Advanced hair clinic / βεκρής - αλήθεια ή ψέματα?

renos espresso

Active Member
Ο free thinker δεν ζοριζεται reno espresso..απλά τρολαρισμα κάνει για Γκούρα.!έχει ψάξει το φόρουμ εδώ και καιρο
χαχαχ...
εεε που να το καταλαβω.... ελεγα και εγω κανεις δεν απανταει..
ειμαι και πολυ νεουδι τλκ!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

FreeThinker

Well-Known Member
Που σε ρε εξαφανισμενος?μονο εσυ δεν μιλησες σαυτο το νημα.

Ειρωνικο ειναι αυτο τζον οτι μιλαω παντου ή οντως δεν ειδες τι εγραψα? :p εβαλα και γω το λιθαρακι μου στις αρχικες σελιδες 4-5, μετα ανελαβαν τα θηρια τι να ελεγα :D
Γενικα δεν συμμετεχω πολυ στα νηματα των μεταμοσχευσεων γιατι ειμαι μικρος για να κανω και ετσι δεν εχω εντρυφησει οσο ορισμενοι απο σας! απλα ενημερωνομαι για τα βασικα. αλλα ναι για το γκουρα και τη μπεργκμαν ηθελα να πουμε και κανα αστειακι :p
 

Tsek

Well-Known Member
Θα ήθελα όποιος εχει κάτι να πει για 2τριχα που παραπέμπουν σε μη φυσικό αποτέλεσμα, αφού δεν το είπε στο νήμα που είχα ανοίξει να δει αυτές τις φωτογραφίες για να κλείσει και αυτό.
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Έχεις εδώ και κανα 4 μηνο, μερικά αναπάντητα PM .. :)

Φίλε μου απολογούμαι αλλά δέχομαι δεκάδες pm, μπορεί κάποια, ιδιαίτερα όταν πέσουν σε περιόδο επαγγελματικών ταξιδιών, να παραπεσουν. Κάνε τον κόπο και ξεναστειλτο.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

FreeThinker

Well-Known Member
Ηρωας εισαι που απαντας σε ολους μας. Ευχαριστουμε @CVIAL !

Αυτη τη στιγμη μονο εσυ εισαι ενεργος moderator? Αν δεν ειχες αφησει μονο εσυ την επιλογη για μηνυματα θα μοιραζονταν λιγο οι ερωτησεις και στους υπολοιπους . Κανεις δεν ειναι υποχρεωμενος φυσικα
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Tsek αυτες οι φωτο που εβαλες ουτε για καδο ανακυκλωσης κανουν,κατευθειαν στο διπλα σκουπιδιαρικο μαζι με τις γατες αλλα ειναι τοσο φολα που θα ψοφησουν και αυτες.
Αντε συμμορφώσου βρηκες την ευκαιρια τωρα να σουλατσαρεις σε καθε νημα και να κανεις μαιμουνιες.
 

panos8029

New Member
Φίλε μου απολογούμαι αλλά δέχομαι δεκάδες pm, μπορεί κάποια, ιδιαίτερα όταν πέσουν σε περιόδο επαγγελματικών ταξιδιών, να παραπεσουν. Κάνε τον κόπο και ξεναστειλτο.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Δεν είσαι υποχρεωμένος να κάνεις, ότι κάνεις, οπότε δεν χρειάζεται να απολογείσαι.. By the way έχεις pm
 

Tsek

Well-Known Member
Tsek αυτες οι φωτο που εβαλες ουτε για καδο ανακυκλωσης κανουν,κατευθειαν στο διπλα σκουπιδιαρικο μαζι με τις γατες αλλα ειναι τοσο φολα που θα ψοφησουν και αυτες.
Αντε συμμορφώσου βρηκες την ευκαιρια τωρα να σουλατσαρεις σε καθε νημα και να κανεις μαιμουνιες.
Φάτσα hairline. Μάθε να βλέπεις.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

robert

Member
καλησπερα, εκανα χτες μεταμοσχευση στον βεκρη, fue, δεν μου ειπε ακριβες τριχοφυλακια, οταν των ρωτησα μου ειπε περιπου 2000, η αληθεια ειναι οτι δεν ξερω απο που να ξεκινησω?
 

robert

Member
καταρχας τα ποσα που εχω ακουσει εδω μεσα δεν ειχαν καμια σχεση με αυτα που μου ζητηθηκαν, ξεκινησα με 100 ευρω για την πρωτη επισκεψη, επιδει ζητησα να μηλισω με των ιδιο και οχι με καποια αλλη υπαληλο η γιατρο, και με ενημερωσαν οτι εαν θελω ραντεβου μαζι του θα πρεπει να γνωριζω οτι εχει κοστος 100 ευρω, οπου και δεχτικα γιατι ηθελα να ειμαι σιγουρος για το αποτελεσμα και ζητισα η ολη διαδικασια να γινει απο αυτον και οχι απο καποια αλλη γιατρο
 

Stripar

Established Member
Το συγκεκριμένο νήμα , όπως καταλαβαίνεις και εσύ , έχει άλλο θέμα , οπότε είσαι εκτός θέματος!

Αν έχεις φωτογραφίες του πρίν και του μετά ,
ακριβώς νούμερο τριχοθυλακίων και τριχών μπορείς να ανοίξεις ένα δικό σου νήμα ,
περιγράφοντας και παρουσιάζοντας την εμπειρία σου.

Αν ΟΧΙ , κάνε υπομονή μέχρι να πάρεις όλες τις απαραίτητες πληροφορίες της κλινικής...
 

Tsek

Well-Known Member
Καταρχάς μπράβο που επέλεξες να μιλήσεις μαζί του. Θες να μας πεις αν έγινε επι της ουσίας ενημερωση ή δεν αξιζε τα 100 ευρω. Το εχω περιέργεια αυτό.
 

robert

Member
πιο πολλη γνωριμια εγινε, τσεκαρε το κεφαλι μου, μαζι με την manager του, τσεκαρε την δοτρια οπου και μου ειπε οτι ειναι παρα πολη καλη, δεν μου ειπε για ποσα graft θα χρειαστουν, μου ειπε για την διαδικασια και τελος οταν ρωτησα για το ποσο μου πεταξε την βομβα! υ.γ. δεν εννιωθα και τοσο ανετα με την γυναικα συνεργατη του μεσα,
 
Μπλουζα