Μιχάλης γεωργίου - συμβουλευτικά ραντεβού 05-06/05/2018

danceworld_2001

Well-Known Member
Καλησπέρα φίλοι συνφορουμίτες, ο Μιχάλης Γεωργίου με παρακάλεσε να σας ενημερώσω για την επικείμενη επίσκεψη του Ελλάδα για εκτιμήσεις, copy paste από το fb page του:

Dr. Michalis Georgiou - Δωρεάν Συμβουλευτικά Ραντεβού
27a1.png
➡️ Θεσσαλονίκη: Σάββατο 05 Μαΐου 2018
27a1.png
➡️ Αθήνα: Κυριακή 06 Μαΐου 2018
Δηλώστε τώρα συμμετοχή στα δωρεάν ραντεβού:
2117909190 - [email protected]
Περισσότερα στο www.nomorehairloss.gr
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

AmazingG

Member
dance, περίπου πόσα άτομα πηγαίνουνε για consultation όταν έρχεται ο Γεωργίου ? (δεν ξέρω αν το δεχτείς σαν άσχετο η σχετικό απλά από περιέργεια ρωτάω)
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Καλημέρα φίλε μου,

Δεν με ενοχλεί η ερώτηση σου. Επειδή δεν έρχεται και συχνά η ζήτηση είναι τεράστια και δυστυχώς δεν κάθετε περισσότερες ημέρες.

Μπορεί να έχει και 40 και 50 ζητήσεις αλλά εξυπηρετεί 15-17 άτομα μέγιστο την κάθε ημέρα. Συνήθως αρχίζουμε 9-10 το πρωί και τελειώνουμε αργά το απόγευμα 5-7, μέσος όρος για το κάθε άτομο σίγουρα 30 λεπτά.
 

spass

Active Member
dance να υποθέσω ότι δεν το σκέφτεται ο γιατρός να κάνει και κάποιες επεμβάσεις το χρόνο προς Ελλάδα μεριά;
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Του το έχω πει αλλά δεν συμφέρει απο πολλές πλευρές, θέλει 6 μήνες διαδικασία για πιστοποίηση εξάσκησης επαγγέλματος Ελλάδα ΔΙΚΑΤΣΑ κτλ, και μετά να φέρνεις προσωπικό εδώ, μεταφορές κτλ + ενοικίαση χώρου το καθιστά ακριβό, το graft θα ειναι μακράν ακριβότερο απο τώρα.
 

spass

Active Member
είχα την εντύπωση ότι δεν χρειάζεται αναγνώριση πτυχίου από Κύπρο για Ελλάδα.λογικο όμως να μην συμφέρει τον γιατρό από άποψη χώρου και προσωπικού εκτός και αν είχε υπερβολικά μεγάλο αριθμό υποψήφιων αλλά και πάλι ίσως οχι
 

makis25

Well-Known Member
Αν καποια στιγμη τα βαλει κατω και δει πως στην ελλαδα θα ειχε περισσοτερη πελατεια ισως και να το εκανε φανταζομαι . Πολλοι ανθρωποι δε φευγουν καν απο τις πολεις τους ποσο μαλλον απο τη χωρα και ετσι πηγαινουν στα γνωστα μερη αλυσιδες. Αν το εκανε θα επρεπε να διαλεξει καποιο μεγαλο αστικο κεντρο , θεσσαλονικη η Αθηνα φανταζομαι .
 

AmazingG

Member
dance, απότι κατάλαβα πηγαίνεις και εσύ στα ραντεβού? σε δείχνει καμιά φορά σαν πελάτη του (παλαιό αποτέλεσμα μ.μ)? Αν επιτρέπεται πληρώνεσαι απαυτό?
 

Harris_G

Well-Known Member
@AmazingG προφανώς είναι εκεί σαν αποτέλεσμα μεταμόσχευσης και αυτή κατ'εμέ είναι και αξιόπιστη παρουσίαση αποτελέσματος παρά από φωτό με φωτισμούς, τοπικ και άλλες πονηριές. Τώρα τι σχέση έχει ο dance με το Μιχαλη τι μας αφορα? Έκανε εκεί την επέμβασή του, του συμπίεσε και την τιμή (όπως μας περιέγραψε και στην παρουσίαση του) όσο μπορούσε και τον έκανε και τούμπανο. Μπορεί να είναι και καλοί φίλοι και να κάνουν και παρέα. Και που είναι το κακό αν του πληρώνει τη μετακίνηση και κάνα φαγητό (ειδικά για Θεσσαλονίκη) ?
 

ROBOT

Member
Και εγώ έχω πάει να τον δω όσες φορές ήρθε Θεσσαλονίκη γιατί ο Μιχαλιός πέραν του τρομερού για εμένα γιατρού είναι και υπέροχος άνθρωπος !!
Δεν σε βλέπει σαν πορτοφόλι και μόνον !! Εγώ θα ηθελα κάποιον ως ζωντανό παράδειγμα για να δω την δουλειά του γιατρού θα ήταν σούπερ να είναι κάποιος εκεί για να δω το αποτέλεσμα !! Αν πηγαίνει ο Dance καλά κάνει και εγώ θα πήγαινα !!
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Που έχεις χαθεί εσύ παίχτη μου, όλα οκ?

Πραγματικά δεν θα μπορούσες να το περιγράψεις καλύτερα!! Εύχομαι να είσαι καλά!!

Και εγώ έχω πάει να τον δω όσες φορές ήρθε Θεσσαλονίκη γιατί ο Μιχαλιός πέραν του τρομερού για εμένα γιατρού είναι και υπέροχος άνθρωπος !!
Δεν σε βλέπει σαν πορτοφόλι και μόνον !! Εγώ θα ηθελα κάποιον ως ζωντανό παράδειγμα για να δω την δουλειά του γιατρού θα ήταν σούπερ να είναι κάποιος εκεί για να δω το αποτέλεσμα !! Αν πηγαίνει ο Dance καλά κάνει και εγώ θα πήγαινα !!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Καλησπέρα φίλε μου, ναι πηγαίνω μαζί του για αυτό τον σκοπό και νομίζω είναι ότι καλύτερο για έναν υποψήφιο να βλέπει πραγματικό περιστατικό.


dance, απότι κατάλαβα πηγαίνεις και εσύ στα ραντεβού? σε δείχνει καμιά φορά σαν πελάτη του (παλαιό αποτέλεσμα μ.μ)? Αν επιτρέπεται πληρώνεσαι απαυτό?
 

piros75

Well-Known Member
Μάλλον πληρώνεται, αλλά γιατί όχι, αφού αφιερώνει χρόνο για να βρεθεί στα ραντεβού.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Εννοειτε αυτο το εχω γραψει και δημοσια πριν καιρο οταν το ανακοινωσα. Ειναι ευλογο και απαιτητο.
 
Μπλουζα