Μμ ερώτηση

Dimsherlock

New Member
Καλησπέρα στο forum,
Διαβάζω καιρό σταδιακά το forum, και θα ήθελα εφόσον έχετε διάθεση να με διαφωτίσετε και να μου προτείνετε κάποιες επιλογές.

Να διευκρινίσω τα ακόλουθα.
Ειμαι 25 ετών
Έχω ελέγξει σε κάποιο βαθμό τι μπορώ grafts μπορώ να δώσω.
Μπορώ να δώσω περίπου 7000 grafts και θα χρειαστώ να βάλω περίπου 1600 έως 2000 στο μπροστινό μέρος του κεφαλιού και στην κορυφή.
Το στάδιο μου είναι περίπου 2,5 στην κλίμακα αλωπεκίας.
Σε περίπτωση που το αποφασίσω θα κάνω αποκλειστικά την μέθοδο FUE.
Λόγω περιορισμένου budget αλλά και άποψης δεν μπορώ και δεν θέλω να διαθέσω πάνω από 2000 ευρώ.

Θα ήθελα να μου πείτε αν έχει νόημα να ψάξω να βρω κάτι τέτοιο.
Σημειωτέον δεν περιμένω απίστευτα αποτελέσματα απλά να γίνει πιο πυκνό το μαλλί μου, χωρίς σημαντικά σημάδια.
Ευχαριστώ προκαταβολικά.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John1924

Active Member
Καλησπέρα στο forum,
Διαβάζω καιρό σταδιακά το forum, και θα ήθελα εφόσον έχετε διάθεση να με διαφωτίσετε και να μου προτείνετε κάποιες επιλογές.

Να διευκρινίσω τα ακόλουθα.
Ειμαι 25 ετών
Έχω ελέγξει σε κάποιο βαθμό τι μπορώ grafts μπορώ να δώσω.
Μπορώ να δώσω περίπου 7000 grafts και θα χρειαστώ να βάλω περίπου 1600 έως 2000 στο μπροστινό μέρος του κεφαλιού και στην κορυφή.
Το στάδιο μου είναι περίπου 2,5 στην κλίμακα αλωπεκίας.
Σε περίπτωση που το αποφασίσω θα κάνω αποκλειστικά την μέθοδο FUE.
Λόγω περιορισμένου budget αλλά και άποψης δεν μπορώ και δεν θέλω να διαθέσω πάνω από 2000 ευρώ.

Θα ήθελα να μου πείτε αν έχει νόημα να ψάξω να βρω κάτι τέτοιο.
Σημειωτέον δεν περιμένω απίστευτα αποτελέσματα απλά να γίνει πιο πυκνό το μαλλί μου, χωρίς σημαντικά σημάδια.
Ευχαριστώ προκαταβολικά.
Καλησπέρα Dim και καλή τύχη στην αναζήτησή σου. 2 παρατηρησεις: α)Ειναι αδύνατο να σου δοθούν συμβουλές χωρίς να έχεις επισυνάψει ούτε μια φωτογραφία της καταστασης του τριχωτου της κεφαλής σου. Και β) Με τέτοιο μπάτζετ ξέχνα τη μμ. προκαταβολικά.
 

Dimsherlock

New Member
Δεκτό θα μπορούσες σε παρακαλώ να μου δώσεις ένα εύρος τιμών για την περίπτωση μου χωρίς φυσικά να είναι απόλυτο αυτο.
 

John1924

Active Member
Αυτο που ζητάς εγώ προσωπικά δεν μπορώ να το κάνω γιατί δεν γνωρίζω την καταστασή/φύση κλπ χαρακτηριστικά της τριχόπτωσης σου, ούτε γνωρίζω τι απαιτήσεις και προσδοκίες έχεις. Σε ελληνικές κλινικές της προκοπής υπολογιζε το λιγότερο ένα τριχίλιαρο. Για Κύπρο κατάτι παραπάνω. Για τοπ επιλογες σε Τουρκία, Ισπανία, Βελγιο κλπ. πενταψήφιο νούμερο. Ολα αυτά σε πολύ γενικές γραμμές
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα