Μεταμόσχευση fue στην αθήνα

Jo.v

Member
Αγαπητοί σύντροφοι!
Μπήκα Κ εγώ στο κλάμπ εδώ Κ 2 χρόνια Κ πλέον σκέφτομαι ότι ήρθε η ώρα για ένα πιο επεμβατικό σχέδιο μετά από θεραπείες με regain ή τοποθέτηση καθημερινή τριχών (βαρέθηκα να κουβαλάω μπουκαλάκια με τρίχες!)
Μπορεί κάποια να μ δώσει τα φώτα του παρακαλώ, αν οι κλινικές τύπου medi jenesse/dhi κτλπ είναι αξιόπιστες;
Η θα πρέπει να αρχίσω ν κοιτάω προς Τουρκία μεριά;
Σας ευχαριστώ, προκαταβολικά
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλώς ήρθες στο φόρουμ!
1. Ανέβασε κάποιες καθαρές φωτογραφίες,πλαϊνές,πίσω δότρια,πανοραμική και εμπρόσθια.
2.Ηλικία?
3.Τι θεραπείες ακολουθείς και ποσά χρονιά?
4. Αφιέρωσε χρόνο στο φόρουμ,διάβασε τα νήματα στην ενότητα ''παρουσιάσεις μεταμοσχευσεων''.Σιγά σιγά θα μπεις στο κλίμα & θα σου λυθούν πολλές απορίες.
 

Akis-multi

Well-Known Member
Φίλε john με ευκαιρία το μηνυμα σου τώρα. Η Πανοραμική φωτογραφία ΔΕΝ είναι η από πάνω.. άλλο πράμα ειναι η πανοραμική..λάθος χρησιμοποιειται σε όλα τα νηματα. Θα εσκαγα...
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Έχεις δίκιο σε αυτό η πανοραμική φωτογραφία είναι οποιαδήποτε φωτογραφία σε μεγαλύτερη αναλογία πλάτους ύψους.
Συνήθως υπάρχει και σαν ρύθμιση στην φωτογραφική.
Απλα το έχω συνδυάσει όταν φωτογραφιζουμε ενα τοπίο από ψηλά.
 

Jo.v

Member
έχεις απόλυτο δίκιο στις παρατηρήσεις σου, είμαι νέο μέλος Κ τώρα κάνω Τα πρώτα μου βήματα Κ στο σάιτ οπότε σιγά σιγά προσπαθώ να βρω μια άκρη.
Εν τάχει το ιστορικό μου, άντρας 35 ετών χωρίς καμία θεραπεία στο παρελθόν Κ με κλινική εικόνα αυτή που παραθέτω στις φωτογραφίες πιο κάτω.
Η αραίωση είναι τα τελευταία 4-5 χρόνια Κ τα τελευταία 2 η μείωση είναι σταθερή αλλά σχετικά ήπια
 

Συνημμένα

  • IMG_0340.JPG
    IMG_0340.JPG
    915.6 KB · Προβολές: 181
  • IMG_0344.JPG
    IMG_0344.JPG
    331.4 KB · Προβολές: 143
  • IMG_0345.JPG
    IMG_0345.JPG
    224.8 KB · Προβολές: 154

Jo.v

Member
Έχετε απόλυτο δίκιο! Είναι πολύ περίεργο! 'Μου το έχουν πεί όλοι οι κομμωτές που το έχουν δει!
Θεωρείτε πως είναι μεσαίου-μικρού ή μεγάλη η έκταση όπως την βλέπετε;
 

piros75

Well-Known Member
Από ότι κατάλαβα για την ώρα τα χτενίζεις με τη μέθοδο των "δανεικών" δηλαδή φέρνεις τα πίσω μπρος και ρίχνεις και λίγο σκόνη (τοπικ) και έχεις ένα "μη καραφλό" οπτικό αποτέλεσμα. Όπως λέει και ο Veron μπορούν να γίνουν καλά πράγματα στο κεφάλι σου αν η δότρια σου το επιτρέψει. Από τις (κακής ποιότητας) φωτογραφίες φαίνεται ότι μάλλον η δότρια σου μπορεί να δώσει αυτά που χρειάζεσαι για την ώρα. Όσον αφορά τις κλινικές, οι μόνες αξιόπιστες στην Ελλάδα (πάντα σύμφωνα με το πλήθος αποτελεσμάτων που υπάρχουν διαθέσιμα στο φόρουμ) είναι η DHI και η AHC για έξω υπάρχουν επιλογές σε Κύπρο, Τουρκία, Ισπανία κλπ. Διάβασε, δες και στην ενότητα των αποτελεσμάτων και όταν πάρεις μια γεύση ξανά ρωτάς.
 

koumparos

Well-Known Member
Με ένα τριαρακι γίνεσαι γαμπρός!!!Καλή ηληκια μάλι φουλ από πίσω,εάν έχεις και φουλ δοτρια εισαι η χαρά του καλού γιατρού!!!Βούρ στον πατσά!!!!
 

Jo.v

Member
κατ αρχάς ευχαριστώ για τον χρόνο που αφιέρωσες Κ την εμπεριςτατωμενη Άποψη σου!
Όπως πολύ σωστά περιέγραψες, καταφέρνω να έχω ένα ικανοποιητικό αποτέλεσμα -εκτός αν βραχούν-
Είναι το στάιλ Ντόναλντ τράμπ!
Έτσι το λέω εγώ!
Η δότρια όπως μου λένε οι κομμωτές, είναι παρά πολύ πυκνή Κ καλή.
Χτές διάβαζα μέχρι τις 3 το βράδυ, ούτε πανελλήνιες να έδινα!
Αυτό που με προβληματίζει είναι ότι από αυτά που διάβαζα στην Ελλάδα δεν γίνεται σωστή hairline(ακόμα Κ στις εταιρίες που ανέφερες)
Θεωρείς πως η περιοχή των κροτάφων μου Κ άρα Κ η hairline είναι αντιμετωπίσιμη ικανοποιητικά από ένα τέτοιο κέντρο;
Όχι σαν κάλυψη, αλλά σαν πυκνότητα στις περιοχές αυτές
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Με ένα τριαρακι,εννοεί 3000 grafts..αν πας εξωτερικό περίπου 6000-7000€..όχι τριαρακι σε ευρώ φίλε.μην μπερδευεσαι.τοσα grafts χρειάζεσαι..εδώ Ελλάδα θες περίπου 4000€ για να τα βάλεις.εξωτερικο Κύπρο ας πούμε 6-7000€
Νόμιζες ότι με κάνα 1000€ θα καθαριζες?
 

Jo.v

Member
να σου πω την αλήθεια με αυτά που διάβαζα από τα πόστ άλλων παιδιών εδώ, Κ υπολογίζοντας αδρά την έκταση της περίπου 35-40 τετραγωνικά εκατοστά υπολόγιζα κοντά στις 2000ε, όχι παραπάνω
Εντάξει αρχάριος είμαι, λίγο τσιγκούνης Αλλά όσα Κ ναναι στο τέλος θα ενδώσω το ξέρω!
 

aeratos28

Just aeratos
Όχι αν,τόσα είναι..μπορείς να την πάθεις..χαχα,χιούμορ κάνω.τι το πέρασες φίλε μου,?τηλεόραση με κάναν 1000€ να είσαι κομπλέ?μάλλον δεν έχεις δει τι γίνεται..
 

Veron

Well-Known Member
μπορεις αν θες να δωσεις 1000. Μετα θα παθεις κατάθλιψη και με το αποτελεσμα και για τα πεταμενα λεφτα!
 

Jo.v

Member
αγαπητέ Vernon, δεν μίλησα για 1000 αλλά σε κάποιο πόστ διάβαζα για τον ερντογάν ή ένα Ιταλό Κ έλεγαν για 5-6-10000 Κ περιστατικά διπλάσια από το δικό μου!
Οπότε θεώρησα ότι στην Ελλάδα Κ σε μικρότερη κλίμακα βλάβης, θα κατεβαίνει το σύνολο κάτω από τις 4000 που μου είπαν!
Εντάξει, όταν είσαι άπειρος Κ άσχετος με κάποιο θέμ καταλαβαίνεις ότι θα κάνεις Κ λάθος εκτιμήσεις!
 

aeratos28

Just aeratos
Έχεις μπερδέψει τα grafts με τα λεφτά εσύ φίλε.περιστατικα διπλάσια από τα δικά σου που έχουν γίνει στον Τούρκο έχουν βάλει 5-6000grafts και έχουν κοστίσει περίπου 15000€..ξεχώρισε τα grafts από τα ευρώ φίλε.αλλο όταν λέμε 3000grafts και άλλο όταν μιλάμε για λεφτα
 
Μπλουζα