Σοκ, διαβάστε πριν το κατεβάσουν...

tasos33

Well-Known Member
Δεύτερη βόμβα στο forum σκάει, ο @John_John1 έκλεισε crown στο Γεωργίου ενώ ανεπιβεβαιωτες πληροφορίες στελνουν τον tasos33 στα χέρια νοσηλευτριων γνωστού celebrities γιατρού.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Ετσι είναι οι βόμβες.Μαζί σκάνε.
Αλλά λέμε άλλα κάνουμε και άλλα εννοούμε.
Πάνω από όλα συνέπεια και αξιοπιστία.
 
  • Like
Reactions: tol

Harris_G

Well-Known Member
Περιμενoυμε ολοι τις αναλογες εξηγησεις. Αλλα πριν τις ακουσουμε ας μη προτρεχουμε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

tol

Well-Known Member
Δεύτερη βόμβα στο forum σκάει, ο @John_John1 έκλεισε crown στο Γεωργίου ενώ ανεπιβεβαιωτες πληροφορίες στελνουν τον tasos33 στα χέρια νοσηλευτριων γνωστού celebrities γιατρού.

Φιλε Τασο, αυτες οι βομβες ειναι ανεπαισθητες μπροστα στη βομβα μεγατονων απο τη Μαδριτη.

Δηλαδη εδω και ενα χρονο διαβαζαμε απο το αξιοπιστο μελος του forum, Stripar, για τον Ερντογαν και τα φοβερα αποτελεσματα της κλινικης του και τελικα κανει επεμβαση στο Λορεντζο!!!

Θα τρελαθουμε εντελως!!!!

Τελικα ολα εκεινα τα "λιβανιστηρια" και οι διθυραμβικοι υμνοι για τον Ερντογαν πηγαν περιπατο; Τελικα ανακαλυψε "τη γη της επαγγελιας" στην Ισπανια (Λορεντζο) και οχι στην Τουρκια;

Τελικα ολα οσα γραφονταν απο το συγκεκριμενο μελος ηταν μπαρουφες και αερολογιες; Ο ιδιος παροτρυνε (με οσα εγραφε) τα μελη του forum να πανε Τουρκια και τελικα επελεξε για τον εαυτο του την Ισπανια;

Μηπως τελικα απογοητευτηκε απο τα αποτελεσματα των "πελατων" που ο ιδιος πηγε "πεσκεσι" στον Τουρκο και για το δικο του κεφαλι προτιμησε την ασφαλη λυση του Λορεντζο;

ΥΓ Αντε υστερα να μας πεισει το συγκεκριμενο μελος (Stripar) οτι οι υπονοιες που ειχαμε για το αποτελεσμα του "πελατη" Agelosk (δειτε το σχετικο νημα), δεν ηταν τελικα βεβαιοτητες. Εκφρασαμε σε εκεινο το νημα τις αποριες μας για την ελλιπεστατη πληροφορηση, υποθεσαμε οτι το αποτελεσμα δεν ηταν ικανοποιητικο και ο αξιοπιστος κ. Stripar μας ειρωνευοταν, μας χαρακτηριζε με προσβλητικους χαρακτηρισμους, "διερρηγνυε τα ιματια του" οτι το αποτελεσμα ειναι φοβερο και οτι απλα δεν εχει χρονο (!!!) να ανεβασει φωτογραφιες και άλλα τετοια ευτραπελα. Τελικα τα συμπερασματα δικα σας.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Φιλε Τασο, αυτες οι βομβες ειναι ανεπαισθητες μπροστα στη βομβα μεγατονων απο τη Μαδριτη.

Δηλαδη εδω και ενα χρονο διαβαζαμε απο το αξιοπιστο μελος του forum, Stripar, για τον Ερντογαν και τα φοβερα αποτελεσματα της κλινικης του και τελικα κανει επεμβαση στο Λορεντζο!!!

Θα τρελαθουμε εντελως!!!!

Τελικα ολα εκεινα τα "λιβανιστηρια" και οι διθυραμβικοι υμνοι για τον Ερντογαν πηγαν περιπατο; Τελικα ανακαλυψε "τη γη της επαγγελιας" στην Ισπανια (Λορεντζο) και οχι στην Τουρκια;

Τελικα ολα οσα γραφονταν απο το συγκεκριμενο μελος ηταν μπαρουφες και αερολογιες; Ο ιδιος παροτρυνε (με οσα εγραφε) τα μελη του forum να πανε Τουρκια και τελικα επελεξε για τον εαυτο του την Ισπανια;

Μηπως τελικα απογοητευτηκε απο τα αποτελεσματα των "πελατων" που ο ιδιος πηγε "πεσκεσι" στον Τουρκο και για το δικο του κεφαλι προτιμησε την ασφαλη λυση του Λορεντζο;

ΥΓ Αντε υστερα να μας πεισει το συγκεκριμενο μελος (Stripar) οτι οι υπονοιες που ειχαμε για το αποτελεσμα του "πελατη" Agelosk (δειτε το σχετικο νημα), δεν ηταν τελικα βεβαιοτητες. Εκφρασαμε σε εκεινο το νημα τις αποριες μας για την ελλιπεστατη πληροφορηση, υποθεσαμε οτι το αποτελεσμα δεν ηταν ικανοποιητικο και ο αξιοπιστος κ. Stripar μας ειρωνευοταν, μας χαρακτηριζε με προσβλητικους χαρακτηρισμους, "διερρηγνυε τα ιματια του" οτι το αποτελεσμα ειναι φοβερο και οτι απλα δεν εχει χρονο (!!!) να ανεβασει φωτογραφιες και άλλα τετοια ευτραπελα. Τελικα τα συμπερασματα δικα σας.

Μπραβο tol συμφωνω στο 100%.
Ακομα να δουμε φωτογραφιες του Αγγελου.
 

koumparos

Well-Known Member
Ρε συ τολ ειλικρινά σε σέβομαι απεριόριστα και νομίζω ότι προσφέρεις με τα ποστ σου στο φόρουμ αλλά νομίζω υπερβάλεις.Δεν νομίζω να πιεσε κάποιον να πάει στον Τούρκο.Απαντησε μου ειλικρινά εάν είχες το μπάτζετ για μμ με βάση τα όσα γνωρίζουμε σε έναν από τους δύο γιατρούς δεν θα πήγαινες??Το ότι επέλεξε τον Ισπανό δεν νομίζω ότι μειώνει την αξία του Ερντογάν που είναι υψηλή.Αυτα με αγάπη στα λέω χωρίς όρεξη και θέληση για αντιπαράθεση.
 

aeratos28

Just aeratos
δεν είχε χρόνο να ανεβάσει φωτογραφίες του agelosk και πήγε στον Λορέντσο για μεταμόσχευση..μιλάμε ότι να ναι έτσι..?? Μας τα έκανε τσουρέκια με τον Τούρκο,μας έλεγε ότι παπαρολογια υπήρχε ,για πιάνο ,μουσικές κτλ και πήγε χωρίς να πει τπτ Ισπανία..ο τύπος έχει θέματα μεγάλα πραγματικά.δεν με νοιάζει τι έκανε,αλλά όχι να μας την λέει κιόλας όταν μια φορά είπαμε γιατί δεν ανεβάζει φωτό του Άγγελου..γυρωλογος είναι εντελώς..σαν μα'ι'μουνι πάει γύρω γύρω σε όλους ..καλή επιτυχία του εύχομαι,καλά αποτελεσματα
 

tasos33

Well-Known Member
Kαταρχάς να αναφέρω πως το νήμα το έκανα για χιουμοριστικούς λόγους και όχι για πεδίο αντιπαραθέσεων και αμφισβητήσεων γενικότερα.

Και εξηγούμε, προσωπικά δεν βρίσκω τίποτα μεμπτό στο αν ο@stripar είχε αποφασίσει να παει στον ERDOGAN και τελικά κατέληξε ΛΟΡΕΝΤΖΟ, είσαι ανάμεσα σε δύο κορυφαίους ,όπου και αν καταλήξεις το ίδιο είναι.
Ο λόγος η οι λόγοι που συνέβη αυτή η αλλαγή δεν μου είναι γνωστοί, η αραίωση όμως σε ένα κεφάλι είναι ένας δείκτης ο οποίος μεταβάλλεται συνεχώς από διάφορους παράγοντες καθως τα χρόνια περνούν( ηλικία, θεραπείες κτλ) , σε μια δεδομένη στιγμή λοιπόν μπορεί κάποιος να κρίνει πως με την υπάρχουσα κατάσταση στο κεφάλι του πιο κατάλληλος για το καλύτερο αποτέλεσμα είναι ο Χ γιατρός και όχι ο Ψ

Αν έπρεπε να διαλέξω ανάμεσα σε μία FERRARI και σε μια PORSCHE ιδιων κυβικών και επιδόσεων ,οπτικά θα διάλεγα την ferrari, όταν έκανα test drive , αν η PORSCHE ταίριαζε στο οδηγικό μου στυλ θα επέλεγα PORSCHE.

Και να στο μεταφράσω και επί κεφαλής, αν ήμουν πενταρι χωρίς τρίχα θα μου ταίριαζε ο lorenzo αν ήθελα αποκατάσταση hairline και α ζωνης θα πήγαινα erdogan.

Eπίσης αν γενικότερα μου έκανε ο lorenzo αλλά μου ήταν ακριβός και έτσι ''αναγκαζόμουν'' να παω στον erdo , σε ενδεχόμενη έκπτωση του πρωτου(η οποία έχει επιτευχθεί ήδη από τον @CVIAL ) και έδινα λιγότερα χρήματα θα πήγαινα Ισπανία με τα πόδια.







Φιλε Τασο, αυτες οι βομβες ειναι ανεπαισθητες μπροστα στη βομβα μεγατονων απο τη Μαδριτη.

Δηλαδη εδω και ενα χρονο διαβαζαμε απο το αξιοπιστο μελος του forum, Stripar, για τον Ερντογαν και τα φοβερα αποτελεσματα της κλινικης του και τελικα κανει επεμβαση στο Λορεντζο!!!

Θα τρελαθουμε εντελως!!!!

Τελικα ολα εκεινα τα "λιβανιστηρια" και οι διθυραμβικοι υμνοι για τον Ερντογαν πηγαν περιπατο; Τελικα ανακαλυψε "τη γη της επαγγελιας" στην Ισπανια (Λορεντζο) και οχι στην Τουρκια;

Τελικα ολα οσα γραφονταν απο το συγκεκριμενο μελος ηταν μπαρουφες και αερολογιες; Ο ιδιος παροτρυνε (με οσα εγραφε) τα μελη του forum να πανε Τουρκια και τελικα επελεξε για τον εαυτο του την Ισπανια;

Μηπως τελικα απογοητευτηκε απο τα αποτελεσματα των "πελατων" που ο ιδιος πηγε "πεσκεσι" στον Τουρκο και για το δικο του κεφαλι προτιμησε την ασφαλη λυση του Λορεντζο;

ΥΓ Αντε υστερα να μας πεισει το συγκεκριμενο μελος (Stripar) οτι οι υπονοιες που ειχαμε για το αποτελεσμα του "πελατη" Agelosk (δειτε το σχετικο νημα), δεν ηταν τελικα βεβαιοτητες. Εκφρασαμε σε εκεινο το νημα τις αποριες μας για την ελλιπεστατη πληροφορηση, υποθεσαμε οτι το αποτελεσμα δεν ηταν ικανοποιητικο και ο αξιοπιστος κ. Stripar μας ειρωνευοταν, μας χαρακτηριζε με προσβλητικους χαρακτηρισμους, "διερρηγνυε τα ιματια του" οτι το αποτελεσμα ειναι φοβερο και οτι απλα δεν εχει χρονο (!!!) να ανεβασει φωτογραφιες και άλλα τετοια ευτραπελα. Τελικα τα συμπερασματα δικα σας.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Τάσο άλλαξε τίτλο, όπως ξέρεις δεν υπάρχει λογοκρισία και τίποτα δεν θα κατέβει...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

tol

Well-Known Member
Ρε συ τολ ειλικρινά σε σέβομαι απεριόριστα και νομίζω ότι προσφέρεις με τα ποστ σου στο φόρουμ αλλά νομίζω υπερβάλεις.Δεν νομίζω να πιεσε κάποιον να πάει στον Τούρκο.Απαντησε μου ειλικρινά εάν είχες το μπάτζετ για μμ με βάση τα όσα γνωρίζουμε σε έναν από τους δύο γιατρούς δεν θα πήγαινες??Το ότι επέλεξε τον Ισπανό δεν νομίζω ότι μειώνει την αξία του Ερντογάν που είναι υψηλή.Αυτα με αγάπη στα λέω χωρίς όρεξη και θέληση για αντιπαράθεση.

Φιλε Κουμπαρε, κατ' αρχας σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια.

Ο λογος που εγραψα το συγκεκριμενο σχολιο ειναι επειδη ο Stripar εκανε ολοκληρη προπαγανδα στο forum για τον Ερντογαν. Τον ειχε "θεοποιησει" και καθε φορα που καποιος ανεβαζε ενα σχολιο αμφισβητησης "ξεκινουσε ιερο πολεμο κατα των απιστων" (τουρκικο υπονοουμενο).

Φυσικα ο Λορεντζο και ο Ερντογαν ;; ειναι κορυφαιοι στο ειδος τους. (Το ερωτηματικο το εβαλα, γιατι αρχιζω να εχω μικρες αμφιβολιες για τον Τουρκο).

Φιλε μου Κουμπαρε, να σου αντιστρεψω την ερωτηση: αν εσυ ησουν στη θεση του "αξιοπιστου" Stripar, ειχες το μπατζετ και βρισκοσουν στο διλημμα Ερντογαν ή Λορεντζο, σε ποιον θα πηγαινες;
Δεν θα πηγαινες με κλειστα τα ματια σε αυτον που για χαρη του εκανες ταξιδια στην Τουρκια, ανεβαζες διθυραμβικα σχολια, ειχες το ρολο του προπαγανδιστη υπερ του στο forum; Δεν θα πηγαινες σε αυτον που γνωριζεις απο πρωτο χερι τη δουλεια του και εχεις αμεση εμπειρια;

Δε νομιζεις, φιλε Κουμπαρε, οτι κατι "υποπτο" συμβαινει; Ειναι παραλογο να υποθετουμε οτι κατι δεν πηγε καλα σε αυτη την τουρκικη περιοδεια και εμπειρια που αναγκασε τον φανατικο οπαδο του Ερντογαν να κανει μεταμοσχευση στην Ισπανια;

Φυσικα ειναι αναφαιρετο δικαιωμα καποιου να κανει μμ οπου θελει ο ιδιος. Ομως δεν ειναι δικαιωμα του να προπαγανδιζει, να ερχεται σε αντιπαραθεση και να προσβαλει με υποτιμητικους χαρακτηρισμους οσους εχουν διαφορετικη αποψη απο αυτον.

Και κλεινοντας το θεμα ηθελα να τονισω οτι το συγκεκριμενο μελος (Stripar) πολλες φορες εχει συμπεριφερθει αναγωγα και προσβλητικα. Χαρακτηριστικο παραδειγμα η περιπτωση του Aggelosk που πραγματι τον πηρε απο το χερακι, τον πηγε πελατη στον Ερντογαν, γυρισε πισω και ανελαβε την λεπτομερεστατη παρουσιαση της μμ και, οταν τολμησαμε να εκφρασουμε την απορια για την ελλειψη πληροφορησης και συναμα την αμφιβολια για το αποτελεσμα, τοτε βρηκε το χρονο,που δεν ειχε (!!!!), να μας προσβαλει.

Λοιπον ενα τετοιο μελος μαλλον ευλογα προκαλει την αγανακτηση και τη δυσφορια πολλων για το προσωπο του και την τακτικη του. Ειναι μαλλον αναξιοπιστο, αφου αλλον διαφημιζε, αλλον προωθουσε στο forum και τελικα αλλη προσωπικη επιλογη εκανε.

ΥΓ Επαναλαμβανω....δικαιωμα του....ομως απο τη στιγμη που ειχε αναλαβει το ρολο του διαφημιστη του Ερντογαν, δε θα επρεπε εδω και καιρο να μας αιτιολογησει γιατι τελικα τον απερριψε και τουλαχιστον στο νημα του Aggelou να ολοκληρωσει την ενημερωση, ωστε να μην πλανωνται αμφιβολιες και να μην υπαρχουν σκοτεινα σημεια;
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Tol, εγώ θα παραθέσω την προσωπική μου εμπειρία και μόνον. Το έχω ξαναπεί αλλά δεν βλάπτει να το πω ακόμα μια. Ενώ είχα κλείσει για μμ στον Erdo, μετά από επίσκεψη στον Lorenzo ανακάλυψα ότι υπήρχε ημερομηνία που με βόλευε. Την αποφασή μου την είχα πάρει ήδη αλλά χωρίς να το ανακοινώσω, ρώτησα τον Stripar αν τα χρήματα δεν ήταν θέμα τι θα έκανε ο ίδιος. Η απαντησή του ήταν: Lorenzo.
 

tol

Well-Known Member
Tol, εγώ θα παραθέσω την προσωπική μου εμπειρία και μόνον. Το έχω ξαναπεί αλλά δεν βλάπτει να το πω ακόμα μια. Ενώ είχα κλείσει για μμ στον Erdo, μετά από επίσκεψη στον Lorenzo ανακάλυψα ότι υπήρχε ημερομηνία που με βόλευε. Την αποφασή μου την είχα πάρει ήδη αλλά χωρίς να το ανακοινώσω, ρώτησα τον Stripar αν τα χρήματα δεν ήταν θέμα τι θα έκανε ο ίδιος. Η απαντησή του ήταν: Lorenzo.
Φιλε Cvial, να σου κανω μια υποθετικη ερωτηση.......αν εσυ μελλοντικα ηθελες (που φυσικα δε θελεις, γιατι εχεις ηδη ενα αψογο αποτελεσμα) να κάνεις μια τριτη μεταμοσχευση και ειχες το οικονομικο μπατζετ, υπηρχε περιπτωση να πας σε καποιον αλλο γιατρο και οχι στο Λορεντζο; Απο τη στιγμη που εχεις αμεση εμπειρια και εχεις ανεβασει εκατονταδες σχολια υπερ του Λορεντζο, με ποια λογικη θα πηγαινες καπου αλλου;

Και σε τελικη αναλυση, αν επελεγες κατι αλλο, δε θα ενιωθες την αναγκη να ενημερωσεις το forum για τους λογους που σε οδηγησαν σε αυτη την επιλογη;

Τελος, φιλε Cvial, αν δεν καταλαβες, ο βασικος λογος που σχολιαζουμε την αποφαση του Stripar ειναι επειδη εχει αφησει αδιευκρινιστες εκκρεμοτητες που αφορουν τον Ερντογαν....δεν εχει ολοκληρωσει μια παρουσιαση μμ που ξεκινησε ως υμνος του Ερντογαν....πιθανον κατι να πηγε στραβα, μπορει να διαπιστωσε κατι αρνητικο απο τη συνεργασια που ειχε με την κλινικη του Ερντογαν......δε νομιζεις, λοιπον, οτι οφειλε για καθαρα ηθικους λογους να παρασχει μια πιο λεπτομερη ενημερωση στα μελη του forum, παρα να εξαπολυει επιθεσεις και προσβλητικους, χυδαιους (ισως ενδεικτικους του ηθους του) χαρακτηρισμους σε εμας που αμφισβητησαμε την επιτυχια της μμ του Aggelou;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Με το άνοιγμα του νήματος του εκτιμώ ότι θα μας εξηγήσει ο ίδιος τους λόγους της επιλογής του. Προς το παρόν και για τις επόμενες 10 κρίσιμες μέρες καλό είναι να μην κάνει τίποτα παρα μόνο να ασχοληθεί με την μετεγχειρητική φροντίδα.

Επειδή δεν μου αρέσει να κάνω τον «ελέφαντα» και επειδή ήμουν στην Μαδρίτη θα πω μόνο το εξής: Ήταν εξαιρετικά δύσκολη περίπτωση, ίσως από τις δυσκολότερες περιπτωσεις που έχω δει για αυτό και επι 8 χρόνια δεν τολμούσε να προχωρησει, και η επιλογή του δεν είχε σχέση μόνο με την κλινική αλλά με την εμπειρία και τις ικανότητες του γιατρού που κάνει την επέμβαση. Εκεί δεν υπάρχει θέμα σύγκρισης.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

tasos33

Well-Known Member
Για να κάνω τον δικηγόρο του διαβόλου, εσύ που αποφεύγεις και αρνείσαι να ανεβάσεις την περίπτωση σου αυτό σε καθιστά αυτομάτος ύποπτο ? ναι η όχι?




Δε νομιζεις, φιλε Κουμπαρε, οτι κατι "υποπτο" συμβαινει; Ειναι παραλογο να υποθετουμε οτι κατι δεν πηγε καλα σε αυτη την τουρκικη περιοδεια και εμπειρια που αναγκασε τον φανατικο οπαδο του Ερντογαν να κανει μεταμοσχευση στην Ισπανια;
 

makis25

Well-Known Member
παντως τωρα τελευταια ,στο hairtransplantnetwork εχουν ξεφυτρωσει περιστατικα του ερντογαν που παραπονιουνται για μετρια η κακη φυτρωση , μη ικανοποιητικα αποτελεσματα . Απο την αλλη ομως δεν νομιζω να ειναι καν αυτο . Επισης δε βρισκω καν λογο που θα επρεπε καποιος να δικαιολογησει σε ποιο γιατρο θα παει . Επειδη ειπε μερικες κουβεντες και γουσταρε ερντογαν , αυτο δε σημαινει πως δε θα παει καπου αλλου . Αντι να μπει στο κοπο ο στριπαρ να σπαταλα χρονο να γραφει σεντονια για ποιο λογο δε πηγε ερντογαν , καλυτερα απλα να γραψει οταν θελει για τις λεπτομεριες της μεταμοσχευσης απλως , που θα εχουν και τεχνικο ενδιαφερον και θα μαθουμε και καινουρια πραγματα . Ειδικα τωρα που λεει ο cvial πως ηταν δυσκολο περιστατικο , μου ανοιγει η ορεξη για διαβασμα , θα ξεστραβωθουμε λιγο να μαθουμε και κατι παραπανω .
 
Μπλουζα