Μεταμόσχευση στην τουρκια

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1

New Member
Εννοείται ότι δεν υποστηρίζω Καμία και αυτό θα το καταλάβαινες αν έμπαινε στο προφίλ χρήστη μηνύματα έχω στείλει όσο καιρό είμαι γραμμένος. Εγώ μιλάω καθαρά και μόνο για την πάρτη μου και πως βλέπω τα πράγματα. John_john
 

Panos1

New Member
Απλά θεωρώ ότι όπως δουλεύει η αγορά γενικά έτσι δουλεύουν και Τα ιατρικά κέντρα. Προσφορά και ζήτηση. Και την ζητηση την καθορίζουμε εμείς. Τελοσπάντων Κλείνω την παρένθεση. εγώ μιλάω για μένα επειδή είμαι σε μεγάλο Νόργουντ και επειδή έχω μιλήσει με τους Περισσότερους μέσω Ίντερνετ με φωτογραφίες, που γράφετε εδώ μέσα και ο Ερντογάν μου ζήτησε δωδεκάμισι χιλιάδες η dhi μου ζήτησε πέντε Και ο Βεκρής Έξιμησι.
Και μίλησα με άλλους δύο τούρκους,ο ένας μου ζήτησε τρεισήμισι χιλιάδες πακέτο όσα γκραφτς και να μεταμοσχευσω και ο άλλος 1500 πακέτο. Και τα λεφτά από τους πρώτους μου φαίνονται πάρα πολλά για μαλλιά
 

sadel

Active Member
Ζητηση υπαρχει πολυ. Προσφορα δεν υπαρχει. και την προσφορα την καθοριζουν οι γιατροι. Οταν βλεπουμε αποτελεσματα που ειναι χειροτερα απο πριν, τοτε πηγαινεις εκει που σου δινουν εγγυηση. Το προβλημα με την μεταμοσχευση μαλλιων ειναι οτι δεν εχουμε ανεξαντλητη δοτρια. Σε περιπτωση που το αποτελεσμα ειναι τραγικο, δεν μπορεις να κανεις πολλα. Ακομη και να σου επιστρεψουν τα χρηματα, η ζημια δυσκολα διορθωνεται. Εμενα προσωπικα με συμφερει να κανεις την μεταμοσχευση στον τελευταιο με τα 1500 ευρω. Για να δω το αποτελεσμα του. Εγω παλι προσωπικα δεν θα εμπιστευομουνα το δικο μου κεφαλι στα χερια του αν δεν ειχα δει πρωτα 50 επιτυχημενα αποτελεσματα. Αλλα και παλι θα πηγαινα συντηρητικα. 1000 γκραφτς ανα συνεδρια για παραδειγμα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Το κακό με όλους αυτούς είναι ότι τους προειδοποιείς ευγενικά, διορθώνεις το προφίλ τους για να καταλάβουν ότι δεν είμαστε αφελείς και αυτοί εκεί τον χαβά τους. Ε, όπου δεν πίπτει λόγος....
 

kostas111

New Member
Παιδια καλημερα. Πρωτη φορα γραφω. Πασχω απο ανδρογενης αλωπεκια, μπιφτεκι, και παραλληλα και γυροειδης. Εχει φυγει ολο το μουσι μου αλλα εχει επεκταθει μεχρι και τους κροταφους και σε καποια σημεια και πιο ψηλα. Εχω παρει κυκλοσπορινη, hairgen kai alla αλλα με ελαχιστα αποτελεσματα. Με ενιδαφερει η μεταμοσχευση αλλα προσπαθωντας εδω να βγαλω ακρη στο φορουμ εχω διαβασει τοσα πολλα που εχω μπερδευτει. Που να απευθυνθω? Τουρκια, ισπανια, Γερμανια? Που ειναι οι καλυτεροι γιατροι, κλινικες πιστευετε αυτη τη στιγμη? Ξερουμε καποιον που διαπιστωμενα ειναι καλος Ιατρος?
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Λορενζο consultation Δεκέμβρη Αθηνα, τσέκαρε το σχετικό νήμα


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

PROF

Active Member
Σε συνέχεια της συζήτησης που είχαμε την προηγούμενη φορά για τη φυσικότητα του αποτελέσματος σε ένα περιστατικό του Ferreira, βρήκα ένα περιστατικό που δείχνει μια περίπτωση χτισίματος νέας hairline με ταυτόχρονη πύκνωση σε υπάρχοντα μαλλιά χωρίς το παραμικρό shock loss.

 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ωραίο βίντεο PROF. Το ενδιαφέρον είναι η απουσία (ή η πολύ μικρή γιατί με τέτοιο μαλί και με αυτά που μπήκαν η πυκνότητα ξεπερνάει αυτό που μπορεί να δει το μάτι) σοκλος σε περιοχή με πολύ μαλί. Κατά τα άλλα δεν είναι παρόμοια τα περιστατικά γιατί σε αυτό του Fereirra φτιάχτηκαν σχεδόν εξαρχής οι κρόταφοι με αυτά τα graft, εδώ πρακτικά έγινε touchup και στους κρόταφους και στη hairline. Επίσης είναι προφανές ότι έχει λεπτότερη τρίχα. Πάντως το αποτέλεσμα είναι πολύ ωραίο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

onar

Member
Καλησπέρα γνωρίζει κάποιος κάτι για αυτήν τ κλινική esthetic hair turkey έκανε μεταμόσχευση πρόσφατα ένας γνωστός μου και είναι αρκετά ευχαριστημένος
Και από τιμή αλλά και από ποιότητα
 
Μπλουζα