Μεταμοσχευση strip 2468 grafts

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Baggio

New Member
Καλησπερα παιδια. Ειμαι στους 6 μηνες απο την επεμβαση fut και πηρα την αποφαση να ανοιξω θεμα. Τη σελιδα δυστυχως την βρηκα μετα την μμ και δεν μπορεσα να μαθω πληροφοριες για ολες τις κλινικες και τους γιατρους. Θα βαλω φωτογραφιες τωρα στο 6 μηνο κ μετα οτι βρω απο πιο πριν για να καταλαβετε. Τους πρωτους 2 μηνες επαιρνα φιναστεριδη κ βαζω μονοξιδιλη σε υγρη μορφη καθε μερα απο μια φορα το βραδυ. Πριν λιγες ημερες που με ειδε μου ειπε οτι βρισκομαι στο 60 % της φυτρωσης. Απογοητευτηκα ομως γιατι ειναι αρκετα αιραια. Αναλογα πειρσταστικα που εχω δει απο αλλους εδω στο φορουμ στους 6 μηνες εχουν ηδη ικανοποιητικο αποτελεσμα. Εντωμεταξυ μ αυτο π με εκανε εντυπωση ειναι οτι μ βαλε τοπικ κ εβγαλε φωτο (απ την επαγγελματικη μηχανη που τραβαει ολους) λεγοντας μου οτι ετσι θα ειμαι στο 12 μηνο κ πως θα μεινω ευχαριστημενος. Προφανως εγω δεν εδωσα τοσα λεφτα για να βαζω αυτο το πραγμα στο κεφαλι μ. Οσο για την ουλη ολο το καλοκαιρι φαινοταν κ ΔΕΝ καλυπτοταν απο 5 χιλιοστα μαλλι οπως διαφημιζε. Αναγκαζομουν να το αφηνω αρκετα εκατοστα αλλα κ παλι ξεχωριζε γιατι εχω λεπτη τριχα. Εδωσα 3,000 ευρω για την ενχειριση.
 

Συνημμένα

  • WP_20170919_13_50_16_Selfie.jpg
    WP_20170919_13_50_16_Selfie.jpg
    409.5 KB · Προβολές: 429
  • WP_20170920_00_32_30_Selfie.jpg
    WP_20170920_00_32_30_Selfie.jpg
    346.7 KB · Προβολές: 431
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

hairlosscursed

Well-Known Member
Πολυυυυ ωραιααααα !!!!!
Πες μας τώρα και ποιος είναι ο απατεώνας γιατρός που βγάζει φωτογραφίες με τοπικ για να ξεκινήσει το κράξιμο.....
 
Τελευταία επεξεργασία:

Giorgos-3

Well-Known Member
Μπάτζιο σε νιωθω φιλε μου απολυτα.ετσι την πατησα κ γω το 2010 που εκανα στριπ .με την διαφορα ομως οτι εγω ειχα δωσει 4000€.κ τωρα οπως κ γω ετσι κ εσυ θα μπεις στο τριπακι να κανεις κ 2η κ 3η επεμβαςη γιατι μπηκες στο χορό.....
 

Baggio

New Member
Λοιπον αυτες οι φωτο απο ψηφιακη ηταν στον 1μιση με 2 μηνες.. για δειτε...
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    155.7 KB · Προβολές: 364
  • 2.jpg
    2.jpg
    135.2 KB · Προβολές: 308
  • 3.jpg
    3.jpg
    290.7 KB · Προβολές: 293
  • 4.jpg
    4.jpg
    290.9 KB · Προβολές: 279
  • 5.jpg
    5.jpg
    384.2 KB · Προβολές: 268
  • 6.jpg
    6.jpg
    355.8 KB · Προβολές: 285
  • 7.jpg
    7.jpg
    333.8 KB · Προβολές: 270
  • 8.jpg
    8.jpg
    404.3 KB · Προβολές: 285
  • 9.jpg
    9.jpg
    286.1 KB · Προβολές: 337
  • 10.jpg
    10.jpg
    302.4 KB · Προβολές: 341
Τελευταία επεξεργασία:

Baggio

New Member
Θα βγαλω και τωρα στο 6μηνο , σημερα η αυριο για να δειτε αρκετες και να συγκρινετε..
 
Τελευταία επεξεργασία:

renos espresso

Active Member
εγω δεν ειμαι ειδικος οπως αλλοι εδω μεσα αλλα το αποτελεσμα δεν μου φαινεται καλο..
Οπως βλεπω τα γεγονοτα εκτιμω οτι ο γιατρος που στην εκανε ειναι αυτος που πουλαει το τοππικ δλδ ο αναστασακης...
Για τον συγκεκριμενο δεν εχω δει αποτελεσαματα μεσα στο φορουμ οποτε θα ηταν μια καλη ιδεα να μας βοηθουσες και να μας ελεγες ποιος στην εκανε...

Οσο αναφορα για σενα κανε λιγο υπομονη να κλεισει το 12μηνο να δεις πως πηγες... ωστόσο ξεψαχνησε το φορουμ και θα βρεις τις απαντησεις γτ απ οτι φαινεται εχεις το πλεονεκτημα του ξανθου μαλλιου αλλα δεν βλεπω καλη δοτρια ... αλλα επειδη ξαναλεω δεν ειμαι ειδικος μπορει να κανω λαθος με την δοτρια σου
 

aeratos28

Just aeratos
Φιλε βάλε καμία φωτό τωρινή αλλά καθαρή,όπως αυτές που εβαλες όταν ήσουν στους 2 μήνες.γιατι με τις φωτο αυτές τις πρώτες δεν βγαίνει καθαρό συμπερασμα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

koumparos

Well-Known Member
Η κατασταση στη ληπτρια ειναι φυσιολογικη για 1.5 μηνα.Για το προβλημα που ειχες τα μοσχευματα δεν ηταν αρκετα.Περιμενε 2 μηνες ακομα και ανεβασε καθαρες φωτο να το συζητησουμε.Η δοτρια δεν φενεται καλη.Χαλαρωσε μπορει να μην φταιει ο γιατρος αλλα να χρειαζεσαι και δευτερη συνεδρια.Εαν δεν σου ειπε απο την αρχη ποσα περιπου μοσχευματα χρειαζεσαι εχει ευθυνες.
 

luffy

New Member
Καλημέρα.Είμαι νεος στο φορουμ.Είμαι 30 χρονων.Καποιος φιλος μου μου ειπε για νανοϊνες κερατινης γιατί εχω αραίωση αλλα δεν ειναι υπερβολικη.Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τι είναι αυτό και απο που αγοράζω;;Προσπαθώ να δημουργήσω θέμα αλλα για να μπου ο αλλοι να γραψουν αλλα ματαια.μπορει κα΄ποιος να μου απαντήσει πως γίνεται ή να με βοηθήσει στο ερώτημά μου;;
 

Adriano

Well-Known Member
Καλημέρα.Είμαι νεος στο φορουμ.Είμαι 30 χρονων.Καποιος φιλος μου μου ειπε για νανοϊνες κερατινης γιατί εχω αραίωση αλλα δεν ειναι υπερβολικη.Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τι είναι αυτό και απο που αγοράζω;;Προσπαθώ να δημουργήσω θέμα αλλα για να μπου ο αλλοι να γραψουν αλλα ματαια.μπορει κα΄ποιος να μου απαντήσει πως γίνεται ή να με βοηθήσει στο ερώτημά μου;;

Θα είμαι πολύ αυστηρός μαζί σου γιατί είσαι 30 χρονών. Σε μια συζήτηση άλλων πας και την διακόπτεις για να ρωτήσεις κάτι δικό σου εντελώς άσχετο; Γιατί δεν άνοιξες δικό σου νήμα; Έψαξες να βρεις πληροφορίες για αυτό που ζητάς και δεν βρήκες στο forum; Γιατί χαλάς το νήμα;
 

luffy

New Member
συγγνωμη γι αυτο. δεν ξερω πως να ανοιξω καινουριο θεμα ή νήμα οπως το λες γιατι ειμαι καινιυριος στο site
 

Joan87

Active Member
Το τοπικ, το οποιο αναφερθηκε παραπανω ειναι απο νανοινες κερατινης.
Υπαρχουν και αλλες εταιριες εκτος του τοπικ. Ψαξτο μια στο google για να μην χαλασει το νημα.
Στο θεμα μας τωρα, θα μας πεις ποιος ειναι ο γιατρος;; γτ αυτο που καταλαβαινω εγω...ειναι οτι θα δειξει σε υποψηφιους πελατες τις φωτος με το τοπικ, χωρις ομως να αναφερει οτι εχει μπει τοπικ. Δηθεν οτι κανει καλη δουλεια........και οποιον πιασει...
Πιστευω καταλαβαινεις την σοβαροτητα του θεματος....
 

Tsek

Well-Known Member
Baggio πρώτον είχες πολύ μεγάλη αραίωση που δεν διορθώνεται με 2.468 γκαρφς.
Δεν φτάνουν.
Αν σου ειπε πως σε καλύπτουν πλήρως , δεν σου είπε την αλήθεια.
Αλλά, απο την στιγμή που ούτως η άλλως θα χρειαζόσουν και 2ερη επέμβαση κάτσε να διαβάσεις το φόρουμ και να δεις πως θα κινηθείς απο εδώ και μπρος. Ότι έγινε έγινε, έχεις όμως περιθώριο να φτιάξεις μια καλή hairline και forelock με μία fue και να γίνεις καλός. :)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Panos1982

Well-Known Member
Καλησπερα παιδια. Ειμαι στους 6 μηνες απο την επεμβαση fut και πηρα την αποφαση να ανοιξω θεμα. Θα ηθελα ειλικρινα την συμβουλη κ την καθοδηγηση σας γιατι ολη η ιστορια της μμ με χει εξαντηλησει ψυχολογικα και εχω κουραστει ολο αυτον τον καιρο. Ειμαι 34 ετων. Τη σελιδα δυστυχως για μενα την βρηκα μετα την μμ και δεν μπορεσα να μαθω πληροφοριες για ολες τις κλινικες και τους γιατρους

Φιλε λες οτι θελεις συμβουλη και καθοδηγηση αλλα επισης οτι δεν εχεις λεφτα για αλλη μεταμοσχευση.
Αρα οτι γινει εγινε με αυτη τη μεταμοσχευση δε μπορουμε εμεις να κανουμε κατι, κι αν δεν εχεις τα χρηματα οπως λες να κανεις αλλη, τοτε δεν υπαρχει λογος να μιλαμε για μεταμοσχευσεις καν.
Αν ψαχνεις για αγωγη ειναι αυτη που ηδη κανεις, μινοξ και φινα. δεν υπαρχει κατι αλλο χρονια τωρα.....
δε νομιζω οτι εχεις να συζητησεις και πολλα πραγματα δλδ με τα παιδια του φορουμ εκτος του να πεις τον πονο σου....

Εντωμεταξυ μ αυτο π με εκανε εντυπωση ειναι οτι μ βαλε τοπικ κ εβγαλε φωτο (απ την επαγγελματικη μηχανη που τραβαει ολους) λεγοντας μου οτι ετσι θα ειμαι στο 12 μηνο κ πως θα μεινω ευχαριστημενος.

Αυτο με το τοπικ δε το εκανε για σενα, το εκανε για τον εαυτο του. να χρησιμοποιησει τις φωτο σου για διαφημιση του πριν και του "ψευτικου"μετα σε αλλους υποψηφιους ασθενης/ θυματα .
Δυστηχως την πατησες λιγο.

Το ονομα του ειτε το πεις ειτε οχι , το ιδιο μας κανει σε οσους εχουμε γνωση και εμπειρια γιατι ουτος η αλλος δε παταμε ελλαδα για τις μεταμοσχευσεις μας.....

Τωρα τι αλλο να πουμε....
ενταξει δε καταστραφηκες κιολας...
αλλα θα χρειαζοσουν κι αλλες επεμβασεις στο μελλον ουτος η αλλος....
αυτο το ηξερες ομως εξ αρχης ας μη κοροιδευομαστε....ολοι το ξερουμε απο μονοι μας....δε ξερω πως αποφασισες οτι δε θα κανεις αλλη κ θα ελυνες δια παντος το προβλημα με μια μονο που εβαλες μονο μπροστα μαλλι.....

Υ.Γ για την ουλη μπορεις να βαλεις dermatch και να μην φαινεται καθολου.
( παρεπιπτωντος η ουλη δεν ειναι και τοσο χαλια, τρωγεται, κι ενα μικρο shockloss που εχεις γυρω της θα βελτιωθει σε 5-10 μηνες)
 
Τελευταία επεξεργασία:

dimitris50423

Well-Known Member
φιλε baggio δυστυχως εκανες μεταμοσχευση που γινοταν πριν 10 χρονια στην Ελλαδα. μεσα στην ατυχια σου ευτυχως η ουλη απο το στριπ δεν ειναι καταστροφικη η φυτρωση ομως δεν ειναι ικανοποιητικη.
το οτι σου εβαλε τοπικ για να τραβηξει φωτογραφιες δειχνει οτι ειναι απατεωνας και οτι ξερει οτι δεν θα βελτιωθει πολυ ακομη αλλιως θα σε καλουσε αργοτερα για φωτογραφηση.
πες το ονομα του για να γνωριζουμε για ποιον μιλαμε. εχεις δυνατοτητες βελτιωσης αλλα αυτο να το κανεις μετα απο καιρο οταν μαθεις αρκετα πραγματα και ξερεις ακριβως τι θελεις και που θα το παρεις. καλη συνεχεια. ;)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα