Advanced hair clinic / βεκρής - αλήθεια ή ψέματα?

Tsek

Well-Known Member
Μία κοπέλα - νοσηλεύτητρια κάνει την εξαγωγή και την εισαγωγή.
Αντε να έχει και μία ακόμα βοηθό να φορτώνει τα Pen.

Πόσο νομίζεις παίρνει μία νοσηλεύτρια στην σήμερα ημέρα?
Και του βγαζει αυτό το Team 20 - 24 session την ημερα...
Εκμεταλευτής. Αλλα αν δεν ριξει κι αλλο τις τιμες να το παει 1.500 για όλους και να δίνει 100 ευρώ στην κοπέλα δεν πάμε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Πηγές μου λένε ότι ζήλεψε η ahc cliniks από την παρουσίαση του stripar με την υποδοχή των βιολιών του erdo και ετοιμάζουν και αυτοί υποδοχή με κλαρίνα και τα χάλκινα της Γουμένισσας.
 

Tsek

Well-Known Member
Τσεκ αληθεια γιατι σταματησες την ενημερωση??Νομιζω πηγαινες καλα.
Ανοιξα ενα νήμα για να προσέξω τι πρέπει να κάνω. Δεν το άνοιξα με σκοπό την παρουσίαση αλλά επειδή θεωρησα σωστό να δούν όσοι μου απάντησαν το αποτέλεσμα έβαλα φωτογραφίες απο την πρωτη μέρα , μεχρι και τον 7 Για δικούς μου λόγους δεν θέλω να φαίνονται οι φωτογραφίες μου εσαεί. Όσοι μου απάντησαν τις πρωτες μέρες νομίζω τις είδαν. Η κλινική δεν έχει καμία φωτογραφία μου μετά την επέμβαση.
 

koumparos

Well-Known Member
τσεκ με συχωρεις αλλα εχεις αδικο.φοβασαι το πεσιμο,σε καταλαβαινω και δεν συμφωνω σε καμια περιπτωση με αυτο που γινεται αρκετες φορες στις μμ αλλα νομιζω θα βοηθησεις και αλλα παιδια που σκεφτονται να κανουν εκει με το να ολοκληρωσεις την παρουσιαση.
 

Tsek

Well-Known Member
τσεκ με συχωρεις αλλα εχεις αδικο.φοβασαι το πεσιμο,σε καταλαβαινω και δεν συμφωνω σε καμια περιπτωση με αυτο που γινεται αρκετες φορες στις μμ αλλα νομιζω θα βοηθησεις και αλλα παιδια που σκεφτονται να κανουν εκει με το να ολοκληρωσεις την παρουσιαση.
Αφού είναι μπακάλης τι να πάνε να κανουν. Να πάνε κυπρο να σωθούν 1.95
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Stripar

Established Member
Νομίζω έχουμε βγεί όλοι εκτός θέματος...

Όταν μπορεί @CVIAL να διαγράψει ή να μεταφέρει όσα σχόλια που δέν είναι σχετικά με το θέμα
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Πέρα από αυτά εδώ βλέπουμε στο ιατρικό τομέα που έχει να κάνει με την υγειά και την ζωή μας πολύ χειρότερα πράγματα από γιατρούς. Βλέπε φακελάκι + σοβαρά ιατρικά λάθη σε νοσοκομεία από γιατρούς που αδιαφορούν παντελώς και θέλουν να σε ξεπετάξουν.
Το θεμα ειναι οτι μεσα απο αυτο το νημα για την συγκεκριμενη κλινικη ισως να βγουνε θετικα αποτελεσματα για τους ιδιους και να γινουν καλυτεροι. Βλεπε παραθυρο δοτριας που σιγα σιγα γινονται πιο προσεκτικοι και σε αυτο.
Ειναι καλο να περνουν λιγο στα σοβαρα το φορουμ και να γινονται ακομη καλυτεροι για το συμφερον ολων μας.
 

FreeThinker

Well-Known Member
Ανοιξα ενα νήμα για να προσέξω τι πρέπει να κάνω. Δεν το άνοιξα με σκοπό την παρουσίαση αλλά επειδή θεωρησα σωστό να δούν όσοι μου απάντησαν το αποτέλεσμα έβαλα φωτογραφίες απο την πρωτη μέρα , μεχρι και τον 7 Για δικούς μου λόγους δεν θέλω να φαίνονται οι φωτογραφίες μου εσαεί. Όσοι μου απάντησαν τις πρωτες μέρες νομίζω τις είδαν. Η κλινική δεν έχει καμία φωτογραφία μου μετά την επέμβαση.

Συνεπως δεν εχεις φωτογραφικο υλικο να δικαιολογησεις την τοσο θερμη υποστηριξη της κλινικης σου. Αρα σκυψε το κεφαλακι και κανε τον κινεζο γιατι σ εχουν παρει χαμπαρι.
 

Tsek

Well-Known Member
Συνεπως δεν εχεις φωτογραφικο υλικο να δικαιολογησεις την τοσο θερμη υποστηριξη της κλινικης σου. Αρα σκυψε το κεφαλακι και κανε τον κινεζο γιατι σ εχουν παρει χαμπαρι.
Δεν σου βάζω άλλο φωτογραφικό υλικό. Για το αν ήταν καλό η όχι μπορείς να δεις τα σχόλια. Έχει κανά 20ημερο που τα εσβησα 9 μήνες ήταν πάνω. Ας εμπαινες να δεις.
 

koumparos

Well-Known Member
Ο τζον νομιζω επιασε το νοημα.Σκοπος ειναι αυτος και κανει νομιζω καλο σε ολλους μας η καλοπιστη κριτικη.
@τσεκ τουλαχιστον στο 12μηνο βαλε μερικες φωτο να δουμε το τελικο αποτελεσμα.
 

FreeThinker

Well-Known Member
Δεν σου βάζω άλλο φωτογραφικό υλικό. Για το αν ήταν καλό η όχι μπορείς να δεις τα σχόλια. Έχει κανά 20ημερο που τα εσβησα 9 μήνες ήταν πάνω. Ας εμπαινες να δεις.

Απλα η λογικη σου ειναι παρασιτικη για το φορουμ. Οπως ειπες ο μονος λογος που ανεβαζες φωτογραφιες ηταν για να σου δωσουν οδηγιες και να σου πουν τη γνωμη τους τα εμπειρα μελη, και μολις πηρες αυτο που ηθελες τις εσβησες, και δεν τις αφησες να υπαρχουν ωστε να τις δουν κι αλλα παιδια που ψαχνονται για να αποκτησουν μια εικονα και να βοηθηθουν κι αυτα. Και εστω δικαιωμα σου να τις σβησεις, δε σε υποχρεωνει κανενας να τις αφησεις. Εχεις ομως και το θρασος να παραμενεις στο φορουμ και περα απο το να σπαμαρεις, να υποστηριζεις την κλινικη σου μιλωντας χωρις φωτογραφιες (πια) και επιχειρηματα. Εισαι ενα βαρος για την κοινοτητα και πιθανον εγκαθετος της ahc. Αυτα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Tsek

Well-Known Member
Ο τζον νομιζω επιασε το νοημα.Σκοπος ειναι αυτος και κανει νομιζω καλο σε ολλους μας η καλοπιστη κριτικη.
@τσεκ τουλαχιστον στο 12μηνο βαλε μερικες φωτο να δουμε το τελικο αποτελεσμα.
Κουμπάρε αυτό είναι που με τρελαίνει.
Η συγκεκριμενη κλινικη εδω παρουσιαζεται με κακοπροέραιτη κριτική.
Δεν ξεκίνησε ο Τζον Τζον πχ να κραζει καλοπιστα για τα παράθυρα. Με άλλο σκοπό το έκανε και εγώ το έκανα θέμα να μας βρεί κάποιος προσφατη φωτό με παράθυρο ενω ούτε εγώ ούτε ο φίλος του ο Γερμανός που έκανε εκεί είχε παράθυρο. Τους πηρε λίγο καιρο να το καταλαβουν ότι άλλαξε και ξαφνικά το γύρισαν πως όλο αυτό γινόταν καλοπιστα.

Εγώ αν καθομουν να παίρνω της μετρητής την τις φοβίες και τις υπερβολές του καθενός στο νήμα του Δημητρη και να μην δίνω βάση στις φωτογραφίες και αυτά που έλεγε, ή θα ήμουν με 1.800 τρίχες αυτή τη στιγμή στο κεφάλι απο dhi ή θα την πάλευα ακόμα με τοπικ μεχρι να μαζεψω 10.000 να πάω κύπρο "να σωθω". Ευτυχως πονταρα στον Δημήτρη !!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Tsek οπως εσυ θιγεις την dhi γιατι δεν κανει καποια σωστα πραματα ετσι και καποιοι θιγουν και την κλινικη που εκανες ,που επισης καποια σωστα δε κανει.Απλα τα πραματα.
 
Μπλουζα