρη. Το τι συμβαίνει με τον β το ξέρουμε.

Ξέρουμε για τα αετίσια consultation, ξέρουμε για τα μόστρα διτριχα που έχει γεμίσει την hairline σου και πάει λέγοντας.

Συμφωνώ μαζί σου ότι για Ελλάδα είναι η πιο safe επιλογή, αλλά γιατί να μη διορθωθεί και να μην γίνει καλύτερος. Εσύ έχει ς τον πήχη χαμηλά και ικανοποίησε, κάποιος άλλος όμως που τον έχει ψηλά δεν ικανοποιειται.
Θεωρώ ότι πολλά μέλη που εχουν κάνει μμ αλλού, ασκουν αποτρεπτική προς την advance αλλα δες τώρα το παραδοξο!!
Οι πιό πολλοί για Ελλάδα θα σου πουν Βεκρή όπως το είπες και εσυ τώρα.!
Δεν μπορούν να ισχύουν και τα 2 ταυτόχρονα ρε φίλε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Tsek

Well-Known Member
Να ξέρεις κάτι , είναι ποιό έντυπο να πάρει κάποιος , κάποιον απο το χέρι
(άν και σε καμία περίπτωση δέν έγινε ποτέ αυτό , είναι ξεκάθαρος ο τρόπος και ο λόγος που έγινε)
Παρά στα μουλωχτά...
Ούτε το ένα ούτε το άλλο. Όποιος θέλει ελεγχει τα μυνήματά μου. Με ένα μέλος μίλησα μία φορά που μου εστειλε και του ελεγα πως να ωφεληθεί σε τιμή αν πάει.
 

Stripar

Established Member
Περί της ταμπακίερας όμως που γίνεται λόγος σε αυτό το νήμα δέν μας είπες?

Καλά η κλινική και παραποίησε το βραβείο της?

Είναι ηθική και σωστή ιατρική πρακτική αυτό να αυτοβραβεύεσαι για κάτι που δέν είσαι?
 

Tsek

Well-Known Member
Περί της ταμπακίερας όμως που γίνεται λόγος σε αυτό το νήμα δέν μας είπες?

Καλά η κλινική και παραποίησε το βραβείο της?

Είναι ηθική και σωστή ιατρική πρακτική αυτό να αυτοβραβεύεσαι για κάτι που δέν είσαι?
Όχι. Οποιος και να το πεί αυτό θα τον προσπερνουσα. Λαθος του.
 
Μπλουζα